Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. március 8., vasárnap 18:06

banderas írta: Ha Ancelotti nem áll a sarkára, nem nyúl bele ajátékosokba, akkor nálam nem jó edző lesz, a 10. ellenére. Azt szerencsével nyertük, nem jó játékkal.
persze, a Bayern ellen is szerencsénk volt és vertük ki a címvédőt egy 5össel...
a döntőben meg Casillas benyelt egy potyát, emiatt kellett futni az eredmény után, de előtte meg utána is voltak ott helyzetek, csak hát kimaradtak... a játékkal nagy baj nem volt, a kettős csere után meg oda voltak szögezve a kapuhoz, szimplán nem ment be semmi, de játékban bőven az Atletico fölé nőttünk és ahhoz a makkos potyagólhoz legalább akkora makk kell, mint egy 93. perces gólhoz, bár azon meg elmélkedhetünk, hogy makk-e ekkor gólt szerezni.

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. március 8., vasárnap 16:59

Steve írta:Abszolút osztom RMCF a véleményedet és jó hogy ezt hosszasabban leírtad

Viszont ez az igazolási politika és ez a játékos kezelés nem működhet tovább. 11emberrel nem lehet egy szezont lehozni, padra igazolni meg a világ legnagyobb baromsága ezt mindig elmondom.
Hát erről beszélünk mióta. Legyen a világelső a csapatunk, legnagyobb sport biznisz,stb. AKKOR 11 fős gála csapattal mehetsz Perezzel együtt a süllyesztőbe. Nincs pénz megfelelő játékosokra? VAN. Akkor legyenek ott a csapatban, versenyezzenek a kezdőért. Ahogy láttam, a nagy Ronaldot is vért izzadni Capello kezei között. Elszállt az egyensúly megint Perez és a faarcú, már minden titulust begyűjtött NAGYJAINK irányába. Ha Ancelotti nem áll a sarkára, nem nyúl bele ajátékosokba, akkor nálam nem jó edző lesz, a 10. ellenére. Azt szerencsével nyertük, nem jó játékkal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 8., vasárnap 12:05

sonic írta:
Realista24 írta:Ha minden igaz félidei fotó:
http://www.puntopelota.es/sites/default ... k=U0LHA1r3
Nem lehet azt mondani, hogy Carlo szarik bele a dolgokba...a tegnapi megint a játékosok sara volt.
Most csak trollkodsz, ugye? Nyugtass meg. :mrgreen:


Ha nem akkor kerdeznem, hogy hogy kovetkezik ebbol a kepbol hogy a tegnapi a jatekosok sara volt? Marmint lehet az oveke volt, en nem mondom hogy nem. De miert ez a kep bizonyitja? Whyyyy? :)

Fasse tudja mit látni itt, csak betettem :lol:
De legalább beszélt velük még a folyosón is, meg a muny sem a szokásos sablon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 8., vasárnap 10:31

végre nem egy sablon meccs utáni nyilatkozat.
az más kérdés, h változni fog-e bármi is az elkövetkezendő meccseken, de végre nem a szerencse, meg ilyen közhelyek mentek.

komolyan mondom, már ez is előrelépés.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 8., vasárnap 10:02

Realista24 írta:Ha minden igaz félidei fotó:
http://www.puntopelota.es/sites/default ... k=U0LHA1r3
Nem lehet azt mondani, hogy Carlo szarik bele a dolgokba...a tegnapi megint a játékosok sara volt.
Most csak trollkodsz, ugye? Nyugtass meg. :mrgreen:


Ha nem akkor kerdeznem, hogy hogy kovetkezik ebbol a kepbol hogy a tegnapi a jatekosok sara volt? Marmint lehet az oveke volt, en nem mondom hogy nem. De miert ez a kep bizonyitja? Whyyyy? :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 8., vasárnap 9:52

Mike írta:
Realista24 írta:Ha minden igaz félidei fotó:
http://www.puntopelota.es/sites/default ... k=U0LHA1r3
Nem lehet azt mondani, hogy Carlo szarik bele a dolgokba...a tegnapi megint a játékosok sara volt.
ezen amugy mit kell látni? az én szememnek csak egy folt :lol:
En azt latom, hogy Ancelotti magyaraz nekik valamit es mindenki ot figyeli. Lehet hogy taktikai utasitas vagy csak lelkesiteni akarja oket.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 8., vasárnap 9:50

Realista24 írta:Ha minden igaz félidei fotó:
http://www.puntopelota.es/sites/default ... k=U0LHA1r3
Nem lehet azt mondani, hogy Carlo szarik bele a dolgokba...a tegnapi megint a játékosok sara volt.
ezen amugy mit kell látni? az én szememnek csak egy folt :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 8., vasárnap 9:44

Az a baj ezzel a motiválás dologgal,hogy mi nem tudjuk hogy mit és hogyan beszél a játékoskkal Valdebebasban vagy az öltözőben. :roll: Sőtt tegnap is volt,nem egy kép bevágva hogy nem csak áll és rágózik a pad előtt Ancelotti.
Ez is ilyen "valaki egyszer elkezdte itt az oldalon hangoztatni aztán rengetegen meg mennek utánna" dolog lett.

Na köszönöm Realista. :salute:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 8., vasárnap 9:32

Ha minden igaz félidei fotó:
http://www.puntopelota.es/sites/default ... k=U0LHA1r3
Nem lehet azt mondani, hogy Carlo szarik bele a dolgokba...a tegnapi megint a játékosok sara volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 8., vasárnap 2:12

Steve írta:Azért ez nem tűnik egy egyszerű történetnek. Lehet az olasz is próbálkozik, de azért Perez elég erős jellemnek tűnik.
Ilyen embert meg hasonló kvalitású, vérmérsékletű ember tud betörni. Arra meg kb. születni kell.
Perez kereste meg Ancelottit es nem az olasz Perezt. Lehet, amikor megegyeztek akkor Pereznek voltak kikotesei, de akkor ez Carlo gyengesegere vall. Felelosseg az enyem onnantol kezdve senkinek nincs beleszolasa az igazolasokba, a taktikaba es a jatekosok jatszatasaba.
Ha jol emlekszem, amikor Perez mar regota "uldozte" Balet utanna jott olyan hir, h Ancelotti aldasat adta a transzferre....sot elotte meg Neymart....de mondhatnam Jamest is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 8., vasárnap 2:02

hunmadridista írta:Viszont ami nagy hiba Ancelottinál, legalábbis szerintem, hogy képtelen motiválni a társaságot...most lenne jó egy Simeone, Mourinho vagy Klopp féle szónoklat a csapatnak...hogy kicsit helyre legyenek téve...
A motivalas nem abbol all hogy elmond valaki nekik egy szonoklatot es maris hajtanak mint a gep. Esetunkben a motivaciot a jatekpercek menedzselesevel lehet FENNTARTANI, vagy serkenteni ez az amit Carlo felelmetesen sz*rul csinal. Ez nem ugy mukodik hogy "ejj de szarul jatszunk, megyek mar motivalok egy kicsit". Hajtasz a palyan? Latom rajtad az akarast? Minden toled telhetot megteszel? Tobb percet kapsz mint eddig. Beleszarsz? Kevesebbet jatszol mint eddig. Nem bonyolult, nem kell hozza szonoki tehetseg.



Ez a 442 szoveg meg annyira tul van mar hasznalva itt a forumon, annyira tul van misztifikalva, hogy neha szabalyosan faj olvasni a hsz-eket.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 8., vasárnap 1:41

Nagyon jó lenne visszatérni a 4-4-2-re...én legalábbis ebben látnám a formajavulás lehetőségét + nyilván a sérültek visszatérésével (Modric, Ramos, Hamesz)...
Jó lenne amúgy a következő meccseken kicsit felrázni a csapatot...bele kellene nyúlni a gálakezdőbe...Navast, Nachot, Arbeloat, Coantraot és Jesét bedobni a kezdőbe...muszáj lenne belenyúlni a csapatba, mert mindenki kezd belefásulni a történetbe...
Viszont ami nagy hiba Ancelottinál, legalábbis szerintem, hogy képtelen motiválni a társaságot...most lenne jó egy Simeone, Mourinho vagy Klopp féle szónoklat a csapatnak...hogy kicsit helyre legyenek téve...
De amúgy én hagynám, még legalább 1 évig Carlot dolgozni, mert lehet, hogy ez a szezon kuka...de akkor a következőre még időben rá lehet majd készülni és kijavítani az idei hibákat...

solymi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. március 3., kedd 16:24
Kedvenc játékosaid: Kaká
Kedvenc csapatod: AC Milan

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: solymi » 2015. március 8., vasárnap 1:27

Sziasztok. Én Milan szurkoló vagyok, de ehhez a témához hozzászólnék, mert látok egy kis párhuzamot a mostani helyzetetek, és a '2008as' Milan helyzete között, amikor Ancelotti volt a mi edzőnk is. Nyilván nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, mert nem látom át tisztán a csapatotok helyzetét, és ez zsinórban még csak a második nyeretlen meccsetek, de a játékotokat látva eszembe jutott a Milan utolsó két éve Carlo barátunkkal. Rövidre zárva; a 2007-es BL győzelmünk után a bajnokságban lehoztunk egy ötödik helyet vele, pedig nem a keret minőségével volt a gond (ahogy szerintem jelenleg nálatok sem). Még a pályájuk csúcsán lévő Nesta, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Kaká játszott a kezei alatt, mégis szinte végig szenvedtünk az egész szezont. Végletekig ki volt facsarva a keret, nem rotált, nem tudott újítani, a játékoson meg azt érezte az ember, hogy tudnának focizni, csak nem akarnak igazán - mert bajnokok, a bérelt helyük megvan a csapatnál, abszolút nem volt meg a kellő motivációjuk. Én remek edzőnek tartom Ancelottit, négy BL döntő után aki ezt kétségbe vonja, az szimplán hülye, de tisztán látható hibái vannak neki is. Legalábbis szerintem: nem rotál eléggé, nem tartja fent a folyamatos versenyhelyzetet a kereten belül. Nem tud igazán jól motiválni (most ez kezd beigazolódni), nem tudja 'sikerre éhesen' tartani a csapatát. A harmadik probléma vele, hogy sokszor rosszul nyúl bele a meccsbe. Most a Bilbao ellen, múlthéten a Villareal ellen, és anno a Milannál is bosszantó cseréi voltak. Rengetegszer fogalma sincs az embernek mi lehet a célja némelyik változtatásával. Ma például meghúzta ugyanazt mint múlthéten, 80. perc - futás az eredmény után: Benzema-Hernandez csere. Tényleg az egész szezonban padot melegítő mexikóit kell beküldeni ilyen szituációban az utolsó 10 percre? Mit várhat vajon? :hmmm: De nálam a Kroos-Silva, vagy a múltheti Isco-Illaramendi csere is ugyanez a kategória. Sőt, nálunk még cifrább dolgai is voltak, nem egyszer láttam a Milant az utolsó 10-20 percben csatár nélkül futballozni, mert Ancelotti ráakart ülni az eredményre. No mindegy, ez még a legkisebb baj.
Szóval az én véleményem az, hogy biztosan sok igazság van RMCF írásában, de a kialakult helyzetetekben bőven szerepe van CA melójának is. Viszont korai kongatni a vészharangokat, talán a Barca elleni meccs után okosabbak lesztek, ezt a hozzászólást csak amiatt írtam, mert az utolsó két meccseteken látott formahanyatlás egy kis dejavut ébresztett bennem. :D Köszi ha végigolvastatok.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 8., vasárnap 1:17

Steve írta:Azért ez nem tűnik egy egyszerű történetnek.
De miert nem? Ha van Ancelottinak elkepzelese, terve, es bizik is abban, akkor pofon egyszeru. Csinaljaa sajat jatekat, jatszassa azt akivel szerinte legnagyobb esely van a gyozelemre, es ami szerinte a legjobban mukodik. Perez NEM fogja kirugni ha mukodik Carlo taktikaja, ha nyerunk, ha jol jatszik a csapat. Meghozza azert nem mert Perez a socioknak tartozik elszamolassal, es nem hulye hogy meg egyszer elkovesse azt a hibat amit Del Bosquevel, akkor is belebukott most is bele bukna. (Ertsd: nem fog kirugni egy edzot aki sikerre vezeti a csapatot csak azert mert nem jatszatja Bale-t) Ha viszont nincs eredmeny Perez ugyanugy kibassza mint macskat szarni attol fuggetlenul hogy Ancelotti megcsinal-e mindent amit Perez ker.

Szoval ket eset lehetseges:

1. Ancelotti hibas donteseket hoz. Ancelotti a jelenlegi felallasban hisz, nem mer valtoztatni. Lehet nem is tudja mit kellene valtoztatni. Nincs kezzel foghato megoldasa a problemakra. Nem tudja hasznalni rendesen a keretet. Nem tudja kirangatni a csapatot a fasultsagbol, feltuzelni oket, es csak tehetetlenul nezi ahogy szepen csuszunk a godorbe. Ez esetben Ancelotti nem egy hibatlan edzo.

2. Perez megkoti Ancelotti kezet. Megmondja neki hogy milyen felallasban jatsszunk, hogy kik kezdjenek, stb... Bar Ancelotti pontosan tudja mit kene csinalni, nem csinalja, mert szegenyt nem hagyjak dolgozni. Ez esetben Ancelotti nem csak ostoba es alkalmatlan top edzonek, hanem a Madridizmus ellensege, mert tudatosan okoz kart a klubnak.


En szemely szerint az elso verzioban hiszek, bar bizonyitani nem tudom...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 8., vasárnap 0:34

numberone1 írta:
sonic írta:....
egyetertek azzal,h ha nincs dontesi hatalma az az o sara. Gondolom tudta azt, h Mounak ez meg volt ez a hatalom, akkor nyugodtan Carlo is ennek fejeben vallalhatta volna a dolgot. Pereznek sztar edzo kellett Mourinho utan, nem volt nagy valasztek.....jo forman 0. Biztos vagyok benne, h Perez elfogadtta volna, nem lett volna mas valasztasa.
Nem felmentve senkit..de..

Azért ez nem tűnik egy egyszerű történetnek. Lehet az olasz is próbálkozik, de azért Perez elég erős jellemnek tűnik.
Ilyen embert meg hasonló kvalitású, vérmérsékletű ember tud betörni. Arra meg kb. születni kell.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 8., vasárnap 0:28

sonic írta:....
egyetertek azzal,h ha nincs dontesi hatalma az az o sara. Gondolom tudta azt, h Mounak ez meg volt ez a hatalom, akkor nyugodtan Carlo is ennek fejeben vallalhatta volna a dolgot. Pereznek sztar edzo kellett Mourinho utan, nem volt nagy valasztek.....jo forman 0. Biztos vagyok benne, h Perez elfogadtta volna, nem lett volna mas valasztasa.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 8., vasárnap 0:05

Abszolút osztom RMCF a véleményedet és jó hogy ezt hosszasabban leírtad az ember, többek közt én sem veszi a fáradtságot sokszor, hogy hosszasan kifejtsen valamit.

Azt gondolom Perez mellett ez lesz és ezt el kell vele fogadnunk.
Ahogy sajnos az a jelenség is a Real része lesz, hogy itt a játékosok primadonnák lesznek. Nyilván egy álom minden játékosnak, itt hangoztatják is, hogy urak klubja, mi többek vagyunk. Sajnos ez egot szül.

Az ego ellen pedig csak a tökösebb edzők tudnak mit tenni. Viszont ezek az emberek mint írtad nem tudnak sokáig megmaradni. Ez egy nyerő kombináció volt most, hogy Mourinho oda baxott, rendet tett, majd Ancelotti a nyugodt stílusával kamatoztatta a dolgokat. A kettő kombinációja kellett.

Viszont úgy tűnik könnyen megint az edző fejére nőhetnek.

Nekem bejött Mourinho stílusa, majd sok lett. A sajtó, a játékosok, a bírók mind neki mentek és nem mehetett volna ez így tovább. Ez után felüdülés volt Ancelotti stílusa. Tökéletesen kezeli a sajtót, ha ment a feszültség keltés úgy válaszolt, hogy nem maradt felület, a játékosok már csak Mourinhonak is bemutatva kedvelik..még..

De könnyen meglehet, hogy beleszürkül a történetbe. Jöttek a sérülések, meghatározó arcok estek ki, akiknek meg bizalmat adott leülepedtek. Innen lesz érdekes, hogy tudunk-e váltani?!

Meggyőződésem, hogy egy klasszikuson való győzelem sok dologra orvosság lehetne és a klasszikusokat nem lehet nagyon előre eldönteni, egyéni hibák döntenek. Viszont ott nagyon ott kellene lenni fejben és kétszázon pörögni.

Érdekes mérföldkő lesz ez Ancelottinak is. Ha innen nyerne valamit még idén, akkor le a kalappal, mert a játék képe a nullán van most. Bízhatunk a visszatérőkben...

Viszont ez az igazolási politika és ez a játékos kezelés nem működhet tovább. 11emberrel nem lehet egy szezont lehozni, padra igazolni meg a világ legnagyobb baromsága ezt mindig elmondom.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 7., szombat 23:53

En meg ugy vagyok vele hogy ha tenyleg igaz amit RMCF ir, vagyis hogy Ancelottinak megmondjak hogy mit csinaljon, (en ebben azert meg mindig nem hiszek) az akkor is 100%-ig az o felelossege. Elvileg egy top edzo, akkor miert hagyja hogy megmondjak neki mit csinaljon? Vagy ha hagyja hogy befolyasoljak a donteseit, akkor igya meg a levet, vallaljon felelosseget ertuk. Mert o az edzo, az igazolasok nem az o felelossege annak ellenere hogy o IS reszt vesz benne, de az hogy ki jatszik, milyen taktikaval megyunk ki, miket nyilatkozik, stb, ezek az o dontesei. O a felelos ertuk, rajta kell szamonkerni. Ha komoly top csapatnal doneshozoi szerepet akar, akkor tudja mar azt mondani Pereznek, hogy figyelj apa kineveztel edzonek masfel eve, azota nyertunk 4 kupat, most akkor vagy bizol bennem, vagy nem dontsd el. En ezt es ezt latom jonak, holnap igy fog felallni a csapat, igy es igy fogunk jatszani, ok lesznek a kezdoben, ok kezdenek a padon, ha nem tetszik bontsd fel a szerzodesem es megyek mashova. Ha erre nem kepes, akkor alkalmatlan mint edzo, ez a nagy budos igazsag. Ezert fogom tovabbra is figyelmen kivul hagyni azokat a velemenyeket hogy szegeny Ancelotti nem tehet rola, mert megmondjak neki hogy Bale jatszon, meg nem engedik hogy valtoztasson a 433-on, esatobbi. Ha a hibas dontesek az o dontesei akkor baj van, mert vannak itt eleg komoly hibak, amikrol megy az ertekezes hetek ota. De meg mindig inkabb elnezheto hogy rossz donteseket hoz elvegre egy edzo sem hibatlan. Viszont ha nem is hoz donteseket, csak bologat, akkor sokkal-sokkal nagyobb a baj, mert akkor egyertelmuen alkalmatlan a Real padjara.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 7., szombat 23:24

Néhol nem értek egyet ezzel az írással, de alapjában véve elég sok igazság van benne, szóval +1 RMCF-nek.
A kérdés: van olyan edző, aki miatt megérné most váltani? Nem gondolom.
Rhuni felvetette Kloppot, akit én is csípek, de nem hinném, hogy az öreg egy ilyen edzőt szeretne, ráadásul a német BL-t nem nyert még, itt nagyjából meg is bukik a dolog. A másik, hogy a vehemenciája és öntudatossága nem feltétlenül egyeztethető össze Perez gondolkodásmódjával, ezt Mourinhonál is észlelhettük. Ezzel szerintem Florentino is tisztában van, szóval még ha meg is fordul a fejében az idehozatala, a szituáció felmérése után gyorsan el fogja hessegetni ezt a gondolatot.
Zidanet is csípném, Carlonál mindenképpen határozottabb és keményebb edző lenne, de hogy az elnökkel szembemenne? Kizárt dolog.
Szóval szerintem érdemes végigvenni a helyzetet: Carlo nagyon nagy mértékben sáros ebben a helyzetben, hiszen a vaskalapossága a játékosokkal szemben(mellőzés cserék stb.) kiküszöbölhető lenne, de itt Perez is elég súlyosan felelős, és amíg ő az elnök, nem gondolnám, hogy megváltozna ez a felfogása(kizárt), így nem látom értelmét Ancelotti eltávolításának.
Ha vége a szezonnak és kupa nélkül maradunk, akkor itt mindenki el fog gondolkozni a történteken, és biztos vagyok benne, hogy ez az igazolásokon, a taktikán, és a játékosok hozzáállásán is meg fog majd látszani. De egyelőre nincs veszve még semmi, én bizakodok. Ancelotti viszont már a tizedik elhozatala miatt is megérdemel még egy év bizalmat szerintem.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 7., szombat 23:16

L.Miki írta:
RealRaúl77 írta:Mert akkor nem tudták neki megmondani, hogy BBC, hanem tolhatta az elképzeléseit..
És utána miért tudták megmondani neki, vagy miért mondták meg neki? Kész téboly az egész, ami most van.
Azt tudom, hogy ezért tudták, mert Bale felépült, és egészséges lett a BBC, és akkor mindig játszani fognak..

Lehet, csak belemagyarázok dolgokat, de el tudom képzelni, hogy CA óvatosan kinyilatkoztatja ezt a dolgot, hogy ez meg van írva.. nem feltétlen általa.

De kevés vagyok ahhoz, hogy ezeket a dolgokat eldöntsem, vagy hogy komolyabban bíráljam. Inkább csak egy elképzelés, amit RMCF is írt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég