Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 20:48

Toti írta: Relax, egy szoval nem irtam, h en akarnam. Csak kivancsi lettem volna egy szavazas eredmenyre, ossze ne essetek mar :lol:
Sokkoltál minket :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. február 6., hétfő 20:33

Relax, egy szoval nem irtam, h en akarnam. Csak kivancsi lettem volna egy szavazas eredmenyre, ossze ne essetek mar :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 6., hétfő 17:08

Toti írta: ha már így kirobbant a botrány a citynél és pep egy korábbi nyilatkozatát hozzák mindenhol, miszerint ha kiderül, h a klub hazudott másnap le is mond.. itt meg kezd tré lenni a palacsintában, kiváncsi lennék egy szavazásra, h nyáron ki látná itt a kóklert :D
2 napig nemvagyok, gondoltam, hogy a fórum a fejetejére állt de azért még a mai napig megtudtok lepni :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 15:48

Realista24 írta:
Toti írta: ha már így kirobbant a botrány a citynél és pep egy korábbi nyilatkozatát hozzák mindenhol, miszerint ha kiderül, h a klub hazudott másnap le is mond.. itt meg kezd tré lenni a palacsintában, kiváncsi lennék egy szavazásra, h nyáron ki látná itt a kóklert :D
Fel se teszem a kerdest :lol:
Mindenkit lehanyok
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. február 6., hétfő 15:45

Egy figyelmeztetést megérne :banplz:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 15:43

Toti írta: ha már így kirobbant a botrány a citynél és pep egy korábbi nyilatkozatát hozzák mindenhol, miszerint ha kiderül, h a klub hazudott másnap le is mond.. itt meg kezd tré lenni a palacsintában, kiváncsi lennék egy szavazásra, h nyáron ki látná itt a kóklert :D
Fel se teszem a kerdest :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. február 6., hétfő 15:29

nem fog megtörténni de csak elméleti síkon kiváncsi vagyok mit rakna össze a fiataljainkból. ok hogy a blben kókler de azért bajnokságokat hozza rendesen. mit tudna kihozni a Tchou-Fede-Cama-Vini-Rodry vonalból? Pep féle hamis 9-esben Rodrygo érdekes lenne.

de calma Ancelotti nyeri a bajnokságot és bl-t. :shifty:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. február 6., hétfő 15:21

ha már így kirobbant a botrány a citynél és pep egy korábbi nyilatkozatát hozzák mindenhol, miszerint ha kiderül, h a klub hazudott másnap le is mond.. itt meg kezd tré lenni a palacsintában, kiváncsi lennék egy szavazásra, h nyáron ki látná itt a kóklert :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 5., vasárnap 20:23

rikko írta:
Sierra írta: Arról nem a Real tehet, hogy minden spanyol csapat okádék, moslék, focira nem emlékeztető stílusban "játszik". Barca se hengerel mostanság, hozzák stabilan az 1-0-kat.
Azt senki sem várhatja el, hogy öngyilkos taktikával majd nektek rohan mindenki.

Ma pl a Sevilla ellenünk 5-4-1-ben jön, holott azért ennél jobb a kerete annál, hogy bunker focit toljanak.
Neha bele nezek 1-1 kis vagy kozep csapat meccsebe, egymas ellen is pont ilyen stilusban jatszanak.

szerk.: 16 csapat boven eleg lenne, nagyon max 18. De hogy 20 csapat minek?

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. február 5., vasárnap 20:19

Sierra írta: Arról nem a Real tehet, hogy minden spanyol csapat okádék, moslék, focira nem emlékeztető stílusban "játszik". Barca se hengerel mostanság, hozzák stabilan az 1-0-kat.
Azt senki sem várhatja el, hogy öngyilkos taktikával majd nektek rohan mindenki.

Ma pl a Sevilla ellenünk 5-4-1-ben jön, holott azért ennél jobb a kerete annál, hogy bunker focit toljanak.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. február 5., vasárnap 20:02

Én is remélem, hogy valahogy megússza Carlo a menesztést. EU szuperkupa + klub vb győzelemmel még azt se lehet mondani, hogy semmit nem nyertünk, többire nagyon kevés az esélyünk.
Szerintem Carlo is legalább olyan dühös mint mi amiért nem kapott elég jó keretfrissítést.
Tchouameni és Rödiger egyelőre leveri a lécet, a backup csatárunk egy bagolyfészekfejű bohóc, aki még hosszabbított is vele az még nagyobb.
Azért ide pofa kell, hogy Carlon verjék le a balhét.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. február 5., vasárnap 19:43

Arról nem a Real tehet, hogy minden spanyol csapat okádék, moslék, focira nem emlékeztető stílusban "játszik". Barca se hengerel mostanság, hozzák stabilan az 1-0-kat.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 5., vasárnap 19:41

Szerintem mindenki leszarja azt a 3x 3vereséget, foci csak nyomokban talalható 1hónapban egyszer, ettől van mindenkinek hányinger jogosan.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. február 5., vasárnap 19:35

Anthony írta: Kell egy rendszer, a spanyol bajnokságot rutinból le kellene hozni, a csapatok nagy részét ledominálni, bedarálni. De ilyent évek óta nem látunk, állandóan szenvedünk mint a malac a jégen.
Bocsi de ettől a kerettől mit várunk? Benzemán kívül (aki már 35 elmúlt) van egy egyszezonos Vinink, egy néha villanó Rodrygonk, és kifújt a dolog. A keretet kéne gatyába rázni. A középpályáról nem is beszélve, ahol alapember egy lassan 40 éves Modric, meg egy már -sztem- kiégett 33 éves Kroos. Így kurva nehéz ledominálin meg rutinból lehozni a ligát.

Az a baj hogy Cé idejében el lettünk kényeztetve, amikor 100 gólokat rúgtunk egy szezonban és tényleg nem volt ellenfél a Barcán kívül. Igazából ez a normális, ami most megy, Cé előtti korszakban is ez volt. Egyébként féltávnál 3 döntetlen 3 vereség egyáltalán nem rossz teljesítmény. Csak hát a majdnem tökéleteshez vagyunk szokva, ami már rég nincs jelen.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 5., vasárnap 19:30

Anthony írta: Ki vagyok ábrándulva.

A csapatból. Az edzőből. A játékosokból. A vezetőségből.

Én elhiszek sok mindent. Mentális fáradtság. Megnyertek már mindent, bíztak a keretben, stb.
De ez a Real Madrid bassza meg!!!
Nincs motiváció, nincs büszkeség, nincs a mentalitás hogy nem kaphatunk ki egy Mallorca ellen.
Nem küldeném el Carlot, ő egy fantasztikus edző. De kell mellé egy motivátor, aki hajtja a játékosokat.
Kell egy rendszer, a spanyol bajnokságot rutinból le kellene hozni, a csapatok nagy részét ledominálni, bedarálni. De ilyent évek óta nem látunk, állandóan szenvedünk mint a malac a jégen.
Én és még sokan arra számítottunk hogy a Barca visszaesik és pár évig hozhatjuk simán a bajnokságot. Ezért is fáj ami történik, hogy ők a semmiből játékosokat vesznek és nyernek.
Most már a döntők sem mennek.
Tudom, minden csapatnak törvényszerűen vannak gyengébb szezonjai, a miénk lehet pont ez lesz az a sok kiváló után. De ez nem lehet mentség. És mi a garancia a jövőre, mi a stratégia? A vezetőség munkájában nagyon sok kivetnivalót találok. Hát nem csap senki oda az asztalra?

Ki vagyok ábrándulva..
nem lehet mindenki michaeljordan felfogasu es adottsagu.
sok jo es 1-2 extra jatekos, ez a real madrid ma. konnyu megszokni a jot, de mar tavaly is felulteljesitett a csapat, senki nem hitte es varta, hogy dupla lesz
ne legyel kiabrandulva, ez a realitas, vissza kell terni a foldre, latni, hogy melyik jatekos mennyit is tud es er valojaban, bizni, hogy nyaron lesz vegre valami
thereisonly1ronaldo

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. február 5., vasárnap 19:18

Yazid írta: Én azt nem ertem ha benz kiesik akkor miért erőltetjuk azt a jatekot amit csak ő tud a vilagon. Berakja rodryt minek?? Rodry fasza csereember meg faszan nyomja mondjuk benz mögött. Áldjuk carlot mikor nyerjük a blt akkor hagy lehessen mar elővenni mikor szopoág van
Az, hogy ezzel a kerettel BLt nyertünk kisebb csoda, a reális elvárás maximum az egyik spanyol cím lehet. Az, hogy erőn felül teljesítettünk, azért jár a dicséret, de már tavaly is kevés volt a keretünk, idén pláne.

Kit játszasson amúgy, Marianot vagy valami Castillas arcot? Az egész szezon a vezetőség sara, Carlo meg tökéletes edző erre a szerepre, lemondott a magas fizuról, nem rinyál, hogy nem igazolunk, jött tüzet oltani és BLt nyert.

Sztem akkor lesz jogos a kritika, ha nyáron hozunk 4-5 embert, és úgysem teljesít. De amit ezzel a kerettel hoz, az extra.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. február 5., vasárnap 19:18

Ki vagyok ábrándulva.

A csapatból. Az edzőből. A játékosokból. A vezetőségből.

Én elhiszek sok mindent. Mentális fáradtság. Megnyertek már mindent, bíztak a keretben, stb.
De ez a Real Madrid bassza meg!!!
Nincs motiváció, nincs büszkeség, nincs a mentalitás hogy nem kaphatunk ki egy Mallorca ellen.
Nem küldeném el Carlot, ő egy fantasztikus edző. De kell mellé egy motivátor, aki hajtja a játékosokat.
Kell egy rendszer, a spanyol bajnokságot rutinból le kellene hozni, a csapatok nagy részét ledominálni, bedarálni. De ilyent évek óta nem látunk, állandóan szenvedünk mint a malac a jégen.
Én és még sokan arra számítottunk hogy a Barca visszaesik és pár évig hozhatjuk simán a bajnokságot. Ezért is fáj ami történik, hogy ők a semmiből játékosokat vesznek és nyernek.
Most már a döntők sem mennek.
Tudom, minden csapatnak törvényszerűen vannak gyengébb szezonjai, a miénk lehet pont ez lesz az a sok kiváló után. De ez nem lehet mentség. És mi a garancia a jövőre, mi a stratégia? A vezetőség munkájában nagyon sok kivetnivalót találok. Hát nem csap senki oda az asztalra?

Ki vagyok ábrándulva..

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 5., vasárnap 19:05

Én azt nem ertem ha benz kiesik akkor miért erőltetjuk azt a jatekot amit csak ő tud a vilagon. Berakja rodryt minek?? Rodry fasza csereember meg faszan nyomja mondjuk benz mögött. Áldjuk carlot mikor nyerjük a blt akkor hagy lehessen mar elővenni mikor szopoág van

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. február 5., vasárnap 18:37

Mégis más edző kiket küldött volna fel ebből a keretből ? Nem Carlo hibája, hogy a lyukakat kell foltozni, és van egy pár hiányposzt. Ne az elmúlt szezonhoz nézzünk mindent, mert azok az eredmények voltak az irreálisak ezzel a kerettel, és az a 4-5 ember, aki akkor emberfelettit nyújtott egyszerre, azok most csak az átlagos szintjüket hozzák.

Hozzájön, hogy közellenséget csinálnak Spanyolországban a csapatból. Elképesztő, milyen cigánykodást művel ellenünk minden csapat és majdnem minden játékvezető meccsről meccsre, nem lehet nem észrevenni.

Tebasék elbarcásították a válogatottat, már a ligát is, lezüllött, elcigányosodott az egész, ennek szépen látszanak az eredményei is. De ha ez a cél, meg az, hogy a barcát a történelem legjobb eredményével (mert papíron az lesz ennek a nemzetközi szinten amúgy full középszer csapatnak) besétáltatni a bajnoki címért, tegyék. Ettől vagy az ilyen aguirre féle faszkalap edzőktől, meg a dupla nevű játékvezető géniuszoktól nem lesz sem színvonalasabb, sem jövedelmezőbb, sem vonzóbb a Primera Division. (Fernandez Fernandezzel nem az a bajom, hogy már 12 évesen meccset vezetett, hanem, hogy azóta csak visszafelé fejlődött, mégis itt van.) Nekünk viszont itt akkor semmi keresnivalónk nincs. Nem voltam a szuperliga mellett, de a körülmények meggyőztek. Aki akar, az maradjon, aztán döntsék el két Malaga bor mellett, hogy ki legyen a bajnok és hány ponttal, meg "focizzanak" aguirrék és társaik 5-4-1ben egymás ellen csodálatos magyar színvonalú meccseken. Csak ezt senki nem fogja egy idő után nézni. Mert vagy más bajnokságot fognak, vagy más sportot.

Nem kell edzőcsere. Maradjon a stáb. Nem fogunk mindig mindent megnyerni. Idén a kupára van csak esély. Ha az sem lesz, akkor meg van ilyen. Kellemetlen, de eddig meg el voltunk kényeztetve. De ez a keret ennyire képes. Amikor Ceballos és a tejfogas Camavinga folyamatosan felfelé lóg ki, akkor már tényleg nagy a baj. Nagyobb játékosmozgásra van szükség, mert ez így nem áll az igényekkel köszönőviszonyban. A barca féle nyári ámokfutás (csak tudnám, miből) eredménye lassan beérik. Ha nem nyúlunk sosem zsebbe, ne várjunk semmit. Csak ésszel kellene, mert amikor nagyon belevágtunk, akkor az nem nagyon jött be.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. február 5., vasárnap 17:52

Yazid írta:fiatalítast ehhez carlo szerintem nem passzol.
Ezt miből sikerült levonni? :D
Szerintem kár lenne Ancelotti képességeit megkérdőjelezni, láthattuk tavaly mit hozott ki bizonyos játékosokból (Vini, Valverde, Benzema, Alaba).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 249 regisztrált és 0 vendég