Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. január 14., vasárnap 8:43

nagyon latszik mar a kezdodo demencia :kalapos:

egyre nehezebb evek lesznek
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. január 14., vasárnap 8:36

https://twitter.com/SeputarMadrid/statu ... gJyew&s=19

Carlo épp sorolja, kik lehetnek példaképek a fiataloknak, becsúzik Ramos is :smile:

a süllyedő Sevilla helyett itt jobb sorsa lett volna :-(
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 11., csütörtök 7:45

3-3nál kosárba rakta Mbappet. :D

https://twitter.com/JovanRMFC/status/17 ... g3Suw&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 10., szerda 21:57

Kepa eddig nem volt rossz, ez most így jött ki, mondhatni hozta a formáját ma, innentől viszont nincs pardon, Lunin a kezdő.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. január 10., szerda 21:54

óriási baklövés volt ezt a szar kepát kezdőbe tenni

másik vini kezdetése brahim kárára
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 4., csütörtök 21:53

Ribéryvel komoly beefje volt a BM-nél, mert be akarta osztani a perceit a kora miatt. Nem hülye Carlo, csak abban hisz, hogy mindig az alapcsapatnak kell jatszania, de ha abba egy idősebb/gyengébb nem elég jó, akkor nem fog játszani.

LV-t is hosszu hetekig jegelte 2023-ban, mert nem volt jó, most is csak kb muszájból játszik, ha Carva sérült, vagy pihennie kell. De egyébként tud 10 játékosnál többet is használni, ha több van magas szinten.

Néha persze képes totálhomály/fullfullmekafullkonzervatív kezdőket is pályára dobni (mint az atma ellen, vagy a tegnapi), de alapvetően én nem félek attól, hogy valaki azért fog játszani, mert előtte x évig kezdő volt, pedig már nem kéne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 4., csütörtök 21:11

Donát írta: Nem tudom felvetette-e már valaki, de nyár végén Xabi Alonso 2026-ig hosszabbított a Bayer-rel, és most Carlo pont ugyaneddig írt alá. :shifty:

Jó, persze, az edzőkkel talán többször bontanak szerződést, mint ahányszor kitöltik, de az én lelkemnek jól esett a felismerés.
Ez valóban jó, láthatjuk legalább Xabi, hogy reagál arra, ha távozik pár fontos játékosa vagy ha már nem egy meglepetés csapatként tekintenek rá, hanem egy minden fronton esélyes csapatra (nyilván nem arra gondolok, hogy bl-t nyerhetnek).
A mi részünkről ennek egyébként akkor lesz értelme, ha Carlo kap egy értelmes csatárt és legalább egy, de inkább kettő szélső védőt.
Azt már rég elengedtem, hogy rendes keret menedzsmentet látunk tőle, szóval csak bízom abban, hogy Vini feljavul, Brahim nem igazol el, Rüdiger meg a kezdőben ragad.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. január 4., csütörtök 21:05

Alaba komoly meccsen már lutri a kezdőbe. A sérülés miatt marad még egy évig vélhetően és egy utolsó éves kiöregedő ALABA ne legyen már kezdő, plane úgy hogy Rüdi az év egyik meglepetése.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 4., csütörtök 20:36

Nem tudom felvetette-e már valaki, de nyár végén Xabi Alonso 2026-ig hosszabbított a Bayer-rel, és most Carlo pont ugyaneddig írt alá. :shifty:

Jó, persze, az edzőkkel talán többször bontanak szerződést, mint ahányszor kitöltik, de az én lelkemnek jól esett a felismerés.

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. január 4., csütörtök 15:16

Bocsi, most így rávilágítva és újraolvasva már leesett. :)
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 4., csütörtök 13:46

Nem tévedsz. Igy van.

Alabarol elfeledkeztem. Tényleg. A sajnálatos sérülés lesz a német szerencséje.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 4., csütörtök 13:41

untouchable írta:
realbeckham írta: Nem örültem a hosszabbításának. Nem azért mert nem szeretem az öreget, szó sincs ilyenről. Hanem azért mert ismerem. Túlságosan ismerem/ismerjük. Minden szokását. Unom es nem szeretem a koncepciót már, a "taktikai "elképzeléseit". Tudom, hogy hozza majd az eredményeket, bajnokság/bl ben tényező.

De tudom, hogy a szemem fog kifolyni megint évekig a tv előtt a belefasult dolgoktol. Nekem már kellene az uj impulzus, verfrissites. Nekem ez egy oreges, unalmas, szar kapcsolat, ami működik, de mindenki gondolatban felrekur. En szvsz xabi alonsoval fantazialtam tavaly ota, carlo meg a brazilokat hagta meg gondolatban, mint egy taljan bika.

Egészséges lett volna egy váltás mindenkinek ugy gondolom.

A tegnapi is iskolapéldája ancelotti focijanak. Felépült egy ember, maris kukazta a lenduletes, agilis focit. Padra baszva a honap legjobbjat. 2 öreg egyszerre a kezdoben bla-bla. Jude is. Hiába volt szünet....szinte vanszorog, ugy ki van fingba.
A cserékig szokás szerint egy kalap szart nem ert a foci.
Alig várom, hogy militao felépüljön es lassam, ahogy ez a rudiger megy a padra megrohadni. :coffee:

Leirtam mar multkor a makk faktorjait az öregnek madridi karrierjei alatt. (92:48, karim, rodrygo) nem tudom van e még a tarsolyában ilyen trükk. Remelem igen.
Jo lesz eredmenyben. Mégegyszer. Nem ez a gondom. De azt akarom, hogy olyan foci legyen, olyan variaciokkal, nem sablon szarokkal, hogy ne a telefont nyomkodjam meccs kozben, hanem pislogni se legyen időm.
Mi a bajod Rüdigerrel?
Lehet tevedek, de ugy gondolja a kollega, hogy Carlonal a Militao-Alaba paros a fix, es Rudi pados.

Bar mivel Alaba is kiesett, igy nem latom veszelyben Rudiger helyet a kezdoben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. január 4., csütörtök 13:34

realbeckham írta: Nem örültem a hosszabbításának. Nem azért mert nem szeretem az öreget, szó sincs ilyenről. Hanem azért mert ismerem. Túlságosan ismerem/ismerjük. Minden szokását. Unom es nem szeretem a koncepciót már, a "taktikai "elképzeléseit". Tudom, hogy hozza majd az eredményeket, bajnokság/bl ben tényező.

De tudom, hogy a szemem fog kifolyni megint évekig a tv előtt a belefasult dolgoktol. Nekem már kellene az uj impulzus, verfrissites. Nekem ez egy oreges, unalmas, szar kapcsolat, ami működik, de mindenki gondolatban felrekur. En szvsz xabi alonsoval fantazialtam tavaly ota, carlo meg a brazilokat hagta meg gondolatban, mint egy taljan bika.

Egészséges lett volna egy váltás mindenkinek ugy gondolom.

A tegnapi is iskolapéldája ancelotti focijanak. Felépült egy ember, maris kukazta a lenduletes, agilis focit. Padra baszva a honap legjobbjat. 2 öreg egyszerre a kezdoben bla-bla. Jude is. Hiába volt szünet....szinte vanszorog, ugy ki van fingba.
A cserékig szokás szerint egy kalap szart nem ert a foci.
Alig várom, hogy militao felépüljön es lassam, ahogy ez a rudiger megy a padra megrohadni. :coffee:

Leirtam mar multkor a makk faktorjait az öregnek madridi karrierjei alatt. (92:48, karim, rodrygo) nem tudom van e még a tarsolyában ilyen trükk. Remelem igen.
Jo lesz eredmenyben. Mégegyszer. Nem ez a gondom. De azt akarom, hogy olyan foci legyen, olyan variaciokkal, nem sablon szarokkal, hogy ne a telefont nyomkodjam meccs kozben, hanem pislogni se legyen időm.
Mi a bajod Rüdigerrel?
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 4., csütörtök 13:30

Nem örültem a hosszabbításának. Nem azért mert nem szeretem az öreget, szó sincs ilyenről. Hanem azért mert ismerem. Túlságosan ismerem/ismerjük. Minden szokását. Unom es nem szeretem a koncepciót már, a "taktikai "elképzeléseit". Tudom, hogy hozza majd az eredményeket, bajnokság/bl ben tényező.

De tudom, hogy a szemem fog kifolyni megint évekig a tv előtt a belefasult dolgoktol. Nekem már kellene az uj impulzus, verfrissites. Nekem ez egy oreges, unalmas, szar kapcsolat, ami működik, de mindenki gondolatban felrekur. En szvsz xabi alonsoval fantazialtam tavaly ota, carlo meg a brazilokat hagta meg gondolatban, mint egy taljan bika.

Egészséges lett volna egy váltás mindenkinek ugy gondolom.

A tegnapi is iskolapéldája ancelotti focijanak. Felépült egy ember, maris kukazta a lenduletes, agilis focit. Padra baszva a honap legjobbjat. 2 öreg egyszerre a kezdoben bla-bla. Jude is. Hiába volt szünet....szinte vanszorog, ugy ki van fingba.
A cserékig szokás szerint egy kalap szart nem ert a foci.
Alig várom, hogy militao felépüljön es lassam, ahogy ez a rudiger megy a padra megrohadni. :coffee:

Leirtam mar multkor a makk faktorjait az öregnek madridi karrierjei alatt. (92:48, karim, rodrygo) nem tudom van e még a tarsolyában ilyen trükk. Remelem igen.
Jo lesz eredmenyben. Mégegyszer. Nem ez a gondom. De azt akarom, hogy olyan foci legyen, olyan variaciokkal, nem sablon szarokkal, hogy ne a telefont nyomkodjam meccs kozben, hanem pislogni se legyen időm.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 2., kedd 13:09

Miért is ment volna egy ilyen holtgyenge brazil válogatotthoz? Évtizedek óta nincs értelmes csapatuk és a közeljövőben sem lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 2., kedd 13:06

Ancelotti: "Thinking about being Brazil NT's manager is obviously exciting but I don't think they will want me in 2026 (laughs). I think they're not happy with me."

:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. december 30., szombat 14:04

Grande Carlo :salute:
Kiérdemelte a hosszabbítást az öreg. Tökéletesen harmonizál a Real Madriddal, nem bírnék nála (+ Zizou) tökéletesebb személyt elképzelni jelenleg a klub élére.



Xabi apót várjuk a jövőben :agree: Addig is nyáron adja át nekünk Frimpongot, hogy mire ő is ideér már be legyen illeszkedve :mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. december 30., szombat 11:47

Tegnap este olvastam hogy van egy olyan kitétel is a szerződésben hogy az edzői pályafutása után is maradni fog a klubnál Ancelotti. :agree: :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. december 30., szombat 1:04

Ha jön Bappé akkor jó döntés.

Ha nem akkor kellett volna pl Xabi.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. december 29., péntek 21:54

Én sajnálom xabit mert benne látom a jövőt és így sztem elviszi a Bayern, de lesz még az edzőnk.

Carlo egy jó választás az biztos.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég