Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 2., péntek 15:28

M1Ö írta:
ateeemadrid írta: Szóval szerintem pl. kiserikkel, meg pár emberrel az az elsődleges nézetkülönbség, hogy ti csak az A opciókkal vagytok kibékülve, de mi páran a ZS helyett a C-vel is megelégednénk, mert még az is lényeges lehet címek szempontjából.
Ezt én értem. De egy RdT, Joselu vonallal mennyivel lennénk előrébb? Hány góllal lőnének többet fix csereként, 10 percekkel? Mert úgy lövik most a góljaikat, hogy stabil kezdők és így se viszik túlzásba.
Ezt már sose tudjuk meg, de ez az a kockázat, amit meg kellett volna lépnie a vezetőségnek szerintem. Valószínű Mariano és Hazard góljainak számához képest jobban termelnének. Pláne neadjisten egy KAK sérülés esetén.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. szeptember 2., péntek 15:20

ateeemadrid írta: Szóval szerintem pl. kiserikkel, meg pár emberrel az az elsődleges nézetkülönbség, hogy ti csak az A opciókkal vagytok kibékülve, de mi páran a ZS helyett a C-vel is megelégednénk, mert még az is lényeges lehet címek szempontjából.
Ezt én értem. De egy RdT, Joselu vonallal mennyivel lennénk előrébb? Hány góllal lőnének többet fix csereként, 10 percekkel? Mert úgy lövik most a góljaikat, hogy stabil kezdők és így se viszik túlzásba.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 2., péntek 15:05

Ezért tartom én is jogosnak a kritikát, mert annyira gyenge opcióink vannak előre, hogy ezeknél tényleg bármiféle megerőltetés nélkül találtunk volna jobb játékosokat, minimális ráfordítással. Mariano elképesztően nem szint, ez már mindenkinek világos, RdTk meg Joseluk is köröket vernek rá, ennyierővel már valamelyik Castillás gyereket is használhatjuk helyette.
Hazard meg az évi 3 meccsével nem tényező, helyette is valami olcsó tucattal is előrébb lennénk, aki legalább bevethető néha napján.
Még Asensio az, aki legalább néhány pontot, meg pár nagy gólt összeszed a csapatnak, de ő is gyenge.

Szóval szerintem pl. kiserikkel, meg pár emberrel az az elsődleges nézetkülönbség, hogy ti csak az A opciókkal vagytok kibékülve, de mi páran a ZS helyett a C-vel is megelégednénk, mert még az is lényeges lehet címek szempontjából.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 2., péntek 15:01

Joselut mondtuk többször
saját nevelés
ingyen igazolható volt
kevesebbet sérült mint Cavani

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 2., péntek 14:38

ateeemadrid írta: Akkor maradt kb 400 név, akikkel beljebb lennénk. :lol: Mariano, Hazard, Asensio, ezek ülnek a padon egy összes címért versenybe szállni kívánó klubnál, egy extra hosszú szezonban. Ha nem látjátok mi a probléma, akkor nem tudok segíteni.

Ha ezeknél a neveknél nem tud jobbakat találni semelyik szakemberünk, akkor vagy ki kell rugdosni mindet, vagy végérvényesen befellegzett ennek a sportnak. :lol:
A problémát mindenki látja, de sajnos nem minden problémára van megoldás. Mindhárom jómadarat el akarta adni a klub. Carlo nem számolt velük az eddigi meccseken. Azzal nem tudsz mit csinálni, ha köszönik szépen és nem akarnak menni sehová. Élő szerződésük van, így megtehetik. Ez sajnos ilyen.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 2., péntek 14:32

Akkor maradt kb 400 név, akikkel beljebb lennénk. :lol: Mariano, Hazard, Asensio, ezek ülnek a padon egy összes címért versenybe szállni kívánó klubnál, egy extra hosszú szezonban. Ha nem látjátok mi a probléma, akkor nem tudok segíteni.

Ha ezeknél a neveknél nem tud jobbakat találni semelyik szakemberünk, akkor vagy ki kell rugdosni mindet, vagy végérvényesen befellegzett ennek a sportnak. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2022. szeptember 2., péntek 14:33-kor.

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realfan » 2022. szeptember 2., péntek 14:31

M1Ö írta: 7esre nyomtam. A 2 igazolás csúcs, az ingyen távozókat is el lehetett volna cseszni hosszabbítással. Jovicot kölcsön tudták adni, az ilyen Marianokkal meg nem tudsz mit kezdeni, ha minden ajánlatot vissza utasít. M'Bappé-ról szerintem nem tehet Perez, kb már az egész világ elkönyvelte, hogy jön.
hehetheoriginal írta:Egy db kuki jobbszélre
De ő meg alá írt egy új szerződést, jövőre lesz kivásárlási ára. Gondolom nem véletlen. Ledumálták, hogy marad még egy évet és jövőre léphet normális áron.
ateeemadrid írta:De akkor egy gyakran bedobott név, Cavani.
Csak azt még mindig nem számoljátok bele, hogy többet sérült, mint egészséges. Meg sanszosan kezdő akar lenni, nem Karim mögött lenyomni egy szezonban 1000 percet. Már a MUban is "balhé" volt, hogy padra vágták CR miatt.
a szerbet nem elengedtük ingyen a Fiohoz és kövi átigazolási díja fele minket illet?nekem ez rémlik és transfermarkt is az ingyen igazolást írja

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 2., péntek 14:30

Kicsit olyan fal beütése van néha a fórumnak :lol:
- Balfasz a vezetőség, mert nem igazolt cserecsatárt.
- Mondj egy nevet
- Cavani
- Folyamatosan sérült és nem akar padozni
- Akkor mondok másikat: őőőő.... Cavani... :mrgreen:

Min amikor a fallal beszélgetsz :lol:

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realfan » 2022. szeptember 2., péntek 14:29

RaúlCF írta: kik azok a cserecsatárok meg jobbszélsők és jobbhv-ek akik elérhetők nem c,d pánikmegoldások és hosszútávon min. 4-5 év megoldást és minőséget jelentenek a Real Madrid számára?

mindig csak azt látom hogy ez kell meg az kell de névlegesen semmi. most már érdekelne hogy kik azok akikről ennyire lemaradtunk a gyenge irodai munka miatt.
én meg mindig csak ezt látom válaszként, de nem gondolom, hogy ezt akár nekem, akár bármely más fórumozónak kéne megválaszolnia, emiatt fizetnek (gondolom nem is minimálbért) megfelelő szakembereket, hogy megtalálják a megfelelő játékosokat a hiányposztokra, amik kétségtelenül vannak és egy mondjuk ha nem jön el akit kinéztünk, illene ezen emberek által egy komplett listának lenni, hogy kik jelentenek még erősítést oda. miért nekünk kéne megmondani, akik hozzájuk képest alig vagyunk képben a világfutballban? :D

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. szeptember 2., péntek 14:22

Nkunku hosszabbított. Cavani 35 évesen 25 meccset hagyott ki és egész évben 2 db gól sikerült. nem megbizható csere és olyan is volt hogy nem időben ment vissza a csapathoz. megint nem ilyen ember kell.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. szeptember 2., péntek 14:19

4esre nyomtam, carvajal a szezon utso ket meccsen nagyon meggyozo volt, elotte evekig minden fontos meccsen szoptunk miatta. Tehat ide vartam volna valamit, nem jott na bumm, ez raer jovore. De az hogy rodrygo szintlepeseben es hazardba bizunk false9 hat attol sirni tudnek.
Jott csua meg rudi ezek jo igazolasok foleg ha mar tudtak hogy elmegy case. De az h junius elejen mbappe urasag leszivat minket es az eg vilagon semmi b terv azt nem ertem. Legalabb szelre jott volna valaki, barki, aki kicsit felkavarja az allovizet. En epp ezert hogy valaki legalabb ujdonsagot hozzon rdt-ert is mentem volna. De ami a legaggasztobb hogy a karakterenk mennek el, case, marcelo, varane, ramos, ce.. es a cbken kivul egyiknek sincs potlasa. Jovo nyartol sokat varok, ha a sogor nem akar szelen lenni, akkor oda is neznek valakit mert zinedine mendyt nezni tamadasba kiegeti a retinam.
Lesz dolga pereznek, de majd megoldja. Csak penze is legyen, mert tartok tole hogy ezert se igazoltunk mar. mbappeert robbantott volna, de igy hogy a ratyirambo inkabb marad parizsba... Ez csunya blama volt. Foleg hogy a vikinget is veszni hagytuk.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. szeptember 2., péntek 14:10

7esre nyomtam. A 2 igazolás csúcs, az ingyen távozókat is el lehetett volna cseszni hosszabbítással. Jovicot kölcsön tudták adni, az ilyen Marianokkal meg nem tudsz mit kezdeni, ha minden ajánlatot vissza utasít. M'Bappé-ról szerintem nem tehet Perez, kb már az egész világ elkönyvelte, hogy jön.
hehetheoriginal írta:Egy db kuki jobbszélre
De ő meg alá írt egy új szerződést, jövőre lesz kivásárlási ára. Gondolom nem véletlen. Ledumálták, hogy marad még egy évet és jövőre léphet normális áron.
ateeemadrid írta:De akkor egy gyakran bedobott név, Cavani.
Csak azt még mindig nem számoljátok bele, hogy többet sérült, mint egészséges. Meg sanszosan kezdő akar lenni, nem Karim mögött lenyomni egy szezonban 1000 percet. Már a MUban is "balhé" volt, hogy padra vágták CR miatt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 2., péntek 13:46

RaúlCF írta: kik azok a cserecsatárok meg jobbszélsők és jobbhv-ek akik elérhetők nem c,d pánikmegoldások és hosszútávon min. 4-5 év megoldást és minőséget jelentenek a Real Madrid számára?

mindig csak azt látom hogy ez kell meg az kell de névlegesen semmi. most már érdekelne hogy kik azok akikről ennyire lemaradtunk a gyenge irodai munka miatt.
A neveket azért nyugodtan rábízhatnánk a klubnàl dolgozó szakemberekre, de itt haljak meg, ha Marianonal minimum 500 futballista nincs, aki használhatóbb. :lol: De akkor egy gyakran bedobott név, Cavani. Nem egy nagy játékos, de már minden fronton jelentősen nőne az esélyünk, ha nem egy Rodrygo lenne az egyetlen cseretámadónk.

És mivel pánikhelyzet van elől, nyugodtan jöhetett volna c,d pánikmegoldás is, mert jelenleg zs kategória van elől.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 2., péntek 13:46

RaúlCF írta: kik azok a cserecsatárok meg jobbszélsők és jobbhv-ek akik elérhetők nem c,d pánikmegoldások és hosszútávon min. 4-5 év megoldást és minőséget jelentenek a Real Madrid számára?

mindig csak azt látom hogy ez kell meg az kell de névlegesen semmi. most már érdekelne hogy kik azok akikről ennyire lemaradtunk a gyenge irodai munka miatt.
Egy db kuki jobbszélre felhúzta volna nalam a pontszamot 7-8 körülre
thereisonly1ronaldo

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. szeptember 2., péntek 13:40

kik azok a cserecsatárok meg jobbszélsők és jobbhv-ek akik elérhetők nem c,d pánikmegoldások és hosszútávon min. 4-5 év megoldást és minőséget jelentenek a Real Madrid számára?

mindig csak azt látom hogy ez kell meg az kell de névlegesen semmi. most már érdekelne hogy kik azok akikről ennyire lemaradtunk a gyenge irodai munka miatt.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 2., péntek 13:37

Rudi bővíti a védelmet, Casemirot árában pótoltuk úgy néz ki, hogy a minőséggel sem lesz probléma. Aki nem akar elmenni, azt nem lehet elzavarni sajna, illetve aki nem akar jönni, azt nem lehet idekötni erőszakkal. Egyébként is győztes csapaton ne változtass :kalapos: , így támadó igazolás hiányában 8-as.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 2., péntek 13:36

4, erős jóindulattal. A két vételünk az top, ez menti meg.

De a hali bapi helyett a hazi asi az nevetséges, illetve az is, hogy egy szem 35 éves csatárral vág neki a szezonnak egy Real Madrid. :lol:

A minimum egy cserecsatár és egy jobbszélső lett volna, de 3 ember is elfért volna előre, plusz a jobbhv posztra is kéne lassan valaki.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 2., péntek 13:14

Realista24 írta:
RaúlCF írta: csak azértból nem kell igazolni. Auba is milyen karakter. biztos kell az ilyen egy jó közegbe? Arsenalból is inkább fizettek neki csak menjen el és a Barca is fél év után minden gond nélkül kiszállt belőle. kösz nem.

sima 8as a nyár. Tchouaméni beton igazolás, Rüdiger mélyítette a védelmet. +12 millióval zártunk.
én is szeretnék elől mélyíteni de örülök hogy nem csapkodunk 70-80 milliókat c,d,e,zs opció pánik igazolásokra. lehet szarul sül el de nekem ez szimpatikusabb mint az alternatíva. ha lesz olyan ember a piacon akit tényleg akarunk és minőség+kompatibilitás is megvan akkor van rá pénz és letesszük érte mint Tchouaméni de addig ilyen 100 milliós Anthony,Nkunku,Gnabry meg bármi legelőről bedobott nuevo akárki csak hogy igazoljunk, hát inkább kösz nem.

higgadt megfontolt üzlet volt a nyár, nem vittek bele semmi őrült hülyeségbe. első adandó alkalommal jönni fognak a támadó igazolások
Én is így gondoltam, és nyolcast is adtam volna, de ezt levitte a kolonc maradása, legfőképpen Mariano és Odriozola.
Asensio annyira nem érdekel, hogy maradt...használva lesz, nála a feladat, hogy kapjon egy hosszabbítást, esetleg alacsony kivásárlási árral.
Hazard mintha itt sem lenne, ha hozzátesz valamit boldogság, ha nem, akkor ugyanazt hozza, minthárom éve.
+1
A többiek hagyján, de azt a 2 játékost jó lett volna elboltolni. Ráadásul voltak is egész reális hírek , aztán semmi... ( Már ha reális, hogy pénzt kapunk Odriért és ingyen megy -mindent is kifizetve a csapat által - Mariano )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. szeptember 2., péntek 13:10

4. a pontszámom.

5 igazolást vártam volna a nyárra.

Rüdiger, Tchouameni, Jobbhátvéd, Cserecsatár, Jobbszélső támadó.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 2., péntek 12:54

Tényleg még odriozola is itt van. Folyton elfelejtem, hogy ő nálunk van...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 237 regisztrált és 0 vendég