Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. november 6., hétfő 15:15

Szerintem senki sem fix kezdőtagságot követel Brahimnak, hanem legalább említésre méltó játékperceket, hátha valami lesz belőle alapon.
Igazán nem lenne nagy rizikó bedobálni Rodrygo helyett, a semminél nehéz rosszabbat nyújtani.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. november 6., hétfő 14:11

realfan írta:
ToniKroos írta: Én Brahim teljes semmibe vételét nem értem. Amikor beállt többnyire jól játszott, 1x kezdett eddig, akkor gólt lőtt, majd 56 perc után lehozza. Xavi legalább be meri dobni a fiatalokat, ha nincs más, Ancelotti meg inkább nem cserélne, ha olyan helyzetbe van, hogy nincs kedvence a padon és lehet itt akármit mondani a Classicon is lemeccselte Xavi, az egy szerencsénk, hogy sok a hiányzójuk. Én már nagyon unom Ancelottit, alig várom, hogy végre egy fiatal edző jöjjön, aki bele mer nyúlni a csapatba, ha kell.
én teljesen, amit láttam belőle Milánóban, az nagyon kevés, milanos ismerőseim is egyetértenek vele, pedig ott azért jelentősen kisebb az elvárás :D
az hogy mindig kezdo meg az hogy 90+ os csere akozott van egy atmenet. ezt nem ismeri carlo
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. november 6., hétfő 14:06

ToniKroos írta: Én Brahim teljes semmibe vételét nem értem. Amikor beállt többnyire jól játszott, 1x kezdett eddig, akkor gólt lőtt, majd 56 perc után lehozza. Xavi legalább be meri dobni a fiatalokat, ha nincs más, Ancelotti meg inkább nem cserélne, ha olyan helyzetbe van, hogy nincs kedvence a padon és lehet itt akármit mondani a Classicon is lemeccselte Xavi, az egy szerencsénk, hogy sok a hiányzójuk. Én már nagyon unom Ancelottit, alig várom, hogy végre egy fiatal edző jöjjön, aki bele mer nyúlni a csapatba, ha kell.
én teljesen, amit láttam belőle Milánóban, az nagyon kevés, milanos ismerőseim is egyetértenek vele, pedig ott azért jelentősen kisebb az elvárás :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 13:49

ToniKroos írta: Én Brahim teljes semmibe vételét nem értem. Amikor beállt többnyire jól játszott, 1x kezdett eddig, akkor gólt lőtt, majd 56 perc után lehozza. Xavi legalább be meri dobni a fiatalokat, ha nincs más, Ancelotti meg inkább nem cserélne, ha olyan helyzetbe van, hogy nincs kedvence a padon és lehet itt akármit mondani a Classicon is lemeccselte Xavi, az egy szerencsénk, hogy sok a hiányzójuk. Én már nagyon unom Ancelottit, alig várom, hogy végre egy fiatal edző jöjjön, aki bele mer nyúlni a csapatba, ha kell.
Gondolom Perez nem engedi, mert Carlo nem lehet hibas, hiszen o kert embert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. november 6., hétfő 13:46

Én Brahim teljes semmibe vételét nem értem. Amikor beállt többnyire jól játszott, 1x kezdett eddig, akkor gólt lőtt, majd 56 perc után lehozza. Xavi legalább be meri dobni a fiatalokat, ha nincs más, Ancelotti meg inkább nem cserélne, ha olyan helyzetbe van, hogy nincs kedvence a padon és lehet itt akármit mondani a Classicon is lemeccselte Xavi, az egy szerencsénk, hogy sok a hiányzójuk. Én már nagyon unom Ancelottit, alig várom, hogy végre egy fiatal edző jöjjön, aki bele mer nyúlni a csapatba, ha kell.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. november 6., hétfő 7:58

mondjuk nem artana lehet egy egeszseges verseny rodrygonak sem brahimmal dehat latjuk hetrol hetre mi a kezdo es ki a pad

cebaval mi van?
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 7:51

gutihaz14 írta: az a legjobb mindig mikor 0 perces jatekosok jatszanak a serultek helyett majd nem csoda modon szarul jatszanak mivel elozo honapokban semmi lehetoseget nem kaptak es jonnek mutogatni hogy na ezert nem jatszottak eddig.... :lol:
Ezzel csak reszben tudok egyeterteni, mert azert megiscsak egyutt keszulnek nap mint nap, aki meg olyan kaliber, az azonnal hatassal tud lenni a meccsre.

Valaki meg hiaba jatszik minden heten, akar ketszer is, semmit nem tesz hozza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. november 6., hétfő 7:45

az a legjobb mindig mikor 0 perces jatekosok jatszanak a serultek helyett majd nem csoda modon szarul jatszanak mivel elozo honapokban semmi lehetoseget nem kaptak es jonnek mutogatni hogy na ezert nem jatszottak eddig.... :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. november 6., hétfő 6:46

A legnagyobb baj az ezzel a túljátszatással amit tol - azon túl, hogy a játékosaink kezdenek befásulni és romlik a teljesítmény - , hogy a sérültek száma is meg fog emelkedni. Az első volt Tchouameni, de a többi sérülékenyebb játékos (Carvajal, Alaba, ne adj isten Bellingham) is hamarosan kidőlhet. Továbbá akik pedig beugorhatnának a helyükre, formán kívül lesznek a meccsterhelés hiánya miatt... Bizonyára mint edző, jobban és közelebbről látja a játékosokat mint mi, és azt is látja ki teljesít jobban az edzéseken, de azért a keret adta lehetőségeket sokkal jobban ki kellene használni, mert ugyanúgy fog járni mint a 2014/2015-ös szezonban, ha ezt így folytatja.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. november 5., vasárnap 23:35

Kubo Úgy kéne, oda a jobb oldalra mint egy falat kenyér. Bár, carlot ismerve, nem kapna semmi játék időt.
ZIDANE

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. november 5., vasárnap 23:32

Decimánál Ramos
Tavaly Rodrygo
Idén úgy látszik Jude
Aki próbálja menteni az öreget. Carlo is egy szerencse fia pali amúgy, régen is voltak bajok, de kezd egyre cinkesebb lenni a helyzet. Én amúgy elvagyok vele, de kezd triggerelni már a fix filozofiaja, es a makacssága.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. november 5., vasárnap 23:05

Szokásos fogalmatlan cserék... 14 tűzben tartott játékossal nem lehet bajnokságot nyerni. És tudom szar hiányos a keret amire még tetézi a vezetőség hogy nem igazolunk télen, de mi a szarnak is igazolnank ha azokat se meri sose becserelni akik itt vannak.
Nem hiszem el hogy 70 perctől agy nélkül játszó viniciust nem hozza le és nem mer bedobni egy Brahim, guler, Nico pazt. Most mi veszteni valója lett volna vele??? Semmi. Szokásos beszari ancelotti. Idény végén remélem elengedjuk mostmar.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 30., hétfő 13:51

KAG írta:

Btw cr
Pont ma olvastam hogy az nassr diatetikusa említette hogy mindenki elkezdett nagyon odafigyelve kajalni meg keményebben edzeni. Es h az osszes játékos jobb testzsir százalékkal van mint cr előtt.

Ufó a csávó….
Ezért ijesztő, hogy mekkora trágyadomb a United hogy még az ő jelenléte se motivált senkit, inkább kiutálták a faszba, mert kellett volna valamit csinálniuk :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 30., hétfő 13:43

kiserik írta:
Realista24 írta: Ugyanakkor Hazard meg offolva volt pont Carlo altal, Perez ide vagy oda.
Másfél év után. Eleinte Carlonak azt is el kellett néznie, hogy a médiában kritizálja, sőt a csapat játékát is átalakította, hogy Hazardnak megfeleljen és az legyen a feladata, mint a válogatottban. 3 és fél év után került padra. Akkorra már mindenki elengedte. Perez is.
4 szezont volt Hazard a Realban.

Elso szezonban meg jo hogy jatszott... - volna, ha nem serul meg - 100 millios Galaktikuskent.

Ra egy evre is folyamat serult volt, amikor nem, nem kapott sok idot.

21/22-ben jarunk, amikor ev elejen nem volt serult, ellenben epizodista volt csak, sokszor be sem allhatott, 3-4 meccseket ult a padon.

Utolso szezont meg egy az egyben a padon vagy a Sanitason toltotte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 30., hétfő 13:13

Realista24 írta: Ugyanakkor Hazard meg offolva volt pont Carlo altal, Perez ide vagy oda.
Másfél év után. Eleinte Carlonak azt is el kellett néznie, hogy a médiában kritizálja, sőt a csapat játékát is átalakította, hogy Hazardnak megfeleljen és az legyen a feladata, mint a válogatottban. 3 és fél év után került padra. Akkorra már mindenki elengedte. Perez is.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. október 30., hétfő 12:36

Szerződése volt CR-nek, ha akar marad. Nem akart.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. október 30., hétfő 12:35

poronty írta:
megmondta hogy CR maradjon es Bale menjen. Perez meg szart ra es forditva csinalta
CR maradhatott volna, ha akar. Semmi köze hozzá Perez papának
Pont hogy perez nem adta meg neki (sokadik alkalomra) amit (ismét) kert.
Cr nek mai napig lenne helye az az igazság.
Ilyen swag yolo fele arcoknak jót is tenne
Belivel szerintem brutálisan nyomnak.

Btw cr
Pont ma olvastam hogy az nassr diatetikusa említette hogy mindenki elkezdett nagyon odafigyelve kajalni meg keményebben edzeni. Es h az osszes játékos jobb testzsir százalékkal van mint cr előtt.

Ufó a csávó….
ZIDANE

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. október 30., hétfő 12:16

megmondta hogy CR maradjon es Bale menjen. Perez meg szart ra es forditva csinalta
CR maradhatott volna, ha akar. Semmi köze hozzá Perez papának
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 30., hétfő 12:16

Ugyanakkor Hazard meg offolva volt pont Carlo altal, Perez ide vagy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 30., hétfő 12:12

ZZ sem volt kivetel.

megmondta hogy CR maradjon es Bale menjen. Perez meg szart ra es forditva csinalta
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég