Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
krisz24
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:09

Szép munka edző úr!
Szép munka vezetőség!
Idén ha ez az osszetakolt hulladék barca megelőz minket a bajnokságba az valami undormany szégyen lesz.
Nem tudom amúgy Perez mit vár hoz egy joselut úgy... Hogy benzema viszonylag időbe jelezte hogy lelep.. Deee nem mi a b... Mbappe hajtjuk végig.. Ott volt Kane aki tökéletes benzema pótló lett volna.. És mi meg se próbáltuk. Hatvedeknel ugyanez.. A zsoldos cancelo sztem ha bejelentkezunk abban a pillanatban ide jött volna nem a csovesekhez.. De hát nem... Majd carvajal meg vaskez megoldja..

Másik az edző úr! Barca ellen tavaly előtt felkuldte már csatár nélkül a csapatot... Most ismét megtette, különbség annyi hogy most konkrétan 11 emberből 1 támadó volt az is a szar formájú rodrygo... Én megertem hogy joselu idős és nem bírja a 2os terhelést,de bazdki ott van egy utolsó támadó a Brahim diaz... Mi a szarert nen kaphat lehetőséget egyszer kezdőként?? Mi az istenért erőltetik modricot csatárba? Szégyen gyalázat arról nem is beszélve hogy gólt kellene szereznünk erre hozz 1 vkpt és 2 védő cserét.. Úgy hogy mendy alapból nem tesz soha semmit a tamadashoz..

Vegszonak annyit, hogy télen rohadtul remélem hogy valami kölcsön csatárt leszedunk mert ez a szezon így halott. Ha meg nem, akkor ne modricozzunk elől. Jöjjön be valami castillas, vagy hozzuk vissza arribast vagy bármi de ne eroltessuk már ezt a beszari szar footballt..

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3392
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:07

Varjuk a tavaszt, karogók csitt.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 5., kedd 10:11

Realista24 írta:
el magico írta:

A forrásokat sajnos most nem tudom megmondani fejből, másfél-2 éve mikor a szakdogámat írtam, akkor találkoztam ezekkel a számokkal. Az megmaradt, hogy a jelenlegi átlag 150 milliós bevételnek legalább a dupláját várják majd. És én úgy emlékszem, hogy nem profit, hanem bevételről beszélünk.

Ahogy R24 is írja, az a terv, hogy az év 365 napján bevételeket hozzon, mindenféle különböző események által. Szálloda, bevásárlóközpont, konditerem, éttermek is vannak/lesznek a stadionban. És a parkoló még nem is volt a számítások között akkoriban.
Szóval elég multifunkciós létesítmény.
Ez akkor biztos erdekes neked, nem hiszem, hogy elerheto volt, amikor a dogadat irtad.

"Hivatalos" (fel)valasz Faustnak :D
https://www.realmadrid.com/StaticFiles/ ... ogo_en.pdf

Plusz ugye van egy ceg elvileg, akikkel szerzodest kotottek Perezek, hogy minel tobb rendezveny, esemeny legyen a Bernabeuban.
A múltkori drónos Twitter videónál pont azon csodálkoztam miért nem körbe van a kivetítő, mint a Falcons stadionban - ebben a diasorban úgy van.

Vajon ez azt jelenti hogy decemberre úgy lesz, vagy azt hogy költségeket csökkentettünk közben?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 10:09

el magico írta:
Faust írta:

Ez egyebkent engem erdekelne, hogy a megbizhato(?) forrasok ezeket a szamokat mikent josoljak? Plusz nem mindegy, hogy bevetelt varnak ennyit, vagy profitot, mivel csak utobbibol lehet kolteni. Nyilvan ha 300-400 millerrol beszelunk, akkor realisan a profitra vonatkozik ez a szam, de ki tudja ebben az elbaszott vilagban mar.
A forrásokat sajnos most nem tudom megmondani fejből, másfél-2 éve mikor a szakdogámat írtam, akkor találkoztam ezekkel a számokkal. Az megmaradt, hogy a jelenlegi átlag 150 milliós bevételnek legalább a dupláját várják majd. És én úgy emlékszem, hogy nem profit, hanem bevételről beszélünk.

Ahogy R24 is írja, az a terv, hogy az év 365 napján bevételeket hozzon, mindenféle különböző események által. Szálloda, bevásárlóközpont, konditerem, éttermek is vannak/lesznek a stadionban. És a parkoló még nem is volt a számítások között akkoriban.
Szóval elég multifunkciós létesítmény.
Ez akkor biztos erdekes neked, nem hiszem, hogy elerheto volt, amikor a dogadat irtad.

"Hivatalos" (fel)valasz Faustnak :D
https://www.realmadrid.com/StaticFiles/ ... ogo_en.pdf

Plusz ugye van egy ceg elvileg, akikkel szerzodest kotottek Perezek, hogy minel tobb rendezveny, esemeny legyen a Bernabeuban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 5., kedd 10:03

Faust írta:
el magico írta: Egyébként meg pont az új stadiontól várnak 300-400 milliós bevételeket évente. Úgyhogy lassan már ez sem lehet kifogás.
Ez egyebkent engem erdekelne, hogy a megbizhato(?) forrasok ezeket a szamokat mikent josoljak? Plusz nem mindegy, hogy bevetelt varnak ennyit, vagy profitot, mivel csak utobbibol lehet kolteni. Nyilvan ha 300-400 millerrol beszelunk, akkor realisan a profitra vonatkozik ez a szam, de ki tudja ebben az elbaszott vilagban mar.
A forrásokat sajnos most nem tudom megmondani fejből, másfél-2 éve mikor a szakdogámat írtam, akkor találkoztam ezekkel a számokkal. Az megmaradt, hogy a jelenlegi átlag 150 milliós bevételnek legalább a dupláját várják majd. És én úgy emlékszem, hogy nem profit, hanem bevételről beszélünk.

Ahogy R24 is írja, az a terv, hogy az év 365 napján bevételeket hozzon, mindenféle különböző események által. Szálloda, bevásárlóközpont, konditerem, éttermek is vannak/lesznek a stadionban. És a parkoló még nem is volt a számítások között akkoriban.
Szóval elég multifunkciós létesítmény.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 9:51

Faust írta:
el magico írta: Egyébként meg pont az új stadiontól várnak 300-400 milliós bevételeket évente. Úgyhogy lassan már ez sem lehet kifogás.
Ez egyebkent engem erdekelne, hogy a megbizhato(?) forrasok ezeket a szamokat mikent josoljak? Plusz nem mindegy, hogy bevetelt varnak ennyit, vagy profitot, mivel csak utobbibol lehet kolteni. Nyilvan ha 300-400 millerrol beszelunk, akkor realisan a profitra vonatkozik ez a szam, de ki tudja ebben az elbaszott vilagban mar.
Egyreszt extra bevetelt fog hozni a fold alatti parkolo.
A koncertek, 65ezer ferohelyre van tervezve ilyen esemenyekre.
Tenisz meccsek.
NFL es NBA meccsek is szerepelnek a tervben, valamint business event-ek.


Mereszebb forrasok evi 1mrd-ot varnak, konzervativabbak 400at, a mostani 175m-val szemben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. szeptember 5., kedd 9:45

Átigazolási szezon értékelése részemről

Érkezők:
Bellingham 10/10 - egyértelmű
Fran 6/10 - egyelőre semmi extra, de lefelé sem lóg ki és kellett oda ember
Kepa 8/10 - nem a képességének szól, hanem az igazolásnak, nem ekkora kapus, de ahogy septiben tudtunk egy rutinosabb hálóőrt hozni pótlásul az dícséretes, gyors reakció a vezetőségtől
Joselu 7/10 - ennyiért jó döntés volt kölcsönvenni, nyilván nem ő lesz a jövő, de máris hozzá tett a győzelmekhez, hasznos lesz
Güler és Brahim - előbbi nem játszhatott még utóbbi meg túl keveset ahhoz, hogy máris meg tudjam ítélni egy osztályzattal, úgyhogy őket egyelőre nem értékelem sehogy, így nélkülük az átlag itt 7,75/10

Távozók:
Megszabadultunk a feleslegtől és minden létszám felettiektől, nálam 10/10 lenne, de jó bevételt nem tudtunk generálni az eladásokból, bár ezekből nem is nagyon lehett és Karim távozás bár nem a vezetőség hibája, de attól még fájó, ezekért 1-1 pontot levonva 8/10

A nem érkezők:
A keret hiányosságait tekintve miszerint két kezdő szélső védő, jobb szélső kp és Karim után égető csatár gondunkra egy csere balhátvéd és egy csere csatár illetve jobb szélre is csereszint (Brahim) érkezett, ez elég hurka. Valaki csak ezt nézve értékel olyan alacsonyan, ezt a részt én is kb egy 3/10-re tudom értékelni, de ha átlagot vonok a ténylegesen érkezők és távozókkal akkor nálam összességében egy 6/10 az idei nyár.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. szeptember 3., vasárnap 14:27

Hazard azert bukott meg mert egy fejbengyenge senki volt aki az első évében +15 kilóval érkezett meg álmai klubjahoz. És az itt töltött évek alatt is úgy nézett ki állítólagos sportemberkent mint egy 50 éves kőműves.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. szeptember 3., vasárnap 13:59

el magico írta: Egyébként meg pont az új stadiontól várnak 300-400 milliós bevételeket évente. Úgyhogy lassan már ez sem lehet kifogás.
Ez egyebkent engem erdekelne, hogy a megbizhato(?) forrasok ezeket a szamokat mikent josoljak? Plusz nem mindegy, hogy bevetelt varnak ennyit, vagy profitot, mivel csak utobbibol lehet kolteni. Nyilvan ha 300-400 millerrol beszelunk, akkor realisan a profitra vonatkozik ez a szam, de ki tudja ebben az elbaszott vilagban mar.

el magico
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 3., vasárnap 13:50

kiserik írta: Sajnos most is azt látom, ami sok vita alapját szokta adni, kicsit mindenki a maga szája ízére formálja a dolgokat. A 2-es pontban nem véletlenül volt ott a ""vagy"" szó. Lehet, hogy tudatlan vagyok, de én nem ismerem a klub olajos tulajdonosát/ bűnöző vezetőit. A stadion mellett több, mint valószínű, hogy nem fér bele évente 2-300 millió kiadás minimális eladások mellett, illetve ránk az ffp is érvényes. Az ingyen Mbappe pont úgy benne lesz legalább 200 millióba, mint a 150 milliós Mbappe.
Az ingyen Mbappé viszont nem fog az FFP-be beleszámítana, ha az csak igazolási díjakat vizsgál. Így mellé jöhetett volna egy drágább csatár.

Egyébként meg pont az új stadiontól várnak 300-400 milliós bevételeket évente. Úgyhogy lassan már ez sem lehet kifogás.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. szeptember 3., vasárnap 13:49

Serulese elott se ert lofaszt se.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 3., vasárnap 13:45

Hazard a sérüléseinek köszönhetően bukott meg. Aztán később a hozzáállásának. De az meg a sérülések következménye valószínűsíthetőleg, elment a kedve. :lol:

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: SzB » 2023. szeptember 3., vasárnap 13:40

Hazardot a többség úgy várta mint egy félistent. Jött, kiderült, hogy itt egy fogaskeréknek kell lennie egy csapatban, ahol majdnem mindenki van olyan jó a saját posztján, mint ő. És ezt a nagy ego csak akkor bírja, ha ő tud lenni a főnök (CR7). No nem így lett. És mi a biztosíték, hogy Mbappé nem esik ugyanebbe a csapdába? Alá tudja-e majd rendelni ennyi kavarás után az ego-ját a MADRIDnak? Kicsi a valószínűsége. Belingem az első gólja után már a címert fogdosta, és őszinte volt az öröme. A Kacsaszájról én ezt nehezen látom. Csak csesztették egymást Nejmárral meg Messzivel. Kell egy ilyen csávó ide? Ezt azért át kell gondolni. És csúnya bérfeszültséget is generálna.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 3., vasárnap 13:32

kiserik írta: Sajnos most is azt látom, ami sok vita alapját szokta adni, kicsit mindenki a maga szája ízére formálja a dolgokat. A 2-es pontban nem véletlenül volt ott a ""vagy"" szó. Lehet, hogy tudatlan vagyok, de én nem ismerem a klub olajos tulajdonosát/ bűnöző vezetőit. A stadion mellett több, mint valószínű, hogy nem fér bele évente 2-300 millió kiadás minimális eladások mellett, illetve ránk az ffp is érvényes. Az ingyen Mbappe pont úgy benne lesz legalább 200 millióba, mint a 150 milliós Mbappe.
Most -120ba vagyunk.
Tavaly +12.
Elott +47.
Azelott +108.

Az emult harom evben meg penz is jott be.
Az ffp meg nem csak az atigazolasokat nezi.
Szoval itt nagyon nem evi 200-300millios kidasokrol van szo,hanem konkretan az utolso 4 evet nezve meg pluszba is vagyunk.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 3., vasárnap 13:19

Sajnos most is azt látom, ami sok vita alapját szokta adni, kicsit mindenki a maga szája ízére formálja a dolgokat. A 2-es pontban nem véletlenül volt ott a ""vagy"" szó. Lehet, hogy tudatlan vagyok, de én nem ismerem a klub olajos tulajdonosát/ bűnöző vezetőit. A stadion mellett több, mint valószínű, hogy nem fér bele évente 2-300 millió kiadás minimális eladások mellett, illetve ránk az ffp is érvényes. Az ingyen Mbappe pont úgy benne lesz legalább 200 millióba, mint a 150 milliós Mbappe.

el magico
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 3., vasárnap 12:17

kiserik írta: Az elégedetlenekhez lenne 2 kérdésem:

1: Ti kiket (konkrét neveket) igazoltatok volna a vezetőség helyében? (Egy kis FM)

2: Ti mit választottatok volna, egy 100 milliós csatár idén (Kane, Lukaku, Lautaro, Ramos, Mouni, stb), vagy jövőre Mbappe?
1. Cancelo lett volna talán a legoptimálisabb, jobboldalon, baloldalon is tud játszani, kipróbálhattuk volna mi is 1 év kölcsönben. Ha nem ő, akkor Reece a jobboldalra, vagy akár a Fresneda kölyök, vagy a Leverkusenes Frimpong. Lényeg, hogy valakit jhv poziba. Hakimi szerintem egyelőre mozdíthatatlan, plusz várjuk meg, hogyan alakul a botránya. BHV meg Davies.
Jobbszélső a legnehezebb, oda valóban nehéz találni minőséget. De ha a kettes pontom is jött volna, akkor nem lenne annyira égető.

2. Kane. Ha Mbappé tényleg jön jövőre ingyen, akkor szerintem nem oszt, nem szoroz, ha jött volna az angol. Még akár ketten együtt is elférnének a pályán.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 3., vasárnap 11:25

raul 4 ever írta:

Miro bmeg, savanyúbb vagy, mint bármelyik reumás osztrák nyugdíjas.. Megtörtek a sógorok :kalapos: :kalapos:

Eddig is 2 ember volt, akitől a csodát várhattuk: Benz és Vini, most is kettő van: Belli és Vini. Ótvar spanyol kiscsapatok ellen eddig is fájdalmas meccseket játszottunk, most is. Most ebből (a keretből) kell főzni...

A barcával fogunk menni a ligáért és ők is kumma sok meccset fognak nyerni, nem érzem őket erősebbnek kezdőre nézve, nagyjából hasonló szinten vagyunk, de nekünk a keretünk mélyebb..

Carva májusban zászlózni fogja az oroszlános kocsit.. Itt hallottad először :-*
Teged meg megtort Orban,azert torodsz bele mindenbe. :lol:
Eddig is ez volt,most is az lesz,eddig is fajdalmas volt,mostantol is.. :lol:


Fmes buzulasra:

1., Mendyt elkuldeni, balhatvedet igazolni.(davies?nuno mendes?)
- Odri ment,a “helyere”,de a sorba elorebb egy jobbhatvedet.
( Ide nevet ne varj tolem,annyira nem kovetem mar a portugal stb bajnoksagokat) de biztos hogy van a vilagon olyan jatekos akit ellehetne hozni. Pl Cancelo kolcson plusz realis opcioval pl egy megoldas lehetett volna. ( vagy akar egy kolcson csak,csrvajalt erre az evre lehetett volna tehermentesiteni,jovore meg akkor visszaterni vagy a portugallal,vagy egy masikkal)

2., Lautaro,Kane,Ramos kozul barkit + ehhez jovore mbappe.
Rodrygo szerintem nem valo a kezdoben(meg?).
Akkor jovore lehetne egy mbappe,vini,rodrygo,+1 valaki tamadosorunk.

Onnan meg az idei ev utan eldonteni,hogy Rodrygo kell,vagy lehet belole penzt csinalni,mert egyszeruen keves a kezdobe,de az erteke nagyon magas.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. szeptember 3., vasárnap 11:17

kiserik írta: Az elégedetlenekhez lenne 2 kérdésem:

1: Ti kiket (konkrét neveket) igazoltatok volna a vezetőség helyében? (Egy kis FM)

2: Ti mit választottatok volna, egy 100 milliós csatár idén (Kane, Lukaku, Lautaro, Ramos, Mouni, stb), vagy jövőre Mbappe?
Én mondjuk Ramost kölcsönbe elhoztam volna, ha meg beválik, akkor jövőre megveszem.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. szeptember 3., vasárnap 11:14

kiserik írta: Az elégedetlenekhez lenne 2 kérdésem:

1: Ti kiket (konkrét neveket) igazoltatok volna a vezetőség helyében? (Egy kis FM)

2: Ti mit választottatok volna, egy 100 milliós csatár idén (Kane, Lukaku, Lautaro, Ramos, Mouni, stb), vagy jövőre Mbappe?
100 milliós csatár most. gondolkodás nélkül. jövőre a teknős megint átbasz minket a palánkon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 3., vasárnap 11:13

kiserik írta: Az elégedetlenekhez lenne 2 kérdésem:

1: Ti kiket (konkrét neveket) igazoltatok volna a vezetőség helyében? (Egy kis FM)

2: Ti mit választottatok volna, egy 100 milliós csatár idén (Kane, Lukaku, Lautaro, Ramos, Mouni, stb), vagy jövőre Mbappe?
1. nálam a 10/10 nyár igy nézett volna ki: musiala, bappe, davies, hakimi, belingam
nyilván ez brutál pénz, es full esélytelen, de azt mondtad fm, ott meg van cheat :lol:

2. kane-en kivul egyik se 100 millás, de értem a kérdést. igen, hoztam volna egy "nagyobb" nevet kezdőcsatárnak előre, utána miért ne jöhetne pluszba bappe, a kettő nem üti egymást.
kezdő szintű szélsőhátvédet is nézek, legalább az egyik szélre, pl azt a frimpongot leverkusenből, róla jokat mondanak.
de nehogy már ne lehessen megoldani, ne lehetett volna megoldani.
ezek a hirek meg, hogy be vagyunk szarva, hogy nehogy egy ujabb jovity eset legyen a dologból, hát könyörgöm bazmeg, akkor ezek az emberek a madridban, akik az átigazolásokat intézik, kibaszott alkalmatlanok, mindet ki kell rúgni a picsába.
most akkor nem fogunk igazolni a félelem miatt, csak ha bappe vagy haland van a mezre irva? :coffee: :fpalm:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 261 regisztrált és 0 vendég