Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Hányasra értékeled a vezetőség nyári munkásságát?

A szavazás 2019. szeptember 13., péntek 9:04-kor befejeződött.

0
4
4%
1
10
9%
2
42
39%
3
43
40%
4
7
7%
5
1
1%

Szavazatok száma: 107

mocsok

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 23., hétfő 0:30

András93 írta:Abban vastagon benne volt Perez is...
Es reszben a menekultekrol is o tehet..
Lehet nala kezdodott a romlas, de a kovetkezo elnoknek volt boven ideje, hogy helyrehozza a dolgokat. Es inkabb csak rontott.
VanillaSky írta: Na ehhez tényleg nagyon ért, láthatólag már a fejekbe is gyönyörűen beültette, hogy mi is kéne legyen a Real Madrid. Nekem egy focicsapat, Pereznél és nálad ezek szerint a csillogás.
Nalam tobb, mint egy focicsapat.
Vagy akkor mondjam azt hogy focicsapat es csillogas? :D

En orulok a sztarigazolasoknak, a csilivili bemutatoknak, a nagy felhajtasnak amerre jarnak stb.
De nem csak emiatt jott vissza a csapat a "top"ba. Evek ota ott vagyunk a legjobb negy kozott, megnyertuk a tizediket, kupa, szuperkupa, gyozelmi es golrekordokat dontottunk meg stb.
Perez boven adott is a csapatnak, nem csak elvett.

Eddig a legnagyobb hibaja carlo elkuldese volt, amit tovabb rontott azzal hogy benitezt nevezte ki uj edzonek.
“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 23., hétfő 0:25

Kerlon írta:Mourinho: " Én voltam a Chelsea, az Inter és később a Real Madrid edzője, majd Benitez váltott engem és tönkretette a Chelsea-t, az Inter-t, és most a Real Madridot."
Az ilyenek ért csipazom azért Mout. :lol:

:lol:
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 23., hétfő 0:20

Mourinho: " Én voltam a Chelsea, az Inter és később a Real Madrid edzője, majd Benitez váltott engem és tönkretette a Chelsea-t, az Inter-t, és most a Real Madridot."
Az ilyenek ért csipazom azért Mout. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. november 23., hétfő 0:17

A nyolcaddöntős betlisorozatot a nagy Perez kezdte el, és nagy részben miatta épült le a világ egyik(?) legsikeresebb klubja egy szánalmas, brusztoló középcsapattá. Persze Calderon és Mijatovic asszisztáltak, az tény.

Aztán jött Perez meg az égindulás, eurómilliárdok, 3 év szopás hogy végre meg tudják verni a Barcát, aztán végre összeértek a dolgok, meglett a 10. És most mi történik? Épül le a világ egyik(?) legsikeresebb klubja egy szánalmas, brusztoló középcsapattá.

András93
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. november 23., hétfő 0:13

mocsok írta:Hosszu evekig nem jutottunk tovabb a bl nyolcaddontobol
Abban vastagon benne volt Perez is...

Egyébként maximálisan adom VanillaSky írását.

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. november 22., vasárnap 23:44

Visszahozta a csillogast, az igazi real madrid erzest.
Na ehhez tényleg nagyon ért, láthatólag már a fejekbe is gyönyörűen beültette, hogy mi is kéne legyen a Real Madrid. Nekem egy focicsapat, Pereznél és nálad ezek szerint a csillogás. Ami meg is van, szép nagy bevételek, szponzori szerződések, médiahadjáratok és játékos bemutatók. A gond az, hogy regnálása alatt "az újra legjobbak között" emlegetett Madrid kb két évet játszott összesen is úgy, mint az egyik legjobb csapat, a többiben talán csak mondták ezt rá messziről jött emberek, csak a csapat meccseit nem nézték. Én szívből remélem, hogy ha valaha is leváltják a következő elnök eléri, hogy ne a csillogás, meg a játékosbemutatók és a milliói egyedik kínai kis szurkoló jusson eszébe a csapatról bárkinek, hanem a félelmetes játék, a dominancia, valamint az, hogy bárhol is lépjünk pályára ott hozzánk alkalmazkodjanak ne mi hozzájuk. Perez x éve alatt ez elég ritkaságszámba menő érzés volt.

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 22., vasárnap 23:27

VanillaSky írta:
Raadasul ugy meg egy benitez nevu edzot se fogunk tudni elcsabitani.
Azért megkérdezném azt a top edzőt, hogy mi a véleménye arról, hogy a Madridnál az elnök hivatalban töltött évei majdnem kisebb számot mutatnak, mint az edzők száma akiket kinevezett. Ha én lennék egy topkategóriás edző és leszámítva azt az esetet, hogy lazulok 1-2 évet Madridban - kemény valutáért + szép lelépési pénzért - akkor ide biztos nem jönnék, ha Pereznek hívnák az elnököt.

Egyébként mivel lehet őket idecsábítani?

Figyi gyere már. Amit ajánlunk: lóvé + sztárok

Elvárások: bl+bajnokság+cdr+..., néhány bebetonozott ember, a csapatkialakítás olyan módja, hogyha a faszi nem reklámarc és nem támadó akkor nem biztos, hogy megszerezzük neked. Ha gáz van a balhét neked kell elvinned, ha nyerünk az elnököt elsőként említsd, mint a siker egyik fő letéteményese. Tök király kis állás.
Perez azert azt elintezte, hogy ujra ugy tekintenek a realra, mint a legjobb csapatra. Visszahozta a csillogast, az igazi real madrid erzest. Carlo is lenyilatkozta, hogy tudta hogy egy gyengebb ev utan egybol repulni fog, de nem erdekelte, mert ez a real madrid.

Elotte mi volt?
Hosszu evekig nem jutottunk tovabb a bl nyolcaddontobol es ketballabas jatekosokkal volt tele a csapat. Na, tuti ez egy top edzo alma. Ja, es ugyanugy az edzot basszak ki, ha nem jonnek az eredmenyek.
dzsi91 írta:ztetek csak Perez és Calderon létezik?
Nem, de epp arrol pofazok hogy pereznek konkretan versenytarsa se volt legutobb.

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

palesz77
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 22., vasárnap 23:11

dzsi91 írta:Sztetek csak Perez és Calderon létezik?
A mi választásunkból kiindulva a pártolók szerint kb csak 2 jelölt létezik, a legismertebb nevek közt dől el, tökmindegy mi a program.. Nálunk is örültem volna 1-2 "kicsi" győzelmének, de volt aki elég szavazatot se kapott a hivatalos jelölésre sajna. Nem tudom nálatok is ilyen-e a rendszer - spanyol csapatoknál ugyanolyan mindenhol? :hmmm: -, de ha igen, akkor nagy vérfrissítés nem hiszem, hogy lesz a választások után. Bár lehet pont addigra telik be a bili sokaknál majd, és ezért pont az új felé nyitnak már..

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 22., vasárnap 23:08

Pereznek üzlet emberként cselekszik és sajnos néhány játékos menedzselésével törődik inkább, mint a csapatéval. Pedig a Real Madrid név bármelyik játékosunkénál nagyobb márkanév lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. november 22., vasárnap 23:05

Szerintem a focihoz Perez igenis fogalmatlan. Neki csak üzlet az egész. Elkönyveled, hogy bárki váltaná le az csak rosszabb lehetne. Felőled mehet ez még évekig? Jöhetnek a sztárolt játékosok áruk 150%-áért? Sétálgathat Bale meg Danilo a pályán csak nem vagyunk velük jobb helyzetben. Persze nem egyszerű a dolog, de ideje lenne elkezdeni.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 22., vasárnap 23:04

Sztetek csak Perez és Calderon létezik?

Pereznek mennie kell és soha többet ne lássuk viszont.Csinált jó dolgokat de egy olyan kilátástalanságba vágta bele a klubot már másodszor... Hihetetlenul debil a csávó,nem is értem hogy ennyi évet eltoltve a lbdarugasban hogy nem érthet valaki szart se a focihoz.

Talan úgy menthetné neg a seggét, ha most kibassza a pincért felhozza Zidane-t és hagyja csinálni amit Akar(azért Zizuba eléggé belevan buzulva,neki lehet engedne) ő meg inádkozhatna szezon végéig,hogy Zizu megmentse a seggét.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. november 22., vasárnap 22:59

Raadasul ugy meg egy benitez nevu edzot se fogunk tudni elcsabitani.
Azért megkérdezném azt a top edzőt, hogy mi a véleménye arról, hogy a Madridnál az elnök hivatalban töltött évei majdnem kisebb számot mutatnak, mint az edzők száma akiket kinevezett. Ha én lennék egy topkategóriás edző és leszámítva azt az esetet, hogy lazulok 1-2 évet Madridban - kemény valutáért + szép lelépési pénzért - akkor ide biztos nem jönnék, ha Pereznek hívnák az elnököt.

Egyébként mivel lehet őket idecsábítani?

Figyi gyere már. Amit ajánlunk: lóvé + sztárok

Elvárások: bl+bajnokság+cdr+..., néhány bebetonozott ember, a csapatkialakítás olyan módja, hogyha a faszi nem reklámarc és nem támadó akkor nem biztos, hogy megszerezzük neked. Ha gáz van a balhét neked kell elvinned, ha nyerünk az elnököt elsőként említsd, mint a siker egyik fő letéteményese. Tök király kis állás.

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 22., vasárnap 22:47

wZoLee7 írta:zerintem meg ha változást akarunk, és pedig akarunk, akkor ez elnöki poszton kell változtatni elsőnek. Most félni attól, hogy jön egy rosszabb, és akkor inkább maradjon a rossz? Ennek semmi értelme.
Annak sincs sokkal tobb hogy nincs senki aki eloallna egy ertelmes projecttel, anyagi hatterrel, megis elnokot cserelunk. Abbol az lesz hogy egy fogalmatlan kerul a klub elere, aztan johetnek megint a zs kategorias jatekosok. Szerintem az meg megalazobb volt mikor drenthe egesz meccsen a foldon csuszott mert szerencsetlen ket percig nem tudott talpon maradni. Raadasul ugy meg egy benitez nevu edzot se fogunk tudni elcsabitani.

A lenyeg hogy szerintem nem olyan egyszeru a dolog, hogy pereztakarodj!

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 22., vasárnap 22:45

mocsok írta:Perez meg nem tudom.. legutobb se volt meg csak jelolt se rajta kivul.
Sokat art a klubbnak, de tovabbra is azt mondom hogy inkabb maradjon o, mint hogy megint legyen egy calderon-mijatovic duo a vezetosegben.
Van ebben is valami. De helyette meg ha jól tudom, nincsen senki. Mondjuk szerintem Péreznél jobban senki sem tudja már szétbarmolni a csapatot. Szóval inkább legyen valaki új, aztán lesz ami lesz.

Simi

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. november 22., vasárnap 22:43

hunmadridista írta:
Csabi írta: 2000 óta vagyok real madrid drukker. idén 2 meccset nézte meg, és kurvára nem érdekel az sem, hogy tegnap szoptak mint a szar. ott hogy ez a köcsög elnök kibaszta ancelottit mint a macskát megtört valami. 15 év után.
Hatalmas +1...engem ez a csapat már hidegen hagy...
+1
2002 óta vagyok.
Idén ez volt a harmadik meccs, amit megnéztem. És engem sem érintett meg. Pereznél ez már nem az első, úgyhogy nincs min meglepődni.

Amúgy most írok először Ancelotti mensztése óta, emlékszem, mikor vártuk a hírt, hogy Perez bejelenti a már valószínűsíthető kirúgását Ancelottinak, akkor dühömben azt mondtam még itt a fórumon, hogyha bejelenti, akkor már nem is fogok jövőre meccset nézni. Azt hittem, akkor, hogy csak dühömben írom, de tényleg hidegen hagy ez a Benitez féle, Bale nyomatta csapat, ha idén csak ennyit néztem meg. Nem hittem volna.

Ja, és igen, tudom, hogy Iker szénája kifele állt, de nekem hiányzik, mert senki nem pótolta szellemi értelemben: már nyomokban sem hasonlít a csapat arra, amit én szerettem benne.

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. november 22., vasárnap 22:39

Szerintem meg ha változást akarunk, és pedig akarunk, akkor ez elnöki poszton kell változtatni elsőnek. Most félni attól, hogy jön egy rosszabb, és akkor inkább maradjon a rossz? Ennek semmi értelme. Nem az edző dönt, sem igazolásokban, sem kezdőben. Égethetjük tovább magunkat ha marad minden úgy ahogy most. Már a PSG ellen jött volna a csúnya zakó, csak ott volt egy nagy adag szerencsénk.

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 22., vasárnap 22:33

Teny.
Van abban is valami. Csak azert irtam hogy azert nem mindegy ki az edzo. Legalabbis en szivesebben neztem a tavaly szar realt mint a mostani szar realt. :D

Perez meg nem tudom.. legutobb se volt meg csak jelolt se rajta kivul.
Sokat art a klubbnak, de tovabbra is azt mondom hogy inkabb maradjon o, mint hogy megint legyen egy calderon-mijatovic duo a vezetosegben.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 22., vasárnap 22:29

Mindig kezdők és amúgy is bírják ám egymást... Komolyan, akkora lyukak vannak itt a csapatot elnézve, minden szinten, hogy az még a legtávolabbi kicsit is figyelő szurkolónak leesik. Aztán persze megy a gyenge foltozgatás a médiában, de ki hiszi el?
Nem illik.

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 22., vasárnap 22:26

mocsok írta:
wZoLee7 írta:még mindig ott tartok, hogy hiába hoznak ide akárkit is edzőnek, ha Perez az elnök
Szerintem meg nem.
Melohelyen is jobb erzes ha jofej a muszakvezeto es a fonokon poenkodunk a hata mogott, mint amikor a muszakvezeto is egy kis csicska es probal nagyfiu lenni, es lehetetlen ot komolyan venni.

Carlo pedig nagy haver volt, akit imadtak, ez egyertelmu.
Jó, persze. De ez a "akkor is Perez az elnök" dologban akkor is van valami. Tegyük fel, kidolgozod a beled, meg tök jó ötleteid vannak a munkahelyeden. Erre nem kapsz semmi előléptetést, se emelést... és az kapja meg, aki nem csinált semmit. Ez hasonló, mint a Bale-CR dolog. Akár mi van, ők mindig kezdők. Dolgozhat akárki akármennyit, ha nem jut szóhoz. És ez azért rányomja a bélyegét a többi csapattársra.

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 22., vasárnap 22:11

wZoLee7 írta:még mindig ott tartok, hogy hiába hoznak ide akárkit is edzőnek, ha Perez az elnök
Szerintem meg nem.
Melohelyen is jobb erzes ha jofej a muszakvezeto es a fonokon poenkodunk a hata mogott, mint amikor a muszakvezeto is egy kis csicska es probal nagyfiu lenni, es lehetetlen ot komolyan venni.

Carlo pedig nagy haver volt, akit imadtak, ez egyertelmu.

Vissza: “Labdarúgás”