Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Hányasra értékeled a vezetőség nyári munkásságát?

A szavazás 2019. szeptember 13., péntek 9:04-kor befejeződött.

0
4
4%
1
10
9%
2
42
39%
3
43
40%
4
7
7%
5
1
1%

Szavazatok száma: 107

schranzer
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. szeptember 24., csütörtök 20:48

Eddig azt mondom, le a kalappal Benítez előtt. Nagyon nemakartam, hogy ő legyen az edzonk, de végre a lelkuket is kikopik a jatekosok a palyan. Hajtás van, kuzdes, es nem primadonnakat latunk futkarozni. Eddig ugy nez ki, nem lott melle a vezetoseg, hogy egy ilyen tokos edzo kell ezeknek a sztaroknak. Sokkal porgosebb a jatekunk, mint Carlo alatt, es hál Istennek nem a hulye ívelgetéseket kell néznem egész meccs alatt. Nagyon sok az egyerintos passz a meccsek alatt, kombinativ jatekot jatszunk. Eddig nagyon biztato.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

sonic
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 5., szombat 3:58

Szerintem a hosszutavu, strategiai fontossagu igazolasoknal, mint peldaul Iker Casillas potlasa jo hogy nem egy olyan szemely mondja ki az utolso szot aki le van szerzodve vagy harom evre a klubhoz. Adott egy DeGea, aki valoszinuleg a legjobb megoldas lenne sok evre a kapuban. A vezetoseg mondjuk megkerdezi az edzot hogy, te Jozsi, kell neked DeGea? Ah, nem kell koszi. Akkor mivan? Inkabb lemaradunk az uzletrol es bukjuk a kovetkezo 8 ev valoszinuleg elsoszamu spanyol kapusat, mert Benitez azt mondta? Aztan Benitez lehet 2 ev mulva befuccsol. Vannak igazolasok amiben nem mervado az edzo velemenye. Ez pontosan ilyen.

Masik meg hogy pont mar Benitez, vagy barmelyik edzo vakargatna a fejet ketsegbeeseseben, hogy a keretet DeGeaval erositik. Nonszensz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Toky
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. szeptember 4., péntek 23:39

Ursus írta:A csapat eredményességéről meg annyit, ugye amit sokan kiemelnek vele kapcsolatban hogy ennyi pénzből amennyiből igazolt játékosokat csekélyek a felmutatott eredmények. Lehet.. de tudomásul kell venni hogy a foci egy üzletág lett és már nem csak a Real Madridnak van pénze a fociban. Sok más klub van akik gazdaságilag stabilan működnek éppen ezért nem igaz hogy csak pénzzel korszakos csapatot lehet csinálni. Ehhez állandóság és türelem kell amit viszont mindig kiemel hogy a csapat állandóan a maximumra törekedik.
És eddig ki volt a legnagyobb akadálya az állandóságnak?
Ursus írta:Tehát mégegyszer, nincs nála megfelelőbb ember.
Ha csak Calderón és közte lehet választani, akkor valóban. De úgy, hogy nem ismerünk alternatívákat, így ezt nem tudhatjuk.
Ursus írta:Megéltük azt az időszakot amikor nem ő volt. A csapat tele volt középkategóriás játékosokkal, az átigazolási piacon akkoriban kiröhögtek minket edzők és játékosok egyaránt.Ebből nem kérek, ez nem méltó a csapat történelméhez.
Nem csak Calderón vezetheti a Real Madridot. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy Bush jó elnök volt, mert jobb Trumpnál.
Ursus írta:Látni kell az előnyöket, a klub gazdaságilag stabilan működik, évről évre nagyobb bevételekkel, volt erre ellenpélda is a 2OOO-s években.
Tudtommal Calderón ideje alatt is stabilan működött a klub. És ilyen alapon neki is voltak "előnyei".
Ursus írta:Láthattuk legutóbbi elnökválasztáson hogy nem is volt Pereznek ellenfele, még csak az alaptőkét sem tudták lerakni az ellenfelek ami szükséges egyáltalán az induláshoz. Ilyen emberek ne irányítsák a klubot.
A bankgaranciát Pérez emelte(tte) meg Calderón utáni években. És a kijelentésed alapján akkor elvben olyan emberek sem irányíthatnák a klubot mint pl Raúl, Casillas, Zidane, Figo stb. Ugyanis ők sem feltétlen tudnák garantálni azt az összeget.
Nehogy már az legyen egy fokmérő, hogy mennyire van valaki "jóban" egy bankkal. Vagy mekkora a személyes vagyona. Mert akkor utóbbi esetben én Bill Gates-re szavazok. Legrosszabb esetben lefagy a csapat. :mrgreen:

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 13:45

Realista24 írta:
Kerlon írta:De ez most vagy így van, vagy nem. Mert mi ezt állítjuk ők meg ezt: A tegnapi napig bezárólag nem érkezett érte ajánlat. És ezt a ti cikketekből vettem elő, szóval mindenki azt gondol, amit szeretne. Igazából mindegy, tudom, hogy nem csak Perez lehet a hibás, de azért ismerjük az öreget. Na mindegy.
Azt mondtad, hogy nem is olvasod a cikkeket..? :hmmm:
A MU meg persze, hogy azt mondja, hogy nem érkezett ajánlat, mert igaz. Nem volt eladó, ezért nem küldtünk ajánlatot.
Kivételesen elolvastam a két közleményt. A nyilatkozatokat, interjúkat tényleg nem szoktam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 13:39

Kerlon írta:De ez most vagy így van, vagy nem. Mert mi ezt állítjuk ők meg ezt: A tegnapi napig bezárólag nem érkezett érte ajánlat. És ezt a ti cikketekből vettem elő, szóval mindenki azt gondol, amit szeretne. Igazából mindegy, tudom, hogy nem csak Perez lehet a hibás, de azért ismerjük az öreget. Na mindegy.
Azt mondtad, hogy nem is olvasod a cikkeket..? :hmmm:
A MU meg persze, hogy azt mondja, hogy nem érkezett ajánlat, mert igaz. Nem volt eladó, ezért nem küldtünk ajánlatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 13:34

De ez most vagy így van, vagy nem. Mert mi ezt állítjuk ők meg ezt: A tegnapi napig bezárólag nem érkezett érte ajánlat. És ezt a ti cikketekből vettem elő, szóval mindenki azt gondol, amit szeretne. Igazából mindegy, tudom, hogy nem csak Perez lehet a hibás, de azért ismerjük az öreget. Na mindegy.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 13:31

Kerlon írta:Nem az utolsó napra tesz fel mindent, az mondjuk nem egy rossz megoldás, de gondolom az egyetemen hozzászokott a pótleadáshoz, azért szereti ennyire kicentizni a dolgokat. :Đ
Jól sejtettem, hogy nem bennem van a hiba. Leírom utoljára.
A MANCHESTER UNITED
AZ
UTOLSÓ
NAPON,
DÉLUTÁN
TÁRGYALT
ELŐSZÖR
DE GEÁRÓL.

Ok?
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 13:28

Nem az utolsó napra tesz fel mindent, az mondjuk nem egy rossz megoldás, de gondolom az egyetemen hozzászokott a pótleadáshoz, azért szereti ennyire kicentizni a dolgokat. :Đ
K

Ursus

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 4., péntek 13:24

Nyilván itt sokan ellentétes véleményen lesznek de én mindig szeretem olvasni Perez ilyen típusú nyilatkozatait. Nekem ezek alapján egy nagyon kimért és intelligens embernek tűnik és azt gondolom jelenleg ő az egyetlen olyan ember aki képes irányítani egy ilyen nagy múltú klubot mint a Real Madrid. Ezekből a nyilatkozatokból is kiderül hogy ízig-vérig üzletember, egy elnöknek bizonyos fokig annak is kell lennie, talán az a hibája hogy ő túlságosan is az néha.

A csapat eredményességéről meg annyit, ugye amit sokan kiemelnek vele kapcsolatban hogy ennyi pénzből amennyiből igazolt játékosokat csekélyek a felmutatott eredmények. Lehet.. de tudomásul kell venni hogy a foci egy üzletág lett és már nem csak a Real Madridnak van pénze a fociban. Sok más klub van akik gazdaságilag stabilan működnek éppen ezért nem igaz hogy csak pénzzel korszakos csapatot lehet csinálni. Ehhez állandóság és türelem kell amit viszont mindig kiemel hogy a csapat állandóan a maximumra törekedik.

Tehát mégegyszer, nincs nála megfelelőbb ember. Megéltük azt az időszakot amikor nem ő volt. A csapat tele volt középkategóriás játékosokkal, az átigazolási piacon akkoriban kiröhögtek minket edzők és játékosok egyaránt.Ebből nem kérek, ez nem méltó a csapat történelméhez. Látni kell az előnyöket, a klub gazdaságilag stabilan működik, évről évre nagyobb bevételekkel, volt erre ellenpélda is a 2OOO-s években. Láthattuk legutóbbi elnökválasztáson hogy nem is volt Pereznek ellenfele, még csak az alaptőkét sem tudták lerakni az ellenfelek ami szükséges egyáltalán az induláshoz. Ilyen emberek ne irányítsák a klubot.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 13:22

Kerlon írta:Mert nem valósult meg a terve, legalábbis a múltkori mentegetőzés miatt szerintem.
Vagy fáradt vagyok vagy nem vagy egyértelmű :Đ

Nem valósult meg, mert a ManU az utolsó nap délután kezdett el tárgyalni. Pérez elmondta, hogy fél óra alatt elfogadtak mindent, amit kértek az angolok, majd 8! órával később küldték vissza a papírokat. Onnantól meg szopórollerre raktak minket.

Arra a kérdésre, hogy 20+10 lett volna-e De Gea ára, csak annyit mondott, hogy annyi lett volna amennyi. Tehát szerintem kifizette volna a 30-40 közötti összeget (mínusz Navas ugye), nem szarakodott, nem alkudozott.

Nem tudom mit tehetett volna még azért, hogy létrejöjjön az átigazolás.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 13:17

Mert nem valósult meg a terve, legalábbis a múltkori mentegetőzés miatt szerintem.
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 13:11

Kerlon írta:Jó mondjuk ez így jogos, de tudnám még boncolgatni az ügyet továbbra is. Mondjuk annyira nem kell, mert Perezre így is úgy is negatív fényt vetít ez a meg nem valósult igazolás.
Pérezre? Miért?
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:55

Jó mondjuk ez így jogos, de tudnám még boncolgatni az ügyet továbbra is. Mondjuk annyira nem kell, mert Perezre így is úgy is negatív fényt vetít ez a meg nem valósult igazolás.
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 12:50

Kerlon írta:Nekem ebből az jött le, hogy Beníteznek nem kellett volna igazán és megint csak egy ember akart valakit a csapatba. Mert, ha kell neki, akkor tájékoztatjuk, hogy mi van, mit tudunk csinálni stb.. Tipikus Perez biznisz, hogy nesze itt egy játékos, de lássam ám a kezdőben, ha kérted, ha nem.

Mondjuk csak nem sülhetett volna el rosszul ez az igazolás, ha létrejön, de szerintem egész jól szemlélteti Perez tevékenységét.
Mivel Pérez elmondta, hogy már egy éve eltervezték a leigazolását, így kétlem, hogy ne tudott volna róla Rafa. Nem kell mindenben a rosszat látni. Ezt a DDG bizniszt már mindenki tudta, hogy jönni fog. A kérdés a mikor volt csak és továbbra is az.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:49

Nekem ebből az jött le, hogy Beníteznek nem kellett volna igazán és megint csak egy ember akart valakit a csapatba. Mert, ha kell neki, akkor tájékoztatjuk, hogy mi van, mit tudunk csinálni stb.. Tipikus Perez biznisz, hogy nesze itt egy játékos, de lássam ám a kezdőben, ha kérted, ha nem.

Mondjuk csak nem sülhetett volna el rosszul ez az igazolás, ha létrejön, de szerintem egész jól szemlélteti Perez tevékenységét.
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 12:29

Na, leírom az álláspontom.

Benítez tudta, hogy Pérezék akarják De Geát, mivel már egy éve el volt tervezve. Benítez nem számolt vele, mert nem tárgyalt velünk a ManU. Gondolom Pérezék mondták Rafának, ha tudják, akkor megveszik és Benitez csak az adott nap dolgainak az alakulásáról nem tudott.

S Z E R I N T E M.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:23

palesz77 írta:
Realista24 írta: :lol: :lol:
Egész hétfőn offline volt az öreg vagy mi?
Biztos valami különleges formátumú doksiban értesítették Benítezt az ügyről, és nem tudta megnyitni.. :Đ
Vagy a Microsoft olyan rendszert telepített neki, amikben csak olyan dolgokat olvashatott el, amiben őt éltetik, semmi negatív vagy kérdőjeles dolog.

Perez is fasza, hogy nem tájékoztatja az edzőt, hogy változásokat akar(!) véghez vinni a keretben. NEVETSÉGES.
K

palesz77
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 4., péntek 12:22

Realista24 írta:
Pérez: "Benítez nem tudott semmit a De Gea ügyről, mert 31-ig nem tárgyaltunk és lezártnak tekintette a keretet."
:lol: :lol:
Biztos valami különleges formátumú doksiban értesítették Benítezt az ügyről, és nem tudta megnyitni.. :Đ

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:02

Hát én csak a twitter sávot olvasom, de nem is kérek többet a Perez nyilatkozatból. Elég nevetséges így is.
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 10:06

Pérez: "Benítez nem tudott semmit a De Gea ügyről, mert 31-ig nem tárgyaltunk és lezártnak tekintette a keretet."
:lol: :lol:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vissza: “Labdarúgás”