Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. június 4., hétfő 0:17

https://www.bild.de/bild-plus/sport/fus ... .bild.html

A Bild szerint Nagelsmann nemet mondott. Ha ez igaz, akkor elég nagy lutri, hogy ki lesz az új edző.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. június 3., vasárnap 23:15

Szerintem ebből Wenger lesz. Lassan kezdek is megbarátkozni vele. Pedig nem különösebben kedvelem, mert amit az elmúlt 10 évben csinált az lófasz. Igaz nem is volt egy hűdenagy csapata egyszer sem.

De legalább rutinos, tapasztalt, sokat látott edző, ahogy alattam is írták 1-2 évre ideális lehet, aztán jöhet Guti/Raúl.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. június 3., vasárnap 23:02

Wenger lenne a legjobb egy átmeneti 2 éves időszakra
míg felépítenénk pl Gutit
neki van tekintélye azért

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 3., vasárnap 22:24

RealAsensio írta:
RaúlCF írta:nyílván van beleszólása de nincs olyan hatalma mint az Arsenalnál. meg azért a keret meg az anyagi különbségek ég és föld. most már nagyon is kíváncsi vagyok mire menne egy Real kerettel. jövőre kb úgyis bajnokság+kupa az elvárás blben meg a 4 közé jutás. jó lenne végre a 2-3 bajnokságot zsinórban behúzni hogy csillapodjanak a hangok.
Tudtommal, az Arsenalnál semmilyen konkrét hatalma nem volt. Ha az hatalomnak számít, hogy ő állíthatja össze a kezdőt, akkor oké, de fentről erősen beleszóltak, kire hajlandóak pénzt adni, és kire nem, ezért volt kénytelen Wenger állandóan kukázni a fiatalok között, volt hozzá szeme, így a vezetők örültek, mert mindig tudott hozni olcsón, miközben el-el is adogattak játékosokat jó pénzért.
pont hogy mindenben ő döntött. ő volt az utolsó régimódi manager aki a klub minden apró vackával foglalkozott. már mindenhol van sportigazgató aki foglalkozik ezekkel meg a játékosok szerződéseivel meg mindennel ami kell és az edző az csak edző. mondja hogy mire van szüksége megtárgyalják a lehetőségeket és a sportigazgató intézi. az Arsenalnál még az is ő döntötte el hogy a folyosón milyen virág van. pont ez volt az Arsenal baja hogy a vezetés semmit nem csinált mert inkompetens balfalloszok vannak ott. érdekes lenne ha csak a csapattal kéne foglalkoznia mire menne

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. június 3., vasárnap 22:24

ziro4vr írta:Pedig bele sem írtam hogy pecsenye veres a vállam. :mrgreen:

De Wenger? Sarri? Hagyjatok máár. :(
Ebből Pochettino lesz. Gutit még nem merik bedobni a mélyvízbe, és jobb is ez így.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 3., vasárnap 22:22

Pedig bele sem írtam hogy pecsenye veres a vállam. :mrgreen:

De Wenger? Sarri? Hagyjatok máár. :(
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 3., vasárnap 22:21

ziro4vr írta:Engem meglep hogy ennyien Wengert akarjátok, mikor a pl topikban együtt röhögtünk rajta.

Bár nekem most minden és mindenki csalódás, hazaérek egy csapatépítőről és ezek a hírek fogadnak bacca meg.
Ez mar mar Lordgabis komment volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 3., vasárnap 22:14

RaúlCF írta:nyílván van beleszólása de nincs olyan hatalma mint az Arsenalnál. meg azért a keret meg az anyagi különbségek ég és föld. most már nagyon is kíváncsi vagyok mire menne egy Real kerettel. jövőre kb úgyis bajnokság+kupa az elvárás blben meg a 4 közé jutás. jó lenne végre a 2-3 bajnokságot zsinórban behúzni hogy csillapodjanak a hangok.
Tudtommal, az Arsenalnál semmilyen konkrét hatalma nem volt. Ha az hatalomnak számít, hogy ő állíthatja össze a kezdőt, akkor oké, de fentről erősen beleszóltak, kire hajlandóak pénzt adni, és kire nem, ezért volt kénytelen Wenger állandóan kukázni a fiatalok között, volt hozzá szeme, így a vezetők örültek, mert mindig tudott hozni olcsón, miközben el-el is adogattak játékosokat jó pénzért.
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 3., vasárnap 22:04

Engem meglep hogy ennyien Wengert akarjátok, mikor a pl topikban együtt röhögtünk rajta.

Bár nekem most minden és mindenki csalódás, hazaérek egy csapatépítőről és ezek a hírek fogadnak bacca meg.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 3., vasárnap 21:54

pheco írta:
Realista24 írta: Pérezt is nagyon csípem, remélem, hogy a jobbik énje kerül fölénybe és folytatja a megkezdett utat. Rengeteg kupa van ebben a brigádban, a kisebb-nagyobb változtatások ellenére.
Nem erzed, hogy benne van a pakliban, hogy pont Perez a hibas? Hogy nem egyezett meg ZZ es Perez elkepzelese Ce, Bale es Navas-DDG kerdesben? En el tudom kepzelni, hogy emiatt (is) allt fel ZZ ennyire hirtelen. Szoval en tartok kicsit Pereztol, hogy robbant egy Kane-ert es Ce helyett Bale marad.
Dehogynem. Vagyis, úgy írnám, hogy Pérez talán nagyobb mértékben hibás, de itt van Zidane, mögötte 24 játékos meg úgy sok tízmillió madridista. Nem hiszem, hogy ne tudta volna érvényesíteni az akaratát. Kicsit hirtelennek érzem a döntését olvasgatva az utolsó szavait, de amúgy meg már februárban sugallta, hogy offolni fogja magát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 3., vasárnap 21:52

Realista24 írta: Pérezt is nagyon csípem, remélem, hogy a jobbik énje kerül fölénybe és folytatja a megkezdett utat. Rengeteg kupa van ebben a brigádban, a kisebb-nagyobb változtatások ellenére.
Nem erzed, hogy benne van a pakliban, hogy pont Perez a hibas? Hogy nem egyezett meg ZZ es Perez elkepzelese Ce, Bale es Navas-DDG kerdesben? En el tudom kepzelni, hogy emiatt (is) allt fel ZZ ennyire hirtelen. Szoval en tartok kicsit Pereztol, hogy robbant egy Kane-ert es Ce helyett Bale marad.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 3., vasárnap 21:39

Hogy miért ment el, nem érdekel (vagyis persze, szeretném tudni, de a nem változtat a tényen). Elment, itt zokogok. Nézem a videókat és tökéletes volt minden téren. De ez van. Majd egyszer talán újra elvállalja a csapatot.

A fontos, hogy megmutatta melyik irány a jó. Az a jó, amikor a csapat érzi, hogy az edző kezében van a gyeplő. Amikor ha egy edző kiáll a játékosa mellett, akkor egy olyan megalomán elnök, mint Pérez sem mer mit tenni.
Persze hibái voltak neki is, minden edzőnek voltak és lesznek, de nagyon jó irányt határozott meg.

Pérezt is nagyon csípem, remélem, hogy a jobbik énje kerül fölénybe és folytatja a megkezdett utat. Rengeteg kupa van ebben a brigádban, a kisebb-nagyobb változtatások ellenére.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 3., vasárnap 21:34

Realista24 írta:
dannen írta:ez jogos, bar nekem akkor sem volt szimpatikus a csapat viselkedese, de teny, hogy jobban nem alakulhatott volna.

viszont ideje raszoktatni ezt a brigadot (de foleg a kovetkezo generaciot), hogy a real madridnal az edzo mondja meg mi van, nem a jatekosok, mert ez nagyon rossz szokas.

Az már nálam a második lépcső. Az első, hogy olyan edzőt hozok, akiről tud a csapat :mrgreen: Mert aztán mennek a videók Cének a góllövésről, meg a jó tanácsok Modricnak a külső használatát illetően :lol:
Nehéz úgy rászoktatni a játékosokat, az edző szava szent dologra, hogy közben ZZ-n kívül kb az összes azt csinálta amit Pérez mondott. Ez a Zizu távozás is, mindenki elmondja, úriemberként távozott, valszeg jött az, hogy Pérez akarta Neymart, meg kapus cserét esetleg ami neki nem tetszett és ment.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 3., vasárnap 21:31

dannen írta:ez jogos, bar nekem akkor sem volt szimpatikus a csapat viselkedese, de teny, hogy jobban nem alakulhatott volna.

viszont ideje raszoktatni ezt a brigadot (de foleg a kovetkezo generaciot), hogy a real madridnal az edzo mondja meg mi van, nem a jatekosok, mert ez nagyon rossz szokas.

Az már nálam a második lépcső. Az első, hogy olyan edzőt hozok, akiről tud a csapat :mrgreen: Mert aztán mennek a videók Cének a góllövésről, meg a jó tanácsok Modricnak a külső használatát illetően :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 3., vasárnap 21:20

dannen írta:
realgift írta:Nem kell annyit rinyalni. Nezzuk a pozitivumokat. Megvan az eselye, hogy most nezhetoek lesznek a bajnoki meccsek.
kicsit eros megfogalmazas, de egyetertek. hamar tul kell lepni, nincs ido sirankozni, legalabbis a jatekosoknak biztos nem lesz. az uj edzot el kell fogadni, mellette lenni, barki is legyen az. aki elkezdi furni az uj edzot ki kell baszni a csapatbol azonnal, nem fer most bele a picsas rinyalas, kurva fontos szakasz jon a klub sikeressege szempontjabol.
Azért na. Milyen jól tették, hogy Benítezt megfúrták, igaz életem egyik legkeményebb élményét éltem át a 0-4-es Klasszikussal, de az idő bizonyította, hogy nincs helye ilyen embernek a Real Madrid élén.

Szóval ezúttal nem ártana, ha Pérez egyeztetne a Kapitányokkal, hogy kik vannak képben és miért, akkor nem lesz gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realgift
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. május 27., vasárnap 17:38

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realgift » 2018. június 3., vasárnap 21:13

Nem kell annyit rinyalni. Nezzuk a pozitivumokat. Megvan az eselye, hogy most nezhetoek lesznek a bajnoki meccsek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 3., vasárnap 21:12

Realista24 írta: Mintha meghalt volna.
És amúgy tényleg. Amióta követem a focit, nem éreztem ilyet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 3., vasárnap 21:08

https://www.youtube.com/watch?v=DeoxXHQiGxc
Ha volt már sorry, nem érdekel.
GraZZias by Nino.

Akkora hiányérzetem van, hogy nem tudom leírni. Mintha meghalt volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 3., vasárnap 20:27

Évi 18 millió lett volna ZZ fizetése, duplázták volna neki a jelenlegit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. június 3., vasárnap 15:49

Hehe for presi
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég