Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 13., csütörtök 12:02

Mondjuk azonkívül, hogy agresszívan nekünk estek nem lefociztak. Vidal gólján kívül még a fejese volt veszélyes és ennyi. Rosszul megítélt büntetővel én nem foglalkozom. Az első fél idei presszingjük meg keményen visszaütött a második félidőben, amikor már 11 emberrel is látszott rajtuk, hogy közel sem tudnak olyan intenzitásban játszani. Sőt a sárga lapjaik is ezért jöttek, mert akkor már a legtöbb szituációra később értek oda. Mi meg toppon voltunk még akkor is. Ezért szomorú, hogy Bale, aki a leggyorsabb emberünk előrefelé semmit nem tett a játékhoz és csak sétálgatott még akkor is, amikor megvolt a labda és rohantak előre a többiek ő szépen kocogott előre és nézte mi lesz belőle. Most lehet tényleg összeszedett egy sérülést és nem erőltette vagy ennyire megfogta ZZ, de ez azért eléggé szomorú. Pl. a Monacoban Lemar vagy Silva ezt 5-ször jobban lehozta.

Amúgy nem esett szó róla, de megint csak a 442 hozta nekünk a meccset, mivel a második félidőben már ténylegesen így állt fel a csapat és Kroos bal oldalra zárt vissza. Ez a húzás javította fel Modricot is, akir támadásokhoz megint nem tudott sokat hozzá tenni, viszont a labdajáratás és védekezés részben remekül helytállt. Pedig az első felesben Vidallal és Thiagoval nem nagyon bírtunk.

Szóval szerintem 11 a 11-ben is jobbak lettünk volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. április 13., csütörtök 10:58

istimester írta: Összegzésként talán annyi mondható el, hogy a két csapat minőségben nagyon közel áll egymáshoz.
Közel áll, és pont ezért ha megnézed lélektanilag szétestek. Az első félidő az övék volt, kb. egy helyzetünk volt, vezettek 1-0-ra.
Kihagyott 11-es, bekapott gól, piros lap, innentől végük volt, pedig ez nagyon könnyen alakulhatott volna másképp is.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 13., csütörtök 10:51

Anthony írta:Az eredmény csalóka, csak a piros lapnak köszönhető.
Ez azért erősen barokkos túlzás.

A csapat sokat tett a tegnapi győzelemért és szerencsénk is volt. Sokszor szívtunk bepattogó vagy nullkilométeres játékosok élete góljával, most nem jártunk így.

Nagyon fegyelmezettek voltunk, ez olyan apróságokban is megnyilvánult, amikor Ramos szinte minden megmozdulásársl figyelt, nehogy sárgát érően állítsa meg a támadást. Sokszor kisegítettük és támogattuk egymást. Pontrúgásból, véleményes büntetőből lehet gólt kapni, ez mindig benne van a játékban. Ez a gólbírók értelmét ugyan megkérdőjelezi, de az egy másik kérdés.

Nem értek egyet megállapítással, nem a piros miatt sikerült előnnyel fordulnunk. A játékosok kiváló állóképességről tettek tanúbizonyságot, már a második félidő elején átvettük az irányítást. Szépen felfejlődtünk, az egyenlítés nem a semmiből jött. Régen voltunk fizikailag ilyen szinten összerakva, az év vége felé általában az összeomlás szélén szoktunk volt táncolni. Most nem ez mutattuk és ez nagyon fontos tényező. Reméljük, ez a fajta fizikális többlet kitart a visszavágóra és a Barcelona elleni mérkőzésre is.

Szerintem Zidane nagyon okosan felkészítette a csapatot. Hiába nagy kópé Ancelotti, azért mi is megfelelő minőségű kerettel dolgozunk.

Bale szerepét pozitívan fogom fel, jó játékgyilkos megoldás volt.

Sajnálom, hogy Coentrao ennyire leépült, mert én vele kezdtem volna a mérkőzést. Marcelonak csak az összecsapás második felében volt értelme.

Carvajal nagyon jó meccset játszott, hátul szikla, a gólpassz pedig magáért beszél. A gólnál Nacho maradt le, ugyanakkor minden tiszteletet megérdemel a spanyol. A képességeihez mérten mindent megtett. Nem cifrázta, amikor jött a labda szerelt, lepasszolta Ramosnak vagy oldalra tisztázott. Egy aus von haus sallangmentes védő benyomását keltette. Érezni lehetett, hogy ez igazából már nem az ő szintje, de tegyük a kezünket a szívünkre: mikor volt utoljára ilyen szintű cserehátvédünk? Az utóbbi évek egyik legmélyebb keretével vágtunk neki a szezonnak, ez a strukturális problémák ellenére is hatalmas előnyt jelent számunkra.

A középpálya fegyelmezetten zárt, sokat futott és kínálkozott az összjátékra. Kroos fenomenális, nem látványos, de elképesztő fontos szerepet tölt be. Modrič megbízhatóan futballozott, kéri a labdát, üresbe mozog, de elkezdett szürkülni. Nem hinném, hogy jövőre is számíthatunk vele ilyen magas meccsszámon. Casemiro a gól előtt fontos indítást adott Carvajalnak, ő is fegyelmezett játékot hozott, de fejben nem a leggyorsabb, összezavarható. De rossznak a tegnapi teljesítményét nem mondanám.

Ronaldo hozta a szükséges extrát, a góljaival és a piros kikényszerítésével (nem csak úgy magától jött a lap) a legnagyobb mértékben ő folyásolta be a játékot. Benzema jól játszott és mégsem volt kimondottan kiemelkedő. Mezőnyben kiváló, sokszor ő köti össze a középpályánkat a támadókkal, de sokadszorra is a védőbe vezette a labdát és a kapu előtt nem volt kellően agresszív. Az összekötő szerepe kulcsfontosságú, de egy picit nagyobb agresszivitással tegnap világklasszis teljesítményt tehetett volna az asztalra.

Navas. A topikjában, külön történet.

Zidanet dicséret illeti, szinte mindent jól csinált. Asensio jól állt be, a levegőben lógott a harmadik, erre behozza Jamest. Nem értettem ezt a húzását. Mivel Asensio is elég kötetlenül mozgott, ezért James kifejezetten útban több alkalommal. Ezen kívül csak dicsérni lehet Zidane tegnapi munkáját.

Összegzésként talán annyi mondható el, hogy a két csapat minőségben nagyon közel áll egymáshoz. A végsőkig koncentrálnunk kell, hiszen láthattuk, hogy a Bayern a jó egyéni teljesítményeink ellenére is meg tudta szerezni a vezetést. A bajorokat a visszavágón sem szabad lebecsülni, 10-20 perc lötyögés és máris visszahozhatják az eredményt. Ez a mi csapatunkra ugyanígy érvényes. Hatalmas játékerőt képviselünk, a Bayernnek mindent be kell vetnie, ha szeretné megfordítani a párharcot.

Én azt hiszem, egy semleges nézőnek ez egy kiváló BL- párosítás.

TL DR :sziv:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. április 13., csütörtök 10:40

A Bayern így is nagyon nehéz helyzetben, de mindentől függetlenül a Realt nézve továbbra is egy borzalmasan rossz formában levő csapatot látok, ami a szezon további részét illetően kifejezetten aggodalomra ad okot.
...és milyen vicces, hogy ez a borzalmasan rossz formában lévő csapat minden helyzetből visszajön és minden helyzetet a saját javára fordít. Legalábbis eddig. Előzetesen ment az, hogy a Bayern ki fog tömni minket, Európa legerősebb csapata, Németországban amúgy sem megy a Realnak, erre meg lettek verve a saját pályájukon.

Mondjuk összességében én sem vagyok nyugodt, ha meccs előtt, esetleg félidőben kérdezi valaki, hogy aláírnám-e végeredménynek az 1-2-t, rögtön kértem volna a tollat, de így most van bennem egy kis hiányérzet. Nem volt éles a Bayern, de Müller helyett Lewandowskival már egész más lesz/lehet az a csapat.

Az idő mindenesetre most nekünk dolgozik, ahogy telnek a percek, úgy lehet egyre idegesebb a Bayern, úgy lehet egyre több területünk. Nagyon fontos lesz, hogy ki szerzi az első gólt... Ha mi, akkor szerintem a Bayern teljesen meg fog hülyülni, mint most az egyenlítés után, ha pedig ők, akkor jajj... Nem szeretnék olyan utolsó perceket, hogy beállunk bekkelni, mert abból az elmúlt pár évben szinte sosem jöttünk ki jól. És bár mentálisan rohadt erős most ez a Real, inkább elkerülném azt a szitut, hogy nekünk kelljen menni az eredmény után.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. április 13., csütörtök 10:15

CS0ki írta:
És ha annyira kockáztattunk volna, Robbenék meg elfutnak a labdával, most menne a ZZ szidás, hogy minek kellett kockáztatni.
Tőlem ki is kaphattunk volna 3-2-re, ha odateszi magát rendesen a csapat...De majd holnap folytatom. :)
Én várom a folytatást, mert jelenleg ezt nem értem. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 13., csütörtök 9:12

Azért nincs igaza Cs0kinak, mert ez most megint CR-en és Benzemán múlott. Teljesen jó volt, amit játszottunk, egyedül James és a késői Kova csere volt rossz döntés, de arról ZZ nem tehet, hogy csak 2-t lőttünk be 8 helyzetből. Ronaldo meg Karim is naggyá tették.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. április 13., csütörtök 8:51

Nagyon adom amit Cs0ki írt az este, ezt a párharcot el kellett volna dönteni, az adott helyzetben a Leszteren kívül bármelyik BL résztvevő berámolt volna 2 gólt a bajoroknak.
Az eredmény csalóka, csak a piros lapnak köszönhető.
Ahogy ott sétálgattak emberelőnyben, meg lődözgettek 25-30-ról ilyen semmi labdákat Neuer kezébe az vérlázító volt. Támadásban annyira össze voltak zavarodva, mintha valami amatőr csapat lenne esküszöm, vezetgették bele a védőkbe, teljes tanácstalanság volt. Van olyan helyzet, amikor a kiállítás a másik csapatot zavarja meg, és a 10 emberes csapat felszívja magát védekezésben és kontrákban is, de itt pont nem az a helyzet volt, a Bayern teljesen megzuhant.
A gyenge kivitelezésekkel hőst csináltak Neuerből, ki kellett volna játszani tisztára a helyzeteket, és nem mind középre lődözni.

A Bayern így is nagyon nehéz helyzetben, de mindentől függetlenül a Realt nézve továbbra is egy borzalmasan rossz formában levő csapatot látok, ami a szezon további részét illetően kifejezetten aggodalomra ad okot.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 13., csütörtök 8:23

Rizzolin nem mult volna, hogy kiessunk, szerencsere Vidal fairplay uzemmodban volt es nem akart kamutizit ertekesiteni. Szerintem Zidane megfogta Ancelottit, foleg azzal, hogy CR es Bale is visszazart, erre nem hiszem, hogy szamitott az olasz. Ettol fuggetlenul az elso felidot 2-0-ra nyerhette volna a Bayern, akkor total maskepp alakult volna, a masodik felidoben viszont (koszonhetoen az emberelonynek es a gyors egyenlitesnek) lefociztuk a Bayernt. Fejben egyaltalan nem erosek, csak akkor ha elonyben vannak es megy a szeker. Szorult helyzetben, mint ami tegnap is volt, a Real, de meg a Barca is tobbre kepes.

A Bernabeuban nem juthatnak tovabb. Ha csak egyet lovunk, nekik mar 2 kell a hosszabbitashoz. Ez mindenkepp elonyos, de ugyis fogalmazhatnek, hogy ha egyet rugnak, meg akkor is mi allunk tovabbjutasra. Egyebkent a 3-1 epp ezert lett volna kurva jo, ha kettot rugnak, akkor is mi allunk meg tovabbjutasra, nyugiban focizhattunk volna, de talan igy jobb, mert jobban kell majd koncentralni.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 13., csütörtök 6:58

Azt irtok amit akartok, de félidőben,
Zidane - Madridom szakértők 1-0.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. április 12., szerda 23:25

asenció amúgy jobb volt, mint béla a vadló, a megállíthatatlan balláb, a futógép, a legenda, aki sokkal jobb, mint neymar.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2017. április 12., szerda 23:23

Most akartam írni egy ku.va nagy dicséretet, mert Asensio jött be Lucas helyett... Erre látom , hogy Lucas nem volt a padon :/ ezek szerint csak simán nem volt más lehetőség.... kár. Jobb lenne ha ez a két ember helyet cserelne a rangsorban.... Azért jár a dicséret így is. Megverte a tanító bácsit :mrgreen:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. április 12., szerda 23:21

CS0ki írta:
És ha annyira kockáztattunk volna, Robbenék meg elfutnak a labdával, most menne a ZZ szidás, hogy minek kellett kockáztatni.
Tőlem ki is kaphattunk volna 3-2-re, ha odateszi magát rendesen a csapat...De majd holnap folytatom. :)
részben osztom amire gondolsz mert Isco jegelése, és az indokolatlan emberek pályára küldése nekem sem tetszik.. sőt, az Atletico elleni meccsre le se ültem konkrétan mikor a kezdőt megláttam, de azért kicsit kellemetlen volt olvasni az első hsz-ed. még kb én érzem magam szarul, hogy jujj nyertünk münchenbe... Igen lehetne sokkal tökösebb Zidane, és stb, de most egy ilyen meccs után, örüljünk már kicsit...:) főleg az elmúlt időszakban mutatott játék miatt. és no offense
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 12., szerda 23:11

Arra minek kéne gondolni?
Nem történt meg... A kiállítás viszont ott volt, meg a 30 perces emberelőny. :roll:
ZIDANE

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. április 12., szerda 23:08

Hát tényleg semmit nem jó itt. Igen James helyett lehetett volna jobb csere, meg be lehetett volna lőni a helyzeteket, de arra nem gondoltok, hogy mi lesz ezzel a meccsel, ha Vidal beveri a másodikat? Mert arra egy csöppet több esély volt, mint hogy bejön Morata és még lő egyet. Ne essünk a ló túloldalára. Vagy Martinez nem amatőrködik össze két sárgát negyed óra alatt stb... úgy egyébként, hogy nálunk egy zöldfülű ül a padon, ott meg egy edzőlegenda. A Bayern jóval több hibát követett el ma mint mi, ez idegenben bőven jó így. A visszavágót meg komolyan kell venni nem beállni a 0-0-ra.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. április 12., szerda 23:03

James cserélése volt itt a hiba.

De hogy ennyire sz.r lesz, arra senki nem számíthatott :D

Nem haragszok senkire, James-re csak, :mrgreen: be kellett volna rúgni a helyzeteket...
Azok megvoltak, nem Zidane sara, hogy most nem 3-1 ide. "csak" 2-1. Megvolt a hajtás is, nem értelek Csoki....
Ez is gyönyörű eredmény azért.

Szép volt!!!
De nagyon oda kell figyelni 6 nap múlva, aztán könyörtelenül elvenni a kedvüket már az elején!

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2017. április 12., szerda 23:02

numberone1 írta:Ez a James becsereles is csak olyan pedagogiai jellegu volt mint sem szakmai. Csak nem ertem, h miert kell tutujgatni, amikor vannak nala jobbkepessegu jatekosok is a kertben.
szerintem egy utolsó passzra képes embert akart behozni. De ez a sértődött here lézengett a pályán... Adjuk már el :vivo:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. április 12., szerda 23:02

És ha annyira kockáztattunk volna, Robbenék meg elfutnak a labdával, most menne a ZZ szidás, hogy minek kellett kockáztatni.
Tőlem ki is kaphattunk volna 3-2-re, ha odateszi magát rendesen a csapat...De majd holnap folytatom. :)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 12., szerda 23:00

Ez a James becsereles is csak olyan pedagogiai jellegu volt mint sem szakmai. Csak nem ertem, h miert kell tutujgatni, amikor vannak nala jobbkepessegu jatekosok is a kertben.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. április 12., szerda 23:00

És ha annyira kockáztattunk volna, Robbenék meg elfutnak a labdával, most menne a ZZ szidás, hogy minek kellett kockáztatni. Nyomtunk, ők védekeztek. Voltak helyzeteink, Neuer védett.
Teljesen egyetértek, ennél többet nem is nagyon lehetett kockáztatni. Jöttek a helyzetek, nyomás alatt tartottuk a kaput, volt, hogy Ramos majdnem a 16-osig feljött. Az, hogy nem 3 vagy 4 lett a vége meg Neueren múlott, meg elől a befejező embereken. Szerintem Zidanet ma ne lehet elővenni.
Megjegyzem, hogy szerintem Casemiro nagy meccset hozott le, kellett oda ma középre. Az is pozitívum, hogy Balet lehozta ilyen hamar. Talán Morata vagy Isco jöhetett volna még a 70 perc körül, James nagyon más dimenzióban van.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 12., szerda 22:58

___Samy___ írta:Ha már pinehes, nem jobb lett volna ezt a meccset könyörtelenül eldönteni, és a visszavágón pihenni, mint ezt az utolsó fél órát ellotyogni?

Itt el kellett volna rakni a kiállítás után minimum kettőt. Bár a helyzetek bőven megvoltak rá, ebben most nem vennem elő ZZ-t.

Pont ezt írtam én is...
De amúgy a cserék miatt elő lehet venni.
James Benzema cserével kb meg is halt a játékunk... legalább hozta volna Iscot vagy Moratat helyette.
Emberelőnyben minek a kp-ra plusz egy ember úgy, hogy fenn van még a VKP is?!


Ez a mutogatás pont arra volt jó, hogy csökkenjen az értéke 10 milliót :lol:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég