Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. január 13., hétfő 10:06

Egyszerűbb itt megkérdezni :D Mikor kapunk (sorsolnak) nekünk ellenfelet a Király-kupában?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 11., szombat 12:11

Terhelésben semmi probléma nincs vagy nem szabadna legyen ezzel.
Sőt, ha azt nézzük hogy eddig a kupában a döntős csapatoknak 9 meccs kellett a kupához és most csak 6 kell akkor még kevesebb meccs van összben.

Azzal sem értek egyet hogy nyáron kellett volna amikor a felkészülés miatt minden második nap valakinek izomsérülése volt.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 11., szombat 11:02

Nekem tetszik ez az uj rendszer. Minden évben ingyen kupa,ha meg nemnyerjük meg senkit nem izgat.Ez meg a spanyol kupa ahol nem vagyunk rekorderek,5-6 éven belül megoldóthat ez is :D de ez a január borzalmas. Maradhatott volna nyári hakninak. Azzal meg már ugyse lehet mit kezdeni,hogy elviszik a meccseket az isten háta mögé. De inkább egy ilyen mikiegér kupát vigyenek akkor mint egy bajnokit vagy bl meccset.

Vasárnap megkell alapozni ezt az évtizedet is egy matracveréssel :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 11., szombat 10:48

rashidm írta:
Halfkey írta: Csak hogy legyen ellenvélemény is, én abszolút támogatom mindenfajta meccs akárhova vitelét. Növeli a klub ismertségét, pénzt szerzünk belőle amit játékosokra lehet fordítani. Ez az élen maradás és az előrelépés feltétele, szerintem a nem tetszés az inkább nosztalgia faktor (nem így szoktunk meg egy ‘nemzeti’ bajnokságot) mint bármi más.

Nyilvánvalóan a véleményem befolyásolja hogy a másik nagy szerelmem, az NFL évtizedek óta így működik, szóval megszoktam - a modell egyébként ott sikeres, csapatot is akarnak hozni Európába.
Szerintem meg egy hatalmas nagy f****ág. Nem szól semmi másról, mint a pénzről. Aki eddig nem nézett európai focit, mert NFL-t, NHl-t, baseball-t nézett világ életében, az nem fog elkezdeni egy ilyen meccs után szurkolni egyik csapatnak sem. Aki meg nézi a focit, az meg tudja, hogy ki az a Real Madrid vagy Barcelona.
Azért izgalmas meccsek voltak és szép mozzanatok, gólok, elég ha csak Kroos, Modric vagy Messi találatát nézem. Az EB vagy VB gázabb sokszor szokott lenni a sok döntetlen és nulla helyzet mellett :D

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. január 11., szombat 10:26

Halfkey írta: Csak hogy legyen ellenvélemény is, én abszolút támogatom mindenfajta meccs akárhova vitelét. Növeli a klub ismertségét, pénzt szerzünk belőle amit játékosokra lehet fordítani. Ez az élen maradás és az előrelépés feltétele, szerintem a nem tetszés az inkább nosztalgia faktor (nem így szoktunk meg egy ‘nemzeti’ bajnokságot) mint bármi más.

Nyilvánvalóan a véleményem befolyásolja hogy a másik nagy szerelmem, az NFL évtizedek óta így működik, szóval megszoktam - a modell egyébként ott sikeres, csapatot is akarnak hozni Európába.
Szerintem meg egy hatalmas nagy f****ág. Nem szól semmi másról, mint a pénzről. Aki eddig nem nézett európai focit, mert NFL-t, NHl-t, baseball-t nézett világ életében, az nem fog elkezdeni egy ilyen meccs után szurkolni egyik csapatnak sem. Aki meg nézi a focit, az meg tudja, hogy ki az a Real Madrid vagy Barcelona.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 11., szombat 10:16

'shutterisland írta:
aki a dontoben veszit az jar igazabol rosszabbul, mert 2x90 perc es 1 het ott dekkolas a semmiert.
Mondjuk eddig is 2 meccses volt az egész a tavalyit leszámítva, szóval rosszabbul senki nem jár, mint alapból, ha részt kell venni rajta. Pihenő van elég.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 11., szombat 9:43

'shutterisland írta: szerintem (is) foleg a szurkolokkal kitolas a dolog.

biztos nem kivanja egyik csapat sem ezt a kiruccanast, de azert nem fogom megsajnalni oket.
gondolom a mi aranylabu ifjaink es a valencia mar otthon is vannak, aztan most hetvegen nincs fordulo.

aki a dontoben veszit az jar igazabol rosszabbul, mert 2x90 perc es 1 het ott dekkolas a semmiert.
Mármint a lehetőségert hogy kupát nyerjenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 11., szombat 9:43

Realista24 írta:
Halfkey írta: Csak hogy legyen ellenvélemény is, én abszolút támogatom mindenfajta meccs akárhova vitelét. Növeli a klub ismertségét, pénzt szerzünk belőle amit játékosokra lehet fordítani. Ez az élen maradás és az előrelépés feltétele, szerintem a nem tetszés az inkább nosztalgia faktor (nem így szoktunk meg egy ‘nemzeti’ bajnokságot) mint bármi más.

Nyilvánvalóan a véleményem befolyásolja hogy a másik nagy szerelmem, az NFL évtizedek óta így működik, szóval megszoktam - a modell egyébként ott sikeres, csapatot is akarnak hozni Európába.
Reszben egyet tudok érteni. De ha spanyol fejjel gondolkodok akkor már más a dolog, mert több ezer euróba kerülne egy ilyen it, ami régen megvolt 200 euróból.

Az NFL jó példa, de itt arabokhoz viszik, csak mert megtehető, itt nem a népszerűsítes a cél, csak a lóvé. Szerintem.
Jaja, ha már nem valósult meg a kiszervezett bajnoki, akkor ezt kellett volna Amerikába elvinni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 11., szombat 9:41

szerintem (is) foleg a szurkolokkal kitolas a dolog.

biztos nem kivanja egyik csapat sem ezt a kiruccanast, de azert nem fogom megsajnalni oket.
gondolom a mi aranylabu ifjaink es a valencia mar otthon is vannak, aztan most hetvegen nincs fordulo.

aki a dontoben veszit az jar igazabol rosszabbul, mert 2x90 perc es 1 het ott dekkolas a semmiert.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 11., szombat 8:58

Halfkey írta: Csak hogy legyen ellenvélemény is, én abszolút támogatom mindenfajta meccs akárhova vitelét. Növeli a klub ismertségét, pénzt szerzünk belőle amit játékosokra lehet fordítani. Ez az élen maradás és az előrelépés feltétele, szerintem a nem tetszés az inkább nosztalgia faktor (nem így szoktunk meg egy ‘nemzeti’ bajnokságot) mint bármi más.

Nyilvánvalóan a véleményem befolyásolja hogy a másik nagy szerelmem, az NFL évtizedek óta így működik, szóval megszoktam - a modell egyébként ott sikeres, csapatot is akarnak hozni Európába.
Reszben egyet tudok érteni. De ha spanyol fejjel gondolkodok akkor már más a dolog, mert több ezer euróba kerülne egy ilyen it, ami régen megvolt 200 euróból.

Az NFL jó példa, de itt arabokhoz viszik, csak mert megtehető, itt nem a népszerűsítes a cél, csak a lóvé. Szerintem.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. január 11., szombat 8:44

Csak hogy legyen ellenvélemény is, én abszolút támogatom mindenfajta meccs akárhova vitelét. Növeli a klub ismertségét, pénzt szerzünk belőle amit játékosokra lehet fordítani. Ez az élen maradás és az előrelépés feltétele, szerintem a nem tetszés az inkább nosztalgia faktor (nem így szoktunk meg egy ‘nemzeti’ bajnokságot) mint bármi más.

Nyilvánvalóan a véleményem befolyásolja hogy a másik nagy szerelmem, az NFL évtizedek óta így működik, szóval megszoktam - a modell egyébként ott sikeres, csapatot is akarnak hozni Európába.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. január 11., szombat 8:05

Gyerekek, ami megint megy az emberek körében a meccs után, fröcsögés, vagdalkózás, utálat... egymást hergeli a sok idióta.
És nem tudsz, egyszerűen nem tudsz ész érvekkel sem mit kezdeni velük.
Az elmúlt néhány évben sikeresen ki tudtam kapcsolni magamban a sok majmot, nem foglalkoztam velük, el tudtam engedni. Most meg nem megy.

És kiújult az agyfaszom.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 10., péntek 18:47

Amúgy idén úgy érzem, hogy akár Cholo is felállhat a padról Ernesto úr mellett.

Mármint értem én, hogy még bajnokok is lehetnek, meg triplázhatnak is (de akár a dobogóról is lecsúszhatnak és a BLből már most kieshetnek a Pool ellen), de ehhez változtatnia kéne a felfogásán és mentalitásán, taktikán, stb. Kíváncsi vagyok, hogy megugorja-e.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 10., péntek 18:41

Vissza kell oket pockolni ahova valok, a vesztesek koze, nemes feladat. In ZZ we trust. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 10., péntek 18:39

Faust írta: A BL rovasara nem tud menni, a bajnoksagot meg szerintem “sima” Kiraly kupa sokkal jobban megbassza. Nincs ezzel baj, ket meccstol ne essen mar szet egyetlen topcsapat sem. A helyszin mas kerdes, az kibaszott szanalmas, plane az egesz koritese, hogy hova megy a bevetel, stbstb, apjuk faszat de komolyan.
Elsülhet nagyon jól és rosszul is, mármint mentálisan. Most csukott szemmel azt mondanám, hogy mi vagyunk az esélyesek, de az Atmanak talán más kupára idén nincs esélye, és még mindig a 7-3-ból táplálkoznak, és készek lábakat is törni. Szóval egy újabb vizsgafeladat ZZ-nek, de remélem átmegy a vizsgán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 10., péntek 18:36

A BL rovasara nem tud menni, a bajnoksagot meg szerintem “sima” Kiraly kupa sokkal jobban megbassza. Nincs ezzel baj, ket meccstol ne essen mar szet egyetlen topcsapat sem. A helyszin mas kerdes, az kibaszott szanalmas, plane az egesz koritese, hogy hova megy a bevetel, stbstb, apjuk faszat de komolyan.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 10., péntek 18:22

Amúgy az én véleményem is hasonló, mint itt a többségé.

A lebonyolítás zavaró. Ez a fölösleges arab kiruccanás feleslegesen megterhelő, az egyik legfontosabb időszakban. Ennek a kupának nem tulajdonítok különösebb értéket, de jó lenne megnyerni a csapat feeling miatt.

De ha a bajnokság, vagy a BL rovására megy, akkor már nem jó.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 10., péntek 18:18

kodo írta:
Kerlon írta:

Ironianak ironia, ez a torna lebonyolitas magaban.

Tudom, tudom bajnokok ligaja.
Rosszabb vagy mint a hungarokatalanok. :lol:
Öregszik és morog mostanában. :kalapos:

Szerintem az off topicos korra vonatkozó kérdőív ébresztette rá, hogy egyre kevesebb lesz a klasszikusok száma is már. :lol: :D

De azért szeretjük a mi Kerlonunkat! Nagy ölelés és puszikák :loveyou: :sziv: :-*

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 10., péntek 17:23

Kerlon írta:
realistahuni írta:

Ez remélem irónia.
Ironianak ironia, ez a torna lebonyolitas magaban.

Tudom, tudom bajnokok ligaja.
Rosszabb vagy mint a hungarokatalanok. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 10., péntek 15:08

realistahuni írta:
Kerlon írta: Nagyon szánalmas, gogy a szuperkupát a tavalyi bajnoki második vagy harmadik nyeri, mikozben a kupa gyoztes es bajnok kiesett. Gratulalok a szervezonek, o az abszolut winner. :lol: :lol: :lol:
Ez remélem irónia.
Ironianak ironia, ez a torna lebonyolitas magaban.

Tudom, tudom bajnokok ligaja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 179 regisztrált és 0 vendég