Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Wecker » 2020. január 22., szerda 19:29

Seraf írta: senki nem akar jinxelni vagy mi ez a csend? :mrgreen:
Már nézem egy ideje. Lehetne 2 is oda kis szerencsével. Hasonlóan nehéz lesz a mi meccsünk is. Egyébként valószínűleg elfárad majd az Ibiza, vagy hibáznak, vagy esetleg jön a piros+tizi kombó :lol:
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Seraf » 2020. január 22., szerda 19:25

senki nem akar jinxelni vagy mi ez a csend? :mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. január 21., kedd 22:42

életük meccse persze hogy pörögnek. még ha a Real tartalék áll ki akkor is. plusz esély hogy valaki felfigyel rájuk és kapnak valahol jobb szerződést. még jó hogy hajtanak.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 21., kedd 22:29

Babinho írta:
én ebből indítottam a mondandóm.
Jabi Luaces: Számunkra a harmadosztályban való bennmaradás a cél, ez a meccs érdekel a legkevésbé

azt hinné az ember, hogy a tartalék csapattal állnak ki és le se szrják mi lesz az eredmény. de én egy agresszív meccsre számítok tölük, ahol pörögni fognak 200%on.

amúgy, ha a mieink nyafognának se lenne alaptalan.
ha játszottál már szétfagyott gyepen, akkor tudod, hogy hatványozottan nő a sérülések esélye egy ilyen pályán.

ettől függetlenül teljesen igazad van a múltbéli arcoskodós résszel. holnapra (sem) elég a mez a továbbjutáshoz.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 21., kedd 22:18

Kercsó írta: azért bírom, hogy lenyilatkozzák, nekik ez a meccs nem fontos. nem tulajdonítanak nagy jelentőséget neki, stb. holnap meg vért iszik az egész banda és szétrúgják a fiainkat. :lol:
Miért evidens hogy a kepessegbeli különbséget agresszív patkánykodassal balanszolnák?
Az hogy ilyenkor előfordul néha egy két keményebb belépő a bizonyítás miatt előfordul, de nem hiszem hogy vért innanak előtte, egyszerűen csak kiadják majd ami bennük van, te nem ezt tenned?
Amúgy sem emiatt szívtunk az elmúlt években a kupában mert szétrugtak volna minket. Inkább hogy csak a mezt vittük ki.
Nem kell emiatt őket lenezni, mi odamegyunk a kis pályájukra, nem nyafogunk és az ő körülményeik között meccselünk egyet. És ez jó. A foci erről is szól, ne nyafogjanak a mieink se, kell egy csúnya győzelem aztán mindenki boldog. Mi tovább mentünk, ők meg fogadhatták a Madridot.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 21., kedd 22:07

azért bírom, hogy lenyilatkozzák, nekik ez a meccs nem fontos. nem tulajdonítanak nagy jelentőséget neki, stb. holnap meg vért iszik az egész banda és szétrúgják a fiainkat. :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. január 21., kedd 15:51

A spanyol Horváth Feri. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 21., kedd 15:34

Jabier Luaces (Unionistas Manager): "Me and Zidane are the same, although I'm not as famous as him, of course. We shower, we can't comb our hair ... and he trains a team like Madrid and I train a team like Unionistas C.F."
:mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 20., hétfő 20:35

Nem tudom. Szerintem minden féle plusz címe csak ront az összképen. A legutóbbi mezemet már liga, bl és fifa vb címer nélkül vettem, úgy a legszebb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 20., hétfő 18:30

A hírek szerint a Copa del Rey győztesének jár majd egy pajzs a mezre. Tőlem jöhet, úgyis szabadult fel hely. :mrgreen:

https://pbs.twimg.com/media/EOvcka5X0AA ... ame=medium
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 18., szombat 6:09

CONFIRMED: The Unionistas vs Real Madrid Copa del Rey game will be played in Las Pistas. [@Marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 14., kedd 14:24

sebydani írta: Unionistas de Salamanca CF, ők lesznek az ellen. Harmadosztályú csapat.
Ha jól tudom az összes lehetséges ellenfel harmadosztalyu volt.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. január 14., kedd 13:27

sebydani írta: Unionistas de Salamanca CF, ők lesznek az ellen. Harmadosztályú csapat.
Mariano majd kivégzi őket B-) :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 14., kedd 13:22

Unionistas de Salamanca CF, ők lesznek az ellen. Harmadosztályú csapat.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 13., hétfő 10:22

MorataMartin írta: Egyszerűbb itt megkérdezni :D Mikor kapunk (sorsolnak) nekünk ellenfelet a Király-kupában?
Gyors google:
The draw takes place Tuesday, January 14, according to the Spanish Soccer Federation official website. Round of 32 matches are set to begin Wednesday, January 22.

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. január 13., hétfő 10:06

Egyszerűbb itt megkérdezni :D Mikor kapunk (sorsolnak) nekünk ellenfelet a Király-kupában?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 11., szombat 12:11

Terhelésben semmi probléma nincs vagy nem szabadna legyen ezzel.
Sőt, ha azt nézzük hogy eddig a kupában a döntős csapatoknak 9 meccs kellett a kupához és most csak 6 kell akkor még kevesebb meccs van összben.

Azzal sem értek egyet hogy nyáron kellett volna amikor a felkészülés miatt minden második nap valakinek izomsérülése volt.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 11., szombat 11:02

Nekem tetszik ez az uj rendszer. Minden évben ingyen kupa,ha meg nemnyerjük meg senkit nem izgat.Ez meg a spanyol kupa ahol nem vagyunk rekorderek,5-6 éven belül megoldóthat ez is :D de ez a január borzalmas. Maradhatott volna nyári hakninak. Azzal meg már ugyse lehet mit kezdeni,hogy elviszik a meccseket az isten háta mögé. De inkább egy ilyen mikiegér kupát vigyenek akkor mint egy bajnokit vagy bl meccset.

Vasárnap megkell alapozni ezt az évtizedet is egy matracveréssel :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 11., szombat 10:48

rashidm írta:
Halfkey írta: Csak hogy legyen ellenvélemény is, én abszolút támogatom mindenfajta meccs akárhova vitelét. Növeli a klub ismertségét, pénzt szerzünk belőle amit játékosokra lehet fordítani. Ez az élen maradás és az előrelépés feltétele, szerintem a nem tetszés az inkább nosztalgia faktor (nem így szoktunk meg egy ‘nemzeti’ bajnokságot) mint bármi más.

Nyilvánvalóan a véleményem befolyásolja hogy a másik nagy szerelmem, az NFL évtizedek óta így működik, szóval megszoktam - a modell egyébként ott sikeres, csapatot is akarnak hozni Európába.
Szerintem meg egy hatalmas nagy f****ág. Nem szól semmi másról, mint a pénzről. Aki eddig nem nézett európai focit, mert NFL-t, NHl-t, baseball-t nézett világ életében, az nem fog elkezdeni egy ilyen meccs után szurkolni egyik csapatnak sem. Aki meg nézi a focit, az meg tudja, hogy ki az a Real Madrid vagy Barcelona.
Azért izgalmas meccsek voltak és szép mozzanatok, gólok, elég ha csak Kroos, Modric vagy Messi találatát nézem. Az EB vagy VB gázabb sokszor szokott lenni a sok döntetlen és nulla helyzet mellett :D

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. január 11., szombat 10:26

Halfkey írta: Csak hogy legyen ellenvélemény is, én abszolút támogatom mindenfajta meccs akárhova vitelét. Növeli a klub ismertségét, pénzt szerzünk belőle amit játékosokra lehet fordítani. Ez az élen maradás és az előrelépés feltétele, szerintem a nem tetszés az inkább nosztalgia faktor (nem így szoktunk meg egy ‘nemzeti’ bajnokságot) mint bármi más.

Nyilvánvalóan a véleményem befolyásolja hogy a másik nagy szerelmem, az NFL évtizedek óta így működik, szóval megszoktam - a modell egyébként ott sikeres, csapatot is akarnak hozni Európába.
Szerintem meg egy hatalmas nagy f****ág. Nem szól semmi másról, mint a pénzről. Aki eddig nem nézett európai focit, mert NFL-t, NHl-t, baseball-t nézett világ életében, az nem fog elkezdeni egy ilyen meccs után szurkolni egyik csapatnak sem. Aki meg nézi a focit, az meg tudja, hogy ki az a Real Madrid vagy Barcelona.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég