Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 6., szerda 12:27

Miért, ki mást lenne érdemes kihagyni ebből a keretből?

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 6., szerda 11:42

Úgy érzem Isco lesz az egyik, de nem tudom hogy erre a konstans megalázásra mi szükség van. Egyszerűbb lett volna ha nem viszi el. (Aztán ne legyen igazam.)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. február 6., szerda 11:39

brahim, valverde, odri meg vallejo nem utaznak barcelonába

21 játékost visz solari, amiből 3-at még a lelátóra kell küldenie.
Goalkeepers: Navas, Courtois and Altube.
Defenses: Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo and Reguilón.
Midfielders: Kroos, Modric, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco and Ceballos.
Forwards: Mariano, Benzema, Bale, Lucas Vázquez and Vinicius Jr.

tarodid
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:11
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Di Maria, Casillas, Varane, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: tarodid » 2019. február 6., szerda 11:29

dzsi91 írta:Jó nagy cigányok a upc-sek. Most hívtak fel,hogy oké hogy van spiler2-m egy hete de ez csak teszt ami 1 hét múlva lejár és váltsak premium csomagra,ha meg akarom tartani.Nyilván váltottam de ennyi várakozás után még direkt belerakják egy olyan csomagba ami a többségnek gondolom nincs...
Ezen én is fennakadtam, de mi nem váltottunk ezért nagyobbra, főleg úgy, hogy TV-t nem is néz senki, csak meccseket szoktunk. Meg már hozzászokott a család a streameléshez, ráadásul az utóbbi időben mindig megtaláltam a spíler 2-nek a streamét, úgyhogy magyar is, élvezhető minőségűis, nem is akad általában, a upc meg bekaphatja. Off vége. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 6., szerda 10:51

Jó nagy cigányok a upc-sek. Most hívtak fel,hogy oké hogy van spiler2-m egy hete de ez csak teszt ami 1 hét múlva lejár és váltsak premium csomagra,ha meg akarom tartani.Nyilván váltottam de ennyi várakozás után még direkt belerakják egy olyan csomagba ami a többségnek gondolom nincs...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 6., szerda 10:32

Realista24 írta:
V. Mester 77 írta:Most nézem, h már a sport 2 is HD-ban van. Bocs, ha ez csak nekem volt új.
Diginél is?


Nekem az egyik TV-n nem kellett csinálni semmit. A másikon pedig 3460000, 256, 9600as beállítással lehetett előhívni. :)
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 6., szerda 10:29

Na végre. Köszi!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2019. február 6., szerda 10:26

Realista24 írta:
V. Mester 77 írta:Most nézem, h már a sport 2 is HD-ban van. Bocs, ha ez csak nekem volt új.
Diginél is?
Igen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 6., szerda 10:17

V. Mester 77 írta:Most nézem, h már a sport 2 is HD-ban van. Bocs, ha ez csak nekem volt új.
Diginél is?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 6., szerda 10:14

Most nézem, h már a sport 2 is HD-ban van. Bocs, ha ez csak nekem volt új.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 6., szerda 8:59

R. Carlos írta:Ez jól hangzik, egy olyan csapatot kellene felrakni a pályára, aminek van sebessége. Casemiroval ez nem lenne meg teljesen Llorente ezért kellene, hogy most bekerüljön. LV-vel nem mindig értek egyet, de jobb vele a csapatvédekezésünk mint Bale-el, aki ráadásul bele is szarik az egészbe, így jobb lenne ha ő lenne a kezdő most, de úgyis a walesi kezd, ilyen meccsekből nem hagyja ki.
Volt is egy cikk Llorrente kapcsán, hogy talán még az Alavesben is volt már az a szerepe, hogy "kullancskodjon" Messin.
Amúgy meglepően agilis a srác, biztosan Őt kezdetném ma, de ez amiatt is van így, mert én nem állnék be bunkerezni ellenük, úgy meg hasznosabb, mint Casemiro. Ha átadjuk a területet (ami a Barca stílusából valamilyen szinten - illetve a meccs közben periodikusan - adódik is) akkor a brazil jobb választás lehet.

Félek, hogy Balet nem meri kihagyni, főleg most a FFT nyilatkozat után is, ahol kijelentette, hogy Ő sértve volt mert nem kezdett a BL-döntőn... Ennek szerintem Vinicius fogja meginni a levét sajnos, ami nagy hiba lenne. LV mindenképpen kezdeni fog, pedzegettem, hogy Alba nagyon komoly taktikai elem és veszélyforrás a Barca játékában, aztán jött is a megerősítés R24 által, hogy az is a terv, hogy aktívan besegít azon az oldalon. Ezt legalább felismerte Solari, ha igaz, és oda Bale alkalmatlan, akármennyire is meglenne benne a sebesség és képesség, hogy visszazárjon. Egyszerűen nem elég fegyelmezett, a nagy egoja miatt pedig nem is olyan melós, mint Vazquez. Így marad az, hogy támadásból kivesszük az egyetlen embert, aki játssza a focit és megérti magát Benzemával, ráadásul rá mer rontani a védelemre. Márpedig statok ide vagy oda, a Barca védelem soha nem volt olyan stabil, hogy bátor előretörésekkel ne lehessen zavarba hozni.

Félek, hogy a nagy nevekkel el lesz rontva az este, pedig most tényleg adottnak érzem a körülményeket ahhoz, hogy merjünk esélyt adni a fiataloknak, merjünk felvállalni egy nyíltabb meccset, nagyot nem bukhatunk. Az 5-1 már megvolt idén, sztem egy adok-kapokból sem jönnénk ki ilyen csúfosan. Nyerni viszont nagyot lehetne vele, ha meg tudnánk lepni őket. Este kiderül. :)

Bármennyire is rühellem Bale-t, most talán neki kéne kezdenie. Azért mégis csak tapasztaltabb, mint Vini. Ha nem fogja telibeszarni a meccset, akkor talán nem lesz vele akkora gond. Vini-t az utolsó 20 percre tenném be, amikor már fáradtabbak hátul.
Bale soha nem fog olyan kis játékokat csinálni Benzemával, mint a brazil. Pedig ez nagy fegyverünk lehetne. Szerintem semmi nem indokolja, hogy kezdjen. A tapasztalatát a hajunkra kenhetjük.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 6., szerda 8:56

Bármennyire is rühellem Bale-t, most talán neki kéne kezdenie. Azért mégis csak tapasztaltabb, mint Vini. Ha nem fogja telibeszarni a meccset, akkor talán nem lesz vele akkora gond. Vini-t az utolsó 20 percre tenném be, amikor már fáradtabbak hátul.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. február 6., szerda 8:19

RealMadridFanatic írta: Nálam ez lenne:

Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Requilón - Kroos, Llorrente, Modric - LV, Benzema, Vinicius
Ez jól hangzik, egy olyan csapatot kellene felrakni a pályára, aminek van sebessége. Casemiroval ez nem lenne meg teljesen Llorente ezért kellene, hogy most bekerüljön. LV-vel nem mindig értek egyet, de jobb vele a csapatvédekezésünk mint Bale-el, aki ráadásul bele is szarik az egészbe, így jobb lenne ha ő lenne a kezdő most, de úgyis a walesi kezd, ilyen meccsekből nem hagyja ki.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. február 6., szerda 8:08

Realista24 írta: Csak Asensio nem fut :mrgreen:

Karim mellől nem szabad kivenni Vinit, és kell Regulion és Odriozola. Bár félek hogy ramegyunk az idegenben jó az xre. Olyankor szokott jönni a nagy pofon.
Ami a csövön kifer, én ezt mondom.
Carvajalt jobban preferálom, azért van egy kicsi védekezésbeli hiányossága Odriozolának, még annak ellenére is, hogy nagyon sokat fut, gyors és jó a támadásokban, Dani stabilabb nála. Másik oldalt Reguilón nálam is a kezdő, ehhez most kevés Marcelo (javulnia kell) és ha játszik, minden az ő oldalán fog futni. Bale kezdeni fog és a Vinis részére +1 a hsz-dnek.

Marianot nevezném és nálam ő lenne a 60. percben a nagy csere az ellenfél védőinek fárasztására. (2 csatár?)
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 6., szerda 7:25

Realista24 írta:Ami a csövön kifer, én ezt mondom.

Bizony. Nincs vesztenivalónk lényegében. Ha kiesünk, akkor jött a papírforma, bumm. Hiába a kupa a legkönnyebben elérhető trófea idén, annyira nem hoz lázba, hogy siránkozzak, ha nem nyerjük meg. Viszont azt tudnám szeretni, ha az újjáalakuló, bukdácsoló, lesajnált Madrid elkapná a Barcát.

Nálam ez lenne:

Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Requilón - Kroos, Llorrente, Modric - LV, Benzema, Vinicius


Ha igazak a tegnapiak, akkor Navas kezd, de van esély a többire. Mondjuk az utolsó pillanatban szerintem Solari megpróbálja meghúzni a "tutit" és bekerül Casemiro, Bale és valószínűleg Marcelo is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 6., szerda 7:14

Na. Odriozola elvileg keretbe sem lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 6., szerda 6:49

reeed_ati írta:
RealAsensio írta:Bale——Benzema——Lucas
Modric—Casemiro—Kroos
Marcelo-Varane-Ramos-Carvajal
—————Courtois

Ez lesz. En nem ezt tennem fel, de ez van.
Szerintem Reguli fog kezdeni, védekezésben sokkal stabilabb, mint Marci, ezt látja Solari is, nem véletlen jegeli a brazilt.
Az első 3-as nálam sem ez lenne, de nem biztos, hogy akkora baj, ha így állunk fel.
Mert ha a 60perces védőkre hozunk egy friss Vinit, majd rá 10 percre egy Asensiót, akkor ott csúnyán szét lehet futni azt a barca védelmet.
Csak időben meg kell lépni a cseréket, nem várni a 80. percig..
Csak Asensio nem fut :mrgreen:

Karim mellől nem szabad kivenni Vinit, és kell Regulion és Odriozola. Bár félek hogy ramegyunk az idegenben jó az xre. Olyankor szokott jönni a nagy pofon.
Ami a csövön kifer, én ezt mondom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 6., szerda 6:40

Egyetertek veletek, en is hasonlokeppen gondolom, csak azert irtam fel ezt a kezdot, mert nem varok csodat: felrakja a papiron legerosebb csapatot, plusz az aktualis kedvencet, Lucast. Ha tokos lesz Solari, akkor legalabb 2 helyen elter majd a felvazolt kezdomtol...
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 5., kedd 23:44

Marcelo Bale kezdetése nagy hiba lenne jelenlegi formájukat elnézne
bízom benne, legalább az egyik kimarad :hmmm:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. február 5., kedd 23:36

RealAsensio írta:Bale——Benzema——Lucas
Modric—Casemiro—Kroos
Marcelo-Varane-Ramos-Carvajal
—————Courtois

Ez lesz. En nem ezt tennem fel, de ez van.
Szerintem Reguli fog kezdeni, védekezésben sokkal stabilabb, mint Marci, ezt látja Solari is, nem véletlen jegeli a brazilt.
Az első 3-as nálam sem ez lenne, de nem biztos, hogy akkora baj, ha így állunk fel.
Mert ha a 60perces védőkre hozunk egy friss Vinit, majd rá 10 percre egy Asensiót, akkor ott csúnyán szét lehet futni azt a barca védelmet.
Csak időben meg kell lépni a cseréket, nem várni a 80. percig..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 197 regisztrált és 0 vendég