Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. február 4., péntek 10:29

realistahuni írta: Távol áll tőlem, hogy védjem a srácokat, de ha ilyen lesz a kupa jövőre is akkor álljunk ki a castillaval. Egyrészt mi a búbánatos faszért van olyan hogy zsinórban 3 meccset kell tolni idegenben? Ha az elődöntő nem lenne visszavágós szerintem ott is idegenben nyomtuk volna. :lol:
Ez a válogatott meccs meg mindennek a teteje. Egyszóval kár sérüléseket kockáztatni ilyen komolytalan szervezések mellett.
Ha jól tudom papíron alacsonyabban jegyzett csapat játszik otthon, hogy a kisebbeknek jobb esélye legyen
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. február 4., péntek 8:40

Távol áll tőlem, hogy védjem a srácokat, de ha ilyen lesz a kupa jövőre is akkor álljunk ki a castillaval. Egyrészt mi a búbánatos faszért van olyan hogy zsinórban 3 meccset kell tolni idegenben? Ha az elődöntő nem lenne visszavágós szerintem ott is idegenben nyomtuk volna. :lol:
Ez a válogatott meccs meg mindennek a teteje. Egyszóval kár sérüléseket kockáztatni ilyen komolytalan szervezések mellett.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. február 4., péntek 0:58

Toti írta: Ugyanmar, komolyabb csapat ez a bilbao annal, h minden evben a kupa hetkoznapokon villantsanak cserebe felaldozva a hetvegi bajnokit egy jo kover szezonvegi 8-10.helyert

Ha ezt jol teszik, akkor lelked rajta. Sztem komolyabb celjaik is lehetnenek.
Komolyabb céljaik? Én sem értem ezt most. Bajnoki címre esélyük sincs soha, BL helyre is erősebb csapatok pályáznak általában, szóval nekik egy spanyol kupa tökéletes, az egyetlen nyerhető kupa számukra, tökre érthető ha arra "fekszenek rá".

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. február 4., péntek 0:27

Most nekik állt a zászló, benne volt a levegőben. Hazai pálya, fáradt, legjobbját nélkülöző ellenfél, a végtelenségig fantáziátlan edzővel.
(Azért azt zárójelben hozzátenném, hogy ha oda-visszavágós, akkor szerintem mi megyünk tovább.)
Megragadták az esélyt, odatették magukat rendesen. Ha a végén elhozzák a kupát, nem érdemtelenül lesz, az biztos.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: flori » 2022. február 3., csütörtök 23:51

Szerintem is korrekt teljesítmény a Bilbaótól. Unikum amit csinálnak a világban, brutálisan nehéz pálya, jó szurkolókkal. Mindig élmény itt nyerni. Favágó csapat, de a mait nem lehet sajnálni tőlük.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. február 3., csütörtök 23:48

Toti írta:
CS0ki írta: Jól teszik. Ilyen lehetőségekkel a kupara kell rámenni ezeknek a lelkes középcsapatoknak. Pláne mióta elődöntőig egy meccs van csak.
Ugyanmar, komolyabb csapat ez a bilbao annal, h minden evben a kupa hetkoznapokon villantsanak cserebe felaldozva a hetvegi bajnokit egy jo kover szezonvegi 8-10.helyert

Ha ezt jol teszik, akkor lelked rajta. Sztem komolyabb celjaik is lehetnenek.
Én arról beszélek, hogy kupát itt tudnak nyerni. Kötve hiszem, hogy egész ősszel a januári kupara pihennenek. Az, hogy hogy sikerül a bajnokság, az sokmindentol függ. De a kupara esélyesek lehetnek bármikor, így rá is mennek. Ennél több miért lenne bennük?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. február 3., csütörtök 23:39

CS0ki írta: Jól teszik. Ilyen lehetőségekkel a kupara kell rámenni ezeknek a lelkes középcsapatoknak. Pláne mióta elődöntőig egy meccs van csak.
Ugyanmar, komolyabb csapat ez a bilbao annal, h minden evben a kupa hetkoznapokon villantsanak cserebe felaldozva a hetvegi bajnokit egy jo kover szezonvegi 8-10.helyert

Ha ezt jol teszik, akkor lelked rajta. Sztem komolyabb celjaik is lehetnenek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. február 3., csütörtök 23:36

Jól teszik. Ilyen lehetőségekkel a kupara kell rámenni ezeknek a lelkes középcsapatoknak. Pláne mióta elődöntőig egy meccs van csak.

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. február 3., csütörtök 23:35

Toti írta: Halisten h vege, ritka unalmas volt mar idenre ez a bilbao. Meg az is, h a bajnoksagban legyen meg nekik a kozepmezony, de a kupaban hegyezzek a ceruzat minden evben.. nagy celok..
Ebbe nem értek egyet, ezt a bilbaot a 2. Félidőbe meg kellett volna enni... Csak hát ahhoz kellenének olyan cserék akik esetleg lenditenenek a csapaton.. És egy realnal minden trófea fontos. Itt lett volna a lehetőség, ha őket kiejtjuk már tényleg nem nagyon maradt volna ép kézlab csapat.. Ilyet elcseszni a fafeju edző miatt..

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5334
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. február 3., csütörtök 23:34

majd jovore


talan
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: flori » 2022. február 3., csütörtök 23:33

10 évente csak nyerünk majd egy kupát. :'(
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. február 3., csütörtök 23:32

Halisten h vege, ritka unalmas volt mar idenre ez a bilbao. Meg az is, h a bajnoksagban legyen meg nekik a kozepmezony, de a kupaban hegyezzek a ceruzat minden evben.. nagy celok..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 3., csütörtök 20:59

Remy írta: Pelle azért elég szépen felhozta a Betist. Kupában is simán esélyesek.
Jaja, egy esetleges továbbjutás esetén jó lenne a Rayot vagy a Valenciat kapni.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. február 3., csütörtök 20:53

Pelle azért elég szépen felhozta a Betist. Kupában is simán esélyesek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 3., csütörtök 12:24

Minden átkozott kupameccs előtt :( :
https://www.facebook.com/18452177821618 ... 572458631/
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. február 2., szerda 17:39

halamadrid írta: Most egyébként mi is a helyzet Carlo edzői licenszével vagy mi a neve. Ülhet holnap a padon, mert olyat is hallottam, hogy nem :lol: . Milyen következményei vannak ennek?
ha a fia ül a padon, többen fogunk cserélni :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. február 2., szerda 17:26

Pad'em írta: Szerintem készüljünk a Hazard-Jovic-Bale támadósorra a San Mamesben :-*
Ancelotti: "We have to evaluate the South American players. If they're fine they'll travel, even if they're tired. They might play in the 2nd half."

Tbo, Carvajal, Militao, Nacho, Alaba, Camavinga, Kroos, Modric, Bale/Asensio/LV, Jovic, Hazard.

Sztem csak a jobbos a kérdés a kezdőt illetően, a 3 csoda közül meg nagyjából tök mind1 melyik balfasz kezd.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. február 2., szerda 10:57

Eredmények.com-on úgy láttam, hogy náluk is lesz bőven hiányzó a kezdőcsapatból.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. február 2., szerda 10:34

Szerintem készüljünk a Hazard-Jovic-Bale támadósorra a San Mamesben :-*

Ancelotti ott lehet a meccsen, már a szövetség közölte.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. február 2., szerda 10:32

A józan ész azt diktálná, hogy mivel UEFA licenszröl van szó és a spanyoloknál teljesítette a kurzust egy spanyol szövetség által szervezett meccsen leülhessen a padra. De aztán ki tudja, hogy pontosan milyen a szabályozás, általában ugye fuck logic van.

Azt is hallottam, hogy ezen a héten még megpróbálja teljesíteni a kurzust az olaszoknál is. Gondolom online megoldható.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég