Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. január 28., szerda 21:06

najó ez vicc :lol: :lol: :lol: :lol: figyeljétek meg ellenünk is kettőt fog vágni és kipergünk mi is :lol: :lol: :lol:
az nembaj h évekig a labdát nem tudta átvenni de a két nagy ellen persze h eltalálja igy a labdákat...hihetetlen :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 28., szerda 21:04

Torres rámegy az aranylasztira :lol: :lol: :lol:
Nem illik.

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. január 28., szerda 21:01

Igazából Simeone egyébként is folyamatosan rotál, oké vannak nagyobb nevek mint Koke, Arda vagy Grizman, de bárkit tesz be tudja mi a dolga. Olyan bő keretet hozott össze, hogy mindenkinek van cseréje, és mivel csapatként alkotnak könnyen pótolnak bárkit. Nem fáradnak így el és bírják 3 fronton. Benne van az Atletico továbbjutás.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 28., szerda 21:00

adamzz írta:Az Atleti minket is letudott simázni egy sokkal tartalékosabb csapattal. Persze az a mi balfaszságunk volt, és én se gondolom hogy az ebben a formában lévő Barca ne jutna tovább.

öööö, mikor simáztak le? Mert azt a meccset én akkor nem láttam.....azt láttam,amikor maguk sem értették hogy tudtak nyerni 2:0ra,mert közük nem volt a meccshez.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 28., szerda 20:39

Az Atleti minket is letudott simázni egy sokkal tartalékosabb csapattal. Persze az a mi balfaszságunk volt, és én se gondolom hogy az ebben a formában lévő Barca ne jutna tovább.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 28., szerda 14:57

palesz77 írta: Godin sincs eltiltás miatt, sima lesz.. :D
Akkor itt kinéz egy nagyon sima Barca továbbjutás...nyilván gála nem lesz, de rutinból lehozzák majd a meccset a katalánok...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 28., szerda 11:22

Realista24 írta:Se Koke, se Tiago nincs a keretben a Barca ellen.
Godin sincs eltiltás miatt, sima lesz.. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 28., szerda 11:17

Géci írta:
Realista24 írta:Se Koke, se Tiago nincs a keretben a Barca ellen.
Focizni, így se, ùgy se tudnak... :mrgreen: :lol:
Arda,esetleg,meg Griezmann ha akar...de ma nem akar sztm egyik sem. :mrgreen: Mert Simeonenak más tervei vannak :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 28., szerda 11:04

Géci írta:
Realista24 írta:Se Koke, se Tiago nincs a keretben a Barca ellen.
Focizni, így se, ùgy se tudnak... :mrgreen: :lol:
Ezeken a rangadokon nem is az a celjuk. :Đ

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 28., szerda 8:14

Realista24 írta:Se Koke, se Tiago nincs a keretben a Barca ellen.
Focizni, így se, ùgy se tudnak... :mrgreen: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 20:54

Se Koke, se Tiago nincs a keretben a Barca ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 24., szombat 16:45

morientes írta:
Na,ez a téma túl lett beszélve,tisztáztuk,hogy attól ha valakit megrúgnak attól az még nem feltétlen szabálytalan,hiszen kismilliószor találnak el,és megy tovább az élet.....azt is írták páran,hogy a védő nem figyelt oda és odabaszott és meg kellett adni,csak busquets ráoszkározott, ez is megvolt....igazából minden tiszta,csak az nem,hogy valójában mit is akarsz még?
Nyilván ez a vélemény is annak függvényében változik,ha adott esetben a szenvedő fél éppen tiszta fehérben,vagy gránátvörös-kékben szenvedi el a kontaktot :mrgreen: :lol:
ezek szerint nem szoktam jól megítélni ezeket. ma ismét tanultam valamit
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 24., szombat 12:53

Na,ez a téma túl lett beszélve,tisztáztuk,hogy attól ha valakit megrúgnak attól az még nem feltétlen szabálytalan,hiszen kismilliószor találnak el,és megy tovább az élet.....azt is írták páran,hogy a védő nem figyelt oda és odabaszott és meg kellett adni,csak busquets ráoszkározott, ez is megvolt....igazából minden tiszta,csak az nem,hogy valójában mit is akarsz még?
Nyilván ez a vélemény is annak függvényében változik,ha adott esetben a szenvedő fél éppen tiszta fehérben,vagy gránátvörös-kékben szenvedi el a kontaktot :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 23., péntek 21:32

Részemről a téma lezárva de te biztos reagálsz még egyszer mert nem bírod ki hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó.
Isten mentsen egy ilyen alaktól minden kedves ismerősömet és ellenségemet is......most is Te kezdted újra ezt a témát,napokig hozzá sem szóltam....de oda se neki,beraktad felezőbe és jár a szád,jár....meg sem áll.

Nem is merek írni rá,mert baj lesz belőle. A szabályokat ismerem ha ez fontos,és a foci szabályai között sok olyan van ami vitatott,egy adott szituban is mérlegelési lehetőség számottevően befolyásoló tényező. Ha ismerkedni akarsz a témával komolyabban akkor nosza.....engem nem kell oktatnod,köszi. Inkább ezt az energiát amit busquetsre fordítottál,fordítsd másra és jobb leszel.....

2x is írtam,az alap felvetésedre,még talán rá is foghatjuk,hogy igazat is adtam félig meddig úgy hogy vissza sem néztem és csak az rémlett,hogy busquets rájátszik,de szerintem téged ez,mármint a véleményem valójában nem is érdekelt,mert ezekre nem reagáltál,hanem mész neki tovább az embernek....én ezt nem értem.

Az meg hogy a madridom.hu zöme így látja akkor lássa mindenki úgy az mindent vitt. :lol: :lol: :lol: irgalom.

Na,ez a téma túl lett beszélve,tisztáztuk,hogy attól ha valakit megrúgnak attól az még nem feltétlen szabálytalan,hiszen kismilliószor találnak el,és megy tovább az élet.....azt is írták páran,hogy a védő nem figyelt oda és odabaszott és meg kellett adni,csak busquets ráoszkározott, ez is megvolt....igazából minden tiszta,csak az nem,hogy valójában mit is akarsz még?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 23., péntek 21:00

Messiás írta:
R.M.C.F írta:vagy meg is rúgnak,az attól még nem szabálytalan,mert egy láb vagy kéz hozzá ért valamelyik testrészedhez.
Szabály : • az ellenfelet megrúgja vagy megkísérli megrúgni

Az hozzászólásod alapján feltételeztem hogy nem ismered a szabályokat ezért bátorkodtam megjegyezni inkább olvass utána... :kacsint:

Részemről a téma lezárva de te biztos reagálsz még egyszer mert nem bírod ki hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó.
Kicsit még provokálsz, aztán biztosan nem a tiéd lesz az utolsó szó, hanem az enyém.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 23., péntek 20:55

R.M.C.F írta:vagy meg is rúgnak,az attól még nem szabálytalan,mert egy láb vagy kéz hozzá ért valamelyik testrészedhez.
Szabály : • az ellenfelet megrúgja vagy megkísérli megrúgni

Az hozzászólásod alapján feltételeztem hogy nem ismered a szabályokat ezért bátorkodtam megjegyezni inkább olvass utána... :kacsint:

Részemről a téma lezárva de te biztos reagálsz még egyszer mert nem bírod ki hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 23., péntek 20:36

CS0ki írta:Nem elfelejtesz esni, csak maga a rúgás olyan irányú volt, hogy attól konkrétan nem lehet kapusból elfeküdni. Ezért jó szokásukhoz híven a focisták (buszi meg pláne) szépen eldőlnek, hogy megmutassák a bírónak is, hogy milyen nagyon fáj. Mint amikor valaki kézzel visszacsap tokára, 90%-ban nem kéne tőle elfeküdni, mégis inkább jó, ha minden 10. játékos állva marad a torkát simogatva, többiek meg dőlnek el.
Tiszta 11-es volt, megrúgta, ez van.

Hja....vagy amikor eltalálnak,majd hopp,hát ezt megjátszom mert hátha megeszik,ez kb ugyanaz mint amit felhoztál.
Meddig csűröd csavarod ezt a témát? "nem volt elég ahhoz hogy akadályozza a játékban" :ozil: ilyen szabályról te hol hallottál? Javaslom a szabálykönyv tanulmányozását!!
Hát nem Te írtál megint rám....napok óta nem is szóltam a témához. :lol: :lol: :lol:
A szabálykönyvet köszi hogy ajánlod...pfffff....vicces vagy.

Szerintem Te nem is akarod vagy nem is olvasod amit írok,most írtam le pár sorral ezelőtt,hogy lehet hogy rosszul láttam,majd megnézem még1x,akkor lehet nekem is tiszta lesz......mint egy dühödt dúvad,aki a ködtől nem lát,csak mész neki az embernek. Te ilyen problémákat kutató,kereső alak lehetsz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. január 23., péntek 20:23

Szerintem pont feküdni a Barcának,hogy az Atma megpróbál kicsit focizni a hazai közönség elött.

Nem hiszem,hogy otthon nem próbálnak kijönni a saját térfelükről és akkor terület nyílhat a Barcának.

Aztán majd kiderül.....

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 23., péntek 20:23

R.M.C.F írta:azokat amikor lerúgnak,és "elfelejtesz" elesni,mert egyébként maga a rúgás-ütés bármi nem volt elég ahhoz hogy akadályozzon a játékban
Meddig csűröd csavarod ezt a témát? "nem volt elég ahhoz hogy akadályozza a játékban" :ozil: ilyen szabályról te hol hallottál? Javaslom a szabálykönyv tanulmányozását!!

• az ellenfelet megrúgja vagy megkísérli megrúgni
• az ellenfelet elgáncsolja, vagy ezt megkísérli
• nekiugrik az ellenfélnek
• testtel támadja az ellenfelet
• az ellenfelet megüti vagy megkísérli megütni
• az ellenfelet ellöki.
• lábbal támadja az ellenfelet.

Több mint százéves szabályokat ne akard már megváltoztatni ! :(

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 23., péntek 20:21

Nem elfelejtesz esni, csak maga a rúgás olyan irányú volt, hogy attól konkrétan nem lehet kapusból elfeküdni. Ezért jó szokásukhoz híven a focisták (buszi meg pláne) szépen eldőlnek, hogy megmutassák a bírónak is, hogy milyen nagyon fáj. Mint amikor valaki kézzel visszacsap tokára, 90%-ban nem kéne tőle elfeküdni, mégis inkább jó, ha minden 10. játékos állva marad a torkát simogatva, többiek meg dőlnek el.
Tiszta 11-es volt, megrúgta, ez van.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég