Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 29., vasárnap 14:48

Legrosszabb tapasztalataim a MU illetve Bayern drukkerekkel vannak. Iszonyat gőgös, hepciáskodó, nagyképű alakok vannak ott. A legidegesítőbben meg az arsenalosok. :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 29., vasárnap 14:27

nmate írta:Bayern drukker a legalja csapattal, vezetőséggel együtt a mentalitás miatt. Már az én mércémben. (Bár egy barátom Bayernes, ő szolid, jó gyerek.)
Ezt adom.Mindent utálnak ami nem német.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 29., vasárnap 14:26

Bayern drukker a legalja csapattal, vezetőséggel együtt a mentalitás miatt. Már az én mércémben. (Bár egy barátom Bayernes, ő szolid, jó gyerek.)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 29., vasárnap 14:24

De nevezhető-e szurkolónak egy olyan szerencsétlen aki mondjuk a facebokoon tudja osztani a marhaságait, de arra már nem képes,hogy neten bepötyögje melyik csatorna közvetíti a Real Meccset(mert az ilyen kommentekből van a legtöbb)? Nemtom nálam a sok aberált faceobookon meg nso-n lévő "szurkoló" nem számít annak. Aki nem tud minimum 3 értelmes mondatot írni a labdarúgásról,csak a hala madrid meg a csicska barca megy az nálam csak egy töltelék valami, de nem szurkoló.

Szerintem az ilyen fórumokról lehet képet kapni a szurkolói mentalitásokról, mert ide már kell egy átlag 40es iq,beregisztrálni , aztán összeszedni pár hsz-t úgy ,hogy nem basznak ki egyből stb. Szval ha nem is teljes mértékben de az EB és a madridom is ad valamilyen képet a két csapat drukkereinek felfogásáról.

Atletico drukker meg madridon kívül nem létezik.Az ilyen döglégyzoli féle műgengszterek választják maguknak,mert a Real divat, amaz meg nem, ennyi, semmi más motivációjuk nincs.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. március 29., vasárnap 14:21

wxyz írta:Ez a fórum tényleg korrekt, de ettől a Real szurkolók között is vannak ritka buta emberek. Csak azok el sem jutnak ide nsoról meg a szurkolói blogokról vagy pár nap múlva kivágják őket
Persze mennyiségbeli különbség van. Legjobb példa az Atletico, azok között nem sok korrekt figura van. Vagy említhetném az Arsenalt, aminek 90%a alexoxladjackoxi szint
Én eleve ne ismerek sok atleticos...:D egyet ismerek, általánosban évfolyamtársam volt, 2000es évek legelején is már a matracosoknak szurkolt. Azt hiszem,ő az egyedüli akit személyesen ismerek.

Realos ismerősöm több is van, semmi baj nincs velük, még csak odaszólogatás szintjén sem működünk, leülünk,megnézzük a meccset ha úgy van, aztán iszunk tovább. Barcások ugyanez,bár belőlük kevesebb személyes ismerősöm van.

Én semmi különbséget nem tapasztalok, az én közegemben ugyanolyan mindkét szurkolótábor, bayernesek pl észrevehetően nagyképűbben tolják, persze ott is van kivétel.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

mindorokke_barca
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:35

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: mindorokke_barca » 2015. március 29., vasárnap 14:12

R.M.C.F írta:Több száz drukkert ismerek személyesen....van különbség.
Nem fog meggyőzni a te tapasztaladod a sajatommal szemben, akárhányszor írod le hogy a Madrid drukkerek különbbek emberileg mint más csapat szurkolói

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. március 29., vasárnap 9:43

Ez a fórum tényleg korrekt, de ettől a Real szurkolók között is vannak ritka buta emberek. Csak azok el sem jutnak ide nsoról meg a szurkolói blogokról vagy pár nap múlva kivágják őket
Persze mennyiségbeli különbség van. Legjobb példa az Atletico, azok között nem sok korrekt figura van. Vagy említhetném az Arsenalt, aminek 90%a alexoxladjackoxi szint

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 29., vasárnap 9:36

Több száz drukkert ismerek személyesen....van különbség.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mindorokke_barca
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:35

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: mindorokke_barca » 2015. március 29., vasárnap 7:53

Biztos mindenkinek maga felé húz a keze, de nagy átlagba mi vagyunk beállítva szarnak, közbe meg szerintem az egyik legkorrektebb fanok vagyunk. :mrgreen:
Lehet csak azért látom így, mert ide tartozok, meg köztünk is van sok akkora arcos harcos, hogy az durva, de nem az a jellemző, hogy minden egyes csapatot semmibe nézünk.

Egy fórum szinvonalát nem a userek, hanem csak és kizárólag a moderátorok határozzák meg, mert a szurkolók átlagban mindenhol ugyanolyanok, bármennyire is nehéz ezt sokaknak elfogadni. :) Ha annyira szabadjára lennének engedve itt is a emberek, akkor rövid időn belül lesüllyedne ugyanarra a szintre. Az intelligens, korrekt arcok pedig csak simán lelépnének. Maradna az állatkodás, álá facebook 2.0, ahol végképp nyilvánvaló, hogy semmi különbség nincs emberileg, a szukolótáborok között.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 29., vasárnap 0:07

Anyaka írta:
realfan91 írta:Ez mennyire korrekt, h a barca haza pályán játssza a kupadöntőt? hm?
Hála a Real Madridnak, most otthon játszhatják. Jól kiszúrtak velük, hogy nem engedték meg a madridi döntőt. :roll:
A Real le se szarja, hogy hol játssza a Barcelona a döntőt, csak ne a Bernabéuban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 28., szombat 21:50

realfan91 írta:Ez mennyire korrekt, h a barca haza pályán játssza a kupadöntőt? hm?
Hála a Real Madridnak, most otthon játszhatják. Jól kiszúrtak velük, hogy nem engedték meg a madridi döntőt. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 28., szombat 21:45

En sem akarok. Draga volt a belepo :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 28., szombat 21:30

tucsoki írta:
realfan91 írta:Ez mennyire korrekt, h a barca haza pályán játssza a kupadöntőt? hm?
Ugyan annyira, mint amikor mi játszottuk hazai pályán

Azt hagyjuk......nem akarok rá emlékezni,égés volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 28., szombat 15:41

realfan91 írta:Ez mennyire korrekt, h a barca haza pályán játssza a kupadöntőt? hm?
Ugyan annyira, mint amikor mi játszottuk hazai pályán

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. március 28., szombat 15:39

realfan91 írta:Ez mennyire korrekt, h a barca haza pályán játssza a kupadöntőt? hm?

A Bilbao is belement,szval szerintem teljesen korrekt.A Bilbaoé lesz a hazai öltöző,és ugyanannyi szurkolójuk lehet a stadionban mint a Barcának.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2015. március 28., szombat 15:36

Ez mennyire korrekt, h a barca haza pályán játssza a kupadöntőt? hm?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 31., szombat 22:01

M1Ö írta: Biztos mindenkinek maga felé húz a keze, de nagy átlagba mi vagyunk beállítva szarnak, közbe meg szerintem az egyik legkorrektebb fanok vagyunk. :mrgreen:
Lehet csak azért látom így, mert ide tartozok, meg köztünk is van sok akkora arcos harcos, hogy az durva, de nem az a jellemző, hogy minden egyes csapatot semmibe nézünk.
Én is így látom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 31., szombat 19:18

morientes írta:
Na hát nálam ők a legalja. Mindenhol vannak bunkók, parasztok, hozzá nem értők, de ők kegyetlenek...
Mondjuk a bayerné se kutya...ott meg mindegyik azt hiszi hogy echte deutch :D
Nekem is ők a kedvenceim :lol: Ők teljesen németnek hiszik magukat,nagyon jókat szoktam nevetni rajtuk :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 31., szombat 15:23

R.M.C.F írta:Dehogyis......hiszen mindenhol ez egyforma,mindenhol megvan ugyanaz a tisztelet az ellenfél felé ami itt is,ezt nekem már sokan megtanították anno. B-)
Na hát ez az... A tisztelet sok szurkoló tábor még hírből sem ismeri. Biztos mindenkinek maga felé húz a keze, de nagy átlagba mi vagyunk beállítva szarnak, közbe meg szerintem az egyik legkorrektebb fanok vagyunk. :mrgreen:
Lehet csak azért látom így, mert ide tartozok, meg köztünk is van sok akkora arcos harcos, hogy az durva, de nem az a jellemző, hogy minden egyes csapatot semmibe nézünk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 31., szombat 15:15

M1Ö írta:Ganxstát nem kell komolyan venni, csak csinálja a műsort. Én például a Real mezes taposása ellenére is bírom. :mrgreen:
BH710 írta:Nemrég a man united magyar oldalára néztem fel.....vicc ami ott megy
Na hát nálam ők a legalja. Mindenhol vannak bunkók, parasztok, hozzá nem értők, de ők kegyetlenek...

Dehogyis......hiszen mindenhol ez egyforma,mindenhol megvan ugyanaz a tisztelet az ellenfél felé ami itt is,ezt nekem már sokan megtanították anno. B-)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég