Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 15., csütörtök 15:45

mathers írta:Simább lesz, mint gondolnánk. Valamiért nagyon ezt érzem. :) CR 3 Benzema 2 és meg is vagyunk. :D
Ezt a meccset nem a CW rendezi.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 15., csütörtök 15:44

zalkrisz írta:
Babinho írta:Örülnétek egy olyan forgatókönyvnek ma mint a BL döntő? :)
Teszem azt, 1-0 után, a végén hozzuk a meccset 2-0-ra, majd a hosszabbításban bedarálnánk őket?
Drámai lenne, tovább is jutnánk...de hiányzik e a csapatnak egy ilyen meccs után a további copa del rey párharc?

90 percet így is, úgy is le kell játszani hazai pályán, nem tehetik meg, hogy lazulnak. A plusz 30 perc meg nem oszt nem szoroz, majd legfeljebb Carlo lazább edzést tart nekik. Egyébként is szerintem ők lennének a fáradtabbak, megint kitömhetnénk őket :)

Kerlon felállását adom. :)
De jó lenne ledarálni 120 percet. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 15., csütörtök 15:43

Simább lesz, mint gondolnánk. Valamiért nagyon ezt érzem. :) CR 3 Benzema 2 és meg is vagyunk. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 15., csütörtök 15:41

James azért érdekes lenne ott...lennének ám ott "száguldozások" :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 15., csütörtök 15:41

Babinho írta:Örülnétek egy olyan forgatókönyvnek ma mint a BL döntő? :)
Teszem azt, 1-0 után, a végén hozzuk a meccset 2-0-ra, majd a hosszabbításban bedarálnánk őket?
Drámai lenne, tovább is jutnánk...de hiányzik e a csapatnak egy ilyen meccs után a további copa del rey párharc?

90 percet így is, úgy is le kell játszani hazai pályán, nem tehetik meg, hogy lazulnak. A plusz 30 perc meg nem oszt nem szoroz, majd legfeljebb Carlo lazább edzést tart nekik. Egyébként is szerintem ők lennének a fáradtabbak, megint kitömhetnénk őket :)

Kerlon felállását adom. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 15:39

------------------------------Keylor
---------------Pepe---------Ramos----------Varane
---------------------Kroos-----------Isco
James------------------------------------------------------Marcelo
...............Bale----------Benzema--------C

Hadd szóljon. Első 3-ast tömni ezerrel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 15., csütörtök 15:38

ziro4vr írta:Benzema-Marci-Isco csikidam ért kb valamit az előző időszakban, tőlük várom a játékot, Cé hozza a gólokat...mondjuk Jesében sem bízok különösebben szóval kezdhet Bale, legalább pöröghet a topikja. :lol:
Szerintem Ancelotti luchózhatna egyet, Ronaldo-Benzema-Isco pad, aztán majd jönnek a félidőben 0-2-nél. :shifty:

Egyébként nem kötném fel magam, ha ti jutnátok tovább, valahogy nincs kedvem egy kétmeccses párharchoz az Atleti ellen (ha továbbjutunk, sosem lehetünk biztosak semmiben), főleg a hétvégi bajnoki tükrében... Esélyes, hogy 180 perc alatt legalább az egyik játékosunkat súlyos sérüléssel kellene lecserélni. Na meg egy Clásicón legalább mindkét csapat focizna.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 15., csütörtök 15:35

Nem tudom, én valahogy nem sejtek jót estére...szerintem szokás szerint szenvedni fogunk ellenük...nem hiszem, hogy be tudnánk őket darálni...valószínűleg Simeone megint szét fogja őket fanatizálni...úgy fognak harcolni, mintha az életük múlna rajta...
Én csak tisztes helytállást kérek a csapattól, valamint jó lenni azért nyerni, legalább becsületből...de nem sírnék, ha elkerülnénk két El Clasicót a következő fordulóból...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 15., csütörtök 15:25

Tudod mennyire csípem a walesit, de az a bombázó cipő valahol londonban maradhatott :lol:

Mindenesetre gyors gól kell mindenképpen, hogy azért legyen rajtuk nyomás, plusz a fiúk megérezzék a vérszagot.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 15., csütörtök 15:23

ziro4vr írta:Benzema-Marci-Isco csikidam ért kb valamit az előző időszakban, tőlük várom a játékot, Cé hozza a gólokat...mondjuk Jesében sem bízok különösebben szóval kezdhet Bale, legalább pöröghet a topikja. :lol:
Én kétlem, hogy focira lesz esélyünk. Beállnak tízen védekezni, aztán várják a rohamokat. CR, James, Bale, Kroos elővehetné a bombázó cipőjét.

Babinho, ha továbbjutunk, jussunk simán. Nem kell a szenvedés szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 15., csütörtök 15:21

Benzema-Marci-Isco csikidam ért kb valamit az előző időszakban, tőlük várom a játékot, Cé hozza a gólokat...mondjuk Jesében sem bízok különösebben szóval kezdhet Bale, legalább pöröghet a topikja. :lol:
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 15., csütörtök 15:20

Örülnétek egy olyan forgatókönyvnek ma mint a BL döntő? :)
Teszem azt, 1-0 után, a végén hozzuk a meccset 2-0-ra, majd a hosszabbításban bedarálnánk őket?
Drámai lenne, tovább is jutnánk...de hiányzik e a csapatnak egy ilyen meccs után a további copa del rey párharc?

Személy szerint én elengedném a copát, de azért ezt be tudná venni a gyomrom, még az áldozatok ellenére is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 15., csütörtök 15:18

ziro4vr írta:Az elején oda kell bacni nekik, persze ésszel, mondom ésszel, jó lenne egy gyors gól aztán lesz ami lesz. Sok helyzetük nem lesz, a pontrúgásokra kell figyelni hátul aztán kész. Elöl meg Balet padra tenném, csereként hoznám be egy 30 percre.
Én meg 4-4-2-ben kezdenék, Benzemával a padon. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 15., csütörtök 15:14

Az elején oda kell bacni nekik, persze ésszel, mondom ésszel, jó lenne egy gyors gól aztán lesz ami lesz. Sok helyzetük nem lesz, a pontrúgásokra kell figyelni hátul aztán kész. Elöl meg Balet padra tenném, csereként hoznám be egy 30 percre.
Nem illik.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. január 15., csütörtök 15:12

Max. 3 gól lesz a meccsen.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 15., csütörtök 15:09

Én 0:0,1:1-et tippelek.
És nem érdekel. :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. január 15., csütörtök 14:57

én is be vagyok zsongva, rég vártam így meccset. valahogy nagyon bizakodóan állok neki, félek, hogy puffanás lesz a vége. Bár igazából ha tisztes helytállással, jó játékkal, de szerencsétlenül nem jutunk tovább (győzelem a minimum azért), én akkor is büszke és boldog leszek (rémlik a Zaragoza elleni 1-6, majd a 4-0, ahol rengeteg időnk volt még, de nem ment be sehogy az ötödik, továbbjutást érő találat? na ott hiába estünk ki, oda-vissza volt mindenki jogosan a csapattól)

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 15., csütörtök 14:55

Csak nekem van olyan hangulatom, hogy este nagy meccs? :D Egész nap a fejemben van és bár 1 hete azt mondtam nem érdekel mi lesz, nem fontos a kupa, mégis azt akarom, hogy nagyon kiüssük ezt a favágó bandát. És remélem valakit kiszórnak tőlük végre :)

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: matador » 2015. január 14., szerda 21:41

morientes írta:
és most lehet jönni, h azért mert real madrid meg ilyenek. de most nem. ez nem az a helyzet, ugyanis, ha egy eibar v almeria csinálja ezt, akik tényleg kis csapatok és nekik érthetően a szezon meccsei.. de egy valencia? milyen elképzelés ez? verjünk oda a realnak "yes, we can" (geci szánalmas) szarjunk le mindent, csak nyerjünk aztán meg kapjunk ki mindenkitől. remélem a 6ba sem kerülnek be.
Gondolom elengedték a kupát a BL hely miatt.Elsőbb a liga,a BL-ben meg ott a pénz.Szerintem ez van.
A Real ellen meg mindenki felszívja magát,ott az atma,meghalnak a calderonba ellenünk,barcelonaba meg simán kikapnak.Nem hiszem hogy sokat jelente hogy mit csinált a valencia...
Vagy mit kellett volna,adták volna föl ellenünk vagy mi... :D

Ha a Barca ellen pucsítva megy mindenki, akkor meg az a baj.

Amúgy ja, büszke valenciai esxlakosként mondhatom, hogy ezek tényleg egész évben a Madridot akarják megfektetni. Mondjuk egyébként bármelyiket. Vagy a Sevillát.
Ezek mellett akár egy BL-győzelem is másodlagos.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 14., szerda 20:08

és most lehet jönni, h azért mert real madrid meg ilyenek. de most nem. ez nem az a helyzet, ugyanis, ha egy eibar v almeria csinálja ezt, akik tényleg kis csapatok és nekik érthetően a szezon meccsei.. de egy valencia? milyen elképzelés ez? verjünk oda a realnak "yes, we can" (geci szánalmas) szarjunk le mindent, csak nyerjünk aztán meg kapjunk ki mindenkitől. remélem a 6ba sem kerülnek be.
Gondolom elengedték a kupát a BL hely miatt.Elsőbb a liga,a BL-ben meg ott a pénz.Szerintem ez van.
A Real ellen meg mindenki felszívja magát,ott az atma,meghalnak a calderonba ellenünk,barcelonaba meg simán kikapnak.Nem hiszem hogy sokat jelente hogy mit csinált a valencia...
Vagy mit kellett volna,adták volna föl ellenünk vagy mi... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég