Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 20:42

A szövetség nem büntette meg egyik klubot sem, nulla szankció. :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 11:45

https://www.change.org/p/real-federaci% ... ef=Default
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 31., vasárnap 22:03

A csapatnak kellene a közönség felé kommunikálni, hogy amit tesznek az nem okés...ha meg egyet értenek és utálják Spanyolországot, akkor lehet menni, nem kötelező játszani a bajnokságban vagy kupában. Minden tartományban azt hiszik, hogy ők szarták a spanyol viaszt? :lol: nem látom át az ottani dolgokat, a gazdaságukról tudok ezt azt, de jó lenne érteni a dolgot

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 31., vasárnap 21:06

Nem tudom ki terelte a játékosok felé a hangsúlyt, de amit én első kommentbe leírtam, az a szurkolókra vonatkozott. Fütyülnek, fikáznak, mint az idióták Spanyolország miatt, aztán a végén eldurrannak a spanyol kupa miatt....fuck logic.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 31., vasárnap 18:01

dzsi91 írta:Jó dolog ez a katalán-spanyol harc meg lehet ebbe okosakat mondani.De mi elsősorban a focit nézzük.Én meg ott azt látom,hogy a katalán jelképek a katalán öntudat zászlóshajói pózolnak a spanyol címeres mezben kupákkal vagy spanyol bajnoki címekkel aztán fülyülik a spanyol hímnuszt a spanyol királykupadöntőn, aminek a végén örülnek ,hogy megnyerik :D

Igazságot nem akarok szolgáltatni mert nem is érdekel az igazság, de egy sporteseményen ennek szerintem sincs helye.Legalább is nekem visszatetsző amikor Puyol katalán zászlóval a nyakán ünnepel spanyol címeres mezben vb győzelmet, pedig Puyolt még kedveltem is.
Csak nem fognak szomorkodni ha megnyerték, meg azt se árt végig gondolni, hogy mi lenne/mi lett volna a spanyol válogatottal katalánok nélkül és fordítva. Ha hivatalosan is lehetne katalán válogatott más lenne a helyzet. Ilyenkor mindig eszembe jut a jó öreg Oleguer, az ízig - vérig katalán srác aki nem volt hajlandó magára ölteni a címeres mezt..Puyolra meg nem lehet haragudni, ő nem egy fanatikus spanyol gyűlölő, ugyanúgy ünnepelt Ramosékkal a vb után és senkit nem zavart a lobogó a nyakán. :)
Som i Serem!
6oat

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 31., vasárnap 17:37

Jó dolog ez a katalán-spanyol harc meg lehet ebbe okosakat mondani.De mi elsősorban a focit nézzük.Én meg ott azt látom,hogy a katalán jelképek a katalán öntudat zászlóshajói pózolnak a spanyol címeres mezben kupákkal vagy spanyol bajnoki címekkel aztán fülyülik a spanyol hímnuszt a spanyol királykupadöntőn, aminek a végén örülnek ,hogy megnyerik :D

Igazságot nem akarok szolgáltatni mert nem is érdekel az igazság, de egy sporteseményen ennek szerintem sincs helye.Legalább is nekem visszatetsző amikor Puyol katalán zászlóval a nyakán ünnepel spanyol címeres mezben vb győzelmet, pedig Puyolt még kedveltem is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 31., vasárnap 8:08

Anyaka írta:Ha Katalónia kiválna a spanyoloktól, akkor szépen össze is omlana az ország gazdaságilag. Nem ők függenek a fővárostól, hanem utóbbi tőlük. A baszkok meg katalánéknál is jobban termelik a gdp-t tartományi szinten. Mivel gyakorlatilag lehúzzák a spanyolok őket, nem csoda, hogy utálják az egyesített "Spanyolországot", meg a királyi családot. Nélkülük jobban élnének. Nincs itt semmi nemzeti indíték, csak elhitetik az emberekkel. Egyszerű anyagi célja valakiknek.

Ez a meccs meg olyan, amilyen. Senki nem várt túl erős ellenállást a Bilbao-tól. Inkább egy felkészülési meccs a Juve ellen.
Alves fejét meg telibe kapta egy veréb, nevetséges az az akármi.
Nem szoktam ilyeneket írni mert úgyis majd azt mondják, hogy álszentkedek és stb..De nagy respest neked! Jól látod a dolgokat. :) Alves az meg kabaré, először azt hittem valami olcsó R9 utánzat lett a sérója de ennyire béna nem lehet... :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 31., vasárnap 0:43

Nero írta:
Realista24 írta:Ha meg személyeskedni akarsz, akkor felőlem mehet.
Persze, te könnyen dumálsz. Boldog boldogtalannak odaprovokálsz, aztán ha meg valaki visszaszól akkor kitiltod. Erre már több madridista is panaszkodott.
Nézd engem is kitoltottak 2 hétre, pedig csak egy provokátornak ültem fel.

Mégsem szóltam be senkinek, elviseltem, járt a stílusom miatt.

Most itt a személyeskedés után is csak figyelmeztetve vagy. Akkor ne játsszuk már a diktatúrásat. Teljesen jogosan tette ki Realista24 akiket kitett, én is jogosan kaptam még ha előtte 10 évig sosem raktak ki a Madridistaról, Penaról.
Nem kell a műbalhé, uszítás.
Ha valakinek meg nem jön be egy közösség rendje, van az nso-nak is rendkívül "színvonalas" fóruma.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 31., vasárnap 0:37

Ott mindenkinek nagy az adóssága, életben nem rendezik. Katalónia 3 évvel ez előtt is már 13 milliárd eurónyi adósságot tudott felmutatni. Saját magukat toszták seggbe a jó kis hitelekkel, építkeztek mintha végtelen dellájuk lett volna. Most vannak városok ahol a város fele üresen áll. A világ leggazdagabb klubbjai közt meg két spanyol :D

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. május 31., vasárnap 0:06

Anyaka írta:Ha Katalónia kiválna a spanyoloktól, akkor szépen össze is omlana az ország gazdaságilag. Nem ők függenek a fővárostól, hanem utóbbi tőlük. A baszkok meg katalánéknál is jobban termelik a gdp-t tartományi szinten. Mivel gyakorlatilag lehúzzák a spanyolok őket, nem csoda, hogy utálják az egyesített "Spanyolországot", meg a királyi családot. Nélkülük jobban élnének. Nincs itt semmi nemzeti indíték, csak elhitetik az emberekkel. Egyszerű anyagi célja valakiknek.

Ez a meccs meg olyan, amilyen. Senki nem várt túl erős ellenállást a Bilbao-tól. Inkább egy felkészülési meccs a Juve ellen.
Alves fejét meg telibe kapta egy veréb, nevetséges az az akármi.
az adósságuk is a katalánoknak a legnagyobb, kiválni persze úgy akarnak, hogy azt a spanyolokra hagyják, valahonnan ismerős ez az álszent mentalitás

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. május 31., vasárnap 0:02

wZoLee7 írta:nem kaptak olyan ellenfelet aki focizni is akart ellenük, az akkor rohadt jó meccs volt.
Márpedig a Bayern szerintem pont az a csapat, aki ha akarna se tudna védekezni :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 30., szombat 23:54

wZoLee7 írta:Nem tehet róla. Egyszerűen nem mernek elenük játszani. Azt én értem h az a támadó hármas egy kontrából 99% hogy golt szerez, de a védelem simán verhető lenne, erre ma is azt látom h felrugjak aztan ketten oldják meg a többi biztosítsa hátul a semmit
Szerintem csak a mi keretünk elég jó, hogy konstans megfogjuk őket. Majdnem sikerült, egy féllábú Modriccsal és erőnlétileg kicsavart kerettel is.
Még talán a BM esélyes, de ott is a védelem necces. Meg Pep.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 30., szombat 23:50

Nem tehet róla. Egyszerűen nem mernek elenük játszani. Azt én értem h az a támadó hármas egy kontrából 99% hogy golt szerez, de a védelem simán verhető lenne, erre ma is azt látom h felrugjak aztan ketten oldják meg a többi biztosítsa hátul a semmit

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 30., szombat 23:47

Nem kell olvasni szennylapokat, hadd szopják őket. A dolguk, ők csak az olvasottságra mennek.

Megtalálták amúgy az összhangot, az utóbbi néhány év legjobb játékosa meg remekel ismét. Nem csodálkozok igazából, eléggé adja magát a "felszopás"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2015. május 30., szombat 23:51-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 30., szombat 23:44

nmate írta:
wZoLee7 írta:de a klasszikuson kívül még mindig nem kaptak olyan ellenfelet aki focizni is akart ellenük
Most nem neked szól, de ezt sosem értettem, miért tehet egy csapat arról, hogy kik az ellenfelei, kik jönnek szembe. Hívják a csapatot Barcelonának, Bayernnek vagy Bivalybasznádnak.

nem is arra gondolt hogy erről a barca tehet,hanem a túlzott felcopásra érthette....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 30., szombat 23:42

wZoLee7 írta:de a klasszikuson kívül még mindig nem kaptak olyan ellenfelet aki focizni is akart ellenük
Most nem neked szól, de ezt sosem értettem, miért tehet egy csapat arról, hogy kik az ellenfelei, kik jönnek szembe. Hívják a csapatot Barcelonának, Bayernnek vagy Bivalybasznádnak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 30., szombat 23:37

Átmentünk gazdasági elemzésbe :D

Elkell ismernem, jó ez a barca, de a klasszikuson kívül még mindig nem kaptak olyan ellenfelet aki focizni is akart ellenük, az akkor rohadt jó meccs volt.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 30., szombat 23:28

Anyaka írta:Ha Katalónia kiválna a spanyoloktól, akkor szépen össze is omlana az ország gazdaságilag. Nem ők függenek a fővárostól, hanem utóbbi tőlük. A baszkok meg katalánéknál is jobban termelik a gdp-t tartományi szinten. Mivel gyakorlatilag lehúzzák a spanyolok őket, nem csoda, hogy utálják az egyesített "Spanyolországot", meg a királyi családot. Nélkülük jobban élnének. Nincs itt semmi nemzeti indíték, csak elhitetik az emberekkel. Egyszerű anyagi célja valakiknek.
Szerintem mind a három eléggé rosszul járna ha szétmennének.
Nem hiába nem jutnak már akárhány éve tovább a hőzöngésnél. Amúgy meg a baszkok főleg nem tudom, hogy mit csinálnának, ha jól tudom a népesség 1-2%-a tartozik csak ide...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 30., szombat 23:27

Nero írta:
Realista24 írta:Ha meg személyeskedni akarsz, akkor felőlem mehet.
Persze, te könnyen dumálsz. Boldog boldogtalannak odaprovokálsz, aztán ha meg valaki visszaszól akkor kitiltod. Erre már több madridista is panaszkodott.
Odaprovokálsz? Az milyen szó?
Dumálok? Gondolom megint én kezdtem az "egyszerűbb" hangnemet veled szemben és te csak reagálsz. Mint a panaszkodó madridisták és szegény újonnan regisztrált Barcások.
Végezetül kukkants be a zárkába, aztán nézd meg, hogy ki miért van ott, aztán dumálj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nero
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. május 25., hétfő 18:47
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Nero » 2015. május 30., szombat 23:25

Realista24 írta:Ha meg személyeskedni akarsz, akkor felőlem mehet.
Persze, te könnyen dumálsz. Boldog boldogtalannak odaprovokálsz, aztán ha meg valaki visszaszól akkor kitiltod. Erre már több madridista is panaszkodott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 170 regisztrált és 0 vendég