Megy a meccs!

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 24., szombat 17:13

Farkas Norbi most kiélheti magát. :lol:

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. január 24., szombat 17:12

R.M.C.F írta:tornaórák elején nem hiányoztál?
De, mindig. :D

Viszont én erre a Ramos esetre gondoltam konkrétan. Közelről, erőből jön a labda, kezét meg automatikusan felhúzza, hogy védje a fejét. Ilyenkor nem az a természetes, ha lent hagyod. Mert, hogy a stúdióban a gyerek szerint ez nem volt természetes testtartás (és ezért tizi) , hát pont, hogy az volt.
Sokan a hátuk mögé rakják a kezüket ha várják a beadást, pont az ilyen szituk miatt.. Idővel majd csak megszokja mindenki, aztán nem lesznek ilyen 11-esek.
(De félig jogos a háborgásotok szerintem is, elég bosszantó, hogy ezeket a szitukat nem egységesen ítélik meg, hanem épp amilyen kedve van a bírónak..)
Én nem is azt vitattam, hogy 11-es vagy nem, bíró megadta, már mindegy. Csak, hogy ilyenkor azzal érvelnek, hogy nem természetes testtartás. És igen, valóban hátra teszik a kezüket, beadásnál, stb. Ramostól sokszor lehet is látni. Mondjuk egyáltalán nem tűnik természetesnek. De ez a lövés olyan közelről jött, hogy nem sok ideje volt ilyenekre, na mindegy.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 24., szombat 17:11

A hülye ívelgetésekből már nagyon elegem van. :coffee:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 24., szombat 17:09

Enrique írta:Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ez egy elvárható dolog, pláne ha fut, vagy felugrik a védő, ott a természetes testtartás közel sem a leszorított kéz.
Ezt nagyon nehéz ilyen játéktempó mellett megítélni szerintem. Elég nehéz dolguk van, és inkább befújnak mindent ami a szabálykönyv alapján befújható, mintsem hogy később elővegyék őket.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 24., szombat 17:09

András93 írta:Egyébként itt mi lett volna a természetes testtartás? Ha szorosan maga mellett tartja mindkét karját. Az aztán természetes, embert nem láttam még úgy. :lol:
Sokan a hátuk mögé rakják a kezüket ha várják a beadást, pont az ilyen szituk miatt.. Idővel majd csak megszokja mindenki, aztán nem lesznek ilyen 11-esek.
(De félig jogos a háborgásotok szerintem is, elég bosszantó, hogy ezeket a szitukat nem egységesen ítélik meg, hanem épp amilyen kedve van a bírónak..)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 24., szombat 17:08

mathers : ok. jó lenne. de én nem így látom. nem tudjuk megnyerni a ligát idén. nagyon csodálkoznék ha igen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. január 24., szombat 17:07

Buitre írta:figyeljetek már, sokszor lehet látni a játékosokat, hogy hátuk mögé teszik a kezeiket, minr akiket megbüntettek. Főleg tizenhatoson belül.
Igen, sokszor figyelnek rá, mert ugye könnyű síppal fújják a bírók.
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ez egy elvárható dolog, pláne ha fut, vagy felugrik a védő, ott a természetes testtartás közel sem a leszorított kéz.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 24., szombat 17:04

R.M.C.F írta:
El Unico írta:Ez a középpálya így egy forintot nem ér. Isco és Modric,hiányoznak nagyon. Khedira, no comment, Bale hónapok óta nulla, de tényleg. CR is nulla. Kroos melózik de nincs társa. A védelem meg... Marcelo is, amiket csinál... Benzemával vagyok megelégedve, Varane-nal és Carvajallal. James nem lóg ki,rengeteget mozog és fut, de még mindig több kell tőle.

Ez egy híg fos teljesítmény, összességében. Sokszor csak azt látom, hogy ívelgetjük be a labdákat ész nélkül...
eléggé széttesett a játékunk már egy ideje.....villanások még döntenek de tudatos jelenetek egyre kevesebbet látunk.
idén szerintem nem tudunk már visszajönni.
Dehogynem. Szimplán csak nem vagyunk formába. Majd javulni fog. Barcának is volt rosszabb formája. Mi is kijövünk belőle. Egy szezont nem lehet mindig gála eredménnyel végig vinni. A lényeg, hogy ezeket a meccseket is be kell húzni, mert a végelszámolásnál fontos lesz. :)

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 24., szombat 17:03

Jövô héten be kell rakni majd a brazil gyereket otthol játszik a csapat nyomatni kell majd ezerrel a középpályán.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 24., szombat 17:02

András93 írta:Egyébként itt mi lett volna a természetes testtartás? Ha szorosan maga mellett tartja mindkét karját. Az aztán természetes, embert nem láttam még úgy. :lol:
tornaórák elején nem hiányoztál?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. január 24., szombat 17:01

figyeljetek már, sokszor lehet látni a játékosokat, hogy hátuk mögé teszik a kezeiket, minr akiket megbüntettek. Főleg tizenhatoson belül.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 24., szombat 17:01

El Unico írta:Ez a középpálya így egy forintot nem ér. Isco és Modric,hiányoznak nagyon. Khedira, no comment, Bale hónapok óta nulla, de tényleg. CR is nulla. Kroos melózik de nincs társa. A védelem meg... Marcelo is, amiket csinál... Benzemával vagyok megelégedve, Varane-nal és Carvajallal. James nem lóg ki,rengeteget mozog és fut, de még mindig több kell tőle.

Ez egy híg fos teljesítmény, összességében. Sokszor csak azt látom, hogy ívelgetjük be a labdákat ész nélkül...
eléggé széttesett a játékunk már egy ideje.....villanások még döntenek de tudatos jelenetek egyre kevesebbet látunk.
idén szerintem nem tudunk már visszajönni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 24., szombat 17:01

A lelkes kiscsapatok ellen általában a második félidők a jobbak, pláne úgy, hogy pihentünk hét közben. Mondjuk a védelmünkben azért benne van még egy gól, mert érdekes dolgokat csinálnak, a középpályások meg nem annyira segítenek vissza, mint kéne.
Mondjuk sztm elfárad a cordoba,és bármennyire is deffenzív ma a real,(játékban),sztm egyre inkább uralni fogja a meccset.Az a baj hogy a tizenhatosnál megint megáll a tudomány,jön az ívelés általában,vagy a pontatlan passz...
Mindent elmond hogy a gólon kívül még ziccerünk sem volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 24., szombat 17:00

Nem tom, én örülök, hogy most lőjük el a szar formát, most keresik magukat a játékosok. Március végétől meg robbanunk, aztán viszünk mindent.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. január 24., szombat 16:59

Egyébként itt mi lett volna a természetes testtartás? Ha szorosan maga mellett tartja mindkét karját. Az aztán természetes, embert nem láttam még úgy. :lol:

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. január 24., szombat 16:58

Ezeket a fél méterről izomból belerúgom a védő kezébe szituációkat meddig fújják még be tizenegyesnek, annyira nyilvánvalóan ajándék. Nagyon bosszantó, bármelyik meccsen látom.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. január 24., szombat 16:58

Ez a középpálya így egy forintot nem ér. Isco és Modric,hiányoznak nagyon. Khedira, no comment, Bale hónapok óta nulla, de tényleg. CR is nulla. Kroos melózik de nincs társa. A védelem meg... Marcelo is, amiket csinál... Benzemával vagyok megelégedve, Varane-nal és Carvajallal. James nem lóg ki,rengeteget mozog és fut, de még mindig több kell tőle.

Ez egy híg fos teljesítmény, összességében. Sokszor csak azt látom, hogy ívelgetjük be a labdákat ész nélkül...
:goat:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 24., szombat 16:55

A focinknál csak Farkas Norbi szarabb ma, ez az idióta 45 percen keresztül Bebe életrajzát mutatta be, szinte felbasz már. :lol:

Nem érdekel, hogy szarok vagyunk, csak húzzuk be a meccseket Modric visszatérésééig. Ma még Isco sincs, akiben van egy kis kreativitás, de ez a Bale James CR trió borzalmas.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 24., szombat 16:54

Mondjuk Ronaldonak kitalálhatnánk már valami pozíciót, amikor néha játékba is avatkozik, mert ez így semmi tőle, és tényleg csak akkor halljuk a nevét, amikor gólt lő. Vagy amikor kilövi a stadionból a szabadot...

A lelkes kiscsapatok ellen általában a második félidők a jobbak, pláne úgy, hogy pihentünk hét közben. Mondjuk a védelmünkben azért benne van még egy gól, mert érdekes dolgokat csinálnak, a középpályások meg nem annyira segítenek vissza, mint kéne.

Benzema lelkesedése tetszik, rohangál, mint a hülye, mondjuk azt még mindig nem képes érzékelni, hogy mikor megy neki a labda, és mikor egy másik játékosnak, aki mögötte van. Minden meccsen van legalább egy olyan jelenet, amikor elveszi mások elől a labdát. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 24., szombat 16:53

Csak kinyögjük...valahogy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég