Megy a meccs!

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 23., szombat 21:32

hát így már nemsok esélyt látok Martin becserélésére

ott van még a padon Isco és Bale is, az egyiket muszáj lesz megmutatni a közönségnek
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 23., szombat 21:31

A 3bol az első 2 talán hatalmas bravurral védhető lett volna. A 3ik bomba azt max ha bele lövik akkor lehet védeni. Nem az a baj jogy kapott golokat hamem az hogy védők teljesen üresen hagyják a Getafe csatarait es ami leginkabb bosszant hogy tényleg szarik az egészre Feeling-je van ahogy all a kapuban. Ha ez van akkor igy is ugy is tovabblep, de igy nagyon sajnalom a helyzetét. Ráadásul mintha Cr is oda szólt volna a 3ik után. Szomorú egy csapatkapitany egy vezér nem igy kellene jatszon. Nem is tudom mikor szidta utoljára a védőjét vagy mikor tuzelte a csapatát...
- Hasta el final, Vamos Real -

AdamTaylor
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2015. május 23., szombat 21:30

palesz77 írta:Én nem egészen értettem, valaki azt mondja meg nekem. Miközben Ikert fütyülték, csomóan tapsoltak ugye. Ők most ellentábor, és ők tiszteletből csinálták, vagy nem? Nem nagyon figyeltem, szóval nekem nem volt egyértelmű, ha valaki kilogikázta már, az leírhatná nekem. Köszönöm előre is.
még a depor elleni hazai meccsen voltam kint, ugyanez ment minden egyes kirúgásnál. fél stadion elkezdett fütyülni, másik fele meg erre azonnal reagált és elkezdett tapsolni hogy elnyomja a füttyszót.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 23., szombat 21:29

jo,hagyjuk.
akkor annyi h rajta van az a kibaszott csapatkapitanyi karszalag, legalabb annyi legyen mar benne a BERNABEUBAN h nem szarok bele feje es reakcioja van mindenre akarmi tortenik. cr sem viccbol nezett ugy vissza ra.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 23., szombat 21:28

gólkirályi cím, meg az aranycipő miatt.
Már a meccs előtt megvolt neki. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 23., szombat 21:27

Rasta írta:
morientes írta:Hát itt viszont Iker tényleg csak állt mint fasz a lagziban...
Mert a bírón kívül mindenki azt hitte hogy már állt a játék...legalábbis a beinsportos kommentár is azt hitte, hogy sípszó után volt a gól.
Sípszóig játszunk...ezt még egy falusi ifista is tudja...
Na most melyiknél? 
A 3.-nál...a másik kettőt nem érzem az övének.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2015. május 23., szombat 21:28-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 23., szombat 21:27

Na most melyiknél?
ezt a 3. gólra írod vagy az az utáni lövésre ami szintén 17-ről jött...?

kicsit komolyra fordítva a dolgot... persze ikertől régen jöttek a gigantikus bravúrok.. ami most már ritkább.
nem is azt írom én sem, hogy a köv 10 évre is meg kell tartani mert élete szezonja... de amikor rendszeresen olyan góloknál ide is beírják, fa arcal, h iker akkor legszívesebben ... :cens:[/quote]

Legszivesebben mi?:) Az a baj sokan már elfelejtették milyen mikor egy igazi kapus van a gólvonal elott,nem csak egy fadarab akibe néha belerugjak.Szerencsére a bernabeu nem,nekem tetszik,hogy futyulik,ha rafer a kepere es nem vonul vissza.Lehet kicsit tuloztam,de nagyon nagyon keves ide mar..

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 23., szombat 21:26

Toti írta:casillast egyaltalan erdekli h golt kap ? v szarik bele. eskuszom hulye ez az ember. nem normalis. az utolso golnal mint aki total szarik mindenbe. takarodjon mar.

A többi mit csinál? Egy embert érdekli ez a meccs a csapatból, CR-t, a gólkirályi cím, meg az aranycipő miatt. Amúgy sem csak Casillast kell elővenni, gyakorlatilag nem védekezünk.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 23., szombat 21:25

Én nem egészen értettem, valaki azt mondja meg nekem. Miközben Ikert fütyülték, csomóan tapsoltak ugye. Ők most ellentábor, és ők tiszteletből csinálták, vagy nem? Nem nagyon figyeltem, szóval nekem nem volt egyértelmű, ha valaki kilogikázta már, az leírhatná nekem. Köszönöm előre is.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 23., szombat 21:25

hat mivel csak 2 csere van vissza igy azt mondom
1. jojjon Isco majd talan Jese helyett es akkor megy James helyere, aki elorebb huzodik, vagy Illara helyere
2. aztan kapjon egy fel orat Odegaard Chicharito helyen
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 23., szombat 21:25

OutSider írta:
Toti írta:casillast egyaltalan erdekli h golt kap ? v szarik bele. eskuszom hulye ez az ember. nem normalis. az utolso golnal mint aki total szarik mindenbe. takarodjon mar.
tessék itt 1 példa... 8 méterről bikából szöglet után tök tisztán gólt lő az ellen és iker a sz.r... védőknek meg pacsi-pacsi
írtam olyat h védenie kellett volna? v hibás? egy szóval sem.
nézz rá miket csinál? ez milyen? és ő a CSAPATKAPITÁNY hát sírnom kellene, de már csak kínomban röhögök rajta.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 21:24

OutSider írta:
Toti írta:casillast egyaltalan erdekli h golt kap ? v szarik bele. eskuszom hulye ez az ember. nem normalis. az utolso golnal mint aki total szarik mindenbe. takarodjon mar.
tessék itt 1 példa... 8 méterről bikából szöglet után tök tisztán gólt lő az ellen és iker a sz.r... védőknek meg pacsi-pacsi
Kroos és illarra mai játéka hozománya. Minden kipattanóra getafe étkezik. Átjátszák őket. Sima lövőket találnak a védelem előtti térben stb......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 23., szombat 21:24

Anyaka írta:
OutSider írta: tessék itt 1 példa... 8 méterről bikából szöglet után tök tisztán gólt lő az ellen és iker a sz.r... védőknek meg pacsi-pacsi

Nem hinném, hogy a védés miatt írta, hanem az utána lévő reakcióra.
lehet, akkor sorry... tény, h régen ilyenkor leordibálta az emberek fejét... ezért épp lehet hibáztatni ha valakinek úgy tetszik...

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. május 23., szombat 21:22

OutSider írta:
Toti írta:casillast egyaltalan erdekli h golt kap ? v szarik bele. eskuszom hulye ez az ember. nem normalis. az utolso golnal mint aki total szarik mindenbe. takarodjon mar.
tessék itt 1 példa... 8 méterről bikából szöglet után tök tisztán gólt lő az ellen és iker a sz.r... védőknek meg pacsi-pacsi

Nem hinném, hogy a védés miatt írta, hanem az utána lévő reakcióra.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 23., szombat 21:21

Toti írta:casillast egyaltalan erdekli h golt kap ? v szarik bele. eskuszom hulye ez az ember. nem normalis. az utolso golnal mint aki total szarik mindenbe. takarodjon mar.
tessék itt 1 példa... 8 méterről bikából szöglet után tök tisztán gólt lő az ellen és iker a sz.r... védőknek meg pacsi-pacsi

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 23., szombat 21:18

morientes írta:
kezemben meg a rolex :)
Nekem meg a kezemen B-) :D

Hát itt viszont Iker tényleg csak állt mint fasz a lagziban...
Na most melyiknél?
ezt a 3. gólra írod vagy az az utáni lövésre ami szintén 17-ről jött...?

kicsit komolyra fordítva a dolgot... persze ikertől régen jöttek a gigantikus bravúrok.. ami most már ritkább.
nem is azt írom én sem, hogy a köv 10 évre is meg kell tartani mert élete szezonja... de amikor rendszeresen olyan góloknál ide is beírják, fa arcal, h iker akkor legszívesebben ... :cens:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 23., szombat 21:18

remélem jön Odegaard
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 23., szombat 21:17

Jese te meg ehhez tul fiatal vagy... nem igy fogsz bekerulni a kezdoba
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 23., szombat 21:16

morientes írta:Hát itt viszont Iker tényleg csak állt mint fasz a lagziban...
Mert a bírón kívül mindenki azt hitte hogy már állt a játék...legalábbis a beinsportos kommentár is azt hitte, hogy sípszó után volt a gól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rasta 2015. május 23., szombat 21:17-kor.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 23., szombat 21:16

casillast egyaltalan erdekli h golt kap ? v szarik bele. eskuszom hulye ez az ember. nem normalis. az utolso golnal mint aki total szarik mindenbe. takarodjon mar.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég