Megy a meccs!

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 15., vasárnap 21:01

A meccsnel már csak ez a topic rosszabb.

Múltkor valaki fikazott engem, mert kocsiban nem néztem a meccset telon. És csak májusban divatdrukkerkedek.

Remelem olvassa a fórumot :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 15., vasárnap 21:01

Legnagyobb gyenge pont Carvajal, kesz katasztrofa lett, ez van.
Utana Rudiger nem tud embernek passzolni ha kicsit rizikosabb dolgot kell csinalni. Nem csak a golnal volt ez.
Vegul Camavinga, annyira nem labdabiztos, kapkod, pontatlan, ezt nem lehet csinalni kozeppalyaskent.
Raadas Vinicius, megvan a labda, majd o visszaadja nekik had tartogassak.
Tobbieket sem mentem fel, gyenge mindenki, de a fent emlitett dolgok elegek ahhoz hogy ne hasonlitsanak egy normalis csapatra.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. január 15., vasárnap 20:59

Kár hogy nem látom ezekszerint. Ez nullkupa lesz idén, max klubvb sztem. Mondjuk Perez meg a vezetőség sportszakmai szempontból már nem stresszeli túl, nem véletlen nem igazolunk senkit, a stadion meg a pénzügyi stabilitás számít már. Carlot is ezért nem fikázom csak.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 15., vasárnap 20:59

___Samy___ írta: Igazsag szerint hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem ezt vartam. Viszont ennyire balfasz vedelmet meg vedekezest nem gondoltam volna. Se kontrazni, se odaszogezni nem akarjuk oket a kapuhoz. Ezt igy nem lehet. Rudiger kurva gyenge, tovabbra sem ertem miert hoztuk el. Ettol Nacho sokkal jobb volt az elozon. Nincs tempo, fizikailag es mentalisan rottyon van mindenki. Ezt mar nem hozzuk vissza.
régebben volt VEZÉRE a védelemnek, a csapatnak. Ramos és Varane elmenetelével, sőt még Pepe távoztával ez megszünt. A mostaniak nem vezérnek valók! Oda is kell az ész hátra. meg lehetett nézni mikor Varane van a MU kezdőben és amikor nincsen...

NACHO TUDNÁ mit jelent a fehér mez! :'(

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 15., vasárnap 20:57

Fahd király kupája hogy bepermetezett mindenkit :D Szerintem ne húzzátok fel magatokat, bajnokin lemostuk őket, most nekik ez megint az év meccse, ismet forgathatnak majd egy netflix karácsonyi showt Xavinak belőle.

Total rottyon mindenki, futni lépni alig bírnak, egyertelmű hogy tavaszra leszünk úgy, ahogy játékban. Gondolom csak azért nem a Castillát küldtük mert így fizetnek az arabok. De ha nem is nyerünk semmit, a tavalyi után sztem egy szavunk nem lehet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 15., vasárnap 20:56

Erőtlen szar az egész.
Öregfiúk klubja, pár szaladgáló és flikk-flakkozó diakkal.
No offense, de szerintem Rudigert lehet kár volt megbolygatni a védelmet, ez a hetente vagy ő vagy Alaba jatszik, már baromi unalmas. A többiek ugyanígy szót sem erdemelnek. Benzema 5 méterről mellé, aztan vigyorog, azt hiszi még az aranylabda gálán van. Sajnos ilyenek megy el a meccs. Camavinga remélem ma is lenyilatkozza, hogy már nem akar sokáig padmelegítő lenni.
Aggasztó, hogy Bellinghameket akarunj igazolni...
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. január 15., vasárnap 20:55

Galacticos írta:
BlancoMark írta: De miert kell azonnal magyarazni a bizonyitvanyt? Mi az hogy fontosabb nekik a kupa? Ez megnyugtatja a lelked?
Mert azt latom hogy amig ok csusznak masznak minden labdaert, meg a kispadjuk ugy egyutt el a jatekkal mintha bl donto lenne addig mi lotyogunk.
Ebbol nem egy bonyolult kovetkeztetes hogy nekik fontosabb.
Tehat a Real Madridnak lehetosege van egy kupat nyernie az osi rivalis ellen, de nem akarja elegge? Hat ez meg rosszabb forgatokonyv mint az hogy dupla nulla a jatek. :D

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 15., vasárnap 20:54

degonosz :lol: :lol:

Stephen Hawking on his wheelchair would have been more impactful in the field than Mendy has been. At least he'd have been a consistent hurdle.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 15., vasárnap 20:53

gutihaz14 írta: ha tömés lesz a vége hátha igazol is valaki perez.
Jobb is, hogy nem nezem a meccset, szep kis kommentek vannak, el tudom kepzelni, mit muvelunk a palyan. Nincs szuksegem felesleges idegeskedesre. Btw attol meg, hogy ma kapnank egy otost, nem fogunk igazolni. Nem ezen mulik.
:goat:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 15., vasárnap 20:53

Full papirforma, nincs mirol irni, tudjuk az okokat, szazmillioszir leirtuk, akarmennyi downvote is jon ra a szemellenzos kisgyerekektol
thereisonly1ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. január 15., vasárnap 20:52

BlancoMark írta: De miert kell azonnal magyarazni a bizonyitvanyt? Mi az hogy fontosabb nekik a kupa? Ez megnyugtatja a lelked?
Mert azt latom hogy amig ok csusznak masznak minden labdaert, meg a kispadjuk ugy egyutt el a jatekkal mintha bl donto lenne addig mi lotyogunk.
Ebbol nem egy bonyolult kovetkeztetes hogy nekik fontosabb.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. január 15., vasárnap 20:52

hagyjuk már ezt a nem akarunk szöveget, ez a nem túl acélos Barca feltörli a padlót velünk, nem tudom megállapítani, hogy Fede vagy Cama a gyengébb, aztán ott a két szélső védő akik szintén egymást múlják alul. Meg majd Vini megcsinálja 3 ember között, amikor húsz percenként eljutunk a tizenhatosra.

Kurva gáz...

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 15., vasárnap 20:51

babaking írta: Pontatlan, lassú, lusta. Abszolút megérdemelten vezet a Barca.

Remélem Carlo felhúzza a szemöldököt, mert mikieger kupa vagy nem ennél több kell, mert ez nem méltó.
Hiaba huzgalja a szemöldökét benzema-vini-modric tengely hozta a meccseket erőből mióta itt van carlo, semmi jatek vagy barmiféle ötlet nincs az egészbe.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 15., vasárnap 20:51

Igazsag szerint hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem ezt vartam. Viszont ennyire balfasz vedelmet meg vedekezest nem gondoltam volna. Se kontrazni, se odaszogezni nem akarjuk oket a kapuhoz. Ezt igy nem lehet. Rudiger kurva gyenge, tovabbra sem ertem miert hoztuk el. Ettol Nacho sokkal jobb volt az elozon. Nincs tempo, fizikailag es mentalisan rottyon van mindenki. Ezt mar nem hozzuk vissza.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. január 15., vasárnap 20:51

Reg huzott fel ennyire meccs. Annyira lofasz az egesz, h az nemigaz. Meg a 0-4is jobb volt ennel.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. január 15., vasárnap 20:50

Galacticos írta: Oke hogy nekik fontosabb kupa, meg el meg minden faszom.
De miert kell megveretni sajat magunkat evrol evre kajal nem ertem.
De miert kell azonnal magyarazni a bizonyitvanyt? Mi az hogy fontosabb nekik a kupa? Ez megnyugtatja a lelked?


egyszeruen jobbak, mondjuk az nem nagy teljesitmeny mert mi nullak vagyunk

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 15., vasárnap 20:49

ha tömés lesz a vége hátha igazol is valaki perez.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. január 15., vasárnap 20:49

Oke hogy nekik fontosabb kupa, meg el meg minden faszom.
De miert kell megveretni sajat magunkat evrol evre kajal nem ertem.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. január 15., vasárnap 20:48

Pontatlan, lassú, lusta. Abszolút megérdemelten vezet a Barca.

Remélem Carlo felhúzza a szemöldököt, mert mikieger kupa vagy nem ennél több kell, mert ez nem méltó.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 15., vasárnap 20:48

jól van akkor... :/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég