Megy a meccs!

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 8., szerda 21:46

petiamadridista írta: Így bemondta a mikrofonba mint az NFLben ?
Vagy afrikában ez a szokás ?
ezt most vezetik be. hogy a stadionban levok is kepben legyenek. bar en magyarazatot is varnek ha ott lennek
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. február 8., szerda 21:46

mint valami rossz Mortal Kombat narrátor :smile: majd összexartam magam, mikor bemondta az ítéletet
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. február 8., szerda 21:46

Mivolt ez a Mónika show kiabálás kec? :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5255
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. február 8., szerda 21:46

Így bemondta a mikrofonba mint az NFLben ?
Vagy afrikában ez a szokás ?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 8., szerda 21:45

ennek is tizinek kell lennie
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 8., szerda 21:44

ez a sípos ritka irritáló
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. február 8., szerda 21:43

ezt a vakgeci bírót honnan szedték össze? :kivagyhe:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 8., szerda 21:41

Kerlon írta: Lunin amúgy nagyon alamuszi kapusnak tűnik, hiányzik belőle a vérbenforgószemű őrül, tudása nem biztos, hogy ne lenne több, de a mentalitása tűnik langyosnak
ha idegbeteg modon jonne mindenhova akkor tobb a hibalehetoseg. higgadtan lehozza szerintem. labbal lehetne jobb de egyelore hozza azt amit egy fiatal ennyi jatekoerccel le tud hozni
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 8., szerda 21:39

Lunin amúgy nagyon alamuszi kapusnak tűnik, hiányzik belőle a vérbenforgószemű őrül, tudása nem biztos, hogy ne lenne több, de a mentalitása tűnik langyosnak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 8., szerda 21:36

Realista24 írta:
kiserik írta:
Pont erről beszéltem.


A baj, hogy nagyon nem érdekelt, hogy ki lőtte a gólt, csak az, hogy semmi reakció rá. Semmi. Persze a jó magyar skatulya ugye, azonnal arra kell gondolni, hogy Vinicius Junior-t védeni jöttem. Hát nem. Altattam a kisfiam és utána atfutottam gyorsan a fórumot, majd láttam, hogy semmi reakció a gólra. Ennyi történt.
Utolsó lehetőség. És akkor most kedves voltam.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 8., szerda 21:36

kiserik írta:
Kerlon írta:

Kicsit súrolta a labdát, hátsó képből látszódott.

Amúgy ez a tróger viniciust utáló madridom népet Fede gólját sem ünnepelte meg. tiszta szégyen
Pont erről beszéltem.
realmadrid95 írta:


En igazat adtam neki sokszor, csak tenyleg ezek nekem felesleges provokaciok neha mar. Vini egy fiatal jatekos, sokat valtozhat a javara, mert mentalisan gyengenek tunik.
Konnyen ki lehet hozni a sodrabol, a befejezesei gyatrak, viszont nagyon nagy munkat rak le hetrol hetre es befejezesben meg fejlodhet. Nem lehet rafogni minden pontvesztest, kihagyott helyzetet. Viszont azzal, hogy o ennyire gorcsosen probalja mindig vedeni, ezzel pont meg jobban ellenszenvet kelt az emberekben Vini irant, mert mar ok is alig varjak, hogy ha kihagyja a Brazil, es irhassak, hogy “na ugye?! Mar megint kihagyta?!”
Nem mellesleg most o is ezt csinalja, csak masik iranybol.

Sokszor latom en is, hogy feleslegesen van eloveve Vinicius, de nem irok minden kommentre es vedem mindhalalig.
El kell fogadni, hogy masnak mas a velemenye, mert tok jol megfogalmazta az o szemszogebol, hogy miert tartja Viniciust fontosnak. Van, aki mashogy latja, van aki szerint keves, ha mar o van kikialtva a harmadik legertekesebb jatekosnak. Ha o azt varja, hogy elfogadjak a velemenyet, neki is el kell fogadnia maset.
A baj, hogy nagyon nem érdekelt, hogy ki lőtte a gólt, csak az, hogy semmi reakció rá. Semmi. Persze a jó magyar skatulya ugye, azonnal arra kell gondolni, hogy Vinicius Junior-t védeni jöttem. Hát nem. Altattam a kisfiam és utána atfutottam gyorsan a fórumot, majd láttam, hogy semmi reakció a gólra. Ennyi történt.
Utolsó lehetőség. És akkor most kedves voltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 8., szerda 21:33

kiserik írta:
Kerlon írta:

Kicsit súrolta a labdát, hátsó képből látszódott.

Amúgy ez a tróger viniciust utáló madridom népet Fede gólját sem ünnepelte meg. tiszta szégyen
Pont erről beszéltem.
nem adta ki az szarkazmus
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 8., szerda 21:32

petiamadridista írta: Ez az Al Ahly az afrikai BL győztes ?
Ezüstérmes. A Wydad nyerte, csak ők a rendezők is. Így jött a második.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 8., szerda 21:31

Kerlon írta:
Pad'em írta: Varos kollega hogy hozta ki hogy az nem 11-es?
Kicsit súrolta a labdát, hátsó képből látszódott.

Amúgy ez a tróger viniciust utáló madridom népet Fede gólját sem ünnepelte meg. tiszta szégyen
Pont erről beszéltem.
realmadrid95 írta:
mexes írta:

Igaza van kiseriknek, meg neked is végülis, ha azt vesszük hogy kár leírnia mert csak szétszedeti magát.

Meccsek óta ez megy. Na mindegy, jöhet erre is :agree:

En igazat adtam neki sokszor, csak tenyleg ezek nekem felesleges provokaciok neha mar. Vini egy fiatal jatekos, sokat valtozhat a javara, mert mentalisan gyengenek tunik.
Konnyen ki lehet hozni a sodrabol, a befejezesei gyatrak, viszont nagyon nagy munkat rak le hetrol hetre es befejezesben meg fejlodhet. Nem lehet rafogni minden pontvesztest, kihagyott helyzetet. Viszont azzal, hogy o ennyire gorcsosen probalja mindig vedeni, ezzel pont meg jobban ellenszenvet kelt az emberekben Vini irant, mert mar ok is alig varjak, hogy ha kihagyja a Brazil, es irhassak, hogy “na ugye?! Mar megint kihagyta?!”
Nem mellesleg most o is ezt csinalja, csak masik iranybol.

Sokszor latom en is, hogy feleslegesen van eloveve Vinicius, de nem irok minden kommentre es vedem mindhalalig.
El kell fogadni, hogy masnak mas a velemenye, mert tok jol megfogalmazta az o szemszogebol, hogy miert tartja Viniciust fontosnak. Van, aki mashogy latja, van aki szerint keves, ha mar o van kikialtva a harmadik legertekesebb jatekosnak. Ha o azt varja, hogy elfogadjak a velemenyet, neki is el kell fogadnia maset.
A baj, hogy nagyon nem érdekelt, hogy ki lőtte a gólt, csak az, hogy semmi reakció rá. Semmi. Persze a jó magyar skatulya ugye, azonnal arra kell gondolni, hogy Vinicius Junior-t védeni jöttem. Hát nem. Altattam a kisfiam és utána atfutottam gyorsan a fórumot, majd láttam, hogy semmi reakció a gólra. Ennyi történt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik 2023. február 8., szerda 21:34-kor.

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 8., szerda 21:31

mexes írta:
realmadrid95 írta:

Nekem neha amugy az az erzesem, hogy direkt szitot a tuzet.
Igaza van kiseriknek, meg neked is végülis, ha azt vesszük hogy kár leírnia mert csak szétszedeti magát.

Meccsek óta ez megy. Na mindegy, jöhet erre is :agree:

En igazat adtam neki sokszor, csak tenyleg ezek nekem felesleges provokaciok neha mar. Vini egy fiatal jatekos, sokat valtozhat a javara, mert mentalisan gyengenek tunik.
Konnyen ki lehet hozni a sodrabol, a befejezesei gyatrak, viszont nagyon nagy munkat rak le hetrol hetre es befejezesben meg fejlodhet. Nem lehet rafogni minden pontvesztest, kihagyott helyzetet. Viszont azzal, hogy o ennyire gorcsosen probalja mindig vedeni, ezzel pont meg jobban ellenszenvet kelt az emberekben Vini irant, mert mar ok is alig varjak, hogy ha kihagyja a Brazil, es irhassak, hogy “na ugye?! Mar megint kihagyta?!”
Nem mellesleg most o is ezt csinalja, csak masik iranybol.

Sokszor latom en is, hogy feleslegesen van eloveve Vinicius, de nem irok minden kommentre es vedem mindhalalig.
El kell fogadni, hogy masnak mas a velemenye, mert tok jol megfogalmazta az o szemszogebol, hogy miert tartja Viniciust fontosnak. Van, aki mashogy latja, van aki szerint keves, ha mar o van kikialtva a harmadik legertekesebb jatekosnak. Ha o azt varja, hogy elfogadjak a velemenyet, neki is el kell fogadnia maset.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. február 8., szerda 21:31

Engem Csucsu szab fel nagyon, se hátra, se előre nem ad extrát, feláll a hátamon a szőr a Pogbás kocogásaitól...

petiamadridista
Hozzászólások: 5255
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. február 8., szerda 21:30

Ez az Al Ahly az afrikai BL győztes ?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 8., szerda 21:26

fejezzuk mar be hogy jobb oldali szogletet jobb labas kroos ad be mert ez meg a szarabbnal is szarabb szogleteket eredmenyez
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. február 8., szerda 21:25

petiamadridista írta: Azért tegyük hozzá h ezek a club VB meccsek mindig is ótvarok voltak.
Emlekszem amikor 2016ban CR7el a legjobb ZZ-s évben is csak küszködtünk vmi japán sz.r ellen, de a végén bedaraltuk őket.

Ezzel nem azt mondon h minden jó, de ezeket a club VBn mutatott teljesítményeket a helyén kell kezelni sztem.
Ugyanakkor nem rossz ez. Lehozzuk 3al meg a döntőt is.
Egyel kizoomolnek, mióta rommá nyerte magát a csapat, nagyjából minden meccsen ez van ahol nem klasszikus nagycsapat ellen játszunk. 6 éve sokkal nyugodtabban ülök le egy olyan meccs elé ahol nem mi vagyunk az esélyesek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 8., szerda 21:25

petiamadridista írta: Azért tegyük hozzá h ezek a club VB meccsek mindig is ótvarok voltak.
Emlekszem amikor 2016ban CR7el a legjobb ZZ-s évben is csak küszködtünk vmi japán sz.r ellen, de a végén bedaraltuk őket.

Ezzel nem azt mondon h minden jó, de ezeket a club VBn mutatott teljesítményeket a helyén kell kezelni sztem.
Ugyanakkor nem rossz ez. Lehozzuk 3al meg a döntőt is.
gyalázatosan iramtalanés fos az egész, komolytalan
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 170 regisztrált és 0 vendég