Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 28., szerda 8:16

dzsi91 írta:
Steve írta: Én nem Neymar után sírok az biztos, hanem egy játékos után aki támadó, meg tud húzni egy cselt ami után átviszi a labdát 1-2 Valladolid védőn, majd beteszi Benzemának, vagy aki ott van és gól. Esetleg ha jön neki lövésre, akkor eltalálja a kaput.

Mint Hazard?
Hazardba nincs benne igazán a gól.
Kellett volna valaki, aki tud 30 40 gólt, ha jól megy neki.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 28., szerda 7:33

Steve írta: Én nem Neymar után sírok az biztos, hanem egy játékos után aki támadó, meg tud húzni egy cselt ami után átviszi a labdát 1-2 Valladolid védőn, majd beteszi Benzemának, vagy aki ott van és gól. Esetleg ha jön neki lövésre, akkor eltalálja a kaput.

Mint Hazard?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 27., kedd 23:29

Én nem Neymar után sírok az biztos, hanem egy játékos után aki támadó, meg tud húzni egy cselt ami után átviszi a labdát 1-2 Valladolid védőn, majd beteszi Benzemának, vagy aki ott van és gól. Esetleg ha jön neki lövésre, akkor eltalálja a kaput.

Jelenleg nem bővelkedünk ilyen kaliberben..

Amikor azt mondtam, csak Hazardra építeni veszélyes, akkor nem gondoltam, hogy már az első meccsek itán ki is dől és megy a szenvedés a Valladolid ellen, akik kó ha 2x átjöttek a térfelünkre.

Jópofa és aranyos a botladozó Vini, a kedvember Bale, a leporolt megfordulok Isco, a szintén leporolt és újra előkapott elvágyódó James..de nem bízok bennük.A többi meg kb új emberke nem játszottak ezen a szinten még egy teljes szezont.

Szerettem volna egy fasza kiforrott támadót és Ndombelet/Pogbat.

Mindegy ez van.

Szurkolni kell, hogy a meglévő keret összeszokjon, találjon nekik ZZ egy működő stratégiát. Amikor a BL-ket húztuk be akkor sem volt jó játék egyik ősszel sem, szóval bízzunk abban, hogy jobb lesz.

Ja és hogy reméljük mindenki lesérülgette magát és vége ennek a negatív hillámnak is.


Annak örülök, hogy Neymar stílusa nem rombolja majd a csapatot. A Barcaba az ő személyisége tökéletesen passzol.Suarezek, Vidalok stb közé.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 27., kedd 23:11

Teljesítményben sem jobb Hazardnal. Mindent elmond amúgy a faszirol ,hogy barcelonát választotta. Persze biztos azért mert akkora őskulé (ezt bizonyította 2 éve is) Visszaül a tutiba messi mellé egy új kihívás helyett bárhol. Tökmind1 mitcsinál barszelonában az ember itt szart se ért volna. Valszeg 2-3 hét után osszebalhézott volna a kerettel,Zidane-al.

A biztosat választotta, ott lehet bulizni haknizni meg beperelni a klubot. Ti meg utána sírtok dzsízusz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. augusztus 27., kedd 23:00

dannen írta: ha vb alapjan itelunk akkor mbappe vagy pogba > messi? a vbn jobb volt hazard, persze, adom. egyebkent mindenben alulmarad neymarral szemben. de nekem mindegy.
Bármilyen körülmények között is Hazard nálam. Telibesz... hogy technikailag jobb elvileg, ha emberileg egy nagy nulla. En érzem magam kellemetlenül akárhányszor látom játszani. Sosem lesz a legnagyobbak közt emlegetve, pontosan azert mert FGY. Ebből kifolyólag orulok h Suarezre anno meg se próbáltunk ra mozdulni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 27., kedd 22:52

dannen írta: ha vb alapjan itelunk akkor mbappe vagy pogba > messi? a vbn jobb volt hazard, persze, adom. egyebkent mindenben alulmarad neymarral szemben. de nekem mindegy.
Igen hazardnak csak 1 jó vb-je volt...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 27., kedd 22:47

dannen írta:
dzsi91 írta: Hazard>Neymar

melyik univerzumban? adja isten, hogy itt lepjen akkora szintet, hogy ez igaz legyen, de azert na. ez puszta elfogultsag jelenleg.
Mármint a vb top 1-2 játékosa aki a középszer csapatát húzta évekig ezzel a bóhóccal szemben ?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 27., kedd 22:38

Hazard>Neymar
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 27., kedd 22:26

Realista24 írta: Mert arról volt szó hogy hogyan tudnak ennyit költeni.
Te meg fix azzal hossz hogy Neymar plusz 50 millióból vették két játékost.

Közben meg költöttek 630 milliót vagy mennyit.
Igen, arra irtam, hogy onnan tudtak 270-ert venni 2 jatekost, hogy elotte eladtak egyet 220-ert. De ha a harom evet nezzuk, ez a szam joval magasabb, elkoltottek 730 milliot, de a beveteluk is magas volt, 470 korul. Persze ez meg mindig -260, de jol tudjuk, hogy annyira ures a kassza, hogy mar Griezmann aranak egy resze is hitelbol ment. Neymart eleve csak jovore fizetnek ki, gondolom a Coutinho uzletben biznak.

Reggel osszeszamoltam, ha jol emlekszem nalunk ugyanezek az szamok 510 es 390 millio voltak. Nem is emlekszem, hogy hitelbol vettunk volna most nyaron es meg a stadion epites is ott van.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 27., kedd 21:54

A lényeg, hogy mindenki elégedett!

A fórum 66%-a elégedett, hogy Neymar nem itt rontja a levegőt.

A Barca örül, hogy lett még egy sztárigazolása horribilis összegért és még egy játékosuk lesz akinek a fizetése betegesen magas. Hogy ezt hogy fogják idővel fizetni az most nem téma.

Örül a PSG, hogy megszabadultak egy folyton sérült, problémás, magas fizetésű játékostól.

A Real Madrid is örül, hogy a 200 milliós cserepadunk mellé végre behúzhatjuk a legfontosabb sztárigazolásunkat Reinat, nem megy el a pénz Neymarra és cserébe még Navastól is meg lehet szabadulni.

Az öreg Reinat majd még támadó poszton is ki lehetne próbálni, hátha lendületet hoz, vagy legalább nem esik el a saját lábában a jobb oldalon, mint Vini.


Azt én sem értem továbbra sem, hogy a Barca ezt hogy matekozza ki, de meg fogják oldani okosban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 27., kedd 21:47

Mert arról volt szó hogy hogyan tudnak ennyit költeni.
Te meg fix azzal hossz hogy Neymar plusz 50 millióból vették két játékost.

Közben meg költöttek 630 milliót vagy mennyit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 27., kedd 21:44

Realista24 írta:
h3x0r írta:
Mi vettuk 4 jatekos a padra 200 millioert (Rodrygo, Jovic, Mendy, Militao), akik par ev mulva talan kezdok is lehetnek. Ok ugyanennyibol megvettek Griezmannt es de Jongot a kezdobe. Persze, hogy latvanyosabb a penzkoltesuk.


220-ert eladtak Neymart, 125-ert megvettek Dembelet, most pedig 130+Dembeleert visszaveszik Neymart. Ez egy 35 millios minusz + 2 evvel idosebb a jatekos 2 nagyobb serules utan. not great not terrible.
Coutinhot en sokkal inkabb Iniesta potlasnak erzem, 145-ert megvettek, most a Bayerntol kaptak 8.5 milliot es 120-ert vegleg megvehetik. Ha ez tenyleg megtortenik, akkor ez egy 16 millios bukta. Ha mindket transzfer ebben a formaban megvalosul, akkor lenyegeben 2 ev alatt 2 balul elsult igazolason buktak 50 millat. Nem kellemes, de azert kibirjak.
De olyan nincs, hogy ha megvalósul Coutinho. Az nem 128,5 milliós bevétel, hanem 8,5. A jelenben éljünk és ne a jövőben.

Griezmannt kihagytad a felsorolásból, mint vásárolt játékost, és add hozzá a horror fizetéseket is.
Realista24 írta: Griezmannmeg ingyen volt.
Nem ertem mit akarsz annyira Griezmannal, mikor nem a Barca osszes igazolasarol irtam, csak arrol, hogy eladtak Neymart, vettek 2 jatekost az arabol, akik besultek, ezert eladjak oket es visszaveszik Neymart. (Szamomra) erdekes volt, hogy ezen az egesz Neymar korforgason mennyit is buknak/buktak, mar ha az aktualis hirek igazak es teljesulnek is.

A hsz elso felet masik temanak szantam, ott de Jong mellett megemlitettem Griezmannt is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 27., kedd 21:11

h3x0r írta:
Kerlon írta: szerintem két év alatt a bánatnak is esett az értéke, szóval nyugodtan számítsd bele azt is, hogy 40-50 millióval tuti kevesebbet is érhet a 220 millióhoz képest.
Az mindegy, hogy transfermarkton 220 vagy 100 milliora ertekelik, ha a Barca 130 + Dembelet adja erte. En csak annyit akartam kiszamolni, hogy HA igazak a hirek, akkor anyagilag mennyibe kerult Neymar eladasa, potlasa, potlasok eladasa, majd visszahozatala. Persze csak ha mindegyik transzfer ebben a formaban megvalosul.

Realista24 írta: De olyan nincs, hogy ha megvalósul Coutinho. Az nem 128,5 milliós bevétel, hanem 8,5. A jelenben éljünk és ne a jövőben.
A jelen egyelore az, hogy Neymar a PSG jatekosa, ok meg elkoltottek Neymar aran kivul 50 milliot Dembelere es Coutinhora, amibol 8.5 visszajott es meg mindket jatekos az ovek.

MatyiG írta: Utóbbi három szezonban kevesebb, mint 240 millió eurós a mínusz, azaz évente 80 millió euró, ez azért nem olyan durva szerintem.
Ha a 2 manchesteri csapathoz mered, akkor tenyleg nem durva :mrgreen: : https://www.transfermarkt.com/premier-l ... bewerb/GB1

(ez pedig a spanyol csapatoke)
Griezmannmeg ingyen volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 27., kedd 18:31

MatyiG írta: Utóbbi három szezonban kevesebb, mint 240 millió eurós a mínusz, azaz évente 80 millió euró, ez azért nem olyan durva szerintem.
Ez az egy mákotok, mert amúgy ennyire idiótán "építkezni" és pénzt szórni csak az arab csapatok szoktak és meglepő módon még egyik sem nyert BL-t, ahogy ti sem az elmúlt években.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 27., kedd 18:30

Kerlon írta: szerintem két év alatt a bánatnak is esett az értéke, szóval nyugodtan számítsd bele azt is, hogy 40-50 millióval tuti kevesebbet is érhet a 220 millióhoz képest.
Az mindegy, hogy transfermarkton 220 vagy 100 milliora ertekelik, ha a Barca 130 + Dembelet adja erte. En csak annyit akartam kiszamolni, hogy HA igazak a hirek, akkor anyagilag mennyibe kerult Neymar eladasa, potlasa, potlasok eladasa, majd visszahozatala. Persze csak ha mindegyik transzfer ebben a formaban megvalosul.

Realista24 írta: De olyan nincs, hogy ha megvalósul Coutinho. Az nem 128,5 milliós bevétel, hanem 8,5. A jelenben éljünk és ne a jövőben.
A jelen egyelore az, hogy Neymar a PSG jatekosa, ok meg elkoltottek Neymar aran kivul 50 milliot Dembelere es Coutinhora, amibol 8.5 visszajott es meg mindket jatekos az ovek.

MatyiG írta: Utóbbi három szezonban kevesebb, mint 240 millió eurós a mínusz, azaz évente 80 millió euró, ez azért nem olyan durva szerintem.
Ha a 2 manchesteri csapathoz mered, akkor tenyleg nem durva :mrgreen: : https://www.transfermarkt.com/premier-l ... bewerb/GB1

(ez pedig a spanyol csapatoke)

MatyiG
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2019. augusztus 27., kedd 15:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MatyiG » 2019. augusztus 27., kedd 18:20

Utóbbi három szezonban kevesebb, mint 240 millió eurós a mínusz, azaz évente 80 millió euró, ez azért nem olyan durva szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 27., kedd 17:39

Dembélé: 150 millones
Coutinho: 140 millones
De Jong: 70 millones
Griezman: 120 millones
Junior: 30 millones
Neto: 35 millones
Vidal: 25 millones
Malcolm: 40 millones
Arthur: 30 millones
Neymar: 130 millones + Dembelé

Total: 770 millones de € gastados en 2 temporadas ¿CÓMO?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 27., kedd 17:30

h3x0r írta:
p.csabi1 írta: Hogy költhetnek ennyit meg ilyen pénzeket hogy adhatnak úgy hogy mindenbe beleférjenek?
Mi meg szarakodunk még egy VDB biznisszel is
Mi vettuk 4 jatekos a padra 200 millioert (Rodrygo, Jovic, Mendy, Militao), akik par ev mulva talan kezdok is lehetnek. Ok ugyanennyibol megvettek Griezmannt es de Jongot a kezdobe. Persze, hogy latvanyosabb a penzkoltesuk.


220-ert eladtak Neymart, 125-ert megvettek Dembelet, most pedig 130+Dembeleert visszaveszik Neymart. Ez egy 35 millios minusz + 2 evvel idosebb a jatekos 2 nagyobb serules utan. not great not terrible.
Coutinhot en sokkal inkabb Iniesta potlasnak erzem, 145-ert megvettek, most a Bayerntol kaptak 8.5 milliot es 120-ert vegleg megvehetik. Ha ez tenyleg megtortenik, akkor ez egy 16 millios bukta. Ha mindket transzfer ebben a formaban megvalosul, akkor lenyegeben 2 ev alatt 2 balul elsult igazolason buktak 50 millat. Nem kellemes, de azert kibirjak.
De olyan nincs, hogy ha megvalósul Coutinho. Az nem 128,5 milliós bevétel, hanem 8,5. A jelenben éljünk és ne a jövőben.

Griezmannt kihagytad a felsorolásból, mint vásárolt játékost, és add hozzá a horror fizetéseket is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 27., kedd 17:26

h3x0r írta:
p.csabi1 írta: Hogy költhetnek ennyit meg ilyen pénzeket hogy adhatnak úgy hogy mindenbe beleférjenek?
Mi meg szarakodunk még egy VDB biznisszel is
Mi vettuk 4 jatekos a padra 200 millioert (Rodrygo, Jovic, Mendy, Militao), akik par ev mulva talan kezdok is lehetnek. Ok ugyanennyibol megvettek Griezmannt es de Jongot a kezdobe. Persze, hogy latvanyosabb a penzkoltesuk.


220-ert eladtak Neymart, 125-ert megvettek Dembelet, most pedig 130+Dembeleert visszaveszik Neymart. Ez egy 35 millios minusz + 2 evvel idosebb a jatekos 2 nagyobb serules utan. not great not terrible.
Coutinhot en sokkal inkabb Iniesta potlasnak erzem, 145-ert megvettek, most a Bayerntol kaptak 8.5 milliot es 120-ert vegleg megvehetik. Ha ez tenyleg megtortenik, akkor ez egy 16 millios bukta. Ha mindket transzfer ebben a formaban megvalosul, akkor lenyegeben 2 ev alatt 2 balul elsult igazolason buktak 50 millat. Nem kellemes, de azert kibirjak.
szerintem két év alatt a bánatnak is esett az értéke, szóval nyugodtan számítsd bele azt is, hogy 40-50 millióval tuti kevesebbet is érhet a 220 millióhoz képest. akkor is vicc volt meg most is mondjuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 27., kedd 16:34

p.csabi1 írta: Hogy költhetnek ennyit meg ilyen pénzeket hogy adhatnak úgy hogy mindenbe beleférjenek?
Mi meg szarakodunk még egy VDB biznisszel is
Mi vettuk 4 jatekos a padra 200 millioert (Rodrygo, Jovic, Mendy, Militao), akik par ev mulva talan kezdok is lehetnek. Ok ugyanennyibol megvettek Griezmannt es de Jongot a kezdobe. Persze, hogy latvanyosabb a penzkoltesuk.


220-ert eladtak Neymart, 125-ert megvettek Dembelet, most pedig 130+Dembeleert visszaveszik Neymart. Ez egy 35 millios minusz + 2 evvel idosebb a jatekos 2 nagyobb serules utan. not great not terrible.
Coutinhot en sokkal inkabb Iniesta potlasnak erzem, 145-ert megvettek, most a Bayerntol kaptak 8.5 milliot es 120-ert vegleg megvehetik. Ha ez tenyleg megtortenik, akkor ez egy 16 millios bukta. Ha mindket transzfer ebben a formaban megvalosul, akkor lenyegeben 2 ev alatt 2 balul elsult igazolason buktak 50 millat. Nem kellemes, de azert kibirjak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég