Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 13., szerda 14:36

nalam is hasonlo a helyzet, mint csababarcanal.
ha tehetem, mindig nezem a meccseinket, de neha az is telefonnyomkodasba megy at, hiaba vagyunk meg mindig eredmenyesek es trofeak kozeleben allanodan, annyira nincs fazonja a csapatnak.
azt a keves show-t is javareszt messi szolgaltatja.

persze neha a tili-toli is passziv vagy uncsi volt, de meg a gyengebb napokon is elvezhetobb, mint manapsag, elotte pedig ott volt ronaldinho, aki miatt kis tulzassal nem birtam felallni a szekbol akkor sem, ha 3 volt kozte nem ide.
szamomra a valaha volt legszorakoztatobb focista, bar jol elkanyarodtunk.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. november 13., szerda 13:59

Remy írta:
___Samy___ írta:
Mindenkinek Guardiola a mérce, pedig szerintem nem így kellene hozzáállni.
Most csúnya leszek, de a MU-sok ugyanezt csinálják. Volt/van egy sikerkorszakuk. Legyen az hosszabb vagy rövidebb, aztán azt hiszi a drukker, hogy az az alap. NEM. Nekünk se a BL triplázás az alap, nem szabad abból kiindulni.

A MU kis túlzással nem volt jobb SAF előtt, mint egy Everton, Aston Villa, stb. Most sem jobbak, és sírnak meg nem nézik a meccseket. (az összes MU-s ismerősöm ki van égve, meccseket se nagyon néznek)

Barca sem volt igazán tényező például európában. Pep óta minden évben triplát várnak el, mert 2x összejött. Persze jó dolog ez, DE. Kérdezem a régebbi fanokat, akik Messi előtt is már nekik szurkoltak. Milyen elvárásokkal ültek le meccset nézni?
Akkor én egy kivétel vagyok, mert még mindig nézem a meccseket. :mrgreen:
Amúgy Ferguson előtt azért volt egy Sir Matt Busby, azt ne felejtsük el. :)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. november 13., szerda 13:41

Alig van kidolgozott helyzetünk, és ez tendencia.

Az se fér bele szerintem, hogy egy év alatt kétszer esünk ki 3 gólos előnyről a blben.
Nem Pep a mérce, de tavasszal simán be kellett volna 3-0 után húzni a blt. Pl.

Megnézem a meccseket ha tehetem, de már nem elsődleges, és általában mérgelődöm utána.
Ebben a csapatban több van, játékban, de le vannak szabályozva, el vannak baromira kényelmesedve.
Mellesleg elvertünk 400 milliót 3 játékosra, akik egymást múlják alul.

Na mindegy, én nem magyarázom meg, ez személyes probléma hogy nem szórakozok a meccseinken már.
Pep előtt se nyertünk sok mindent, de legalább legtöbbször élvezetes volt a játék.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 13., szerda 13:22

___Samy___ írta:
Mindenkinek Guardiola a mérce, pedig szerintem nem így kellene hozzáállni.
Most csúnya leszek, de a MU-sok ugyanezt csinálják. Volt/van egy sikerkorszakuk. Legyen az hosszabb vagy rövidebb, aztán azt hiszi a drukker, hogy az az alap. NEM. Nekünk se a BL triplázás az alap, nem szabad abból kiindulni.

A MU kis túlzással nem volt jobb SAF előtt, mint egy Everton, Aston Villa, stb. Most sem jobbak, és sírnak meg nem nézik a meccseket. (az összes MU-s ismerősöm ki van égve, meccseket se nagyon néznek)

Barca sem volt igazán tényező például európában. Pep óta minden évben triplát várnak el, mert 2x összejött. Persze jó dolog ez, DE. Kérdezem a régebbi fanokat, akik Messi előtt is már nekik szurkoltak. Milyen elvárásokkal ültek le meccset nézni?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 13., szerda 13:07

Nem azt mondom, hogy minden meccset kutya kötelessége megnéznie egy szurkolónak, de én már nem az első barcás embertől hallom azt, hogy nem érdekli a csapata vagy az adott meccs, és inkább meg sem nézi, mert most épp olyan a játék/akármi a csapat körül, amilyen.

Mindenkinek Guardiola a mérce, pedig szerintem nem így kellene hozzáállni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. november 13., szerda 12:43

csababarca írta:
ferni írta:
Ami feltűnő volt, hogy nagyon nagyon nagyon sokáig voltak eltürve az idióták, még az egyértelműen trollkodók, vagy egy Real szurkoló is, aki csak nagyon meg akarta mondani a magáét és direkt szítani a tüzet.
Ezt így nem lehetett csinálni, hogy nem voltak kibaszva a hülyék.
ez még most is meg van, sajnos.
hiba.

nem tudom mi az oka, én személy szerint (plusz legalább 5-6 régi fórumtársamról tudom), hogy azért nem ír, mert már meccseket se szívesen néz, mert nem szórakoztatja már. ezt meg tudom érteni valahol. régen én is a programjaimat úgy szerveztem, hogy mindenképp lássam a meccseket, most ha van valami, ami miatt lemaradok róla, akkor ez van, nem izgat különösebben, mert tudom, hogy nem maradok le semmiről, pláne nem szórakozási lehetőséget vesztek el miatta.
Azt ne mondjátok hogy tényleg ennyire súlyos a helyzet játékban, én ezt nem tudom egyszerűen elhinni. Nem tudom sokszor követni a Barcát, de nekem elképzelhetetlen, hogy annyira gyenge lenne a játék, hogy sokan már meccset se néznek ősszurkolóként.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. november 13., szerda 12:16

ferni írta:
Ami feltűnő volt, hogy nagyon nagyon nagyon sokáig voltak eltürve az idióták, még az egyértelműen trollkodók, vagy egy Real szurkoló is, aki csak nagyon meg akarta mondani a magáét és direkt szítani a tüzet.
Ezt így nem lehetett csinálni, hogy nem voltak kibaszva a hülyék.
ez még most is meg van, sajnos.
hiba.

nem tudom mi az oka, én személy szerint (plusz legalább 5-6 régi fórumtársamról tudom), hogy azért nem ír, mert már meccseket se szívesen néz, mert nem szórakoztatja már. ezt meg tudom érteni valahol. régen én is a programjaimat úgy szerveztem, hogy mindenképp lássam a meccseket, most ha van valami, ami miatt lemaradok róla, akkor ez van, nem izgat különösebben, mert tudom, hogy nem maradok le semmiről, pláne nem szórakozási lehetőséget vesztek el miatta.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 13., szerda 12:16

Realista24 írta: Meg fórumvideó :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uh az mekkora volt, rá is keresek hogy megvan-e még, az sírvanevetős material.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 13., szerda 12:11

Meg fórumvideó :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 13., szerda 12:07

regen ott is eros volt a kozosseg, voltak forumtalik meg minden, de en szerintem vagy 2 eve az oldalra sem leptem be.
egyreszt valoban kulonbozo okokbol kikoptak a regiek,
masreszt eloterbe kerultek a facebookos kozossegek es ebben a felgyorsult vilagban sajnos en is azt preferalom.

az itteni brigad jobban egyutt van, a mag tobbe kevesbe hosszu evek ota aktiv, rengeteg a regi arc, ide azert be szoktam nezni relative surun megszokasbol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 13., szerda 12:03

A diktatúra jó, amíg én diktálok :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8431
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. november 13., szerda 11:48

Én napi szinten olvastam az eurobarca fórumát, kár hogy idáig jutott a dolog... :/ Jó kis közösség volt.

Ami feltűnő volt, hogy nagyon nagyon nagyon sokáig voltak eltürve az idióták, még az egyértelműen trollkodók, vagy egy Real szurkoló is, aki csak nagyon meg akarta mondani a magáét és direkt szítani a tüzet.
Ezt így nem lehetett csinálni, hogy nem voltak kibaszva a hülyék.

Emlékszem volt ott szídva R24 is, hogy itt milyen "diktatúra" van, mindenki ki van téve stb stb, de sajnos, nem sajnos látszik mi a túlzott engedékenység vége és mégis csak így a leghatásosabb rendben tartani egy fórumot, hogy meg se várod, hogy teljesen kibontakozzon a hülyéje, mert az csak árthat.


Én se járnék olyan fórumra, ahol full agyhalottakat kell olvasnom vagy 3 napig nézni a hülyét, mire végre kiteszik.

Kár érte, nagyon nagy kár.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 13., szerda 10:15

wZoLee7 írta:
Kerlon írta: egy jó duplavé kéne nektek, na ő fellendítane bármit
Messinek is csak szerencséje volt/van :mrgreen: :lol:
Ezt dobta, nem kell többet belelátni :kalapos:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 13., szerda 10:09

Kerlon írta: egy jó duplavé kéne nektek, na ő fellendítane bármit
Messinek is csak szerencséje volt/van :mrgreen: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 13., szerda 9:56

Nem hinnem, hogy ez annyira osszefugg a csapat aktualis teljesitmenyevel, foleg ha a gyozelmek azert jonnek. Inkabb csak arrol van szo, hogy a regiek bannok vagy maganelet miatt abbahagytak, az ujak pedig nem regisztralnak be forumra, nekik eleg a facebook oldal vagy a kulonbozo fb csoportok. Nalunk is sok topik kevesbe porog, mint 4-5 eve (foleg az off topikokon latszik), de regebben is itt tobben voltunk, ezert kevesbe latvanyos a csokkenes az eb-hez kepest.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. november 13., szerda 9:48

Én ezt látom, tapasztalom.
Közömbösek rengeteg az EV “csapat” iránt.

Hozzáteszem, sose pörgött annyira a fórum nálunk, mint itt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 13., szerda 9:39

csababarca írta: inkább a három táborra szakadás az oka szvsz.

vannak a kiábrándultak, és a Barto-EV távozását vasvillával követelők kis csoportja. (mint én) ez a csoport ugrik mindenre, kezdő összeállítása, amikor a kezdő jobbhátvédünk játszik balhátvédet, vagy a jobbhátvédünk kp-t, miközben Rakitic ül a lelátón. stb. vannak bajok.

vannak akik tűzzel-vassal ragaszkodnak ehhez a mostani felálláshoz, és bármi negatív kritika esetén ugranak, és helyretesznek mindenkit, aki szerint a játék, hozzáállás, edzői-elnöki tevékenység nem megfelelő. (ugye a legkomolyabb érv, hogy elsők vafgyunk a bl csoportban, és a bajnokságban. ez száraz stat, mögé nem látnak, vagy nem akarják tudomásul venni.

meg vannak a semlegesek, akik nem is kíváncsiak erre az unalmas, tutyimutyi játékra, meg hogy Messi megment minket.

Senkinek nincs kedve már beszélgetni, vitatkozni, mert meggyőzhetetlen a két fél.

a nagyobb probléma, hogy évek alatt kikopott nagyon sok régi motoros, akikkel a honlap indulása óta pörgettük a fórumot, és jöttek az újhullámos arcok. Régen egy filmes topik, egy nba/nfl topik is napi szinten pörgött, most 2-3 hetente van bejegyzés.

Nem a divatdrukkerek eltűnése a probléma, az örömteli inkább, ha kikopnak. A régiek hiánya, és semlegessége a gond. Ez EV-nek köszönhető, akinek a játéka elüldözi az embert, mert okádék.
Na mindegy.
Sose néztem azt az oldalt, de nehogy már ez legyen az inaktivitas hátterében. Akkor már nálunk is kihalhatott volna az egész egy párszor.

Bár fogalmam sincs, hogy mekkora visszaeserol van szó.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 13., szerda 8:46

egy jó duplavé kéne nektek, na ő fellendítane bármit
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 13., szerda 8:22

csababarca írta: inkább a három táborra szakadás az oka szvsz.

vannak a kiábrándultak, és a Barto-EV távozását vasvillával követelők kis csoportja. (mint én) ez a csoport ugrik mindenre, kezdő összeállítása, amikor a kezdő jobbhátvédünk játszik balhátvédet, vagy a jobbhátvédünk kp-t, miközben Rakitic ül a lelátón. stb. vannak bajok.

vannak akik tűzzel-vassal ragaszkodnak ehhez a mostani felálláshoz, és bármi negatív kritika esetén ugranak, és helyretesznek mindenkit, aki szerint a játék, hozzáállás, edzői-elnöki tevékenység nem megfelelő. (ugye a legkomolyabb érv, hogy elsők vafgyunk a bl csoportban, és a bajnokságban. ez száraz stat, mögé nem látnak, vagy nem akarják tudomásul venni.

meg vannak a semlegesek, akik nem is kíváncsiak erre az unalmas, tutyimutyi játékra, meg hogy Messi megment minket.

Senkinek nincs kedve már beszélgetni, vitatkozni, mert meggyőzhetetlen a két fél.

a nagyobb probléma, hogy évek alatt kikopott nagyon sok régi motoros, akikkel a honlap indulása óta pörgettük a fórumot, és jöttek az újhullámos arcok. Régen egy filmes topik, egy nba/nfl topik is napi szinten pörgött, most 2-3 hetente van bejegyzés.

Nem a divatdrukkerek eltűnése a probléma, az örömteli inkább, ha kikopnak. A régiek hiánya, és semlegessége a gond. Ez EV-nek köszönhető, akinek a játéka elüldözi az embert, mert okádék.
Na mindegy.
Nálunk is kb így oszlik fel a fórum és nálunk is a tavalyi év borzalmas volt, mégis folyamat pörgött a fórum. Innen is sok régi arc kiesett idő közben és jött sok agyhalott divatdrukker, de ezek általában vagy helyre vannak téve fórumon belül vagy a moderátorok kicsit igazítanak a dolgokon. Szerintem nem ezek az okok.

Ha gondolod regizek és generálok egy kis konfliktust, hogy lobbanjon fel a fórum. :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. november 13., szerda 7:57

inkább a három táborra szakadás az oka szvsz.

vannak a kiábrándultak, és a Barto-EV távozását vasvillával követelők kis csoportja. (mint én) ez a csoport ugrik mindenre, kezdő összeállítása, amikor a kezdő jobbhátvédünk játszik balhátvédet, vagy a jobbhátvédünk kp-t, miközben Rakitic ül a lelátón. stb. vannak bajok.

vannak akik tűzzel-vassal ragaszkodnak ehhez a mostani felálláshoz, és bármi negatív kritika esetén ugranak, és helyretesznek mindenkit, aki szerint a játék, hozzáállás, edzői-elnöki tevékenység nem megfelelő. (ugye a legkomolyabb érv, hogy elsők vafgyunk a bl csoportban, és a bajnokságban. ez száraz stat, mögé nem látnak, vagy nem akarják tudomásul venni.

meg vannak a semlegesek, akik nem is kíváncsiak erre az unalmas, tutyimutyi játékra, meg hogy Messi megment minket.

Senkinek nincs kedve már beszélgetni, vitatkozni, mert meggyőzhetetlen a két fél.

a nagyobb probléma, hogy évek alatt kikopott nagyon sok régi motoros, akikkel a honlap indulása óta pörgettük a fórumot, és jöttek az újhullámos arcok. Régen egy filmes topik, egy nba/nfl topik is napi szinten pörgött, most 2-3 hetente van bejegyzés.

Nem a divatdrukkerek eltűnése a probléma, az örömteli inkább, ha kikopnak. A régiek hiánya, és semlegessége a gond. Ez EV-nek köszönhető, akinek a játéka elüldözi az embert, mert okádék.
Na mindegy.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég