Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ekissm » 2019. november 13., szerda 20:39

Dupla D írta: Érdekes ez. A madridista fórumon 10 éve szerintem kb. 21-22 lehetett az átlagéletkor max. Új ember elvétve kezd el fórumozni, eléggé azonos a mag az akkorival, így most nem is hiszem, hogy sokan vannak 20 év alattiak itt. Az átlag tippre most 30 körül lehet. De egy szavazásos statisztikát szívesen megnéznék.

Érdekes ez amúgy, mennyire nem fórumoznak a tinik. Aztán lehet kiderül, hogy itt is tele vagyunk tinikkel, csak ők kevesebbet szólnak hozzá. :mrgreen:
Forumozas tipikusan a 90es kölykök és az öregebbek mokaja, ami az előző evtizedbol maradt ránk. Én nincs nap, hogy ne fussam át az itteni fórumot, van egy csomó prekoncepciom itteni arcokrol és valakikre racsodalkoznek, hogy nem úgy néznek ki előben, mint a kis képen. Pl R24 nem Benzema.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 13., szerda 19:37

Mehettek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 13., szerda 19:29

Dupla D írta: Érdekes ez. A madridista fórumon 10 éve szerintem kb. 21-22 lehetett az átlagéletkor max. Új ember elvétve kezd el fórumozni, eléggé azonos a mag az akkorival, így most nem is hiszem, hogy sokan vannak 20 év alattiak itt. Az átlag tippre most 30 körül lehet. De egy szavazásos statisztikát szívesen megnéznék.

Érdekes ez amúgy, mennyire nem fórumoznak a tinik. Aztán lehet kiderül, hogy itt is tele vagyunk tinikkel, csak ők kevesebbet szólnak hozzá. :mrgreen:
Egy ilyen korosztályos szavazás engem is érdekelne :)

Szerk:

Oke, ez így Kerlon hsze után elég félreérthetően jön ki :mrgreen:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 13., szerda 19:28

Dupla D írta: Érdekes ez. A madridista fórumon 10 éve szerintem kb. 21-22 lehetett az átlagéletkor max. Új ember elvétve kezd el fórumozni, eléggé azonos a mag az akkorival, így most nem is hiszem, hogy sokan vannak 20 év alattiak itt. Az átlag tippre most 30 körül lehet. De egy szavazásos statisztikát szívesen megnéznék.

Érdekes ez amúgy, mennyire nem fórumoznak a tinik. Aztán lehet kiderül, hogy itt is tele vagyunk tinikkel, csak ők kevesebbet szólnak hozzá. :mrgreen:
félnek, hogy Remy rájuk mozdul :lol: :lol: :lol: a tini hunter
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. november 13., szerda 19:20

Érdekes ez. A madridista fórumon 10 éve szerintem kb. 21-22 lehetett az átlagéletkor max. Új ember elvétve kezd el fórumozni, eléggé azonos a mag az akkorival, így most nem is hiszem, hogy sokan vannak 20 év alattiak itt. Az átlag tippre most 30 körül lehet. De egy szavazásos statisztikát szívesen megnéznék.

Érdekes ez amúgy, mennyire nem fórumoznak a tinik. Aztán lehet kiderül, hogy itt is tele vagyunk tinikkel, csak ők kevesebbet szólnak hozzá. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 13., szerda 18:49

d.gergo írta:
Realista24 írta: Sábado 14 diciembre, Real Sociedad-Barcelona (16:00 horas)
Domingo 15, Valencia-Real Madrid (21:00 horas
Miércoles 18, Barcelona-Real Madrid 20:00

Na, pont 19 órával pihenünk kevesebbet és még utaznunk is kell.
Kicsit korai még kifogásokat keresni :coffee:
Ez csak előny, mert edzésben leszünk :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 13., szerda 18:40

jólvan, elorantom én is a 10 éves regemet és megkenjük a jurobarszat, hogy rivaldo megmondhassa hogy csak a szerencse miatt nyertünk 4 blt 5 év alatt :mrgreen:

ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ekissm » 2019. november 13., szerda 18:28

csababarca írta:
DinhoL írta: Érdekes, hogy ez a téma feljött, szerintem egyáltalán nem ilyen tragikus a helyzet..Most az, hogy a Real vs Barca topic ezekben a hetekben nem olyan aktív bőven betudható annak, hogy nem nagyon van téma a bajnokságon kívül. Ott is az elején tartunk és mind2 csapat elég ergya formában. De lehet csak én nem igénylem, hogy napi 56 új hozzászólás legyen/topik.


Azért mostmár sűrűn van olyan, hogy az Élő közvetítések topikot ki sem nyitják például.
A nem barcához köthető topikok meg sose pörögtek annyira, az tény.

bár azért az nba/nfl. topikban ment a diszkurzus rendesen, meg az off-ban is sokszor.
Régebben nagy élet volt ott sztem. Ott is hagytam több mint 1000hsz-t 2007 óta madridistakent. Troll
kodni mentem tinikent oda, de nagyon jókat diskuraltam fociról, filmekről és edzésro és bármiről azóta.

Most majd a classico előtt fogok max írni valamit a közös topikba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 13., szerda 18:10

'shutterisland írta: nem tudok statisztikakat, max majd valami illetekes kijavit, de szerintem a forumozas mar alapjaraton kezd kimenni a divatbol.
egyreszt a facebook, fb csoportok atveszik a szerepet, masreszt sokan idohiany miatt abbahagyjak es az iskolapadokbol nem jon az utanpotlas.

ez meg mindig egy eros es igenyes forum, de ezt is 80 szazalekban a regebbi arcok porgetik, akik mar csak megszokasbol is feljarnak.
legalabb is kivancsi lennek, hany olyan aktiv forumozo regelt az utobbi 2 evben ide, akinek legalabb 2 hsz/nap atlaga megvan.
pedig most aztan lett volna ok a bl sikerek utan, hogy jojjon a verfrissites.

raisen, elo a statokkal. :coffee:
Én pl elég sokszor csak olvasok, talánmég mindig itt lehet a leggyorsabban értesülni a dolgokról, és itt nem vetnek meg mert a Real Madridnak szurkolok :lol:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. november 13., szerda 17:46

'shutterisland írta: nem tudok statisztikakat, max majd valami illetekes kijavit, de szerintem a forumozas mar alapjaraton kezd kimenni a divatbol.
egyreszt a facebook, fb csoportok atveszik a szerepet, masreszt sokan idohiany miatt abbahagyjak es az iskolapadokbol nem jon az utanpotlas.

ez meg mindig egy eros es igenyes forum, de ezt is 80 szazalekban a regebbi arcok porgetik, akik mar csak megszokasbol is feljarnak.
legalabb is kivancsi lennek, hany olyan aktiv forumozo regelt az utobbi 2 evben ide, akinek legalabb 2 hsz/nap atlaga megvan.
pedig most aztan lett volna ok a bl sikerek utan, hogy jojjon a verfrissites.

raisen, elo a statokkal. :coffee:
Ezzel egyetértek, ezért is vetettem fel a kérdést hogy vajon van e más ok is. Érdekes helyzet egyébként, a technológia fejlődése csak fragmentáltabbá tette a közösségeket.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2019. november 13., szerda 17:23

Realista24 írta: Sábado 14 diciembre, Real Sociedad-Barcelona (16:00 horas)
Domingo 15, Valencia-Real Madrid (21:00 horas
Miércoles 18, Barcelona-Real Madrid 20:00

Na, pont 19 órával pihenünk kevesebbet és még utaznunk is kell.
Kicsit korai még kifogásokat keresni :coffee:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 13., szerda 17:15

nem tudok statisztikakat, max majd valami illetekes kijavit, de szerintem a forumozas mar alapjaraton kezd kimenni a divatbol.
egyreszt a facebook, fb csoportok atveszik a szerepet, masreszt sokan idohiany miatt abbahagyjak es az iskolapadokbol nem jon az utanpotlas.

ez meg mindig egy eros es igenyes forum, de ezt is 80 szazalekban a regebbi arcok porgetik, akik mar csak megszokasbol is feljarnak.
legalabb is kivancsi lennek, hany olyan aktiv forumozo regelt az utobbi 2 evben ide, akinek legalabb 2 hsz/nap atlaga megvan.
pedig most aztan lett volna ok a bl sikerek utan, hogy jojjon a verfrissites.

raisen, elo a statokkal. :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 13., szerda 16:59

Sábado 14 diciembre, Real Sociedad-Barcelona (16:00 horas)
Domingo 15, Valencia-Real Madrid (21:00 horas
Miércoles 18, Barcelona-Real Madrid 20:00

Na, pont 19 órával pihenünk kevesebbet és még utaznunk is kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. november 13., szerda 16:59

DinhoL írta: Érdekes, hogy ez a téma feljött, szerintem egyáltalán nem ilyen tragikus a helyzet..Most az, hogy a Real vs Barca topic ezekben a hetekben nem olyan aktív bőven betudható annak, hogy nem nagyon van téma a bajnokságon kívül. Ott is az elején tartunk és mind2 csapat elég ergya formában. De lehet csak én nem igénylem, hogy napi 56 új hozzászólás legyen/topik.


Azért mostmár sűrűn van olyan, hogy az Élő közvetítések topikot ki sem nyitják például.
A nem barcához köthető topikok meg sose pörögtek annyira, az tény.

bár azért az nba/nfl. topikban ment a diszkurzus rendesen, meg az off-ban is sokszor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 13., szerda 16:45

Jobb lett volna delutan :mrgreen:

Pont akkor megyek star warsra :(

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. november 13., szerda 16:22

Érdekes, hogy ez a téma feljött, szerintem egyáltalán nem ilyen tragikus a helyzet..Most az, hogy a Real vs Barca topic ezekben a hetekben nem olyan aktív bőven betudható annak, hogy nem nagyon van téma a bajnokságon kívül. Ott is az elején tartunk és mind2 csapat elég ergya formában. De lehet csak én nem igénylem, hogy napi 56 új hozzászólás legyen/topik.
Som i Serem!
6oat

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. november 13., szerda 15:42

Közben látom győzött a józan ész ami a kezdőrúgás időpontját illeti.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2019. november 13., szerda 15:29

Sziasztok!

Olvasgatni át szoktam jönni, most ehhez a témához beregisztrálok, aztán meglátjuk lesz-e tovább :D

Tényleg elég nagy a visszaesés, erről szerintem elsősorban a játék képe tehet. Én még tavaly is voltam annyira perverz, hogyha szombat este kocsmába kellett menni valami szülinapra, akkor is telóról néztem a meccset. Szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hogy az elmúlt 2 szezonból hány meccs után álltam fel úgy, hogy ezért volt értelme leülni. Ezen a héten jutottam el odáig, hogy ráértem volna meccset nézni, de inkább beraktam helyette egy filmet (igaz, az utolsó 10 percet megnéztem :D ).
Elképesztően fárasztó, és teljesen ugyanolyan az összes meccs, a kezdőt és a cseréket tavaly 100%-ig meg lehetett jósolni, idén a sérülések miatt a támadószekciót már nem annyira könnyű megtippelni, de ha mindenki egészséges, akkor csak annyi a kérdés, hogy a Vidal-Busi kettős közül ki kezd és ki áll be csereként a 60. percben.
A másik ami sokat nyom a latba, az akármilyen elcsépelt is, az elnökség munkája. Eltiltás az átigazolásoktól, előző elnök évekig börtön-közelben, nem túl szép igazolások (Malcom), meg ez az egész Griezmann-ügy a videókkal, kivásárlási árral, mindennel. És szerintem tuti van valami simli a háttérben, fel nem fogom, hogy hogy jön ki minden évben a rekordbevétel, amikor a játék nézhetetlen, mindig van valami átigazolási balhé, és 4 éve csak magunkat égetjük a nemzetközi porondon.

Épp ezért nem értek egyet dzsi91-gyel, a többség nem a klubot rühelli, hanem a vezetőséget.

És a harmadik ok az tényleg a különböző facebook-oldalak és csoportok, bár az ottani színvonaltól az ég mentsen meg. Biztos van jó is, de én akárhányat láttam borzalmas volt.

Az esetleges hülyékkel szerintem nem állunk rosszabbul, mint bármelyik másik fórum, illetve a jelenlegi pörgéshez képest a moderátorok tevékenysége is megfelel.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 13., szerda 14:50

Én is szerettem az eurobarszát. Nagyon jól szórakoztam, brutál eszmefuttatások mentek ott aztán valahol az aranykupa elvesztése és a kijevi Döntő között kisiklott az egész. A többség ott amúgy nem a klubnak szurkol hanem Messinek és kb rühellik a klubot amiért messi éveit pazarolják ezért koptak folyamatosan és messi távozásával kb bayern szinten lesz a magyar barsza közösség.

A barsza mindenkori vezetősége nincs azon a szinten,hogy a megszerzett presztízst hosszútávon tartani tudják ezért én is azok közé tartozom akik szerint brutál mód elsüllyednek majd messi nélkül. Nem csak sportszakmailag,anyagilag is. Ezért zseniális amit mi művelünk, lassan 100 éve a klubfutball alfája és omegája a pályán és azon kívül is.

A unitednél azért szégyen ami folyik mert tökmindegy ,hogy honnan jutottak hová, egy több mint 20 éves projekt ment ott fergusonnal mindenféle cheat nélkül mégsem tudtak megmaradni ott ahova eljutottak. Mondjuk ebben ludas ferguson is mert a végén láthatta ő is mit hagy maga után a bajnoki cím ellenére.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 13., szerda 14:36

nalam is hasonlo a helyzet, mint csababarcanal.
ha tehetem, mindig nezem a meccseinket, de neha az is telefonnyomkodasba megy at, hiaba vagyunk meg mindig eredmenyesek es trofeak kozeleben allanodan, annyira nincs fazonja a csapatnak.
azt a keves show-t is javareszt messi szolgaltatja.

persze neha a tili-toli is passziv vagy uncsi volt, de meg a gyengebb napokon is elvezhetobb, mint manapsag, elotte pedig ott volt ronaldinho, aki miatt kis tulzassal nem birtam felallni a szekbol akkor sem, ha 3 volt kozte nem ide.
szamomra a valaha volt legszorakoztatobb focista, bar jol elkanyarodtunk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég