Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 9., hétfő 14:27

reeed_ati írta:
Realista24 írta: El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Gago kéne ide, hisz ő is argentin, na ő megoldaná.. :mrgreen:

Valahogy ki kell venni a játékból, elérni, hogy ne jusson el hozzá a labda, ha ez nem sikerül, akkor a mostani formája alapján simán eldöntheti a meccset.
Bízom a középpályásaink remek formájában, bár attól tartok, hogy az utolsó meccsein parádézó Hazard piszkosul fog hiányozni a támadószekciónkból.
Ha Benyát kiveszik, nem érzem, hogy a két brazilban lenne elég kakaó, bár remélem rám cáfolnak..
Benyát max az eső tudja kivenni. Amúgy ennyi hiányzóval rákell menni az öreg zsozé féle idegenben jóaziksz taktikára. Majd hazardostul eldöntjük tavasszal :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. december 9., hétfő 14:25

Számomra nagy kérdés az el clasicó kapcsán még a kapuskérdés.

Az elmúlt években mindig azt éreztem, Navas akármennyire nagy kincs volt nekünk, hogy az egymás elleni meccsen, Ter stegen mindig kifogta a lehetetlent is, míg Navas jónéhány bravúr ellenére sem tűnt nekem ilyen űrkapusnak. Valahogy mindig erősebbnek éreztem a németet odaát. A tavalyi évet nem veszem alapul semmilyen szempontból a csapattal kapcsolatban.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Courtois tud e egy extra klasszis teljesítményt lehozni, bemutatni egy-két olyan védést, amit már rajta kívül senki nem hinne el, hogy kiszedi. Ez döntő lehet egy-egy Messi-Suarez tekerésnél.

Azt gondolom, hogy nagyon lejátszva egyik csapat sem lesz a pályáról (most sem), meglesznek a periódusok, valaki dominálni is fogja a középpályát (nem mi leszünk azért otthon...), úgyhogy rengeteg fog múlni nem csak a befejezések minőségén, hanem azon, hogy a kapusok mennyire tudják a lehetetlent is megfogni.

Mondjuk azért mi naggyá tehetjük megint a németet, ezt a Hazard-Bale szélsőpárost azért inkább megnézném, mint a kisbrazilokat...Mondjuk Isco nálam megint kezdene.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. december 9., hétfő 13:56

Szvsz Messi behúzza nekik.
Varom mar, hogy kiegjen/elmenjen.... :ike:
ZIDANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. december 9., hétfő 13:46

Realista24 írta: El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Gago kéne ide, hisz ő is argentin, na ő megoldaná.. :mrgreen:

Valahogy ki kell venni a játékból, elérni, hogy ne jusson el hozzá a labda, ha ez nem sikerül, akkor a mostani formája alapján simán eldöntheti a meccset.
Bízom a középpályásaink remek formájában, bár attól tartok, hogy az utolsó meccsein parádézó Hazard piszkosul fog hiányozni a támadószekciónkból.
Ha Benyát kiveszik, nem érzem, hogy a két brazilban lenne elég kakaó, bár remélem rám cáfolnak..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 9., hétfő 12:16

Valverde megoldana szerintem. :) es ha sikerulne neki, az mar fel gyozelem.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 9., hétfő 11:49

Kerlon írta:
Realista24 írta: El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Ezt eddig 3szor csináltuk. 2szer megoldotta Kovacic, 3adszorra bukta volt és Kovacic kegyvesztett lett.
Valverde vízválasztó napja :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 9., hétfő 11:43

Realista24 írta: El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Ezt eddig 3szor csináltuk. 2szer megoldotta Kovacic, 3adszorra bukta volt és Kovacic kegyvesztett lett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 9., hétfő 11:41

El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 2., hétfő 13:24

meccs meccs meccs utazás utazás, ez elég sokat kivesz ilyen sűrűn. nem beszarás kérdése. Valencia idegenben mindig izzadós, Bilbao mindig tuskó. Brugge tét nélküli de csak félbevág egy hetet és megint utazni kell ahonnan kb nem is éri meg Madridba visszamenni mert rögtön jön az utazás Valenciába. ez az 1-1 jó félidő meg idén nem igazán működik mert 5 perc alatt leadunk meccseket.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 2., hétfő 13:14

RaúlCF írta: Ebbe még iktass bele egy Brugge idegenbelit csak hogy jó legyen. Ezért írtam a bl topikban hogy ne azt nézzük kit kaphatunk a blben hanem hogy január 1.-én vezessük a tabellát utána lehet nézelődni. Piszok húzós lesz a december és Case meg Valverde totál rottyon lesz a végére, nélkülük meg láttuk milyen volt.
Aztán kit érdekel egy tét nélküli brugge meccs?

Espanyol meg a Bilbao nem túl veretes idegenben, a Valenciával mindig szívunk, a Barcelona meg Barcelona. Espanyol meg a Bilbao ellen akár 1-1 jó félidő is elég lehet.

Már megint beszarunk idő előtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 2., hétfő 12:13

Ebbe még iktass bele egy Brugge idegenbelit csak hogy jó legyen. Ezért írtam a bl topikban hogy ne azt nézzük kit kaphatunk a blben hanem hogy január 1.-én vezessük a tabellát utána lehet nézelődni. Piszok húzós lesz a december és Case meg Valverde totál rottyon lesz a végére, nélkülük meg láttuk milyen volt.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. december 2., hétfő 11:46

Azért én ezt az Espanyol (O), Valencia (I), Barcelona (I), Bilbao (O) sort sem érezném feltétlenül garantált 12 pontnak és akkor még finom voltam.

De teljesen biztos, hogy a bajnokság nem ebben a hónapban fog eldőlni, bárki is vezessen akár 5-6 ponttal is újévkor.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. december 2., hétfő 11:42

Realista24 írta:
Yazid írta: a sociedad lesz még egy esély, de hát lehet azok is hasonlóan járnak utánna meg clasico
Mármint mire esély?
hogy pontot vesztenek gondolom és pontelőnnyel megyünk a klasszikusra.

ts meg ja, bár azért az égiek is vele voltak tegnap..
pont a meccs előtt írtam, h csodát nem kell várni az atleticotol, mert cholonak egy kibaszott győzelem nem jött a bajnokságban ellenük..véletlen se
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 2., hétfő 11:34

Yazid írta: a sociedad lesz még egy esély, de hát lehet azok is hasonlóan járnak utánna meg clasico
Mármint mire esély?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2019. december 2., hétfő 11:33

Én egyetértek azokkal akik szerint TS nélkül ez a meccs teljesen más végeredményt hozott volna. A faszi egyszerűen parádés amit művel.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. december 2., hétfő 10:58

a sociedad lesz még egy esély, de hát lehet azok is hasonlóan járnak utánna meg clasico

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. december 2., hétfő 9:43

Realista24 írta: Amúgy. Mindenki Messirol beszél, közben TS nélkül ez 3-1 lett volna.
Hát, ha Morata lövéseit kellett védenie, akkor nem is olyan nagy kunszt :lol:

Ennyit tesz a média szopkodása. Nyilván Messi lövi a gólokat, de ha nem vagy felsztárolva, csak fele annyit ér a teljesítményed.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 2., hétfő 9:11

ziro4vr írta:
KAG írta: Írtam már párszor, de brutál lett a faszi.
Megmondom őszintén, én sehol sem láttam benne ezt a szintet, amikor megvették németből.
mert nem értesz hozzá. :mrgreen:

Neuer is bénázgatott az elején ő is, az ilyen megtörhetetlen faszikból lesz a top szint.

Btw oké hogy kurva sok ilyen gólt lőtt Messi, de azért ezt igen nehéz levédekezni. Ennek ellenére jó lenne ha az atma néha úgy tenne mint aki győzni is akar ellenük.
Szerintem ellenünk szarabbak voltak és még jobban iszkoltak védekezni vissza.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 2., hétfő 9:10

Realista24 írta:
Csabi írta: volt még egy gólpassza, amit rakitic elszabott.
Akkor az nem gólpassz...asjékldfjaésldkfjakélsjdf
Na ne szórakozz more. :lol: 2 éve is veretlenül lett bajnok. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 2., hétfő 9:10

KAG írta: Írtam már párszor, de brutál lett a faszi.
Megmondom őszintén, én sehol sem láttam benne ezt a szintet, amikor megvették németből.
mert nem értesz hozzá. :mrgreen:

Neuer is bénázgatott az elején ő is, az ilyen megtörhetetlen faszikból lesz a top szint.

Btw oké hogy kurva sok ilyen gólt lőtt Messi, de azért ezt igen nehéz levédekezni. Ennek ellenére jó lenne ha az atma néha úgy tenne mint aki győzni is akar ellenük.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég