Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. december 18., szerda 8:13

és zz mit csinál a barsa kapusával? lefejeli meccs előtt? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 18., szerda 8:07

Csabi írta: a kulcs az, mint általában az utóbbi meccseken az, hogy az első félidőben stegen mindent megfog, a másodikban messi meg mindent berúg
De most itt van ZZ :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. december 18., szerda 8:04

a kulcs az, mint általában az utóbbi meccseken az, hogy az első félidőben stegen mindent megfog, a másodikban messi meg mindent berúg

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 18., szerda 7:58

Berti írta: Ti madridisták?
:cens:
Nézd, a realitás az hogy ők nyernek. Statisztikai alapon. Nem véletlen hogy kb döntetlen az orokmerleg évtizedek óta egy két kilengessel.

A kulcs szerintem az hogy Messi, Suarez és Alba milyen napot fognak ki. És szerintem nem lehet minden energiát csak Messire összpontosítani. Ha kisebb csapatok meg tudják fingatni őket, akkor nekünk is meg kell.

GR7 meg nálam nagy kérdőjel.

Remelem Vinicius lövi a győztes gólt :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. december 18., szerda 7:30

Ti madridisták?
:cens:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. december 18., szerda 7:28

Szerintem is vereség lesz ma, x-nek már örülni tudnék,de nincs ezzel baj,barcelonában kilehet kapni, valenciában nem annyira rossz az 1 pont.
Tavasszal majd őket hazai pályán meg kell verni.
Akármi történik ma, a bajnokság nyitott marad tavaszra is.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. december 18., szerda 7:02

szerintem kikapunk, nem tudom hogy mennyivel, azért csak otthon lesznek, 80%ban a szerencse mellettük van, legyen az bírói döntés vagy flipper gól, messi legalább egyszer villan. isco meg a két brazil erre a szintre édes kevés, bale meg no komment, nem várok tőle semmit. de ettől még bajnokok lehetünk

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 18., szerda 6:18

Egesz evben 433 ban jatszunk, erre jon a barca es dobjunk felre mindent, varialjuk meg ugy ahogy meg sosem probaltunk jatszani? Ennek mi ertelme lenne?
Casemiroval Kroos es Valverde kozelebb mehet a kapuhoz, ami jo. Elol meg pont ilyenkor jonne jol az ha Jovic jatekban lenne, de nincs. Igazabol nincs is min varialni, Rodrygo es Vinicius vagy Isco lesz Benzema mellett, aztan lesz ami lesz

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. december 17., kedd 23:06

el magico írta:
RealMadridFanatic írta: Hazard most nagyon hiányzik, teljes lufi a támadósorunk Benzemán kívül. Bale a jelek szerint elengedi lassan ezt az élsport témát, Rodrygo lelkes, de Alba megenné szerintem védekezésben és támadásban is. Carvajal nem meggyőző, előre semmiképpen, de védekezésben is visszaesett. Balra Vinicius lutri, de lehet a sebesség miatt Őt kezdetném. Alapvetően amúgy is inkább 4-4-2-féle felállást preferálnék, szűken védekezve, lezárva a területet, aztán kontrából meg lehet futni őket.
+1
Talán jobb lenne kipakolni amink van, Case-Kroos-Valverde-Modric, előre meg a Benz-Vinícius párost. Ők értik/érzik egymást a legjobban elől, bármennyire is eszetlen a kis brazil, benne van bármikor, hogy megver valakit 1v1be, plusz a sebessége is mellette szól. Aztán ha ez nem működik, lehet átállni 4-3-3ra.
Rohadt kemény meccs lesz, de szerintem megfogjuk őket. Rég vártam ennyire klasszikust.
Szerintem ez nem lenne annyira jó ötlet. Még Valverde csak-csak meglenne a szélen, fel-alá rohangálna, de a másik oldalt ki lenne? Egyik se a sebességéről híres. Másrészről szerintem elég lenne a három középpályás, a frissesség kelleni fog majd oda.

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. december 17., kedd 22:47

RealMadridFanatic írta: Hazard most nagyon hiányzik, teljes lufi a támadósorunk Benzemán kívül. Bale a jelek szerint elengedi lassan ezt az élsport témát, Rodrygo lelkes, de Alba megenné szerintem védekezésben és támadásban is. Carvajal nem meggyőző, előre semmiképpen, de védekezésben is visszaesett. Balra Vinicius lutri, de lehet a sebesség miatt Őt kezdetném. Alapvetően amúgy is inkább 4-4-2-féle felállást preferálnék, szűken védekezve, lezárva a területet, aztán kontrából meg lehet futni őket.
+1
Talán jobb lenne kipakolni amink van, Case-Kroos-Valverde-Modric, előre meg a Benz-Vinícius párost. Ők értik/érzik egymást a legjobban elől, bármennyire is eszetlen a kis brazil, benne van bármikor, hogy megver valakit 1v1be, plusz a sebessége is mellette szól. Aztán ha ez nem működik, lehet átállni 4-3-3ra.
Rohadt kemény meccs lesz, de szerintem megfogjuk őket. Rég vártam ennyire klasszikust.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 16., hétfő 15:49

pheco írta:
Realista24 írta: Na, elvileg a Barca és a Real ugyanabban a stadionban fognak megszállni a meccs előtt, és a buszok is ugyanakkor fognak indulni és érkezni.
Stadionban? Halozsakban a gyepen? :kalapos:
Jóvan, hagyjálmár. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. december 16., hétfő 15:31

Realista24 írta: Na, elvileg a Barca és a Real ugyanabban a stadionban fognak megszállni a meccs előtt, és a buszok is ugyanakkor fognak indulni és érkezni.
Stadionban? Halozsakban a gyepen? :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 16., hétfő 15:26

Na, elvileg a Barca és a Real ugyanabban a stadionban fognak megszállni a meccs előtt, és a buszok is ugyanakkor fognak indulni és érkezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 16., hétfő 11:05

Ebből látszik mekkora kókler Valverde, az a Busquets-DeJong-Arthur trió olyan volt év elején, mint amikor egy kenyérre rábaszol sonkát, párizsit, szalámit, de nincs mellette vaj hogy le is csússzon.
Nem illik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. december 16., hétfő 11:01

ziro4vr írta: Dehogynem jobb a kp jelenleg. Arthur bulibáró, Busquets megfáradt, Rakitic meg félgőzzel játszik. De Jong meg nem akkora eresztés.

A gond az, hogy ott a harapós meg Messi gond nélkül bebacca, míg nálunk ez csak Benzema.
:agree:

Ugyanígy látom. Örülök, hogy a horvátot leépítették, amúgy nagyon okos játékos, a mezőnymunkája is kiváló és kreatív.

Nekem ez a De Jong színtelen-szagtalan. Nyilván jó focis, a Barcába sajnos nagyon illik, de nem egy Xavi-szint.

Arthur kellemetlen meglepetés volt, valóban patent, de szerencsére a jelek szerint a hozzáállása nem a legerősebb.

Abban bízok én is, hogy Valverde nagy napot fog ki, az Ő harcossága, hosszú lábai és kellemetlen stílusa okozhat fejfájást Messinek. Más kérdés, hogy egy kvázi nullkilométeres gyerekben bízni egy El Clásico előtt mennyire szerencsés a Real Madrid esetén, de jelenleg másban nem látom, hogy megfogja Messit.

Hazard most nagyon hiányzik, teljes lufi a támadósorunk Benzemán kívül. Bale a jelek szerint elengedi lassan ezt az élsport témát, Rodrygo lelkes, de Alba megenné szerintem védekezésben és támadásban is. Carvajal nem meggyőző, előre semmiképpen, de védekezésben is visszaesett. Balra Vinicius lutri, de lehet a sebesség miatt Őt kezdetném. Alapvetően amúgy is inkább 4-4-2-féle felállást preferálnék, szűken védekezve, lezárva a területet, aztán kontrából meg lehet futni őket.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 16., hétfő 10:51

Dehogynem jobb a kp jelenleg. Arthur bulibáró, Busquets megfáradt, Rakitic meg félgőzzel játszik. De Jong meg nem akkora eresztés.

A gond az, hogy ott a harapós meg Messi gond nélkül bebacca, míg nálunk ez csak Benzema.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. december 16., hétfő 10:48

A kp egyáltalán nem jobb nálunk. Valverde napi formáján fog múlni hogy szoros lesz vagy belefutunk egy zakóba megint.

Náluk Frenkie már elég jól penget, akik meg nincsenek formában ellenünk mindig felszívják magukat.
Albat írják hogy gyenge idén, fogadni mernék hogy felszántja szerdán a bal oldalt ellenünk. :lol:

Az oddsok meg kb valósak. Sajnos.
Love football, hate antifa.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. december 16., hétfő 10:44

Igazabol szerintem egyertelmu, hogy a jo formank es a latvanyosan jatekunk minek volt koszonheto. Hazard elkezdett nagyon komoly munkat lerakni es ez tamadasban elegge sokat jelentett. Hiaba van remek kp-s jatek, ha elol nem vagyunk kulonosebben veszelyesek. En egy X-nek nagyon tudnek orulni jelen helyzetben.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. december 16., hétfő 10:39

RaúlCF írta:
pheco írta: Barca 1,70
Real 4,33
Csak en nem ertem miert gondoljak ennyire simanak a Barca wint? :hmmm:
Tompák vagyunk, a Barca otthon, Messi formában, nálunk nincs Hazard, stb stb
Jobb formaban vagyunk, mint a Barca szerintem. Joval tobb golt nyelnek, mint mi. Kozeppalyank erosebb. Messitol fosok en is, de azert Benzema csak tartja vele a lepest golokban. Na mindegy, megy is 2-3k a csapatra :D

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 16., hétfő 10:18

pheco írta: Barca 1,70
Real 4,33
Csak en nem ertem miert gondoljak ennyire simanak a Barca wint? :hmmm:
Tompák vagyunk, a Barca otthon, Messi formában, nálunk nincs Hazard, stb stb


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég