Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. január 13., hétfő 19:23

flori írta: Barto behódolt a nyomásnak. Naív kérdés, de mivel lesz jobb a B csapat edzője? :D Mert nem hinném, hogy tudnának akasztani valaki nagyobb nevet most erre a fél évre.
Állítólag Pochettinora is rámozdultak.
:goat:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 13., hétfő 19:19

Erre a félévre én is Pimienta-ra szavaznék:
Ismeri a klubot, a játékosokat, a rendszert, valószínűleg nyúlna a fiatalokhoz (Puig, Todibo, illetve Suarez kiesésével talán valami csatárt is felhozna, pl. Abel Ruiz).
Emellett 1-gyel több BL-je van, mint Valverde-nek, mégha csak ifi BL is.
És még repülőjegy se kell neki :D

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. január 13., hétfő 18:49

Ez a mikieger kupa amit meg se akartak nyerni így felbaszta a vezetőség/Messi agyát?

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 13., hétfő 18:47

Szerintem erre a fel evre nevezzek ki Messit.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 13., hétfő 18:00

flori írta: Barto behódolt a nyomásnak. Naív kérdés, de mivel lesz jobb a B csapat edzője? :D Mert nem hinném, hogy tudnának akasztani valaki nagyobb nevet most erre a fél évre.
Hát ez a García Pimienta nem hangzana rosszul, ha barcás lennék: ismeri a rendszert, egy csomó játékossal már dolgozott együtt, ismeri a fiatalokat. Az más kérdés, hogy a Barca rendszer igazán a top Messi-Iniesta-Xavi trióval volt sikeres, és akkor is kellett komoly bírói segédlet a BL-ben.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 13., hétfő 17:48

Barto behódolt a nyomásnak. Naív kérdés, de mivel lesz jobb a B csapat edzője? :D Mert nem hinném, hogy tudnának akasztani valaki nagyobb nevet most erre a fél évre.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 13., hétfő 17:40

Valverde out!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 13., hétfő 13:28

RealMadridFanatic írta: Ez jogos, értem is, és aki ezt csinálja nyugodtan ki lehet röhögni, de Matyi annyit írt le, hogy mire hivatkoznak a fórumokon és lényegében igazak az állítások, csak semmit nem érnek. Ő is leírta, hogy nem volt Aranykupa.

Na mindegy, nem tisztem nekem másokat védeni, csak jó lenne, ha nem rúgnánk bele mindenkibe, mint az nso-n és társain szokás. Itt szerintem tényleg különb társaság van, mint eurobarcán volt anno, az nso-t fel sem kell hozni.
Ott a pont.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 13., hétfő 9:49

füst írta: Így van, én sem értem miért váltott ki ennyi röhögős reakciót. Rendben van amit írt, margón elfér.
Amit írt rendben van, amiért írta, az már nincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. január 13., hétfő 9:00

Ez jogos, értem is, és aki ezt csinálja nyugodtan ki lehet röhögni, de Matyi annyit írt le, hogy mire hivatkoznak a fórumokon és lényegében igazak az állítások, csak semmit nem érnek. Ő is leírta, hogy nem volt Aranykupa.

Na mindegy, nem tisztem nekem másokat védeni, csak jó lenne, ha nem rúgnánk bele mindenkibe, mint az nso-n és társain szokás. Itt szerintem tényleg különb társaság van, mint eurobarcán volt anno, az nso-t fel sem kell hozni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2020. január 13., hétfő 8:55

Én úgy látom ezt a kérdést, hogy senki nem azt vitatja, hogy a matematikailag behozhatatlan, leadhatatlan előnyre veretlenül tettek szert. Az a visszatetsző, és adott esetben a túl nagy erőlködés miatt gúnyolódásra okot adó attitűd, hogy mindez csak a Levante elleni vereség után merült fel. Előtte ment az Aranykupa, meg az Arsenal emlegetése, majd amint kiderült, hogy ezt elbukták egyből váltottak, eggyel lejjebb adták a magukkal szemben felállított szintet elméletben, amit aztán a gyakorlatban ugyanolyan eredménynek igyekeznek beállítani azok, akikről szó van (nem feltétlenül Matyi), mintha az Arsenal nevezetes szezonjával egyenértékű produkciót tettek volna le az asztalra. Ha nincs ló, jó a szamár is. Ha nem tudom a veretlenséget ajnározni (amit jegyez a közvélemény), akkor kitalálom a matematikai veretlenséget, ami korábban senkinek eszébe sem jutott, de én beállítom az eredeti, elbukott céllal egyenértékűnek.
Mint amikor a helyi menő srác azzal dicsekszik, h este 2 csajt visz haza a buliból döngetni, aztán amikor kiderül, hogy "csak" egy lányka állt kötélnek, akkor azzal igyekszik a korábbi elismerő tekinteteket megtartani, hogy jó, de azt az egy csajt kétszer is megcsinálta az éjjel. Szép eredmény, de nem ugyanaz. És ha te ehhez mégis görcsösen ragaszkodsz, akkor jogosan röhögnek ki.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 13., hétfő 8:48

Így van, én sem értem miért váltott ki ennyi röhögős reakciót. Rendben van amit írt, margón elfér.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. január 13., hétfő 8:42

Azert a teljes kephez hozzatartozik, hogy valotlant nem allitott, es elvileg az nso forumokon indult Barcas mantrakat magyarazta meg.

Amikor matematikaliag is bebiztositottak a bajnoki cimet tenyleg veretlenek voltak meg, de ez a kutyat nem erdekli. Volt 38 vagy tobb meccses veretlensegi szeria, de ez a kutyat nem erdekli.
Tehat Aranykupa nem volt.

Az, hogy ezt miert irta be, nem tudom, en nem mennek eurobarcara megmagyarazni semmit, de attol nem kell gyalazkodni. Eloszor en is fogtam a fejem, de visszaolvasva, olyan nagy dolog nem tortent ezzel.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. január 13., hétfő 8:30

na ezért nem fogom elismerni ezeket a hülyéket. ki az a barom aki átmegy az ellenfél szurkolói oldalára majd ekkora világi ökörséget képes benyögni? meg szerinte erre itt vevő bárki? aztán a legjobb, nézzétek :D :D :D
MatyiG írta:Levante volt, de ettől függetlenül igaz, hogy veretlenül lettünk matematikailag bajnokok.
majd pár percre rá
MatyiG írta:Hú, és hol írtam, hogy veretlenül lettünk bajnokok?
végem :lol: :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

jansky
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. május 1., szerda 19:40
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, CR, Kroos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jansky » 2020. január 13., hétfő 8:18

Mindig ez van, ha a RM nyer valamit.
BL? ugyan, elég pár meccset megnyerni, nem tükrözi az egész éves formát. Egyébként is odaadta a reálnak az ellenfél/uefa/gyíkemberek
CDR? Mikiegér kupa, senkit nem érdekel, ezért odaadták a reálnak.
Szuperkupa? Pléhkupa
Spanyol bajnokság? Perez megvette ezt is, ráadásul nem is egy erős bajnokság, nem nagy szám. Különben is, aranykupa, 38 meccses győzelmi széria stb.
Nem csak ebből a topicból szemezgettem. Nso, fb stb.. :)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 13., hétfő 7:49

Realista24 írta:
Kerlon írta:

Azért nagy szám, mert valamivel mindig ki kell tünni a katalán kisebbségi komplexusnak.
De ezzel pont nem lehet. Semmi egyedülálló. Na amit a Pool csinál, az az.

Én csak abban reménykedek, hogy a Pool így menetel fantasztikusan tovább, megdöntenek minden angol rekordot, elmennek akár a BL végéig, de ott elfáradnak és mi nyerünk. :D

Egyébként szerintem sokat beletett a mi sikereinkbe is, hogy szeptemberben pihenő módban toltuk és sokszor már akkor elment a bajnokság. Ha ezt így végig viszi a Pool és duplázna a BL-ben is..hát nem tudom, elég egyedülálló lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 13., hétfő 7:30

Kerlon írta:
Realista24 írta: De ez a 38 meccs mitől szenzáció? Ez nekünk is megvolt korábban, 2017ben például, 40 meccs vagy mennyi, amivel a Barca 39 meccses rekordját múltuk felül.

Persze ez még akkor volt, amikor a Barca sok többsége nem élt.

Sőt, a hatvanas évek körül, otthon 121 meccsen voltunk veretlenek. Asszem akkor volt egy szabály, hogy hazai meccsen csak akkor kaptak fizetést, ha nyertek. Idegenben meg még a döntetlen miatt. Vereség esetén nem volt fizu.
Azért nagy szám, mert valamivel mindig ki kell tünni a katalán kisebbségi komplexusnak.
De ezzel pont nem lehet. Semmi egyedülálló. Na amit a Pool csinál, az az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 13., hétfő 7:20

Realista24 írta: De ez a 38 meccs mitől szenzáció? Ez nekünk is megvolt korábban, 2017ben például, 40 meccs vagy mennyi, amivel a Barca 39 meccses rekordját múltuk felül.

Persze ez még akkor volt, amikor a Barca sok többsége nem élt.

Sőt, a hatvanas évek körül, otthon 121 meccsen voltunk veretlenek. Asszem akkor volt egy szabály, hogy hazai meccsen csak akkor kaptak fizetést, ha nyertek. Idegenben meg még a döntetlen miatt. Vereség esetén nem volt fizu.
Azért nagy szám, mert valamivel mindig ki kell tünni a katalán kisebbségi komplexusnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 13., hétfő 6:28

Readonlyoff: Hányinger mikor valaki fals téziseket, részigaszságokat szül, csak hogy a saját elképzelését elfogadhatóbbá tegye. Az ilyen kontentek értelmetlenek, a valóságtól távoliak, de mindent megtesz az ilyen ember, hogy bizonyítsa saját elfogult igazát, normális, objektív vélemény helyett.
A probléma az, hogy az ilyen ember a saját életében is a sikertelenségnek ágyaz meg vele, mert képtelen kívülről látni a nagy egészet és mindig a 'környezete áldozata' lesz. Aztán csodalkozik ha kinevetik.
Readonlyon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 13., hétfő 6:28

De ez a 38 meccs mitől szenzáció? Ez nekünk is megvolt korábban, 2017ben például, 40 meccs vagy mennyi, amivel a Barca 39 meccses rekordját múltuk felül.

Persze ez még akkor volt, amikor a Barca sok többsége nem élt.

Sőt, a hatvanas évek körül, otthon 121 meccsen voltunk veretlenek. Asszem akkor volt egy szabály, hogy hazai meccsen csak akkor kaptak fizetést, ha nyertek. Idegenben meg még a döntetlen miatt. Vereség esetén nem volt fizu.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég