Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz este a Real szemszögéből?

A szavazás 2020. március 2., hétfő 17:50-kor befejeződött.

Győzelem
46
62%
Döntetlen
6
8%
Vereség
22
30%

Szavazatok száma: 74

davi10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » Tegnap, 12:01

Én elhiszem, hogy nagyon utálod őket, de most ebből a hsz-ből nekem az jön le, hogy el se olvastad amit írtam, csak beidézted.

Ezt, hogy az öltöző kifakadt volna, még ma se találtam sehol (azt viszont igen, hogy a kapitányok belementek a fizucsökkentésbe), annak tükrében pedig még kevésbé tudom elképzelni, hogy a Juve játékosok az egész bérükről lemondtak 4 hónapig.
Segélyért senki nem sírt, csak joguk lenne hozzá, ha eljutnak odáig, hogy felfüggesztik a szerződéseket. Ahogy amúgy minden mas klub játékosainak is.

És csak a rend kevéért:
- Messi a napokban adományozott 1 millió eurót.
- Suarez 500 rászoruló uruguay-i családnak vásárolt be tartós élelmiszerekből meg higiénés cuccokbol.
- A klub felajánlotta az összes létesítményét + 30.000 maszkot.

Biztos vannak még adakozók, ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy azért talán annyira nem gusztustalanok.

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Steve » Tegnap, 23:58

davi10 írta: Nem tudom mennyire megbízható a forrás, én máshol nem olvastam.
Viszont a napokban ha minden igaz több klub is bejelenti ezt (Atleti, Espanyol akikről lehetett olvasni), így talán nem annyira gázos a szitu. És ugye pár napja még azt is lehetett olvasni, hogy a 4 kapitány is belement.
Az viszont elég nevetséges lenne, ha az összes szakosztály közül pont a focisták "lázadnának fel", akik messze a leg túlfizetettebbek.

Nem tudom mikor és hogy lesz vége ennek az egész sztorinak, nagyon remélem, hogy nem fog visszafordíthatatlanul beütni az elmúlt évek ész nélküli pénzszórása.
Ha viszont anyagilag ekkora szarba kerül a klub, akkor főleg hallani se akarok Neynar visszahozataláról.

A világ minden táján emberek a saját kis pénzükből készítgetnek szájmaszkokat. Adakoznak. Éttermek, akiknek szintén bezuhant a vállalkozásuk ételt küldenek ingyen az éjszaka is dolgozó egészségügyi dolgozóknak.

Ezek az emberek a Bugattiban ülve posztolgatnak képeket és sírnak bmeg , hogy segélyt kérnek, meg kell a pénz nekik.

A gyomrom forog tőlük, de tényleg.

Messszi is a világ egyik legjobban fizetett játékosa, évekig volt túlfizetve a klubb által, most meg belerúgna a saját klubbjába és szurkolóiba(mert ugye ki fogja ezt megfizetni, a szurkolók).

Gusztustalanok, de tényleg. Nincs szó erre.

Good boy meg meszkueenklubb...lófax.

Puskás meg a megkeresett pénzével igyekezetta a szegény magyarokat támogatni. A vállakozásai csődbe mentek, mert szétosztogatta mindenét.

Ezek a senkik meg a medencéből ülve Ferrari kulcsot lóbálva még sírnak is.. nem tudom mit mondjak.

davi10

HozzászólásSzerző: davi10 » Tegnap, 23:02

Nem tudom mennyire megbízható a forrás, én máshol nem olvastam.
Viszont a napokban ha minden igaz több klub is bejelenti ezt (Atleti, Espanyol akikről lehetett olvasni), így talán nem annyira gázos a szitu. És ugye pár napja még azt is lehetett olvasni, hogy a 4 kapitány is belement.
Az viszont elég nevetséges lenne, ha az összes szakosztály közül pont a focisták "lázadnának fel", akik messze a leg túlfizetettebbek.

Nem tudom mikor és hogy lesz vége ennek az egész sztorinak, nagyon remélem, hogy nem fog visszafordíthatatlanul beütni az elmúlt évek ész nélküli pénzszórása.
Ha viszont anyagilag ekkora szarba kerül a klub, akkor főleg hallani se akarok Neynar visszahozataláról.

lestat
Kedvenc játékosaid: Beckham,Zidane,C.Ronaldo,Modric,Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. március 28., szombat 21:35

Realista24 írta: There is a total breakdown between the locker room and Bartomeu. The players don't understand why they need to take a pay cut when Real Madrid isn't doing so. [cuatro]

Hogy ezek mindig velunk foglalkoznak :lol:

Amugy nezzenek utana par igazolasnak meg fizetesnek, hatha talalnak valamit :roll:

CR most ad le a fizujabol amugy, ha neki megy Messi is lehetne ennyire önfeláldozó...a kapitányt hátha követnék. :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera ► Dynasty.
Zinedine Zidane
92:48 :sziv:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 28., szombat 20:09

There is a total breakdown between the locker room and Bartomeu. The players don't understand why they need to take a pay cut when Real Madrid isn't doing so. [cuatro]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. március 27., péntek 11:49

ToniKroos írta: Most jutott eszembe szerencsétlen Braithwaite-t. Valószínű ennyi volt neki a Barcás pályafutása. Ha folytatják, addigra gondolom már felépül Suarez, akkor pedig sokat már nem fog játszani. 3 meccs alatt 130 perc. Valószínű tudta mi a sorsa, de azért ennél mindenki többet gondolta, hogy játszik majd.
Amúgy ebből a Barca milyen jól jön ki az hihetetlen. Elfogytak, szenvedtek a meccseken, erre félbeszakad a bajnokság.
Mert a Real nem. :lol:

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. március 27., péntek 11:16

Most jutott eszembe szerencsétlen Braithwaite-t. Valószínű ennyi volt neki a Barcás pályafutása. Ha folytatják, addigra gondolom már felépül Suarez, akkor pedig sokat már nem fog játszani. 3 meccs alatt 130 perc. Valószínű tudta mi a sorsa, de azért ennél mindenki többet gondolta, hogy játszik majd.
Amúgy ebből a Barca milyen jól jön ki az hihetetlen. Elfogytak, szenvedtek a meccseken, erre félbeszakad a bajnokság.

davi10

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 26., csütörtök 18:01

Ha jól szűrtem le, akkor csak ideiglenes felmentésről lehet szó, úgyhogy a golfőrültek maradnak. Bár nyilván nem fogja ezt egyik klub se meghúzni (pláne nem elsőre), azonnal fellázad az öltöző és abból semmi jó nem sül ki.

Szerintem ez a 70%-os megvonás még okés, azért elvileg dolgoznak otthon a játékosok, ugyanúgy mérve van a terhelésük és elvileg senki nem lazsál, szóval a teljes fizumegvonást nem tartanám olyan korrektnek.

A félreértések elkerülése végett: a felmentett játékosok kérhetnek segélyt (vagy valami ilyesmit, nem tudom a hivatalos megnevezést) az államtól, ami nyilván a rendes fizujuk töredéke lenne. Még ha el is jutnánk idáig, szerintem senki nem lenne ennyire pofátlan, Neymar meg még Franciaországban van :mrgreen:

Amúgy ha minden igaz a klub felajánlotta a Camp Nou-t és az összes létesítményt a (katalán) kormánynak, hogy csinálhatnak velük amit akarnak, ha ezzel tudják segíteni a koronavírus elleni harcot.

Aztán a végén Orbánnak lesz igaza, és tényleg nem kellenek a kórházak, csak a stadionok...

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 26., csütörtök 17:03

davi10 írta: A főnök azt is megteheti, hogy átmenetileg felment mindenkit, és mehetnek a játékosok segélyért.
Hm, és azt esetleg nem lehet, hogy csak egy játékost mentünk fel? Teszem azt ha lenne egy wannabe golfozónk, aki annyira kell nekünk mint sántának a púp... :D

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. március 26., csütörtök 16:57

Hát ez nem semmi.

Elvenném a 30%-kat és adnám a spanyol kórházaknak..

Segélyt kérni a kormánytól. Komolyan beszarok ha ez igaz.

A pofátlanságnak is van határa.

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 26., csütörtök 16:43

Játékosok segélyért, menjenek már a picsába. :lol: :lol: :lol: Én az összes fizuját befagyasztanám, csapattól függetlenül, ennyi pénzből ugyan tengődjenek már el valahogy otthon a villában...

davi10

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 26., csütörtök 15:39

A főnök azt is megteheti, hogy átmenetileg felment mindenkit, és mehetnek a játékosok segélyért.

Tudom, hogy Barto-ék két kézzel szórják a pénzt, de aggasztó, hogy egyelőre csak nálunk téma ez, nem tudom, hogy pl. nálatok hogy állnak a fizukkal és mik a tervek a jövőre, ha nem indul be a liga. Márpedig egyhamar nem fog...

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. március 26., csütörtök 12:19

According to AS: Barca captaijs reject the board's plan to cut their salaries. Club president Josip Bartomeu has the right to cut the salaries to up to 70% according to the ERTE regulations. So he offered the Barca players a better proposal which they rejected. He plans on implementing cuts anyway.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 24., kedd 23:20

davi10 írta:
Realista24 írta: Nem tudom igaz e de a Barca kérte az államot hogy szálljanak be a fizetesekbe.
Nem hinném, hogy igaz.

Viszont az állítólag igaz, hogy Barto telefonon beszélt a 4 csk-val, és mind belementek a fizucsökkentésbe.

Közben Messi adományozott 1 millió eurót a koronavírus elleni harcra, vagy valami ilyesmire.
Most volt ülés, amíg kijarasi tilalom van, 70% off fizubol, ezt akarjak.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

davi10

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 24., kedd 23:13

Realista24 írta: Nem tudom igaz e de a Barca kérte az államot hogy szálljanak be a fizetesekbe.
Nem hinném, hogy igaz.

Viszont az állítólag igaz, hogy Barto telefonon beszélt a 4 csk-val, és mind belementek a fizucsökkentésbe.

Közben Messi adományozott 1 millió eurót a koronavírus elleni harcra, vagy valami ilyesmire.

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. március 24., kedd 20:38

kodo írta:
Katalán államot, vagy a franciát?
Uhh, savage

De am tok valid!
ZIDANE

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. március 24., kedd 20:10

Katalán államot, vagy a franciát?
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 24., kedd 19:58

El Sie7e írta:
nehogy véletlenül az legyen a megoldás h csökkentik :mrgreen:
de amúgy tegnap ilyen cikket olvastam, csökkentik ők is a fizukat
Igen elvileg 30% a terv. A maradék hetvenet fizesse az állam :kalapos:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

El Sie7e
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. március 24., kedd 19:54

nehogy véletlenül az legyen a megoldás h csökkentik :mrgreen:
de amúgy tegnap ilyen cikket olvastam, csökkentik ők is a fizukat
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 24., kedd 19:46

Nem tudom igaz e de a Barca kérte az államot hogy szálljanak be a fizetesekbe.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vissza: “Labdarúgás”