Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 29., hétfő 13:09

csababarca írta: Messi rossz formában van, valószínűleg a leggyengébb szezonja ez hosszú idő óta, gólok se jönnek, semmi kb neki, ez már sokat nem is fog változni idén.
De nem tudom, hogy csak az ő hibája e a helyzet, masszív középszer a keret fele (inkább háromnegyede), motiválatlan, lassú, alibi játékosok vannak a pályán nonstop.
Most hirtelen begerjedtünk Fatira meg Puigra, mert ezek legalább sprinteltek egy egészségeset, nézzétek el, hogy nekünk ez nagy szám, mert Busi lépkedéséhez vagyunk szoktatva.

Igazából sok barcás már Messiben látja a dolgok hibáját, és azt, hogy ha visszavonul jön a felemelkedés. Hát én nem tudom, lesz még sírás ha majd nem lesz, és kapaszkodunk a bl-ért jó esetben.
Akármilyen rossz ember, vagy zsarnok, az utóbbi 5 évben már tényleg csak ő tartja az elit közelében a csapatot, néha rásegít TS meg Lajos, és kb kifújt.
Mármint ha végre elvesztitek az all time 5 játékos egyikét, akkor jobb lesz nektek? Ezt gondolják sokan? :mrgreen: Ez csak nekünk lesz jó, hát mióta várom én a napot, hogy végre elhúzzon, szögre akassza vagy bármi, csak tűnjön már el spanyolból.

Messi menedzselését rontotta el a vezetőség, félig érthető módon. És nem ez a vezetőség, hanem már a korábbiak is, nem lehet egy játékosnak ilyen teljhatalmat biztosítani, legyen az Messi vagy CR.

Mi nem is tettük, meglett az eredménye, elment évi 50 gól Madridből. De - részben - hála nektek, még a végén jól is kijöhetünk belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 29., hétfő 13:00

A vezetés szar ott, nem sikerül se normális edzőt se normális játékosokat találni Messi mellé. Neymar eladása óta nagyon próbál tüzet oltani a Barca de nem sikerül.
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. június 29., hétfő 12:26

Messi rossz formában van, valószínűleg a leggyengébb szezonja ez hosszú idő óta, gólok se jönnek, semmi kb neki, ez már sokat nem is fog változni idén.
De nem tudom, hogy csak az ő hibája e a helyzet, masszív középszer a keret fele (inkább háromnegyede), motiválatlan, lassú, alibi játékosok vannak a pályán nonstop.
Most hirtelen begerjedtünk Fatira meg Puigra, mert ezek legalább sprinteltek egy egészségeset, nézzétek el, hogy nekünk ez nagy szám, mert Busi lépkedéséhez vagyunk szoktatva.

Igazából sok barcás már Messiben látja a dolgok hibáját, és azt, hogy ha visszavonul jön a felemelkedés. Hát én nem tudom, lesz még sírás ha majd nem lesz, és kapaszkodunk a bl-ért jó esetben.
Akármilyen rossz ember, vagy zsarnok, az utóbbi 5 évben már tényleg csak ő tartja az elit közelében a csapatot, néha rásegít TS meg Lajos, és kb kifújt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. június 29., hétfő 12:22

lestat írta: https://twitter.com/KaizerT8/status/1277497455681187845

mit képzel magáról eszméletlen :lol:

Csinálja csak amugy,az ilyen viselkedéssel sosem a csapatnak fog kedvezni...

Szerk. látom mar volt. de parádés :lol:

Pfff hát ez komoly. :lol: :mrgreen:
Beképzelt majom,akinek állítom van olyan egója mint mondjuk C.Ronaldonak csak a portugáltól ilyet soha nem láttál meg nem is fogol.Egy nagyképű kis pöcs.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. június 29., hétfő 12:14

Berti írta:
davi10 írta: A legrosszabb, hogy Setien-nek sincs töke lecserélni. A Sevilla ellen bőven lefelé lógott ki, egy tökösebb edzővel talán hozható lett volna az a meccs.
Teényleg ez a legrosszabb..
Amikor mindenképp kell a gól, akkor kellett volna lehozza Messit? Azt a Messit, aki nálatok a pályán és azon kívül is az alfa és omega?
Amikor minden támadás elhalt rajta? Igen.
Azon a meccsen pont nem bizonyította, hogy a pályán alfa és omega lenne.
Nálam az nem állapot, hogy végigjátszik minden meccset, még nálatok is volt, amikor CR padozott meg padon kezdte a meccset, nem?

De jó, oké, Ő érinthetetlen.
Viszont ugyanúgy fennhagyta Suarez-t (aki szintén nulla volt), és bennhagyott 2 cserelehetőséget.
Berti írta:Akkor lett volna balfasz, hogyha akkor lehozza. Plusz akkor ma már más lenne az edző valószínüleg.
Valószínűleg itt az igazság.
lestat írta: Messi szepen lassan kinyirja a csapatot amugy,100millákat költenek amugyis feleslegesen sokszor,ez a pjanic csere sem értem minek kellett,de ő mint jó kapitány rá tesz egy lapáttal hogy kiutálja Griezmannt (kivácsni lennék az okára) leszarja az edzők véleményét, a csapat előtt...és még az sincs h legalabb hátára venné a csapatot es csak azert is ő maga dönti el a meccseket.
Nekünk kell 80 misi a könyvelés miatt, és a Juve partner volt a cserében. Az okosok lekönyvelik a 80 millió bevételt az első félévre (azét ha minden igaz, ma már hivatalos lesz a deal), a 70 misi kiadás meg megy a kövi félévre, ha minden igaz. #MesQueUnClub

Griezmann-t szerintem senki nem fogadta jó szívvel a 2 évvel ezelőtti lósimogatós-videóbejelentős akciója után, de azért a CSK-nak illene túltennie magát ezen.

És igen, ha jól tudom természetesen tervbe van a hosszabbítás vele :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. június 29., hétfő 12:02

Ha már Messit kellene lecserélni akkor megyek csinálom a popcornt :mrgreen: Viccet félretéve, ha Messi visszaesik, és a viselkedése nem lesz elfogadható, a szurkolók kikezdik, simán feláll az első jó ajánlatra. Én ha barcas lennék, és annak a tudatában kezdenénk minden évet, hogy ha Messi jó formában lesz nyerünk, ha nem akkor szopóroller, én nem nála keresném a hibát

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. június 29., hétfő 12:00

Messi szepen lassan kinyirja a csapatot amugy,100millákat költenek amugyis feleslegesen sokszor,ez a pjanic csere sem értem minek kellett,de ő mint jó kapitány rá tesz egy lapáttal hogy kiutálja Griezmannt (kivácsni lennék az okára) leszarja az edzők véleményét, a csapat előtt...és még az sincs h legalabb hátára venné a csapatot es csak azert is ő maga dönti el a meccseket.

Nem értem a logikáját,mi ezzel a célja?

Btw lesz mostnaban szerződés hosszabitása? Az lenne még a hab a tortán.

Setiennek amugyis offos ev vegen ha nem nyer semmit, en a helyeben azzal a lendülettel lehozom,es betenni egy fatit akar vagy nemtudom de mas biztos lelkesebben focizott volna.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. június 29., hétfő 11:55

davi10 írta: A legrosszabb, hogy Setien-nek sincs töke lecserélni. A Sevilla ellen bőven lefelé lógott ki, egy tökösebb edzővel talán hozható lett volna az a meccs.
Teényleg ez a legrosszabb..
Amikor mindenképp kell a gól, akkor kellett volna lehozza Messit? Azt a Messit, aki nálatok a pályán és azon kívül is az alfa és omega? És kit kellett volna behozzon helyette? Chumit? Monchut vagy valami más noname embert? Ja hogy van egy Fati ott. Akkor érte inkább lehozod Busit vagy Suarezt. Ne hülyéskedj ezzel, hogy le kellett volna hozni meg, hogy milyen töketlen emiatt Setien. Akkor lett volna balfasz, hogyha akkor lehozza. Plusz akkor ma már más lenne az edző valószínüleg.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. június 29., hétfő 11:49

https://twitter.com/KaizerT8/status/1277497455681187845

mit képzel magáról eszméletlen :lol:

Csinálja csak amugy,az ilyen viselkedéssel sosem a csapatnak fog kedvezni...

Szerk. látom mar volt. de parádés :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. június 29., hétfő 11:44

Babinho írta: Azért őszintén azt gondolom, hogy nem állna ilyen csehül a barca ha nem küldik el Valverdét, nagy köszi érte Barto. Nem mondom, hogy szárnyalnának, de ez ami most van parádé.
Az a Valverde-féle nihil tarthatatlan volt. Előrelépés Setien, csak szinte minimális.
Játékban mindenképp javultunk, az utolsó 3 meccsünk a játék képe alapján a legjobb egymás utáni 3 meccs, amit évek óta láttam a csapattól. Annyi a különbség, hogy régebben Messi ilyenkor bevert egyetkettőt, most meg pont ezen a 3 meccsen kaput nem talál. Szerintem inkább csak elfáradt, vagy most került hullámvölgybe, de azért megfordult a fejemben az is, hogy edzőt akar buktatni.
A legrosszabb, hogy Setien-nek sincs töke lecserélni. A Sevilla ellen bőven lefelé lógott ki, egy tökösebb edzővel talán hozható lett volna az a meccs.

Messi és Suarez viselkedése viszont tényleg nyugtalanító. Az állítólagos Messi-Griezmann fightot se hiszem, hogy a francia kezdte. Mindenképp szét kéne robbantani a puszipajtásokat. Ha ennek az az ára, hogy mindkettőtől szabadulunk, hát legyen.

Jó esélyt látok arra, hogy kedden a matracék ellen is pontot vesztünk, és ezzel el is dől a bajnokság. Akkor viszont remélem, hogy onnantól nyomatják a kölyköket, meg azokat, akik jövőre is itt lesznek.

Amúgy érdekes a bajnokság, számítottam rá, hogy mindkét csapat gyenge lesz, ezért én mindenhol az Atletico-t jósoltam bajnoknak, talán még egy tippmix-szelóm is van velük valahol.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. június 29., hétfő 10:12

Kezdem azt gondolni hogy amennyit adott Messi a Barcának, legalább annyit el is vett tőlük. Főleg az utóbbi években.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. június 29., hétfő 10:08

Berti írta:
Realista24 írta: Luis Suarez: "What is wrong with us? There are coaches for something, to analyze situations...” #CeltaBarça

Messi ignoring Sarabia(Barca's Assistant Coach)

Legalább egyeztessenek előtte.


Sétien vakarja a fejét, azt sem tudja hol van. :lol: Gyorsan kikezdték a nagy mágust, pedig szó szerint idézte a Cruyff-kódexet. :lol: Messi meg vicc, csapatkapirányként ilyet megengedni magadnak óriási luxus, CR-től nem látsz ilyet soha. Világklasszis, de valszeg egy szarember, aki a spanokon kívül mindenkit lenéz a föld alá.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2020. június 29., hétfő 9:42

Szép, remélem még évekig ott marad Lio. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 29., hétfő 9:30

A fehér, törpe Michael Jordan. :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezzel a séróval meg szakáll nélkül tényleg kicsit szefos kinézete van
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 29., hétfő 9:26

Berti írta:
Realista24 írta: Luis Suarez: "What is wrong with us? There are coaches for something, to analyze situations...” #CeltaBarça

Messi ignoring Sarabia(Barca's Assistant Coach)

Legalább egyeztessenek előtte.
Azt mondja, "Ki ez, te?" :lol: Óriási. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. június 29., hétfő 9:26

Világ legjobbja.

Azért őszintén azt gondolom, hogy nem állna ilyen csehül a barca ha nem küldik el Valverdét, nagy köszi érte Barto. Nem mondom, hogy szárnyalnának, de ez ami most van parádé.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. június 29., hétfő 9:04

Realista24 írta: Luis Suarez: "What is wrong with us? There are coaches for something, to analyze situations...” #CeltaBarça

Messi ignoring Sarabia(Barca's Assistant Coach)

Legalább egyeztessenek előtte.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. június 28., vasárnap 15:03

egy kis helyzetertekeles tolem is.

ami evidens, hogy valamivel elesebben es ami meg fontosabb, sikerehesebben jottetek vissza a kenyszerszunetrol.

szerintem mi mar a virus elott is sokszor hasonloan szensavmentesek voltunk, de az is eleg volt egy eles versenyfutashoz, mivel ti is bele-bele hibazgattatok papiron nyerheto meccsekbe.
de stabilabban jottetek vissza es maris latszik a kulonbseg.

neha olyan erzesem van, mintha fiaink mar elkonyveltek volna, hogy ez az ideny kaszalva lesz, es vagy az olunkbe hullik egy liga vagy maximum nem hirdetnek gyoztest.
most meg, mikor ujra fel kellett volna porogni, egyaltalan nem sikerult.
pedig meg suarezt is visszakaptuk, aki barmennyit is tud benazni, borzaszto sokat pontot hozott nekunk az elmult evekben.

ami a bajnoksag hatralevo reszet illeti, en is a borulatobb barcasok koze tartozom.
bar szerintem mindket csapat fog meg hibazni, de ugy sejtem, mi hamarabb es akkor mar fel is adjak teljesen.
ha ma nyertek, 70-30 korul erzem az eselyeket nemide.
nagyon meg sem erdemelnenk a ket klasszikuson rugott kereken 0 gollal amugy.


az arthur - pjanic cserenek nem orulok.

arthur fiatal, van benne lehetoseg, es szerintem van is benne annyi, hogy a bosnyaknal jobb legyen par even belul.
alapbol oreg a keret, nem orulok neki, hogy ez a stat rosszabbodik.
bar pjanic jelenleg szerintem meg jobb, tapasztaltabb es 2-3 szezonban meg atmenetileg akar elorelepes is lehet, de nem aldoztam volna be.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 28., vasárnap 15:02

Luis Suarez: "What is wrong with us? There are coaches for something, to analyze situations...” #CeltaBarça
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. június 28., vasárnap 14:54

Jó hát ez meg az a rész, amin szerintem senki sem lepődik meg. Kevés olyan edző van akit ott egy Messi kaliber ne kezdene ki az első nehéz időszaknál. Xavi is ezért mondta valszeg, ha visszatér mint edző, az full restart lesz, nem fog Ő Messivel hadakozni


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég