Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. június 30., kedd 11:02

Faust írta: Mar alig varom a kisebbsegi komplexusos nyilatkozatait edzokent. Nem tudom amugy nem ugy ertekelni a helyzetet, mint hogy Bartoek probalnak huzni egy Zidanet, hatha nekik is osszejon. Anno azert Perezre is sokan mondtuk (jogosan), hogy ZZ csak tuzoltas. Csak a kopasz maskepp gondolta. :mrgreen:
Mi azt már meghúztuk anno Peppel, bejött, de vége.
Hogy még egyszer elsülne e jól, necces.
Én nem hoznám Xavit amíg Barto az elnök, meg itt vannak az elkényelmesedett csókosok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 30., kedd 10:30

Mar alig varom a kisebbsegi komplexusos nyilatkozatait edzokent. Nem tudom amugy nem ugy ertekelni a helyzetet, mint hogy Bartoek probalnak huzni egy Zidanet, hatha nekik is osszejon. Anno azert Perezre is sokan mondtuk (jogosan), hogy ZZ csak tuzoltas. Csak a kopasz maskepp gondolta. :mrgreen:

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. június 30., kedd 10:24

wZoLee7 írta: Milyen edzo amugy Xavi? Mi a stilusa? Semmit nem tudok rola. Volt valami mentora akitol tanulhatott? ZZ nek amugy Carlo papa nagyon jot tett, de a kesoi cseteket kar volt ellesni :lol:
Barca-DNS.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. június 30., kedd 10:23

Milyen edzo amugy Xavi? Mi a stilusa? Semmit nem tudok rola. Volt valami mentora akitol tanulhatott? ZZ nek amugy Carlo papa nagyon jot tett, de a kesoi cseteket kar volt ellesni :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 30., kedd 7:34

kodo írta:
wZoLee7 írta:

Xavi restartot akart múltkor még, azt mondta ha vállalja is majd akkor a nulláról akar kezdeni és egy ilyenbe Messi, Suarez és a többiek aligha férnek bele, ha mégis vállalná akkor az érdekes lesz.
Arra reflektaltam, hogy most nyilatkozta elvileg, hogy keszen all a barcara, es januarban bar volt megkereses de meg nem allt készen.
Akkor még nem volt elég drámai a helyzet :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. június 30., kedd 7:18

Berti írta:
babaking írta:
Rebesgetnek a túloldalon mindenféle okos könyvelést. Artúr mint mint bevétel erre a pénzügyi évre lesz írva, Pjanic meg a következőre. Egyik sem ér 70-80 milliót szerintem, de a Barcanak tuti jól jön a könyvekben.

Itt is látszik, hogy akármilyen jó FFP szabályt lehet hozni, a könyvelők mindig meg fogják találni a kiskaput, bár ha a fenti igaz, akkor ez az egyik legrégebbi "trükk" a könyvben.
Tegnap írta le valamelyik kedves barcás kolléga, hogy mi is a helyzet ezzel.

Véleményem szerint ezzel nincs nagy gond, egészen addig amíg nem közös tulajodonossal rendelkező két csapat csinálja vagy Pep a Barcaval. :mrgreen:
Én se mondtam, hogy bajom lenne vele, nyugodtan csinálhatja bárki ha megvan a megfelelő játékos. És ez még hihetőbb mint anno Paulinho :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. június 30., kedd 7:12

babaking írta:
Rebesgetnek a túloldalon mindenféle okos könyvelést. Artúr mint mint bevétel erre a pénzügyi évre lesz írva, Pjanic meg a következőre. Egyik sem ér 70-80 milliót szerintem, de a Barcanak tuti jól jön a könyvekben.

Itt is látszik, hogy akármilyen jó FFP szabályt lehet hozni, a könyvelők mindig meg fogják találni a kiskaput, bár ha a fenti igaz, akkor ez az egyik legrégebbi "trükk" a könyvben.
Tegnap írta le valamelyik kedves barcás kolléga, hogy mi is a helyzet ezzel.

Véleményem szerint ezzel nincs nagy gond, egészen addig amíg nem közös tulajodonossal rendelkező két csapat csinálja vagy Pep a Barcaval. :mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. június 30., kedd 7:04

kapor_89 írta: Azért a Juve megint húzott szerintem egy jót. Odaadták az inkább kifutó félben lévő Pjanicot, Arthuritoért, akibe amúgy bőven benne van a bugi, csak valamiért sosem kapott elég bizalmat a Barcában. Bár kevés Barca meccset nézek, de amikor néztem a meccset és véletlenül játszott is, akkor elég fineszes játékosnak tűnt. Oké, nem tudjuk a hátterét az igazolásnak, de első blikkre megint nem tűnik Barca szempontból egy jó "cserének".
Rebesgetnek a túloldalon mindenféle okos könyvelést. Artúr mint mint bevétel erre a pénzügyi évre lesz írva, Pjanic meg a következőre. Egyik sem ér 70-80 milliót szerintem, de a Barcanak tuti jól jön a könyvekben.

Itt is látszik, hogy akármilyen jó FFP szabályt lehet hozni, a könyvelők mindig meg fogják találni a kiskaput, bár ha a fenti igaz, akkor ez az egyik legrégebbi "trükk" a könyvben.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. június 30., kedd 0:16

Xavi restartot akart múltkor még, azt mondta ha vállalja is majd akkor a nulláról akar kezdeni és egy ilyenbe Messi, Suarez és a többiek aligha férnek bele, ha mégis vállalná akkor az érdekes lesz.
Szerintem vállalni fogja. Most sok barcás meg egyéb katalán kötődésű bűnbakként tekint az argentinra, de nélküle sehol nem lennének. A hírek szerint, ha holnap nem nyernek, akkor Sétien is repül. Ezt személy szerint nem hiszem, de ha az év végén nem jön egyik kupa sem, akkor Bartomeu is nehéz helyzetben lesz. Leülteti Xavit a padra, ezzel megadva azt, amit mindenki akar. Win-win szituáció is lehet, az ő emberének lehet esélye 2021-ben, a Xavi meg Messivel guríthat még egy óriásit, mert kár tagadni, jelen pillanatban brutális előny, ha ő a csapatodban van. Egy esetleges BL győzelemmel meg is alapozhatja a karrierjét, hírnevét.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. június 30., kedd 0:06

wZoLee7 írta:
kodo írta: Írják Xavit. Mi a garancia arra hogy Messi vele nem zorren ossze az elso hullamvolgy utan?
Xavi restartot akart múltkor még, azt mondta ha vállalja is majd akkor a nulláról akar kezdeni és egy ilyenbe Messi, Suarez és a többiek aligha férnek bele, ha mégis vállalná akkor az érdekes lesz.
Arra reflektaltam, hogy most nyilatkozta elvileg, hogy keszen all a barcara, es januarban bar volt megkereses de meg nem allt készen.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. június 29., hétfő 22:40

kodo írta: Írják Xavit. Mi a garancia arra hogy Messi vele nem zorren ossze az elso hullamvolgy utan?
Xavi restartot akart múltkor még, azt mondta ha vállalja is majd akkor a nulláról akar kezdeni és egy ilyenbe Messi, Suarez és a többiek aligha férnek bele, ha mégis vállalná akkor az érdekes lesz.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. június 29., hétfő 22:00

Jelenleg Pjanic jobb jatekos, ez szerintem meg annak tudhato be, hogy mindent feltesznek Messi fennmarado eveire.

Kozeptavon en sem erzem jo cserenek, jo focis a brazil, nagy munkabirasu, ugyes jatekos.

Xavitol meg a "hullamvolgy" kozepette nem volt tul elegans azt nyilatkozni, hogy fel eve meg nem allt keszen a Barca padjara, de mar erzi magaban az erot... En nem orulnek, ha egy korabbi ikon bemondana egy ilyet, tiszteletlenseg a jelenlegi edzovel es igy a klubbal szemben is. Gyanitom Setien napjai meg vannak szamlalva, foleg Messi es Suarez hetvegi szimpatikus megnyilvanulasait is figyelembe veve.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2020. június 29., hétfő 21:27

Azért a Juve megint húzott szerintem egy jót. Odaadták az inkább kifutó félben lévő Pjanicot, Arthuritoért, akibe amúgy bőven benne van a bugi, csak valamiért sosem kapott elég bizalmat a Barcában. Bár kevés Barca meccset nézek, de amikor néztem a meccset és véletlenül játszott is, akkor elég fineszes játékosnak tűnt. Oké, nem tudjuk a hátterét az igazolásnak, de első blikkre megint nem tűnik Barca szempontból egy jó "cserének".

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. június 29., hétfő 21:20

Írják Xavit. Mi a garancia arra hogy Messi vele nem zorren ossze az elso hullamvolgy utan?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 29., hétfő 19:56

Pjanić in 2009: "I have followed Real Madrid since the days of Zidane and Ronaldo Nazario, since then they have been my favourite club and always will be, who doesn't dream of playing for Real Madrid?"
:mrgreen:

Pjanić in 2013: "As a child it was Zidane who made me decide to become a footballer. He was the best I'd ever seen and if you asked me who my favourite team is, I'd say Real Madrid."
:mrgreen: :mrgreen:

Jöhet a címercsók.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. június 29., hétfő 18:08

___Samy___ írta: Anno mikor Benitez mutogatta CR-nek hogy kell gólt rúgni, meg Modricnak megtiltotta, hogy külsővel passzoljon, akkor el volt nézve, hogy orrolnak rá a játékosok. Most Messi van fasirtba a stábbal, az nincs rendben.

Én inkább csak orulok, hogy nincs meg náluk a kohézió.

Beniteznek a szurkolok sem örültek, Ancelotti lett elkuldve egy rossz szezon utan aki amugy elhozta a 10.et, szerintem ott a szurkolok többsege sem akarta a csapatnal tudni.
(btw ezeket amugy cáfolta benitez nem? Hogy ilyen hulyesegeket mondott volna szo szerint már nem emlékszem pontosan.)

Setiennek nemtudom hogy örültek-e a tul oldalon vagy mennyi változást hozott.
Plusz messi valahogy sosem jon ki a végén az edzőivel :lol:

De ennek mi csak örülhetunk,nekem nincs bajom vele. csinálja csak a fesztivált.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. június 29., hétfő 17:30

Anno mikor Benitez mutogatta CR-nek hogy kell gólt rúgni, meg Modricnak megtiltotta, hogy külsővel passzoljon, akkor el volt nézve, hogy orrolnak rá a játékosok. Most Messi van fasirtba a stábbal, az nincs rendben.

Én inkább csak orulok, hogy nincs meg náluk a kohézió.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. június 29., hétfő 17:24

Meglelett Arthur. Azt hittem elegedettek vele es a par meccsen ugyis tunt, mint aki beleillkk a korabbi szisztemakba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 29., hétfő 16:14

Azért az eléggé vicces, ha valaki Messiben látja a Barcelona gyenge pontját. Mármint ha szigorúan a játékot nézem, most ebbe az edzőfúrósdiba nem mennék bele, mert maximum csak sejthetjük az igazságot, ellenben amit a pályán látunk, az fix dolog. Akármilyen támadóstatot ha megnézünk még mindig kimagaslóan Messi áll az élen szinte az összesben, pont hogy nem jobb lesz nélküle a Barca, hanem valószínűleg sokkal rosszabb. Szerintem a vezetőség van ott nagyon vakon, ziro leírta, Neymar távozása óta ami játékos és edzőfronton ott zajlik az vicc kategória. Már nem azért de Valverdét is honnan szalajtották? Milyen koncepció alapján ültették le a padra? Mintha a Bilbao a nem is tudom micsoda támadófocijáról lett volna híres. :lol: A teljesen dilettáns játékos politika meg szerintem Griezzmannál csúcsosodott ki. Még egy Dembelében simán megvolt a potenciál, a sérülésekről annyira nem tehet a Barca, de hogy Grízest hova akarták, bárki megmondta, hogy rohadtul nem fog passzolni a csapatba. Frenkie de Jong is érdekes számomra olyan szempontból, hogy szerintem 1v1-ben Busquets posztja, de ha a spanyolt meg nem hajlandóak a padra ültetni, minek vették meg a hollandot? Ez az Arthur-Pjanic biznisz is tökéletesen példázza, hogy mekkora fejetlenség zajlik ott. Persze értem, hogy miért kell eladniuk Arthurt, de rohadtul nem kéne, ha pl. nem veszik meg Griezzmannt. Majd így a kövi gazdasági évet is kezdhetik -70-80-ról, 31 éves kiégő félben lévő játékosért végülis nagyon megéri. :lol: Pedig Messiben még bőven lett volna pár év szvsz, amit simán kiaknázhattak volna, ha úgy építik fel és frissítik a kiöregedő keretet, illetve edzői stábot.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 29., hétfő 15:36

Marky írta:
Anthony írta: Gondolom elküldi a halálba a segédedzőt, de mondjuk 5-szörös aranylabdásként meg mindenféle kupa után megnézném hányan nem szólnának be egy nyeretlen kis senkinek. Nem mellesleg volt is cikk anno, hogy kicsit túlzásba vitte a fontoskodást a csávóka.
Lehet bármilyen meghatározó elem, a segédedző is a főnöke és kollegája. Nagyon rossz példa ez a többi játékosnak és a fiatalabbaknak is. Szerintem az ilyen nyílt viselkedést nálunk nem tolerálná a vezetőség, Casillas például hasonló miatt került a padra.
Hat nem tudom, nem a torpet akarom vedeni, de ilyen kaliberek melle egyszeruen nem valok ilyen kozepszeru csokak. Lehet mondani hogy profizmus, stbstb, Ce nem ilyen, de nalunk ugyanugy felzabaltak reggelire Benitezt, szerintem Lopit is. Talan nem volt ennyire nyilt pofazas (vagy csak nincs rola video), de annyira nyilvanvalo volt hogy az faj. Nincs ez egyebkent rendjen, de erted amikor egy Benitez magyarazza Cenek hogy ne ugy lojon hanem ahogy a kis videokazettain mutogatja. :lol: Aztan jott ZZ, Ce rogton beallt a sorba, a tobbi mar tortenelem.

De azert menjen a picsaba, termeszetesen. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég