Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 16:39

MARCA: Spanish FA's Technical Committee of Referees (CTA) insist the job done by referee Gonzalez Gonzalez at San Mames & the man in charge of the VAR, Gil Manzano, was carried out to perfection. Muniain & Bartomeu could face fines of up to 18,000 euros for their comments.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 5., vasárnap 15:06

OFFICIAL: Al-Sadd renew Xavi’s contract to continue as manager for the 2020-21 season.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. július 3., péntek 17:12

ziro4vr írta: Tiszta nba lett ez, még pár veteránt visszahívhatnak Kínából is.
A végén ráhibázol és Paulinho tol egy comebacket. :mrgreen:
Vagy esetleg megtalálják hehe kedvencét valamelyik Sao Paulo-i kocsma kertjében fetrengve.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 3., péntek 15:11

Umtiti offolta magát, nem lesz a Villarreal ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 3., péntek 15:07

Tiszta nba lett ez, még pár veteránt visszahívhatnak Kínából is.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 3., péntek 15:05

Most meg állítólag Griezmann <> pénz, Costa, Rabiot cseréről megy a diskurzus a Juve és a Barca között. Nagyon belejöttek
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 3., péntek 13:25

BlancoMark írta:
ziro4vr írta: Azért a Fati gyereknek is volt 2 jó meccse, azóta abból él, nem kell tőle se elájulni.
Szerintem jó a gyerek, csak rossz helyen van. Az ő stílusával nehéz kiteljesedni öregemberek mellett. Egy Dortmund jót tenne neki is.
Szerintem nem az öregemberekkel van a gond, hanem a klubbal és amit próbálnak ráerőszakolni. Nem csak rá, mindenkire.

Tövig nyalj be Messinek hatféle módon. Már nyújtson az is örömöt, ha hozzád ér, stb.stb. Ez a klub teljesen átment Messi FC-be, jól látható, hogy Bartoék is erre tették fel az egész elnökségüket és visszafordíthatatlan lett.

Maga a klub és a képzés továbbra is világszintű, de nagyon más felfogásra van szükségük vagyis lenne.

Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy nem tudok másik olyan klubot, akinek két olyan elnöke is lett volna, mint nekünk. Bernabéu és Pérez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. július 3., péntek 13:18

ziro4vr írta: Azért a Fati gyereknek is volt 2 jó meccse, azóta abból él, nem kell tőle se elájulni.
Szerintem jó a gyerek, csak rossz helyen van. Az ő stílusával nehéz kiteljesedni öregemberek mellett. Egy Dortmund jót tenne neki is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 3., péntek 13:13

Ezeket a fiatalokat kolcson kellene adni es nem azt varni h ok viszik majd a Real Madrid vagy a Barcelona csapatat elore. Rodrygonak es Viniciusnak es iszonyat jot tenne az az ut amit Odrgaard is bejar

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 3., péntek 12:33

Azért a Fati gyereknek is volt 2 jó meccse, azóta abból él, nem kell tőle se elájulni.
Nem illik.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. július 3., péntek 12:18

Realista24 írta:
davi10 írta: A 2 brazil kölyköt nem láttam olyan sokszor, de Vinicius-on jókat szoktam röhögni, a csávó be van oltva gól ellen. Ezt nem tudom, hogy ki tudja-e nőni.
Köszöni, Ő is jókat röhög rajtatok, főleg a nektek lőtt gólja után.
Na igen, van 1 madrid szurkoló haverom, neki mondtam, hogy ha gólt lő nekünk lesz.pom magam, szerencsére elállt a díjtól :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 3., péntek 12:16

petiamadridista írta:Így elvesznek Messi utolsó erős évei.
Ez mehetne a sírkövére a campnounak amikor Majd 3-4 év múlva behintik sóval.

A legnagyobb tisztelettel is Céronaldos posztereket égetnék az udvaron,ha minden arról szólna a csapatom körül,hogy hogyan elégítsük ki az öregember igényeit.

Az alapvető probléma egyébként csak egy aprócska nem elhanyagolható tény,hogy messi nagyobb mint a barszelona.Ezért került patt helyzetbe a klub és bármit megtesznek neki.A Real Madridnál nincs nagyobb név a futballban, ezért mi megtehetjük azt,hogy megmutatjuk történelmünk legjobb játékosának a kijáratot csúnya dolog vagy sem.

Évek óta mondom, a barsza feljutott egy bizonyos szintre sportszakmailag amire maga a klub nincs felkészülve és nem is tudják ezen a szinten kormányozni a hajót. Kb gvuardiola távozása óta arról szól a fáma,hogy milyen pajtit igazoljunk messinek,milyen edzőt hozzunk neki stb... és ezalatt messi akkorára dagadt,hogy kb távozásával a szurkolóbázisuk 70%a megszűnik majd létezni amit nagyon megfognak szívni anyagilag.Főleg így ahogy az elmúlt években dobálják a pénzt a tűzre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 3., péntek 12:09

davi10 írta:


A 2 brazil kölyköt nem láttam olyan sokszor, de Vinicius-on jókat szoktam röhögni, a csávó be van oltva gól ellen. Ezt nem tudom, hogy ki tudja-e nőni.
Köszöni, Ő is jókat röhög rajtatok, főleg a nektek lőtt gólja után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. július 3., péntek 12:04

Berti írta: Hát ez a Fati meg Puig szerintem nagyobb kérdőjel, mint a brazil kölykeink. Fatiban lehet potenciál, de folyamatos játéklehetőség kellene neki, hogy tovább fejlődjön. Ezt nálatok a jövőben nem tudom mennyire fogja megkapni, csak ha Dembelere alapoztok a bal szélen, ő meg szokásához híven, az orvosi szobából nézi végig a szezont.
Puig meg mennyit játszott a nagy csapatban? Van már 5 meccs? Az Atleti és a Vigo ellen láttam, de semmi extra. Védekezni nem tud és a szél is elfújja, míg a szervezéshez annyit tesz, hogy rengeteget mozog és miután megkapta, kettőt tol rajta és alibi a legközelebbi embernek. Szinte mindegyik fiatalban, akit felsoroltál hogy eladtatok, nagyobb potenciál volt.
Nekem hosszú idő után ők ketten azok a Masia-ból, akikben érzem azt, hogy sokáig meg tudnának a kezdőben maradni (nem csak ilyen SR szerepkörben, hogy ahol épp nincs csere, oda bedobjuk). Basszus már most ég és föld, amikor ők beállnak. Mondjuk Puig kemény 56 kilója nagyon kevés, vele mindenképp kezdeni kell valamit. Legalább egy kicsit tudja kompenzálni azzal, hogy baromi erőszakos és kellemetlen, engem is meglepett 1-2 szereléssel.
A 2 brazil kölyköt nem láttam olyan sokszor, de Vinicius-on jókat szoktam röhögni, a csávó be van oltva gól ellen. Ezt nem tudom, hogy ki tudja-e nőni.
De nálam nincsenek ott abban a névsorban, akik hosszútávon jók lehetnek (Valverde, Reguilón, Ödegaard, Kubo). A kis japánt nagyon sajnáltam, hogy nem hozzánk jött vissza. Pedig a Bartomeu-féle keleti nyitás miatt logikus lett volna, hogy minden követ megmozgatunk érte.

Akármennyire tudom, hogy vissza fogom sírni Messi-t, azért megnézném már a restartolt csapatot nélküle és a haverok nélkül. Mert Suarez, Busquets, Pique addig lesznek a csapatnál, amíg Messi. Remélem nem húzzák olyan sokáig, Iniesta és Xavi, ha nem is a csúcson, de még időben, méltósággal tudtak elbúcsúzni, Busi ezt már lekéste, és szerintem Suarez is.

Vannak itt-ott gyerekek, akikre talán majd lehet építeni (a Betis-ből a néger Emerson, Las Palmas-ból a Pedri gyerek, jön nyáron Trincao). Nyilván nem fog mindenki beválni, de ezzel az edzővel/vezetőséggel esélyt sem fognak nagyon kapni.
Ha valamire, akkor erre jó volt az oda-visszavágós spanyol kupa, ott játszhattak a kicsik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 3., péntek 11:45

Remy írta: Alairom, h hulyen igazolnak, bar nekem tetszik. Viszont amig van Messi, addig mellé akarnak igazolni. Ha viszont nem lesz Messi, akkor új Messi kell nekik. Egy új szupersztár.

Én ettől félek csak.
Én meg tőled :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 3., péntek 11:37

Ígyis-úgyis le lesznek maradva mögöttünk pár évvel a csapatépítéssel, ne félj Remy, megvédünk.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 3., péntek 11:34

Alairom, h hulyen igazolnak, bar nekem tetszik. Viszont amig van Messi, addig mellé akarnak igazolni. Ha viszont nem lesz Messi, akkor új Messi kell nekik. Egy új szupersztár.

Én ettől félek csak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 3., péntek 11:28

Bayern Munich bought Leroy Sane, Alphonso Davies, Niklas Sule, Leon Goretzka, Serge Gnabry, Joshua Kimmich, Robert Lewandowski, Xabi Alonso, Thiago, and Jerome Boateng for less money than Barcelona paid for Philippe Coutinho.

Na erről beszélek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 3., péntek 11:15

Remy írta: Mondjuk az is igaz, h nyugodtabban röhögnék a barca jövőjén, ha Bappe és/vagy Haaland már zsebben lenne.

Egy esetleges Messi lelépés után nem kevés pénz szabadulna fel, plusz fix vezér szerep egy érkező klassszisnak.

Griezmann ott kuka, soha nem fognak rá építeni. Szerintem.
És mit érnek a pénzzel? Eddig is szarásig voltak és költöttek, szerencsére ész nélkül.
Persze majd egy másik vezetőség lehet jobb lesz ebben, de addigra Suarez és Messi is bőven lefelé menő ágba kerülhet. Márpedig ők ketten jelentik a gólokat, hátul meg van egy TS, ennek köszönhetik, hogy egyáltalán izgulnunk kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 3., péntek 11:10

Mondjuk az is igaz, h nyugodtabban röhögnék a barca jövőjén, ha Bappe és/vagy Haaland már zsebben lenne.

Egy esetleges Messi lelépés után nem kevés pénz szabadulna fel, plusz fix vezér szerep egy érkező klassszisnak.

Griezmann ott kuka, soha nem fognak rá építeni. Szerintem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 176 regisztrált és 0 vendég