Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 15., szerda 7:53

rashidm írta: Ezt kb csak a barcasok mondjak hogy szép meg látványos.
Ez szerintem erős túlzás, legalábbis én nagyon nem ezt látom/hallom az ismerősi körömben, pedig aztan az összes utálja a barcat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. július 15., szerda 7:30

Az én szememben az adta meg annak a korszaknak az erősségét, hogy úgy ültem le meccset nézni, hogy 100%ig biztos voltam benne hogy lövünk gólokat és 99%ig biztos abban hogy nyerünk. Kétely nélkül.
Főleg a 10/11es csapatnál éreztem ezt, személy szerint.

Utána az utolsó ilyen a 15ös tavasz volt, 2-3 éve meg úgy ülök le, hogy nincs meg ez az érzés.
Ebben a szezonban meg pláne, a gólok is kérdésesek.

Szerintem nehéz elvitetni hogy abban a korszakban a legjobb csapat a barca volt, de ennek vége lett a chelsea elleni bl kieséssel, amit máig nem értek, hogy sikerült összehozni.

Magabiztos volt abban a korszakban a csapat, mint ti a blben az utóbbi 5 évben, vagy most a covid óta. Ha nem lett volna a city elleni odavágó, akkor nem lenne kétségem, hogy duplàztok, baromi erős magabiztosság van most a csapatotokban, 9/9et letolni normál körülmények között is emberes, nem hogy így.

Amúgy vki írta hogy 1000milliárdból a hülye is épít nyertes csapatot. Pont mi vagyunk az ellenpélda, hogy a pénz nem minden, 3-4 év alatt elvertünk sztem közel annyit, mégis csak rosszabb a helyzet.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. július 15., szerda 7:02

Ezt kb csak a barcasok mondjak hogy szép meg látványos. A Chelsea ellen meccs után, nem sokan mondtak hogy ‘jajj de szép meccs volta az’. :lol: Nekem pl nagyon unalmas. Hogy varni, mikor kapcsol ki az ellenfél egy pillanatra. Inkabb mennének neki az ellenfélnek.

A spanyol válogatott győzelmek is hat hogy is mondjam.
... 2008ban Aragonés csapata nyert. 2010ben majdnem kiestek talán Mexikó miatt. 2012ben a döntőn kivul ritka fos játékkal meneteltek előre. 2014, 2018as vb-n lebogtek de nagyon durván. 2016ra meg nem is emlekszem :lol: szoval jah. Nem a tuki-taka a foci alfaja és omegája. Mielőtt meg valki elkezdene belemagyarázni. :lol: Vagyis inkabb úgy fogalmaznék hogy kinek mi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 15., szerda 6:57

Totthm írta: Ja talald ki,hogy az a guardiola csapat szerencsevel nyert 6kupat 1 ev alatt...ha annyira szarok voltak akkor ti miert nem vertetek el abban az idoben kb soha?!mondjuk ami azt illeti ronaldoval se surun sikerult,de mind1.
Az a pep csapat szemre latvanyos,kombinativ,szep focit jatszott.Az egesz vilag csodalta mert osszejott egy olyan gepezet ami latvanyos (nem a mostani tili toli ment) es mindenki illeszkedett a rendszerbe es ezt ugy megkomponalni ahogy...Azert a spanyol vb,eb hez is kellett ez a stilus,na meg Iniesta,Xavi,Ramos,Cassilas,Pique,David Villa fele vonal.
Irány vissza a barlang.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Totthm
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020. július 14., kedd 23:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Totthm » 2020. július 15., szerda 1:16

Ja talald ki,hogy az a guardiola csapat szerencsevel nyert 6kupat 1 ev alatt...ha annyira szarok voltak akkor ti miert nem vertetek el abban az idoben kb soha?!mondjuk ami azt illeti ronaldoval se surun sikerult,de mind1.
Az a pep csapat szemre latvanyos,kombinativ,szep focit jatszott.Az egesz vilag csodalta mert osszejott egy olyan gepezet ami latvanyos (nem a mostani tili toli ment) es mindenki illeszkedett a rendszerbe es ezt ugy megkomponalni ahogy...Azert a spanyol vb,eb hez is kellett ez a stilus,na meg Iniesta,Xavi,Ramos,Cassilas,Pique,David Villa fele vonal.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. július 15., szerda 0:54

Faust írta: Én konkrétan emlékszem, amikor Rijkaard már az utolsókat rúgta, a barcások 90%-a szinte követelte, hogy Xavit is el kell takarítani mert semmi extra, csak egy színtelen szagtalan katona. Egy évvel később már Ő volt minden idők valaha volt legjobb középpályása. :lol: :lol: :lol:

Iniesta más tészta, a csávó színtiszta futball, és mellé egy alázatos ember aki soha egy kurva rossz szót nem szólt emlékeim szerint. Ha nem barcás lett volna, hiányozna a mai napig, így csak örülök, hogy már levezet.
Erre én is tisztán emlékszem Xavival kapcsolatban. :D Sőt, a Milannak majdnem el is adták. Azért az se semmi hogy 28 éves koráig SEHOL - még a Barcások se - emlegették nem hogy all time, hanem semmilyen szinten a legjobb középpályások között, aztán 2008 után hirtelen korszakos zseni lett.

Egy rendszer tökéletes építőeleme volt, aki soha sehol máshol, semmilyen futballkorszakban nem tudott volna maradandót alkotni, csak abban ami Peppel zajlott abban a pár évben.


Iniesta meg vitán felül hatalmas nagy klasszis volt.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 15., szerda 0:54

Aki meg hülye az majd magyarázhatja az unokáknak,hogy miért is számít barszelonában aranykorszaknak egy olyan évtized ahol a Real Madrid 5 év alatt nyert 4 bl-t.Vagy,hogy miért nyert Céronaldo a fos portugalokkal eb-t és messi miért nem argentinával bármit.
Hát, szerintem volt Barca aranykorszak, 2005-2015 egyértelműen az ő időszakuk volt, a végére nőttünk fel melléjük.
De kisebb-nagyobb szünetekkel abban a 10 évebn ők voltak a csúcs.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 15., szerda 0:22

MorataMartin írta: Átugrottam az eurobarcára, ahol elolvastam a könyvajánlót Graham Hunter művéről. Őszinte leszek semmi kedvem vitát kirobbantani, de a Guardiola-féle Barcelona sosem volt az "húúú". Én sosem találtam a Tiki-takában, az űrfociban, (vagy hogyan nevezték még...) semmi szépet, nekem ez az unalmas labdajáratás inkább a futball halála volt. Én mindig jobban kedveltem a küzdeni tudó, szép kontratámadásokat vezető, stabil védekezésből támadásra váltó csapatokat. Nem vitatom annak a Barcelonának az érdemeit, de Xavi és Iniesta a szememben sosom fogják megközelíteni az igazi művészt, aki Zidane volt. Nem fogok udvarias elismerő tagmondatok írni innentől a gondolatmenetembe, de én pl. Messi játékától sem vertem a földhöz a fenekemet, mert olyan gyönyörű volt. Számomra Cristiano Ronaldo eleinte cselezős, majd letisztult gólgép játékosa sokkal jobban tetszett, vagy mondhatnám Thierry Henryt az Arsenalos korszakából, aki szintén gólgép volt. Nálam a küzdeni akarásból jelesre a 2006–2007-es Real Madrid végzett, vagy a 2014-es BL-győztes Real Madrid, vagy a 2006-os Liverpool. Továbbra is állítom, hogyha nincs Pepe kiállítása 2011-ben akkor mi nyerjük a Bajnokok Ligáját. Nekem ez a földönfetrengős, halálomig passzolok, állandóan a bíróval foglalkozom foci sosem jött be. Persze lehet korszakos csapat a Pep-team, de ők mondjuk 4 év alatt nyertek 2 BL-t, mit 5 év alatt 4et. A 2012-es szezonban 100 pontos bajnoki rekordot állítottunk fel a korszakos barcelona előtt, ezeket miért nem mondja senki?
Marketing az egész. Jól adták el magukat. Az egész mézes mázos sajátneveléses faszság meghintve a tiki takával amit érdekes módon 2008ig szinte nem is hallottam pedig 100éve azt játszák... Ezt amúgy jól csinálják a mai napig. Gyakorlatilag már lerohadt róluk az összes hazugság de képesek egy villareal elleni győzelem után telehányni a netet azzal,hogy visszatért a futball. De millió példa van erre,amikor kitalálták,hogy bajnokság>bl meg,hogy a rekord góllal és pontokkal bajnok Real az antifoci stb... meg tudja a tököm már mennyi baromságot szórtak az éterbe. Mondjuk nekem még mindig a psg elleni visszatérés a kedvenc,micsoda fordítás,hogy aztán tátott szájjal menjenek a faszerdőbe megint a következő fordulóban :lol:

Iniesta amúgy penge volt. Nyilván nem egy Zidane de world class. Xavi tucat.

Aki érti a footballt az pontosan eltudja helyezni a világ futballjában gvuardiola barszáját és messit is mint játékost.

Aki meg hülye az majd magyarázhatja az unokáknak,hogy miért is számít barszelonában aranykorszaknak egy olyan évtized ahol a Real Madrid 5 év alatt nyert 4 bl-t.Vagy,hogy miért nyert Céronaldo a fos portugalokkal eb-t és messi miért nem argentinával bármit.

De tartom,hogy a saját hazugságukban való hitük lesz a vesztük is egyben. Addig baszkodnak ekörül az egész tikitaka-messi mítosz körül amíg egyszercsak a milannal játszanak el csoportmeccset.

Ezért jó ha egy klub filozófiája a győzelem,nem pedig valami ideiglenes Kitalált dolog,Vagy egy adott stílus ami nem fenttartható anélkül,hogy a világ neszaladjon el mellettük.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 14., kedd 23:55

Én konkrétan emlékszem, amikor Rijkaard már az utolsókat rúgta, a barcások 90%-a szinte követelte, hogy Xavit is el kell takarítani mert semmi extra, csak egy színtelen szagtalan katona. Egy évvel később már Ő volt minden idők valaha volt legjobb középpályása. :lol: :lol: :lol:

Iniesta más tészta, a csávó színtiszta futball, és mellé egy alázatos ember aki soha egy kurva rossz szót nem szólt emlékeim szerint. Ha nem barcás lett volna, hiányozna a mai napig, így csak örülök, hogy már levezet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 14., kedd 23:34

Így van.

Én sem tartottam többnek sosem Xavit, mint egy átlag jó játékost. Ami nem kis érdem szintén, de messze a zsenitől.

Iniesta teljesen más szint ő zseni volt! Fantasztikus játékos, a megindulásai, passzai, meglátásai, mind zseniálisak voltak.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. július 14., kedd 22:44

MorataMartin írta: Nem vitatom annak a Barcelonának az érdemeit, de Xavi és Iniesta a szememben sosom fogják megközelíteni
Adom, kiveve ezt. Nekem Iniesta mindig is Extra volt. Nagyon Extra. Megközelíti.
De Csávitol hanynom kell. Keci akkora alibi szart, amit az az ember 15 evig eladott az embereknek. Atyavilag...
Nézzünk mar meg egy Kroost hogyan hozza le azt a posztot, hasonlo % hatékonysággal, mint anno Csavi. A német jobbal, ballal, háttal csukott szemmel odarakja a bogyót, ahova akarja. 7 méterre, vagy 70 re.. tokmindegy, kockázatos? Nem szamit. osztonbol forgatja a csapatot es iranyit. De még az 50 eves Pirlo is bl dontobe vitte a csapatát, ugy hogy kozben sétált, mert futni nem birt, de még neki is volt toke, meg jobb volt nezni, mint azt a szintelen, szagtalan, sunyi, unalmas semmirevalo munkát, amit Csávi elvegzett.
A tag vilag eleteben a turira ment. Ha a tuti passzaba beleakartak allni, akkor forgolodott egyet kettot, aztan passzolta a 100% os zsugat. Van ezer video, ami ellent mond nekem xavi skillsy dribbling long passes de na...Khedira is cselezte ki az egész barca védelmét, mégis leves...

Amit Xavi csinalt semmi gond nincs vele. Jó labdarúgó , jo csapatjatekos. A gond az, hogy hova helyezik őt az emberek. Ha prime barca, akkor messi iniesta xavi. Odaát edzőnek is ugy várják, mint a messiast. Nem volt extra a pali. Piedesztalra emelték, pont, mint Pep et. Xavi.......pedig ha akarod akkor egy ever banega is lehozza neked ugyanezt. Bocs, Iniestarol akartam irni, de megint elkalandoztam. Űrfoci
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 14., kedd 22:14

guardiola a világ legszerencsésebb edzője (nem, az zidane, bocs), mert az ő keze alatt játszott a csúcsmesszi kiegészülve néhány penge spílerrel mint iniesta vagy david villa. ez az oka, hogy ott tart ahol.

jól jellemzi a csapatait, hogy a barca után (sőt már ott is) ahhoz hogy szép és eredeményes játékot tudjon játszani a világ összes pénze a rendelkezésére állt. merem állítani, bár ez nem valami merész állítás, hogy ha más is kapott volna 1 milliárd eurót (!!!!) játékosokra, akkor ugyanúgy képes lett volna szépen és eredeményesen játszatni a csapatát.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. július 14., kedd 17:42

Átugrottam az eurobarcára, ahol elolvastam a könyvajánlót Graham Hunter művéről. Őszinte leszek semmi kedvem vitát kirobbantani, de a Guardiola-féle Barcelona sosem volt az "húúú". Én sosem találtam a Tiki-takában, az űrfociban, (vagy hogyan nevezték még...) semmi szépet, nekem ez az unalmas labdajáratás inkább a futball halála volt. Én mindig jobban kedveltem a küzdeni tudó, szép kontratámadásokat vezető, stabil védekezésből támadásra váltó csapatokat. Nem vitatom annak a Barcelonának az érdemeit, de Xavi és Iniesta a szememben sosom fogják megközelíteni az igazi művészt, aki Zidane volt. Nem fogok udvarias elismerő tagmondatok írni innentől a gondolatmenetembe, de én pl. Messi játékától sem vertem a földhöz a fenekemet, mert olyan gyönyörű volt. Számomra Cristiano Ronaldo eleinte cselezős, majd letisztult gólgép játékosa sokkal jobban tetszett, vagy mondhatnám Thierry Henryt az Arsenalos korszakából, aki szintén gólgép volt. Nálam a küzdeni akarásból jelesre a 2006–2007-es Real Madrid végzett, vagy a 2014-es BL-győztes Real Madrid, vagy a 2006-os Liverpool. Továbbra is állítom, hogyha nincs Pepe kiállítása 2011-ben akkor mi nyerjük a Bajnokok Ligáját. Nekem ez a földönfetrengős, halálomig passzolok, állandóan a bíróval foglalkozom foci sosem jött be. Persze lehet korszakos csapat a Pep-team, de ők mondjuk 4 év alatt nyertek 2 BL-t, mit 5 év alatt 4et. A 2012-es szezonban 100 pontos bajnoki rekordot állítottunk fel a korszakos barcelona előtt, ezeket miért nem mondja senki?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. július 12., vasárnap 12:19

Realista24 írta: Griezmann elvileg off a szezon végéig. Combizom sérülés.
Tegnapi luftnal meghuzodott :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 12., vasárnap 12:11

Griezmann elvileg off a szezon végéig. Combizom sérülés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. július 11., szombat 20:20

Realista24 írta: Rivaldo

"Barcelona's problem isn't VAR, it's a lack of quality. Bartomeu is trying to use stuff like VAR to justify himself to the fans and pretend that his club's difficulties aren't the fault of himself, the players or the manager."
Mijenigaztölle :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. július 11., szombat 20:03

Realista24 írta: Rivaldo

"Barcelona's problem isn't VAR, it's a lack of quality. Bartomeu is trying to use stuff like VAR to justify himself to the fans and pretend that his club's difficulties aren't the fault of himself, the players or the manager."

Nehez lenne szebben mondani, maximum jobban kifejtve. Szerencsere jovore valasztasok, izgi lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 11., szombat 19:57

Rivaldo

"Barcelona's problem isn't VAR, it's a lack of quality. Bartomeu is trying to use stuff like VAR to justify himself to the fans and pretend that his club's difficulties aren't the fault of himself, the players or the manager."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. július 9., csütörtök 10:46

babaking írta: mind a kettö piros böven adható volt így visszanézve, bár a is igaz, hogy volt idén jópár hasonló helyzet amikor csak sárgát ért a hasonló. Viszont plusz pont, hogy következetesek voltak.

Kiváncsi vagyok hány meccset kap Fati, idén üde színfolt a Barca játékában. Gondolom 2 körül fog kapni, de nem lennék meglepve ha csak egyet kapna. Nem volt szándékos durvaság, csak egy kis fiatalos lendület, eddig nem úgy tünkt hogy hentes lenne belöle szóval én nem fegyelmezném most túl.
Nehogymár attól függjön az eltiltás, hogy hány éves vagy. Ha ugyan ezt csinálta volna Vidal, akkor pihenhetne 2 meccset.

Amúgy tényleg kitűnik a játékával az alibi-lassított tempójú játékosok közül. :agree:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. július 9., csütörtök 10:37

babaking írta: mind a kettö piros böven adható volt így visszanézve, bár a is igaz, hogy volt idén jópár hasonló helyzet amikor csak sárgát ért a hasonló. Viszont plusz pont, hogy következetesek voltak.

Kiváncsi vagyok hány meccset kap Fati, idén üde színfolt a Barca játékában. Gondolom 2 körül fog kapni, de nem lennék meglepve ha csak egyet kapna. Nem volt szándékos durvaság, csak egy kis fiatalos lendület, eddig nem úgy tünkt hogy hentes lenne belöle szóval én nem fegyelmezném most túl.
Egyébként is o mar huzta visssza a labat a talalkozas előtti 3 miliszekundumban :mrgreen: vissza is kene vonni a pirosat :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég