Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. augusztus 26., szerda 14:23

Man City are weighing up offering Lionel Messi a long-term contract that would see him move to partner club NYCFC after three years in the Premier League, several sources have told @RodrigoFaez & @moillorens

*
Lionel Messi's former agent thinks he's already chosen his next team...
"For me, Messi already has a team: Inter.

Mekkora showt csinálnak itt nekünk erre a langyos nyárra :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. augusztus 26., szerda 14:22

En ugy gondolom, az egesz mogott Laporta all. Messivel joban vannak, jelentos valtozasokat hozna, ha o lenne az elnok. Minel hamarabb. Ez csak egy osszeeskuves elmelet, de a mai vilagban (plane) elkepzelheto, hogy o mozgatja a szalakat.
:goat:

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. augusztus 26., szerda 13:53

Egy ismerősöm posztja:

"A záradék nincs érvényben, június 10-ig szól de a spanyol legfelsőbb bíróság vis maior helyzetté nyilvánította a koronavírus okozta válságot. Nem azért lehet Messinek joga felbontani a szerződést mert tovább tartott a szezon, hiszen a szerződésben konkrét dátum volt. Azért lehet rá joga mert a spanyol jog bármilyen szerződésben foglaltak feletti hatásként ismeri el a koronavírus járványhoz hasonló kivédhetetlen helyzeteket. Ha rá akartok keresni akkor "force majeure".

Arról valahogy egyik ilyen csekmet hungarokatalán shitblog se beszél, hogy a Barcelona nem úgy működik mint egy valódi focicsapat: a sorozatos mentőcsomagok miatt pár évtizede már nonprofit cégként működik (törvény kötelezi erre őket, a Real Madridot és a Bilbaot) ahol az elnök és a board a SAJÁT VAGYONÁVAL felel a költségvetésért. Ha hiánnyal adják át a klubot a következő elnökségnek akkor az igazgatósági tagok a saját vagyonukból pótolják ki a hiányt. A válság és könyvelési machinációk miatt márciusig nem lehet arra számítani, hogy egyenesbe jön a csapat költségvetése. Ha Bartomeu most lemondana csődbe kerülne mindenki akinek dolgozik, a teljes igazgatótanács. Ezt Messi is tudja.

Szóval Bartomeu nem fog lemondani, Messi meg majd eligazol ahová akar a heti 600 ezres fizetésével 33 évesen úgy, hogy közben a barcelona 700 milliót fog követelni attól aki szerződést ajánl neki. FC Hollywood."

nem tudom volt e már ez a sztori, mindenesetre így még izgalmasabb a végkifejlet.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 26., szerda 13:14

Toti írta: egyébként kajak vannak akik még faxot használnak? :D
Írországban voltam az egyik elit szálloda legleg lakosztályában (szétnézni :D ). Egy iroda szer volt a külön iroda részben, egy faxgép.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. augusztus 26., szerda 13:13

poronty írta: Volt korábban egy stat, hogy Messi idén többnyire csicska csapatoknak rúgta a góljait a bajnokságban. Akinek megvan ez a statisztika, bepötyögné nekem kérem?
https://www.transfermarkt.com/lionel-me ... aison=2019

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. augusztus 26., szerda 13:12

Ha tenyleg elmegy a helyeben tuti hogy az interbe vagy a juveba mennek. Egyrezst az hogy karrierjuk vegen osszeallnanak cr-rel az nagyot szolna, es ha raknanak mogejuk olyan kpt akik vedekeznek helyettuk akkor az egy jo paros lenne.
Az inter is jo valasztas lenne, siman vannak mar a juve szintjen a meretet nezvem

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. augusztus 26., szerda 13:09

egyébként kajak vannak akik még faxot használnak? :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. augusztus 26., szerda 13:03

kiserik írta: Én azt nem vágom teljesen, hogy az elnököt miért ekézi minden barcás? A világ pénzét elköltötte, megteremtette, hogy Messi a kis játszóházát úgy alakítsa, ahogy akarta. Még az edzők is úgy forogtak, ahogy a törpe fütyült. Aztán mikor a fejére potyog a saját szara, előbb elkezd edzőzni, lecserélik az edzőt, majd mikor az új edző reformokat akar, akkor meg elkezd menekülni meg fenyegetőzni.
Sokat köszönhetnek Messinek, de az utóbbi idők "eredményei" szintén neki köszönhetőek, erre ő az áldozat. Komolyan nem értem.
Nekem a kedvencem az, amikor valaki azt irta, hogy meltatlan ez a csapat Messihez, nem hiaba lepett le Neymar is. :mrgreen:

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. augusztus 26., szerda 13:01

ikelemen5 írta: Nyilván nem egészséges az, hogy a csapat egy játékosa így akar nyomást gyakorloni a vezetőségre. Az elnökre. Ez nem az ő feladata. Az ,hogy milyen ténykedések voltak az elmúlt években a Barcelonánál, értelemszerűen követtem. Azt is tudom, hogy ezzel az elnökkel hozták 2015-ben a triplát, majd talán annak következtében lett újraválasztva.

Szerinten az edzőválasztással rontottak el sokmindent, de azt is lehetett hallani, olvasni itt-ott, hogy az edzőket is már Messi beleegyezésével hozzák. Ami szintén nem normális dolog.

És tényleg elköltöttek 1 milliárd eurót, de arról már nagyon nem az elnök tehet, hogy az Umtiti lesérül és tönkre megy a térde kb örökre, a Dembelé sem tud 8 meccset lejátszani egyhuzamban, hogy az Arthur elmegy síelni, tripperes lesz, és amúgyis szarik az egészre. Hogy az a Coutinho, aki mindenhol meghatározó játékos tudott lenni, csak Valverdenél nem, az így megbukik Barcelonában.

Ez rengeteg szerencsétlenség. Ezekért a játékosokért nem azért fizetett ennyit a barca, mert olyan kedvül volt, hanem sorba álltak értük atop klubok. Emlékszem, hogy irigykedtem, és féltem tőle, hogy a Dembele nem a realba jött. Aztán puff.

Ezek mind edzői problémák. Az, hogy a barca ilyen hulladék játékot játszik folyamatosan, amilyet, és a bl kudarcok után sem csapták ki a Valverdet, az tarhatatlan. És amikor a Liverpool kirakta őket, akkor az odavágón ugyan ez a barca ha 5-ot lő a poolnak, nem szól senki semmit.

Fejben nagyon szétesett az a csapat a blben. Ez is edzői hiba.
De a menesztése után látszott, hogy nem felszabadult az öltöző, hanem elkezdtek duzzogni.

Nem fekete-fehér semmi, és amennyire hibás a kialkult helyzetért az elnökük, annyira Messi is. Ha barca drukker lennék, lehet, hogy mindkettő távozását szeretném.

Egy marad egy csapatnyi jó játékosuk még Messi távozásával is, kérdés, hogy csapatuk lesz-e?
Remélem nem, és bedől az egész. :kalapos: :mrgreen:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. augusztus 26., szerda 13:01

Volt korábban egy stat, hogy Messi idén többnyire csicska csapatoknak rúgta a góljait a bajnokságban. Akinek megvan ez a statisztika, bepötyögné nekem kérem?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 26., szerda 12:53

kiserik írta: Én azt nem vágom teljesen, hogy az elnököt miért ekézi minden barcás? A világ pénzét elköltötte, megteremtette, hogy Messi a kis játszóházát úgy alakítsa, ahogy akarta. Még az edzők is úgy forogtak, ahogy a törpe fütyült. Aztán mikor a fejére potyog a saját szara, előbb elkezd edzőzni, lecserélik az edzőt, majd mikor az új edző reformokat akar, akkor meg elkezd menekülni meg fenyegetőzni.
Sokat köszönhetnek Messinek, de az utóbbi idők "eredményei" szintén neki köszönhetőek, erre ő az áldozat. Komolyan nem értem.
Belevannak bolondulva az emberbe. Ha odaszarna a pálya közepére és elkezdené dobálni vele a szurkolókat azt is megértené a többség hiszen ő egy áldozat.

A barsza mindenkori vezetősége televolt bűnözőkkel meg tróger alakokkal barto viszont tényleg messi csicskája volt de még rossel is. Ezek a tatamartinok meg hasonló figurák felsem merültek volna a barszánál ha nincd messi.

Szerintem messi egy nagyon buta és gyenge jellem és ők egy ilyen figurát hagytak a fejükre nőlni aztán most ég az egész város. Valakinek kordában kellett volna tartani a tagot,hogy fiam te focizzál és kussolj.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. augusztus 26., szerda 12:52

akárki viszi el szerintem jól befürdik vele. a felszínen biztos hoz egy szintet de ami a háttérben lesz neki adva az durván nem éri meg. remélem fürdik vele az egyik olajos :mrgreen:

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. augusztus 26., szerda 12:52

Jó a műsor odaát nem kérdés :D és szerintem még jobb lesz. Bartóékból simán kinézem hogy miután Messi ledobta a kvázi atombombát és puccsolni akarta az elnökséget majd ők is visszalőnek és szivarogtatanak pár szaftos dolgot Messiről főképp ha tényleg lelép.


Mondjuk nem bánnám mert lenne min csamcsogni ha már ilyen unalmas nekünk ez a nyár, másrészt nem kicsit csípi a csörömet ez a good boy szerep ami körüllengi aztán emberileg kanyarban sincs CR-hez képest.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. augusztus 26., szerda 12:51

kiserik írta: Én azt nem vágom teljesen, hogy az elnököt miért ekézi minden barcás? A világ pénzét elköltötte, megteremtette, hogy Messi a kis játszóházát úgy alakítsa, ahogy akarta. Még az edzők is úgy forogtak, ahogy a törpe fütyült. Aztán mikor a fejére potyog a saját szara, előbb elkezd edzőzni, lecserélik az edzőt, majd mikor az új edző reformokat akar, akkor meg elkezd menekülni meg fenyegetőzni.
Sokat köszönhetnek Messinek, de az utóbbi idők "eredményei" szintén neki köszönhetőek, erre ő az áldozat. Komolyan nem értem.
Eddigi egyik legjobb jellemzése a dolgoknak.
Vicces az egész

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 26., szerda 12:36

Én azt nem vágom teljesen, hogy az elnököt miért ekézi minden barcás? A világ pénzét elköltötte, megteremtette, hogy Messi a kis játszóházát úgy alakítsa, ahogy akarta. Még az edzők is úgy forogtak, ahogy a törpe fütyült. Aztán mikor a fejére potyog a saját szara, előbb elkezd edzőzni, lecserélik az edzőt, majd mikor az új edző reformokat akar, akkor meg elkezd menekülni meg fenyegetőzni.
Sokat köszönhetnek Messinek, de az utóbbi idők "eredményei" szintén neki köszönhetőek, erre ő az áldozat. Komolyan nem értem.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. augusztus 26., szerda 12:11

Nyilván nem egészséges az, hogy a csapat egy játékosa így akar nyomást gyakorloni a vezetőségre. Az elnökre. Ez nem az ő feladata. Az ,hogy milyen ténykedések voltak az elmúlt években a Barcelonánál, értelemszerűen követtem. Azt is tudom, hogy ezzel az elnökkel hozták 2015-ben a triplát, majd talán annak következtében lett újraválasztva.

Szerinten az edzőválasztással rontottak el sokmindent, de azt is lehetett hallani, olvasni itt-ott, hogy az edzőket is már Messi beleegyezésével hozzák. Ami szintén nem normális dolog.

És tényleg elköltöttek 1 milliárd eurót, de arról már nagyon nem az elnök tehet, hogy az Umtiti lesérül és tönkre megy a térde kb örökre, a Dembelé sem tud 8 meccset lejátszani egyhuzamban, hogy az Arthur elmegy síelni, tripperes lesz, és amúgyis szarik az egészre. Hogy az a Coutinho, aki mindenhol meghatározó játékos tudott lenni, csak Valverdenél nem, az így megbukik Barcelonában.

Ez rengeteg szerencsétlenség. Ezekért a játékosokért nem azért fizetett ennyit a barca, mert olyan kedvül volt, hanem sorba álltak értük atop klubok. Emlékszem, hogy irigykedtem, és féltem tőle, hogy a Dembele nem a realba jött. Aztán puff.

Ezek mind edzői problémák. Az, hogy a barca ilyen hulladék játékot játszik folyamatosan, amilyet, és a bl kudarcok után sem csapták ki a Valverdet, az tarhatatlan. És amikor a Liverpool kirakta őket, akkor az odavágón ugyan ez a barca ha 5-ot lő a poolnak, nem szól senki semmit.

Fejben nagyon szétesett az a csapat a blben. Ez is edzői hiba.
De a menesztése után látszott, hogy nem felszabadult az öltöző, hanem elkezdtek duzzogni.

Nem fekete-fehér semmi, és amennyire hibás a kialkult helyzetért az elnökük, annyira Messi is. Ha barca drukker lennék, lehet, hogy mindkettő távozását szeretném.

Egy marad egy csapatnyi jó játékosuk még Messi távozásával is, kérdés, hogy csapatuk lesz-e?
Remélem nem, és bedől az egész. :kalapos: :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. augusztus 26., szerda 12:02

Azért elég elmebeteg, hogy ha elmegy Messi és Suarez, akkor is marad 3 db. 100 milliós játékosuk: Coutinho, Dembele, Griezmann.
Ha Dembele nem lenne állandóan sérült, akkor azért ennek a hármasnak lehetne adni egy esélyt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 26., szerda 11:49

dzsi91 írta:
wZoLee7 írta: Az eddig sem volt titok, hogy a barca drukkerek nagy resze inkabb Messi drukker. Eleg csak arra gondolni h miert is lett argentin fan a nagy reszuk
válogatottaknak ami nem magyar én is max 1-2 játékos miatt szorítok de ami itt megy az parádé :lol: aszondja azért lettem Messi zárojelben barszelona fan mert ponponpont :lol:

Jó nagy gyomros lesz ez barszelonának nem csak sportszakmailag.
En meg mindig azt mondom, a keretuk nagyon fellelegezne Messi tavozasaval. Kitehetnek azokat akiket kell, rendbe tehetnek a fizeteseket. Sokkal nagyobb gond nekik az elnok edzo mizeria. Nekik mar a legjobb az lenne ha repulne az elnok is de az edzo maradna, mert ha rgy ev mulva all fel az elnok, az utod tutira uj edzot nevez ki mind1 mit ernek el iden. De ezt maguknak koszonhetik

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 26., szerda 11:36

wZoLee7 írta: Az eddig sem volt titok, hogy a barca drukkerek nagy resze inkabb Messi drukker. Eleg csak arra gondolni h miert is lett argentin fan a nagy reszuk
válogatottaknak ami nem magyar én is max 1-2 játékos miatt szorítok de ami itt megy az parádé :lol: aszondja azért lettem Messi zárojelben barszelona fan mert ponponpont :lol:

Jó nagy gyomros lesz ez barszelonának nem csak sportszakmailag.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 26., szerda 11:27

Az eddig sem volt titok, hogy a barca drukkerek nagy resze inkabb Messi drukker. Eleg csak arra gondolni h miert is lett argentin fan a nagy reszuk


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég