Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. augusztus 30., vasárnap 14:19

Jogi problemakba utkozik a dolog, a szerzodese egyertelmuen kimondja, hogy ingyen tavozhat. A problemat az okozza, hogy a szerzodes nem tartalmazott olyan kitetelt, hogy mi van akkor, ha a bajnoksag augusztusban fejezodik be, az atigazolasi idoszak pedig oktoberig eltolodott. Ez egy bonyolult dolog, ilyenre meg nem volt precedens. A vezetoseg azert hiszi, hogy nekik van igazuk, mert a szerzodesben junius 1., tehat konkret idopont, a szezon vege szerepel. A gyakorlatban azonban 07.19-en a bajnoksag, 08.14-en pedig (szamukra) a BL is veget ert, amivel a szezon lezarult.
Ezt a birosag tudja eldonteni, ezert akarja Messi az ugyvedeket is bevonni. Targyalas akkor lesz, ha egyik fel sem enged, es nem tudnak megallapodni. Szerintem Barto nem hulye, tudja, hogy Messi mar eldontotte, eligazol. Vagy igy vagy ugy. Ezert Barto batran kijelentette, hogy ha Messi megis marad, akkor o tavozik. Tudja, hogy ez nem fog bekovetkezni, igy elmondhatja, o megprobalta a sajat pozicioja aran is maradasra birni Leot. Ennek fenyeben meg azt is megkockaztatom, Bartoek tudjak, hogy Messinek van igaza, ingyen tavozhat, de ezzel a lepessel Bartoek jo szinben tunhetnek fel, ok felajanlottak Messinek, hogy maradhat a klubnal, cserebe a vezetoseg megy...
:goat:

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. augusztus 30., vasárnap 14:02

zoli0415 írta: Lehet én vagyok maradi de ez milyen viselkedés, hogy nem jelenik meg ott ahol kötelessége lenne. Élő szerződése van igen komoly fizetéssel és kivásárlási árral. Teljesen egyszerű ez szerontem, ha menni akar fizessék ki, ha nem akkor lehet megjelenni a munkahelyén és teljesíteni. Amennyiben nem teszi szerződést szeg. Lelátó és fizetésmegvonás. Legenda meg a f.szom. Túl egyszerűen gondolom?
Nem gondolod túl egyszerűen. De mi sem csináltuk meg Bale-lel, ő viszont megcsinálta velünk...

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. augusztus 30., vasárnap 13:59

La Liga have released a statement saying Messi's contract is still valid and the only way for him to be freed from it is if a club exercises the €700 million release clause.
Kép

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 30., vasárnap 13:59

zoli0415 írta: Lehet én vagyok maradi de ez milyen viselkedés, hogy nem jelenik meg ott ahol kötelessége lenne. Élő szerződése van igen komoly fizetéssel és kivásárlási árral. Teljesen egyszerű ez szerontem, ha menni akar fizessék ki, ha nem akkor lehet megjelenni a munkahelyén és teljesíteni. Amennyiben nem teszi szerződést szeg. Lelátó és fizetésmegvonás. Legenda meg a f.szom. Túl egyszerűen gondolom?
Barszáek évek óta így igazolnak játékosokat. Messi csak követi a klub hagyományait.

Amúgy tényleg mondhatna már valamit.kezd leülni a buli.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. augusztus 30., vasárnap 13:13

A Barcának visszanyal a fagyi... Ahogy ők "kikényszerítették" egyes játékosokkal, hogy lázadjanak, most Messi szépen visszaadja ugyanazt "arcba". Megérdemli az egész bagázs.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. augusztus 30., vasárnap 13:07

numberone1 írta: Es mi a helyzet Griezmannal? Gondolom o is arra a tizes posztra fog palyazni ha Messi lep, egyeb mas poszton rosszabb, mint Coutinho.

Koeman mar korabban kritizalta az eddigi edzoket, hogy a szelen jatszatjak es kijelentette, hogy beljebb fogja tolni. Igy vagy o is arra a posztra palyazik, vagy kilences lesz most, hogy Suarez szenaja sem all jol.

Ha valoban 4-2-3-1 lesz es a francia a csatar mogott jatszana (raadasul Coutinho maradna), azzal kinyirnak Puig Barca-karrierjet, amit nagyon sajnalnek. Egyebkent nagyon elrontottak a csapattervezest, mert Griezmann igazabol nem kilences, Coutinhonak nincs posztja, ha pedig megis, Puig megszivja. Esetleg Ansu, ha a brazil a szelre kerul.

Szerintem nem fog a klub oriasi penzeket kolteni a piacon, mert szepiteni kell a merlegen. Igy ha Jesus jatekjogat nem sikerul belevonni a Messi tranzakcioba, nem gondolom, hogy erkezik kilences. Emiatt szerintem valami ilyesmi lesz elol: Dembele, Coutinho/Puig, Ansu - Griezmann.

A Messi-temahoz: a hirek szerint ha megjelenne a teszteken es edzesen reszt venne a szezon elejeben, igy nem tudna hivakozni a szerzodeseben levo szezon vegi zaradekra. Vagy igaza van es ingyen tavozhat, ha pedig nincs, elvileg a szerzodese utolso eveben nem ervenyes a 700 millios kivasarlasi ar, igy alacsonyabb kompenzacioert tavozhatna.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. augusztus 30., vasárnap 13:05

Túloldalról itt sincs idézés, ha jól tudom, de az ottaniak alapján vagy komolyan elhiszi, hogy már nem a klub játékosa, mert küldött egy faxot, vagy csak köti az ebet a karóhoz és provokálja az elnökséget.

Szerintem amúgy utóbbi, ha tényleg elhinné, hogy már szabadúszó és nincs több dolga Barto-val, akkor adott volna valami "életjelet" magáról.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. augusztus 30., vasárnap 13:00

még nem beszéltek egy kézenfekvő megoldásról a távozása kapcsán
1 évnél kevesebb idő van vissza a szerződéséből, kivásárolhatná "magát" belőle
persze ezt a későbbi csapata a magasabb fizetéssel tudná kompenzálni
amíg ezek a hírek nem jönnek, én nem hiszem h annyira komoly a helyzet
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2020. augusztus 30., vasárnap 12:55

Lehet én vagyok maradi de ez milyen viselkedés, hogy nem jelenik meg ott ahol kötelessége lenne. Élő szerződése van igen komoly fizetéssel és kivásárlási árral. Teljesen egyszerű ez szerontem, ha menni akar fizessék ki, ha nem akkor lehet megjelenni a munkahelyén és teljesíteni. Amennyiben nem teszi szerződést szeg. Lelátó és fizetésmegvonás. Legenda meg a f.szom. Túl egyszerűen gondolom?

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. augusztus 30., vasárnap 12:38

Grizi megy vissza csatarnak.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. augusztus 30., vasárnap 12:27

Petr írta:
Realista24 írta: Coutinho marad?

Ha Koeman igenyt tart ra, maradni fog Barto szerint. A hirek alapjan a holland fog neki eselyt adni.

Elvileg Koeman a 4-2-3-1-gyel szimpatizal, tizes pozicioban talan meg tudna is jatszani, ha Leo valoban megy. Szelsonek nem az igazi, 4-3-3-ban a kozeppalyan gyenge, igy lehetne posztja. Bar en sajnalnam, hogy Riqui elol veszi el a perceket, de megfelelo rotalassal talan kevesbe artalmas.
Es mi a helyzet Griezmannal? Gondolom o is arra a tizes posztra fog palyazni ha Messi lep, egyeb mas poszton rosszabb, mint Coutinho.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 30., vasárnap 12:05

Nem a sajtonak, a szurkoloknak. Gaz amit csinal

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. augusztus 30., vasárnap 11:59

rolandantal írta:
Realista24 írta: Coutinho marad?
Elméletileg igen, Koeman és Coutinho is nyilatkozott valami olyasmit, hogy visszatér a klubhoz, elbeszélgetnek és meglátják hogyan tovább. Remélem marad.

Messi pedig hírek szerint tájékoztatást küldött a klub felé, hogy már nem a klub játékosa, az egyoldalú felmondási záradékra támaszkodva. Nem értem mi történik, mostmár komolyan - ez a hozzáállás közel sem szimpatikus, álljon ki, nyilatkozza le és ne szarozzon..
mondjuk ha tájékoztatást küldött a klub felé, akkor a klub is nyugodtan kiadhatná a saját hivatalos álláspontját, messinek a sajtó felé semmilyen kötelessége a helyzetet kommunikálnia :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2020. augusztus 30., vasárnap 11:38

Realista24 írta: Coutinho marad?
Elméletileg igen, Koeman és Coutinho is nyilatkozott valami olyasmit, hogy visszatér a klubhoz, elbeszélgetnek és meglátják hogyan tovább. Remélem marad.

Messi pedig hírek szerint tájékoztatást küldött a klub felé, hogy már nem a klub játékosa, az egyoldalú felmondási záradékra támaszkodva. Nem értem mi történik, mostmár komolyan - ez a hozzáállás közel sem szimpatikus, álljon ki, nyilatkozza le és ne szarozzon..

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. augusztus 30., vasárnap 11:24

Realista24 írta: Coutinho marad?

Ha Koeman igenyt tart ra, maradni fog Barto szerint. A hirek alapjan a holland fog neki eselyt adni.

Elvileg Koeman a 4-2-3-1-gyel szimpatizal, tizes pozicioban talan meg tudna is jatszani, ha Leo valoban megy. Szelsonek nem az igazi, 4-3-3-ban a kozeppalyan gyenge, igy lehetne posztja. Bar en sajnalnam, hogy Riqui elol veszi el a perceket, de megfelelo rotalassal talan kevesbe artalmas.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. augusztus 30., vasárnap 11:18

Azt lehetett olvasni, hogy a BL döntő után Őt is felhívta Koeman és elvileg számítana rá.
Gondolom rendes áron eladni úgyse lehetne, úgyhogy szerintem maradni fog.

Közben elvileg Messi nem jelent meg a mai kötelező tesztelésen.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. augusztus 30., vasárnap 11:08

Leganés üzente, hogy segítenek megtartani Messit

https://mobile.twitter.com/CDLeganes/st ... et%3DTweet
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 30., vasárnap 10:48

Coutinho marad?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. augusztus 30., vasárnap 10:47

Realista24 írta:
Tipikus Barcás az az elnök jelen pillanatban.

Nincs gondom Messi viselkedesevel. Ha menni akar, menjen. Menjen ingyen, megerdemli.
Jaa, azt hittem a játékosokra érted, hogy kibulizzák maguknak az ingyen lelépést.

Biztos nagy visszaesés lesz Messi és Lajos nélkül, de lehet 1-0kal is bajnokságot nyerni :mrgreen:

Ha tényleg ekkora mozgás lesz a keretben, akkor tényleg nem érdemes nagyon kupákban reménykedni, de akkor lássuk azt, hogy mit tudnak a játékosok, ha nincs a pályán Messi, akit folyamatosan keresni kell.
Koeman meg próbálja meg kihozni a maximumot Griezmann-ból meg Coutinho-ból, egyik se volt kutyaütő, mielőtt idejöttek, valamire csak jók lesznek...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 30., vasárnap 10:36

Anthony írta: Kapnak 2-3 játékost, + vagy 120 milliót, simán jól járnak
Ha ez igy működne... Suarez és Messi. Évi 70-100 gól, gólpassz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég