Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 7., hétfő 12:36

Barcaekat is rendesen becsicskitotta a nike ezzel a 3. Mezzel :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 7., hétfő 10:46

Ég és föld a két játékos azért.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 7., hétfő 10:43

UPDATE: FC Barcelona wants Thiago, Koeman wants Wijnaldum.
Barça put pressure on Koeman to change his mind: there has already been contact between Barcelona and the player environment. The question is who fulfills the transfer requirements of #fcbayern: Barça or #LFC?

Koeman szerintem átkozza már a percet amikor elvállalta ezt a melót :lol:
Thiago vagy Wijnaldum? Mindkettő komoly erősítés lenne nekik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 6., vasárnap 12:54

elol azert lajos tavozasaval is maradna egy messi, griezmann, fati, dembele sor + trincao es pedri a fiatalok kozul, nem igazan latom depay helyet, habar birom a fazont.

wijnaldum nem lenne rossz, egy sokat futo kp akit nem zavar a labda, illetve rakitic es vidal tavozasaval minusz ket ember a merleg kozepre.
ugy meg eleg vekonyka, foleg ha busquets ezaltal alapkezdo.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 6., vasárnap 10:40

Depaynak volt egy keresztszalag-szakadása nemrég, az is lentebb nyomhatta kicsit az árát.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. szeptember 6., vasárnap 10:29

Depay ide is johetne bőven.
ZIDANE

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. szeptember 6., vasárnap 10:18

Pad'em írta: Barca terve max 55 millióból behúzni Wijnaldumot és Depayt. [Romano]
Mindkettőnek jövőre lejár a szerződése, még össze is jöhet ennyiért.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 6., vasárnap 10:05

Depay soha nem ülne le a padra, versenyeztetni se nagyon tudod. Ő akkor jó, ha hagyják játszani. Legfelső szintre stabilan kevés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 6., vasárnap 9:45

Remy írta: Depay a barcába 25 misiért? Annyiért mondjuk mi is hozhatnánk + Marianot is mellécsapnánk, ha ez igaz. :lol:
Hát jah, 25 millió az semmi, én egy 40-re értékeltem volna. Akárhogy is, de amióta elment a MU-ból összeszedte magát a csávó. Tízszer inkább vennék 25-ért egy Depayt cserecsatárnak, mint 60-ért egy Jovicot. És ezt mondanám azelőtt is, hogy megvettük Jovicot, és kiderült, hogy értékelhetetlen.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 6., vasárnap 9:26

Barca terve max 55 millióból behúzni Wijnaldumot és Depayt. [Romano]

Ennyiért jó üzlet lenne, bár Depaynak egy Lyon a szintje kb, de egy próbát megérhet mielőtt végleg elmegy minőségi hiphop előadóművésznek Jesé után szabadon
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 5., szombat 15:45

sonic írta: Remelem szezon elejen Koeman-t is becsicskitja isten fia Leo. Ugy lenne teljes a kep. :mrgreen:
Koemannak semmi vesziteni valoja nincs. Elnok cserevel egyutt valszeg edzot is cserelnek ha csak iden nem alkot valami nagyot.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 5., szombat 15:34

Depay a barcába 25 misiért? Annyiért mondjuk mi is hozhatnánk + Marianot is mellécsapnánk, ha ez igaz. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. szeptember 5., szombat 10:38

Remelem szezon elejen Koeman-t is becsicskitja isten fia Leo. Ugy lenne teljes a kep. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. szeptember 5., szombat 10:27

RaúlCF írta: sánta az egész.

nem tud elmenni így most megy a mosdatás hogy kevésbé utálják amíg kényszerből lötyög egy évet még vastag pénzért. ő nem akar pereskedni csak amíg volt esélye pont erről volt szó. ő már rég el akart menni csak nem mondta senkinek. évek óta nincs koncepció de eddig boldog volt.

most jól beszólt a vezetésnek ezzel ismét elérte a hős mártír szerepet aztán majd ingyen lelép vagy aláír megint egy zsák pénzért úgy hogy arcon köpött minden szurkolót de ezt is benyelik neki.

szánalmas.
+1

és a vezetőség némán pislog és engedi a szardobálást.

egyet nem értek meg sehogy, miért kellett ehhez ekkora média hiszti? ezt a párbajt a 4 fal között kellett volna lejátszani.
Barto egy idióta, aki (örömünkre) szétbacca a klubot, de Messi egy sunyi kis féreg, aki szembeköpte a saját szobrát.
számomra undorító ez a fake-picsogás.

nekünk se sikerült CR-t méltóképp elbúcsúztatni, viszont sokkal civilizáltabban történt a szakítás. haragszunk Perezre, mert Cé mai napig megrúgna a maga 30-40 gólját nálunk is, de üzletileg jól szálltunk ki ebből. nem rabolta le a klubot, nem játszotta istenfiát, + nem fúrta meg az öltözőt és vezetőséget.
az már csak hab a tortán, hogy mekkora líder az argentin egy-egy vert szituációban a maga tök vakarós, szakál turkálós lötyögésével.

ezért is lesz CéRonaldo mindig Messi előtt a sorban.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. szeptember 5., szombat 9:55

sánta az egész.

nem tud elmenni így most megy a mosdatás hogy kevésbé utálják amíg kényszerből lötyög egy évet még vastag pénzért. ő nem akar pereskedni csak amíg volt esélye pont erről volt szó. ő már rég el akart menni csak nem mondta senkinek. évek óta nincs koncepció de eddig boldog volt.

most jól beszólt a vezetésnek ezzel ismét elérte a hős mártír szerepet aztán majd ingyen lelép vagy aláír megint egy zsák pénzért úgy hogy arcon köpött minden szurkolót de ezt is benyelik neki.

szánalmas.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. szeptember 5., szombat 9:33

Szerintem is rendben volt a nyilatkozat, nem számítottam rá, hogy ennyire őszinte lesz.
Mondjuk nekem kicsit sántít ez, hogy egész évben mondogatta az elnőknek, hogy el akar menni, csak Június 10-én felejtette pont el. Meg a család is nemrég tudta meg, legalábbis nekem ez jött le.

Így, hogy jövőre elvileg lelép külön rossz lesz nézni, ha megint végigjátszik minden meccset, remélem Koeman ebben nem lesz partner és megtalálják valahogy a közös hangot.
A kapitányi karszalagot szerintem nem fogják elvenni tőle, azt is érdekes lesz rajta látni ezek után, de nincs is nagyon alternatíva...
poronty írta:
valahogy nem tudom elképzelni, hogy Griezmanért ő kardoskodott, miután az első meccstől látszott, hogy nem annyira vannak jóban.
De ez pl miben nyilvánul meg? Nem passzoltak egymáshoz, egymásra se néznek, köpködtek egymásra a médiában? Mert arra mondjuk emlékszem, hogy grízes körbe nyalta Leót, azt nem tudom, hogy Messi esetleg odaszúrt volna neki vagy nem. Azt tudom, hogy góloknál puszilgatták meg ölelgették egymást.
Messi sokszor nem passzolt Griezmann-nak, amikor jó helyen volt a francia. Erre csababarca allergiás, de azért jópáran kötjük az ebet a karóhoz. De ha még ezt csak belemagyarázzuk, akkor is volt valami kakaskodásuk edzésen, ha minden igaz pont ezt tette szóvá Griezmann, aztán szét kellett szedni őket.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 5., szombat 8:07

Ilyen nagy hiszti utan, es miutan nyiltan kozolte hogy ha mehetett volna ingyen tuti lepett volna, kesz vicc lesz csk kent nezni a setalgatasat :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 5., szombat 2:19

Halfkey írta:
dzsi91 írta: Én meg merem kockáztatni,hogy lopetegi érkezésében nagy szerepe volt Ramosnak meg a spanyol magnak.De messi hatalma túl mutat az ilyen dolgokon.
Hatalmas kockázatot vállalsz, minden azzal volt tele anno hogy a spanyol mag kérésére jön :)
Faszom se emlékszik ilyenekre :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. szeptember 5., szombat 1:33

dzsi91 írta: Én meg merem kockáztatni,hogy lopetegi érkezésében nagy szerepe volt Ramosnak meg a spanyol magnak.De messi hatalma túl mutat az ilyen dolgokon.
Hatalmas kockázatot vállalsz, minden azzal volt tele anno hogy a spanyol mag kérésére jön :)

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. szeptember 5., szombat 0:53

RealAsensio írta: Bartomeu azt mondta, ha Messi marad, lemond. Akkor most mi lesz?

Nem teljesen. Azt mondta, ha o maga az akadalya annak, hogy Leo maradjon, lemond. Nyilvan nem fog, mindent tulel. Igazi csotany.

Leo pedig biztos vagyok benne, hogy mindent meg fog tenni egy sikeres idenyert, nem fogja felvallrol venni vagy tobbet setalgatni, mint eddig. Fontos neki a klub es a gyozelem, "csupan" a vezetoseggel van eros fasirtban. Szerencsere legkesobb marciusban jon egy uj banda.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég