Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 6., szerda 18:08

na ezt sem tudtam, köszönöm
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 17:44

gutihaz14 írta: milyen jól teszik. min 70-et gomboljanak le róluk közeledjen az a totál csőd

mondjuk nem tudom hogy lehet ennyi pénzt cashban kérni de majd megoldják :lol:
Cash jelentese egyben fizetés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 6., szerda 17:24

milyen jól teszik. min 70-et gomboljanak le róluk közeledjen az a totál csőd

mondjuk nem tudom hogy lehet ennyi pénzt cashban kérni de majd megoldják :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 6., szerda 17:15

Realista24 írta: Bayern Munich have told FC Barcelona they don't want any installments in any deal for Robert Lewandowski and that they want all the money upfront in cash because Bayern believes that FC Barcelona won't exist in "one or two years' time". #fcblive #fcbayern [@honigstein]

Jujj :lol:
Olyat hallottam, hogy még Vidalt sem fizették ki teljesen. Herélt barátunk meg, ha jól tudom már amerikába tart.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 17:01

Bayern Munich have told FC Barcelona they don't want any installments in any deal for Robert Lewandowski and that they want all the money upfront in cash because Bayern believes that FC Barcelona won't exist in "one or two years' time". #fcblive #fcbayern [@honigstein]

Jujj :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. július 4., hétfő 18:20

egyik sem top polc, de jelenleg erositesek, a keretet mindenkepp melyiteni kellett es fizikum is kell azert a kozeppalyara.
a dan szerintem kezdo is lehet es ez sokat elmond a kozephatvedeinkrol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 4., hétfő 16:47

Na, Kessie és Christensen hivatalosak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2022. július 4., hétfő 16:06

Dembelé????????? Hatalmas vicc,hogy itt a neve felmerül valakinél.hogy igazolja le a Madrid :lol: :lol: :lol:
nagy bajok vannak a fejekben.ha ilyen szezon után amit Rodrygo lerakott ide akarnak,hozni egy ilyen 3 golos senkihézit :mrgreen:
ez még viccnek is rossz :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. július 4., hétfő 13:55

Realista24 írta: Komolyan nem értem, hogy egyáltalán hogy merülhet fel az, hogy hasznos igazolás lenne a Real számára egy fejben gyenge, sérülékeny, pénzéhes játékos, aki 25 éves korára top szinten nem mutatott semmit huzamosabb ideig.
Nálunk lenne szerintem hehe lenne az első aki habzószájjal üldözné el és biztos, hogy a buta és a fekete szó előkerülne :kalapos: Szegény Vinyó hoz egy 20 gól 20 assziszt körüli szezont és még így is kapja a kritikát(nem csak hehétől).
Barcából jelenleg max Auba jöhetne cserének. :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. július 4., hétfő 13:22

az hogy van, h jóisten tudja milyen adósságokat halmozott már össze a barca, ami miatt szar került a palacsintába, új embert regisztrálni se tudnak, meg ilyenek.. hozzájuk kerül egy kis pénz ezzel az 10%os tvs eladással.. és mi az első? igazoljunk raphinhat, meg lewandowski 40-60milliókert.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. július 4., hétfő 12:54

A gyerek egy Mendy nélküli madrid ellen hozta az első értékelhető meccsét 2 év alatt, ahol meg birta futni az öreg meccsnélküli Nachot. Egy öreg Di Maria is megcsinalja neked ugyanezt a jobboson azzal a kivétellel, hogy a finesse tekerései a hosszúra még be is akad, nem melléfolé 3 méterrel. Pici Rodrygonk pedig patika oda a fontos meccsekre a Joker kartyás képessége miatt.nem az a fura, hogy Aranylabda kalibert emleget pár ember, hanem a fura az, hogy ez a felvetés megélt kettőnél több h.sz.t.

Nem vagyok hehe, csak egy elfogult madridos vak geci, de isten őrizzen ettől a maugli gyerektől.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. július 4., hétfő 12:08

Donát írta:
Realista24 írta: Komolyan nem értem, hogy egyáltalán hogy merülhet fel az, hogy hasznos igazolás lenne a Real számára egy fejben gyenge, sérülékeny, pénzéhes játékos, aki 25 éves korára top szinten nem mutatott semmit huzamosabb ideig.
Tök, de nem is véletlen, h a többségnél nem is merül fel. Marhaság lenne a csapat legnagyobb erényét, a győztes mebtalitást lebontani ilyen igazolásokkal. Nem is fogjuk szerencsére, inkább negbecsüljük Vinit, Rodryt, és ez így van rendjén.
A kis brazilnak 21 évesen több gólja van a BL.-ben, mint az aranylabda kaliber 26éves Dembelének.
Tett ő annyit a szezon második felében, hogy nyugodtan mehet a kezdőbe jobbosra, remélem nyomat egy Vini féle fejlődést, ami a szezon végét látva, már nem is lenne számomra olyan nagy meglepetés.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 4., hétfő 11:42

Realista24 írta: Komolyan nem értem, hogy egyáltalán hogy merülhet fel az, hogy hasznos igazolás lenne a Real számára egy fejben gyenge, sérülékeny, pénzéhes játékos, aki 25 éves korára top szinten nem mutatott semmit huzamosabb ideig.
Tök, de nem is véletlen, h a többségnél nem is merül fel. Marhaság lenne a csapat legnagyobb erényét, a győztes mebtalitást lebontani ilyen igazolásokkal. Nem is fogjuk szerencsére, inkább negbecsüljük Vinit, Rodryt, és ez így van rendjén.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. július 4., hétfő 11:40

Realista24 írta: Komolyan nem értem, hogy egyáltalán hogy merülhet fel az, hogy hasznos igazolás lenne a Real számára egy fejben gyenge, sérülékeny, pénzéhes játékos, aki 25 éves korára top szinten nem mutatott semmit huzamosabb ideig.
Épelméjű embernek eszébe sem jutna, szóval ne kattogj rajta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 4., hétfő 11:32

Komolyan nem értem, hogy egyáltalán hogy merülhet fel az, hogy hasznos igazolás lenne a Real számára egy fejben gyenge, sérülékeny, pénzéhes játékos, aki 25 éves korára top szinten nem mutatott semmit huzamosabb ideig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 4., hétfő 11:15

Realista24 írta:
raul 4 ever írta:

Jelenleg 29fő a keret, Bodry, Vallejo, Ase, Kubo, Reiner, Jovic, Mariano: ez a 7 mind, nyugodtan.. De akár LV, Ceba v. Hazi is.. Volna mit pucolni..

Az utolsó féléve nem volt kuka a gyereknek..
Nyilván úgy értette Pipita a kérdést, hogy ki az a játékos a lelátón, akinek a helyét át tudná venni Dembele, és nem úgy, hogy melyik 10 játékos az, aki jelenleg aktívan részt vett a csapat sikereiben és hátrányt kéne szenvednie future Aranylabda miatt.
Sztem meg ki akarta forgatni a szavaimat..
29 fős perpil a keret? ->igen
én ebből akarok 10-et kirakni? -> igen

A csapat sikereiben aktívan 13-14 játékos vett részt, az maradna is, meg persze a 2 új:
Dani, Nacho, Eder, Rüdi, Alaba, Mendy, MG
CMK, Chouchou, Cama
Fede, Rodry, Benz és Vini

Nálam ebenguba, h LV/Ase, vagy Hazi/Dembi. Mivel a belga már itt van, inkább ő szedje össze magát, annak örülnék, de továbbra se vagyok meggyőzve, hogy Dembi szar, vagyhogy ha minden ballaszt lécel, nem lehetne-e hasznos igazolás..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. július 4., hétfő 10:36

Én Jovic játékperceit átvenném, még az is lehet hogy bepattana rólam ez az. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 4., hétfő 10:24

cart írta: Most hogy sikerult megszabadulni Bale-tol kell valami magas fizetesu ember helyette a lelatora aki ugyan ugy alulmotivalt es serulekeny :D
Alulmotivált nem lennék, de két hiányzó kereszt és két bokaszalaggal utóbbit tudom vállalni drágán, de olcsóbban is. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2022. július 4., hétfő 10:16

Most hogy sikerult megszabadulni Bale-tol kell valami magas fizetesu ember helyette a lelatora aki ugyan ugy alulmotivalt es serulekeny :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 4., hétfő 10:01

raul 4 ever írta:
Pipita írta: Engem érdekelne, hogy ki az a tíz ember, akit el kéne küldeni a Bajnokok Ligája győztes, spanyol bajnok keretből, akikhez képest ráadásul Dembelé jelentene előrelépést.
Jelenleg 29fő a keret, Bodry, Vallejo, Ase, Kubo, Reiner, Jovic, Mariano: ez a 7 mind, nyugodtan.. De akár LV, Ceba v. Hazi is.. Volna mit pucolni..

Az utolsó féléve nem volt kuka a gyereknek..
Nyilván úgy értette Pipita a kérdést, hogy ki az a játékos a lelátón, akinek a helyét át tudná venni Dembele, és nem úgy, hogy melyik 10 játékos az, aki jelenleg aktívan részt vett a csapat sikereiben és hátrányt kéne szenvednie future Aranylabda miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég