Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. október 2., vasárnap 19:17

Realista24 írta: Rac1 szerint megvan az egyezség Asensioval. Free agent.
Nem jatszatnam tobbet ha ez igaz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 2., vasárnap 19:13

Rac1 szerint megvan az egyezség Asensioval. Free agent.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. október 2., vasárnap 14:14

ferni írta: Komédia az egész. Pár év alatt vagy fél milliárdot kifizettek Messinek azt nuku pénz, játékosokat nem tudnak regisztrálni azt elköltöttek 150 milkát meg az ingyen igazolások is nem kevés pénzért írtak alá, mert akik ingyen mennek bárhova kb alapból magasabb fizut kapnak.


Lewával lehetett tudni, hogy a bajnokságban ez egy kínkeserves, de a BLben kíváncsi leszek mire mennek, mert az meg nem a lengyel terepe, mikor jönnek a komolyabb meccsek.
Nyugi befog ütni nekik ha nem nyernek Bl-elt legalább kétszer mondjuk 5 év alatt.Nem hiszem hogy ezt amit csináltak kitudják majd mozogni hatalmas valós bevételek nélkül.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 2., vasárnap 14:02

Komolyan kell őket venni, aztán meglátjuk, hogy ez a nagy pénzmosás mennyire lesz tolerálva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 2., vasárnap 13:42

De a kérdés, hogy mégis miből meg hogyan igazoltak megint ennyit, mikor telibe csődbe kellett volna állniuk, nem elkölteni a nem létező pénzeket is... Engem ez zavar egyedül és ez rohadtul nem fair... Mi meg alig tudunk igazolni bárkit is az elmúlt években, akit sikerült, lásd Hazard is max arra volt jó, hogy.... Ja semmire :lol:
Komédia az egész. Pár év alatt vagy fél milliárdot kifizettek Messinek azt nuku pénz, játékosokat nem tudnak regisztrálni azt elköltöttek 150 milkát meg az ingyen igazolások is nem kevés pénzért írtak alá, mert akik ingyen mennek bárhova kb alapból magasabb fizut kapnak.


Lewával lehetett tudni, hogy a bajnokságban ez egy kínkeserves, de a BLben kíváncsi leszek mire mennek, mert az meg nem a lengyel terepe, mikor jönnek a komolyabb meccsek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 2., vasárnap 13:08

Azt a szintet érték el amit vártunk. Legalábbis én ezt vártam ennyi igazolással, hogy a kötelezőket hozzák. A nagy meccsekre meg eddig egy bayern elleni zakó jutott a többit meglátjuk majd. Valahogy nem tudnak megrémíteni amikor mi 100%osan hozzuk a meccseket big benz nélkül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 2., vasárnap 11:58

Realista24 írta: Én nem értem miért jó kisebbíteni a Barca idei teljesítményét. Nagyon megy nekik, aztán hogy szépen is játszanak e azt nem tudom, mert továbbra sem nézek Barca meccset.
De az eredmények parádésak. Mindenesetre szerencsére lepeshatranyban vannak jelenleg.
És ami még bosszantóbb számomra, hogy van elképzelés mind a játékban, mind az átigazolási politikájukban.
A támadó harmad elit, a középpályán is sikerült De Jongot megtartani, illetve hoztak egy normális középhátvédet Kounde személyében is.

Elvileg jövőre két szélsőhátvédért mennek, ami megint egy nagy boost lesz a csapatuk számára és pont hiányposzt is, Mi meg valószínűleg megyünk megint egy középpályásért..
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. október 2., vasárnap 8:32

reeed_ati írta: A barszánál most jön csak az igazi erőfelmèrő.
BL-ben ès a bajnokságban is komoly ellenfelek fognak jönni, kb. heti kètszer, mindezt egy pikè-christensen párossal kell, hogy lehozzák..
Mi meg tudunk szèpen pihentetni a BL.-ben, be lehet dobni a Tobias-Bravo párost, a bajnokság meg lehet a prioritás. B-)

Egyèbkènt a klasszikuson szèpen fel kell rakni őket a vonatra, ami megindul majd azon a lejtőn.. :smile:
Szomorù leszek, ha a következő egy hònapban nem èpìtünk ki egy kisebb előnyt velük szemben.., kelleni fog, mert nagyon szoros csata lesz ez vègig. :)
Nalunk is torvenyszeru a pontvesztes az eddigi 100% utan, szoval nagy elonyszerzesre nem szamitok.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. október 2., vasárnap 8:08

A barszánál most jön csak az igazi erőfelmèrő.
BL-ben ès a bajnokságban is komoly ellenfelek fognak jönni, kb. heti kètszer, mindezt egy pikè-christensen párossal kell, hogy lehozzák..
Mi meg tudunk szèpen pihentetni a BL.-ben, be lehet dobni a Tobias-Bravo párost, a bajnokság meg lehet a prioritás. B-)

Egyèbkènt a klasszikuson szèpen fel kell rakni őket a vonatra, ami megindul majd azon a lejtőn.. :smile:
Szomorù leszek, ha a következő egy hònapban nem èpìtünk ki egy kisebb előnyt velük szemben.., kelleni fog, mert nagyon szoros csata lesz ez vègig. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 2., vasárnap 8:03

Én nem értem miért jó kisebbíteni a Barca idei teljesítményét. Nagyon megy nekik, aztán hogy szépen is játszanak e azt nem tudom, mert továbbra sem nézek Barca meccset.
De az eredmények parádésak. Mindenesetre szerencsére lepeshatranyban vannak jelenleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 2., vasárnap 7:23

ANDS írta: Mert az angol bajnokság az erős, ugye…..azt az élvonalat verte szépen sorban laposra a Real tavaly a bl - ben.
Még az el- t sem angol csapat nyerte tavaly.
Minden tiszteletem es elismeresem a tavalyi blhez, mindkozul a legnehezebb volt talan. De ez a laposra vertuk a pl csapatokat.. hat en azokat a meccseket ezek szerint nem lattam. Mert ilyen nem volt.
ANDS írta: Tény, hogy a Real védekezése hagy maga után némi kívánnivalót, de ne értékeljük már le kedvenc csapatunk teljesítményét egy bl és egy bajnoki cim elhódításával végződő szezon után….amikor a barca trófeák helyett tavaly csak tapasztalatot nyert, és eddig úgy tűnik, hogy jól erősített.
es annak hogy mi tavaly duplaztunk mi koze hogy ok iden 1 golt kaptak? Akkor a 7 meccs 1 kapott gol az szar stat, mert tavaly mi duplaztunk es nem ok? :lol:
Tul magas az a lo..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 1., szombat 23:21

Toti írta: Ez az ember mar idegesitobb a minden meccsen goljaival, mint annak idejen messi.

Masik meg, h ne basszatok mar fel, h 7 fordulo alatt 1 golt kaptak..
Hat azert attol meg messze van, es a szezon vege is messze meg :D nyilvan figyelemremelto, hogy milyen szepen termel, es kimondottan erosen kezdett a barca, de aggodalomra semmi ok. Magunkkal kell foglalkozni, menni elore meccsrol meccsre, aztan oktober kozepen kell megcsapkodni a katalanokat, aztan rogton egycsapatos lesz a bajnoksag.
:goat:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. október 1., szombat 21:45

Toti írta: Masik meg, h ne basszatok mar fel, h 7 fordulo alatt 1 golt kaptak..
Összeálltak egyből mint az a bizonyos bugyi, emellett bűngyenge ez a spanyol "élvonal", nem hiába járunk mi is 6 meccs után 18 pontnál benzi nélkül és emellett sokszor csak takarékon focizva.

Jó öreg kétcsapatos bajnokság lesz az idei, 100 körüli pontszámmal.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. október 1., szombat 21:39

Ez az ember mar idegesitobb a minden meccsen goljaival, mint annak idejen messi.

Masik meg, h ne basszatok mar fel, h 7 fordulo alatt 1 golt kaptak..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5350
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 1., szombat 21:24

lewa újabb gól

https://streamff.com/v/PujetD

mondjuk a 21-es védőt hoznám le ha így fél a labdától...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Tjacks
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. szeptember 29., csütörtök 5:48

ANDS írta:
Realista24 írta: Álljatok már le. Vagy folytassatok privatban.
Igazad van. Részemről bocsánatot kérek.
:agree: .

Vannak nagyon nehéz esetek...

Más:.

Kounde ott lesz a classicon?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 28., szerda 12:13

Álljatok már le. Vagy folytassatok privatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. szeptember 28., szerda 11:02

ANDS írta:
zsuninnyo írta:

Sajnos abszolut nem erted, amirol beszelek, igy pedig csak egymas mellett beszelunk el.
Egy szónak a jelentését ha megnézed a szótárban, az a közmegegyezés. Az emberek többsége azt a szót abban az értelemben használja.
Ettől egy társaságban ( például itt, egy fórumon ) el lehet térni, és lehet mást érteni alatta.
Ettől függetlenül, sajnos nem értem, hogy a Te szemedben miért nem számít Messi vezérnek a barcaban, mondjuk azon a meccsen, amelyiken a Pool ellen kikaptak. De teljesen mindegy, szerintem túl sokat foglalkozunk itt a barcaval.
Megint egy teljesen mas dologgal foglalkozol ahelyett, hogy a temaban, amihez hozzaszoltal torodnel.
Erdekes felvetes, hogy tul sokat foglalkozunk a barcaval egy barca nevu topicban. (?)

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. szeptember 28., szerda 8:34

ANDS írta:
zsuninnyo írta:

Ne haragudj, de en ezt mar tenyleg nem tudom hova tenni. Negyedjere irom le szerintem, hogy nincs szo arrol Messi MILYEN FOCISTA. Ki a jobb nala es ki nem. Alapbol MJ osszehasonlitasbol indult az egesz, en azert hoztam be Ronaldo-t es Maradona-t, hogy legyen ket referencia a foci vilagabol is, de soha nem volt arrol szo ok milyen focistak voltak, milyen ugyesek, ki a jobb naluk es ki kinel jobb.
Azzal az ervvel hogy "Maradona lott egy csodagolt a vb dontoben" meg nem tudok vitatkozni. Ha szerinted a csavo palyafutasa ennyi, akkor nincs vitaalap.
Messi is jatszott vb dontot, es mi volt a momentum? Higuan kihagyta a ziccert. pontosan erre celzok, hogy nem vette a hatara a csapatat. Copa Americat is ugy nyert, hogy mar havonta rendezik, meg, csak nyerje mar meg Messi. Hany dontot bukott el azokon? Hany copa america-rol zugott ki? Hatara vette a Barcelona-t persze, rugott kis millio golt, fantaasztikus classico-kat hozott le. Es hol volt a Liverpool, a Roma, a Juventus vagy a Bayern ellen? 4 vilagraszolo eges.
Tud szabadrugast loni, es? Hogy jon ez ide? Attol lesz vezer?
Nem volt tole hangos a sajto? Messi konkretan ha fingott egyett, tele volt vele a sajto.
Lott szologolt, Getafe ellen kupaban, a mai napig ismetlik. Az egyeneerteku egy vb dontovel?
Ez veszett fejsze nyele, ezekkel az ervekkel sajnos mar nem tudok vitatkozni. Ugyanazokat kell hajtogatnom ujra es ujra, majd megint az a valasz, hogy de Messi mekkora focista es ki a jobb nala meg ki a jobb kinel. Szerintem Messi nem merheto egykhez sem, mert nem vezer, mert sosem vezette a csapatat, rugott egy halom golt, ami a dolga volt. De ha szarban voltak, akkor szarban is hagyott mindenkit.
A vezér szó jelentése a szótárban:
Nagy tekintélyű személy, sok tagból álló közösséget, csoportot vezet, irányít.
Nem szerepel a definícióban, hogy csak győztes lehet. A Bayern elleni meccsen is volt a barcanak vezére, attól függetlenül, hogy kikaptak.
Sajnos abszolut nem erted, amirol beszelek, igy pedig csak egymas mellett beszelunk el.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 27., kedd 21:12

Bocsánat már nem engedte szerkeszteni, lehet, hogy az az angol-francia 2004-ben volt, de a lényegen nem változtat, és ezek csak kiragadott emlékek, hányszor eljátszották ezt mindketten, Zizu és Ronaldo is. Meg lehet nyugodtan nézegetni őket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég