Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 10., hétfő 7:24

___Samy___ írta: Nem igaz mar, hogy ezeknek senki sem tud golt loni. Remelem nekunk sikerul kitomni oket.
Jaja, mi surun kitomunk barkit. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. október 10., hétfő 5:32

Eddig nem kellett vért izzadniuk, most jön egy picit húzósabb hónap.

Inter
Mi
Villarreal
Bilbao
Bayern
Valencia

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. október 9., vasárnap 23:13

Nem igaz mar, hogy ezeknek senki sem tud golt loni. Remelem nekunk sikerul kitomni oket.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 9., vasárnap 23:09

Náluk is kezd elfogyni a kezdeti lendület, utóbbi 3 meccsen mindössze 2 szerzett gól.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2022. október 9., vasárnap 23:06

zsírosdeszka írta: Szerencsétlen Celta nyerhetett volna 0:4-re is simán. Man of the match TS. Játékban már alázva a Barca, eredményben nem jött ki. Kíváncsi vagyok meddig tart Lewandowski boostja...
Most kivételesen nagyon rossz volt a lengyel. Kéne egy Inter x meg egy itthoni győzelem, aztán lehet megzuhanna a x4vi legénység.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 9., vasárnap 22:58

1 gólt kaptak eddig? Az szép.

Érdekes bajnokság lesz, szerintem elhúz ez a két csapat, aztán majd nüanszok döntenek.
Nem illik.

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. október 9., vasárnap 22:56

Szerencsétlen Celta nyerhetett volna 0:4-re is simán. Man of the match TS. Játékban már alázva a Barca, eredményben nem jött ki. Kíváncsi vagyok meddig tart Lewandowski boostja...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsírosdeszka 2022. október 9., vasárnap 22:58-kor.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 8., szombat 15:41

Toti írta:
Toti írta: 2 het mulva az inter ellen az osszes ott lesz a keretben es jatszani fognak. Ez a barcanal mindig igy volt,tudjuk.
24.en irtam es lass csodat…
Kounde mar lehet az inter ellen is jatszani fog jovoheten. Nem plane ellenunk 1 het mulva..

Az eg kek, a fu zold.
Araujót viszont műtötték, talán novemberre visszatér, úgyhogy olyan nagy csoda azért nincs.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. október 8., szombat 12:43

Toti írta: 2 het mulva az inter ellen az osszes ott lesz a keretben es jatszani fognak. Ez a barcanal mindig igy volt,tudjuk.
24.en irtam es lass csodat…
Kounde mar lehet az inter ellen is jatszani fog jovoheten. Nem plane ellenunk 1 het mulva..

Az eg kek, a fu zold.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 5., szerda 16:12

Antoine Griezmann joins Atletico Madrid for €20M. Full agreement completed with FC Barcelona. It's done! @relevo [🎖️]

Christensen is kihagyja a Clasicót, plusz Kessie is megsérült tegnap. Sérültjeik perpill:
Araujo, Kounde, Bellerín, Christensen, De Jong, Depay, Kessie. Frenkie elvileg már az Inter ellen lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 3., hétfő 18:25

ANDS írta: Madridban mit bizonyítsanak a január óta behúzott 4 trófea után?
Jaa akkor mi azert nem allunk olyan jo golkulonbseggel mint ok mert nyertunk negy kupat es nincs mit bizonyitani? Nem most kell kupakat nyerni azt tudom en is, es altalaban aki osszel tarol az kipukkad tavaszra, meg itt a vb is es sohase latott kaoszt okozhat barhol, de egyelore jol erositettek es az eredmenyeik is jok. Oke a bm ellen kikaptak de jatekba ez kozel se volt a tavalyihoz. En se mondom h adjunk oda minden kupat nekik mar most, de ha a clasico holnap lenne es az hiaba mindig mas meccs, azert tartanek attol a tamadosortol es ha mas miatt nem is de ha ott eg a haz nezd meg kiket tudnak behozni, es mi kiket tudunk. Nekem ez az egyetlen ugond felelmem de ez lehet tulzas is veluk kapcsolatban hogy elol nagyon mely a keretuk.
ANDS írta: Nem nézem le a PL - t sem.
De attól még tény, hogy a tavaly lenézett Real kiejtette a Psg- t (szerencsével?), a Chelsea- t (szerencsével?),
a Pl zászlóshajóját, az MC- t (érdemtelenül, mákkal, akárhogyan), és a Bl döntőben legyőzte a Pl másik zászlóshajóját, a Liverpool- t, amely csapatok élén a világ legjobb edzői álltak, a Madrid padján meg az az Ancelotti, aki felett itt sokak szerint eljárt az idő.
Ha eloszor ezt irod, nem is reagalok rad. :) Arra reagaltam amibol ez indult hogy laposra vertuk a premier league csapatait. Na hat latva azokat a meccseket, valoban legyoztuk oket de a laposra veres nekem kicsit mast jelent, laposra peldaul a bayernt vertuk 14ben az allianzba. Na az az volt.. totalis megsemmisites.
ANDS írta: Játékban lehet szebbet, jobbat produkálni, aztán meg lehet nézni az eredményeket, vagy jönnek, vagy nem (ugye, Pep)…
en aztan nem akarok pep fele focit, de a mi legutobbi 5 bl gyozelmunknel is mondjuk a 17eshez kepest(nyilvan a keret is mas) a jatek es a jatek kepe teljesen mas volt, pedig szerintem az idei volt a legnehezebb es a legnagyobb gyozelmunk de pont ezert mert magaban a jatekban nem voltunk annyira jok mint mondjuk 17ben.
ANDS írta: De kérdezek valamit:
Miért olyan jó a Pl, amikor a Bl - t spanyol csapat nyerte, az El- t meg német?
Miért olyan gyenge a spanyol bajnokság?
Jobb iramu, egymas ellen a plben szinvonalasabb egy atlag pl meccs szerintem mint egy laliga. Mondjuk egy astonvilla-brightont elobb neznek meg mint egy osasuna-getafet. Ebben kozrejatszik az is hogy ott tobb a penz es az alsohazi csapatokban is jobb minosegu jatekosok vannak mint a spanyolba. Ez nem azt jelenti hogy a pl10. A spanyol 10.et laposra verne, de szerintem ott tobb a versenykepes, jo jatekosokkal rendelkezo csapat mint spanyolban. Es a mezony is kozelebb all egymas szintjehez mint spanyolban.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 3., hétfő 18:12

Miért olyan jó a Pl, amikor a Bl - t spanyol csapat nyerte, az El- t meg német?
Mert az hogy mennyire jó egy liga, és az hogy mennyire jó a liga legjobb csapata, az két külön kérdés.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 3., hétfő 13:58

ANDS írta: A Real tavaly nyert egy bl- t, spanyol szuperkupát, megnyerte a bajnokságot, és augusztusban az európai szuperkupát.
A Barca kiesett a csoportkörben a bl - ből, tavasszal az el- ből is.
Innen indultak.

A Realnál nincs feljebb, nehéz lenne a bl- ben és a bajnokságban is címet védeni. Jó eséllyel, a tavalyi szezonhoz képest gyengébb év lesz.

A Barca a tavalyi szezonban olyan gyenge volt, hogy kénytelenek voltak mindent elkövetni, hogy megerősítsék a csapatot. Sikerült.
Sok jó játékost igazoltak. A Real tavaly a csúcsra jutott, idén onnan csak lefelé tud jönni, a Barca meg kimászott a gödörből, és most hozza azt a szintet, ami elvárható tőlük. A Barca idén a bajnokságban jó. Ezt kár lenne vitatni.

De nem cserélném el a tavalyi címeket a barca idei formájáért, meg az egy darab bekapott gólért. Még nem nyertek semmit.
És ha behúzzák a bajnokságot, meg a bl- t is, a 34 éves Lewaval, nincsenek előrébb, mint a Madrid volt tavaly a 34 éves Benzemával.
Az egesz hozzaszolasod full mellebeszeles. Ki mondta h mi elcserelnenk a tavalyi bl bajnoksag kombot egy jo szezonkezdetre? Segitek,: senki. Te jottel egy nagykepu hozzaszolassal, lenezve a barca idei jatekat, meg a premier leaguet es ugy allitottad be a tavalyi blt mintha oda vissza szarra vertuk volna a pl csapatokat. Senki nem mondta hogy cserelne veluk, csak azt hogy 1 bekapott gol 7 meccsen az mar valami.
Es attol az idei szezonkezdetuk se jobb se rosszabb h tavaly botranyosak voltak. Ha el kieses ha nem, 7 meccsen 1 bekapott golt az egy jo teljesitmeny. Ja es meg valami bar ezt inkabb zarojelbe mert felre fogjatok erteni, szerintem(!!!) igen is van feljebb a tavalyi duplanal, jatekban mindenkepp. De nem varok jobbat, lesz ami lesz. De lenezni a masik erdemeit mert tavaly jok voltunk.. abbol iden nem lakunk jol.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 2., vasárnap 19:19

Realista24 írta: Rac1 szerint megvan az egyezség Asensioval. Free agent.
ezt tegnap olvastam de annyira nem tette ide be senki hogy én sem mertem :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. október 2., vasárnap 19:17

Realista24 írta: Rac1 szerint megvan az egyezség Asensioval. Free agent.
Nem jatszatnam tobbet ha ez igaz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 2., vasárnap 19:13

Rac1 szerint megvan az egyezség Asensioval. Free agent.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. október 2., vasárnap 14:14

ferni írta: Komédia az egész. Pár év alatt vagy fél milliárdot kifizettek Messinek azt nuku pénz, játékosokat nem tudnak regisztrálni azt elköltöttek 150 milkát meg az ingyen igazolások is nem kevés pénzért írtak alá, mert akik ingyen mennek bárhova kb alapból magasabb fizut kapnak.


Lewával lehetett tudni, hogy a bajnokságban ez egy kínkeserves, de a BLben kíváncsi leszek mire mennek, mert az meg nem a lengyel terepe, mikor jönnek a komolyabb meccsek.
Nyugi befog ütni nekik ha nem nyernek Bl-elt legalább kétszer mondjuk 5 év alatt.Nem hiszem hogy ezt amit csináltak kitudják majd mozogni hatalmas valós bevételek nélkül.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 2., vasárnap 14:02

Komolyan kell őket venni, aztán meglátjuk, hogy ez a nagy pénzmosás mennyire lesz tolerálva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 2., vasárnap 13:42

De a kérdés, hogy mégis miből meg hogyan igazoltak megint ennyit, mikor telibe csődbe kellett volna állniuk, nem elkölteni a nem létező pénzeket is... Engem ez zavar egyedül és ez rohadtul nem fair... Mi meg alig tudunk igazolni bárkit is az elmúlt években, akit sikerült, lásd Hazard is max arra volt jó, hogy.... Ja semmire :lol:
Komédia az egész. Pár év alatt vagy fél milliárdot kifizettek Messinek azt nuku pénz, játékosokat nem tudnak regisztrálni azt elköltöttek 150 milkát meg az ingyen igazolások is nem kevés pénzért írtak alá, mert akik ingyen mennek bárhova kb alapból magasabb fizut kapnak.


Lewával lehetett tudni, hogy a bajnokságban ez egy kínkeserves, de a BLben kíváncsi leszek mire mennek, mert az meg nem a lengyel terepe, mikor jönnek a komolyabb meccsek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 2., vasárnap 13:08

Azt a szintet érték el amit vártunk. Legalábbis én ezt vártam ennyi igazolással, hogy a kötelezőket hozzák. A nagy meccsekre meg eddig egy bayern elleni zakó jutott a többit meglátjuk majd. Valahogy nem tudnak megrémíteni amikor mi 100%osan hozzuk a meccseket big benz nélkül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég