Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. október 8., szombat 12:43

Toti írta: 2 het mulva az inter ellen az osszes ott lesz a keretben es jatszani fognak. Ez a barcanal mindig igy volt,tudjuk.
24.en irtam es lass csodat…
Kounde mar lehet az inter ellen is jatszani fog jovoheten. Nem plane ellenunk 1 het mulva..

Az eg kek, a fu zold.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 5., szerda 16:12

Antoine Griezmann joins Atletico Madrid for €20M. Full agreement completed with FC Barcelona. It's done! @relevo [🎖️]

Christensen is kihagyja a Clasicót, plusz Kessie is megsérült tegnap. Sérültjeik perpill:
Araujo, Kounde, Bellerín, Christensen, De Jong, Depay, Kessie. Frenkie elvileg már az Inter ellen lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 3., hétfő 18:25

ANDS írta: Madridban mit bizonyítsanak a január óta behúzott 4 trófea után?
Jaa akkor mi azert nem allunk olyan jo golkulonbseggel mint ok mert nyertunk negy kupat es nincs mit bizonyitani? Nem most kell kupakat nyerni azt tudom en is, es altalaban aki osszel tarol az kipukkad tavaszra, meg itt a vb is es sohase latott kaoszt okozhat barhol, de egyelore jol erositettek es az eredmenyeik is jok. Oke a bm ellen kikaptak de jatekba ez kozel se volt a tavalyihoz. En se mondom h adjunk oda minden kupat nekik mar most, de ha a clasico holnap lenne es az hiaba mindig mas meccs, azert tartanek attol a tamadosortol es ha mas miatt nem is de ha ott eg a haz nezd meg kiket tudnak behozni, es mi kiket tudunk. Nekem ez az egyetlen ugond felelmem de ez lehet tulzas is veluk kapcsolatban hogy elol nagyon mely a keretuk.
ANDS írta: Nem nézem le a PL - t sem.
De attól még tény, hogy a tavaly lenézett Real kiejtette a Psg- t (szerencsével?), a Chelsea- t (szerencsével?),
a Pl zászlóshajóját, az MC- t (érdemtelenül, mákkal, akárhogyan), és a Bl döntőben legyőzte a Pl másik zászlóshajóját, a Liverpool- t, amely csapatok élén a világ legjobb edzői álltak, a Madrid padján meg az az Ancelotti, aki felett itt sokak szerint eljárt az idő.
Ha eloszor ezt irod, nem is reagalok rad. :) Arra reagaltam amibol ez indult hogy laposra vertuk a premier league csapatait. Na hat latva azokat a meccseket, valoban legyoztuk oket de a laposra veres nekem kicsit mast jelent, laposra peldaul a bayernt vertuk 14ben az allianzba. Na az az volt.. totalis megsemmisites.
ANDS írta: Játékban lehet szebbet, jobbat produkálni, aztán meg lehet nézni az eredményeket, vagy jönnek, vagy nem (ugye, Pep)…
en aztan nem akarok pep fele focit, de a mi legutobbi 5 bl gyozelmunknel is mondjuk a 17eshez kepest(nyilvan a keret is mas) a jatek es a jatek kepe teljesen mas volt, pedig szerintem az idei volt a legnehezebb es a legnagyobb gyozelmunk de pont ezert mert magaban a jatekban nem voltunk annyira jok mint mondjuk 17ben.
ANDS írta: De kérdezek valamit:
Miért olyan jó a Pl, amikor a Bl - t spanyol csapat nyerte, az El- t meg német?
Miért olyan gyenge a spanyol bajnokság?
Jobb iramu, egymas ellen a plben szinvonalasabb egy atlag pl meccs szerintem mint egy laliga. Mondjuk egy astonvilla-brightont elobb neznek meg mint egy osasuna-getafet. Ebben kozrejatszik az is hogy ott tobb a penz es az alsohazi csapatokban is jobb minosegu jatekosok vannak mint a spanyolba. Ez nem azt jelenti hogy a pl10. A spanyol 10.et laposra verne, de szerintem ott tobb a versenykepes, jo jatekosokkal rendelkezo csapat mint spanyolban. Es a mezony is kozelebb all egymas szintjehez mint spanyolban.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 3., hétfő 18:12

Miért olyan jó a Pl, amikor a Bl - t spanyol csapat nyerte, az El- t meg német?
Mert az hogy mennyire jó egy liga, és az hogy mennyire jó a liga legjobb csapata, az két külön kérdés.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 3., hétfő 13:58

ANDS írta: A Real tavaly nyert egy bl- t, spanyol szuperkupát, megnyerte a bajnokságot, és augusztusban az európai szuperkupát.
A Barca kiesett a csoportkörben a bl - ből, tavasszal az el- ből is.
Innen indultak.

A Realnál nincs feljebb, nehéz lenne a bl- ben és a bajnokságban is címet védeni. Jó eséllyel, a tavalyi szezonhoz képest gyengébb év lesz.

A Barca a tavalyi szezonban olyan gyenge volt, hogy kénytelenek voltak mindent elkövetni, hogy megerősítsék a csapatot. Sikerült.
Sok jó játékost igazoltak. A Real tavaly a csúcsra jutott, idén onnan csak lefelé tud jönni, a Barca meg kimászott a gödörből, és most hozza azt a szintet, ami elvárható tőlük. A Barca idén a bajnokságban jó. Ezt kár lenne vitatni.

De nem cserélném el a tavalyi címeket a barca idei formájáért, meg az egy darab bekapott gólért. Még nem nyertek semmit.
És ha behúzzák a bajnokságot, meg a bl- t is, a 34 éves Lewaval, nincsenek előrébb, mint a Madrid volt tavaly a 34 éves Benzemával.
Az egesz hozzaszolasod full mellebeszeles. Ki mondta h mi elcserelnenk a tavalyi bl bajnoksag kombot egy jo szezonkezdetre? Segitek,: senki. Te jottel egy nagykepu hozzaszolassal, lenezve a barca idei jatekat, meg a premier leaguet es ugy allitottad be a tavalyi blt mintha oda vissza szarra vertuk volna a pl csapatokat. Senki nem mondta hogy cserelne veluk, csak azt hogy 1 bekapott gol 7 meccsen az mar valami.
Es attol az idei szezonkezdetuk se jobb se rosszabb h tavaly botranyosak voltak. Ha el kieses ha nem, 7 meccsen 1 bekapott golt az egy jo teljesitmeny. Ja es meg valami bar ezt inkabb zarojelbe mert felre fogjatok erteni, szerintem(!!!) igen is van feljebb a tavalyi duplanal, jatekban mindenkepp. De nem varok jobbat, lesz ami lesz. De lenezni a masik erdemeit mert tavaly jok voltunk.. abbol iden nem lakunk jol.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 2., vasárnap 19:19

Realista24 írta: Rac1 szerint megvan az egyezség Asensioval. Free agent.
ezt tegnap olvastam de annyira nem tette ide be senki hogy én sem mertem :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. október 2., vasárnap 19:17

Realista24 írta: Rac1 szerint megvan az egyezség Asensioval. Free agent.
Nem jatszatnam tobbet ha ez igaz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 2., vasárnap 19:13

Rac1 szerint megvan az egyezség Asensioval. Free agent.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. október 2., vasárnap 14:14

ferni írta: Komédia az egész. Pár év alatt vagy fél milliárdot kifizettek Messinek azt nuku pénz, játékosokat nem tudnak regisztrálni azt elköltöttek 150 milkát meg az ingyen igazolások is nem kevés pénzért írtak alá, mert akik ingyen mennek bárhova kb alapból magasabb fizut kapnak.


Lewával lehetett tudni, hogy a bajnokságban ez egy kínkeserves, de a BLben kíváncsi leszek mire mennek, mert az meg nem a lengyel terepe, mikor jönnek a komolyabb meccsek.
Nyugi befog ütni nekik ha nem nyernek Bl-elt legalább kétszer mondjuk 5 év alatt.Nem hiszem hogy ezt amit csináltak kitudják majd mozogni hatalmas valós bevételek nélkül.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 2., vasárnap 14:02

Komolyan kell őket venni, aztán meglátjuk, hogy ez a nagy pénzmosás mennyire lesz tolerálva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 2., vasárnap 13:42

De a kérdés, hogy mégis miből meg hogyan igazoltak megint ennyit, mikor telibe csődbe kellett volna állniuk, nem elkölteni a nem létező pénzeket is... Engem ez zavar egyedül és ez rohadtul nem fair... Mi meg alig tudunk igazolni bárkit is az elmúlt években, akit sikerült, lásd Hazard is max arra volt jó, hogy.... Ja semmire :lol:
Komédia az egész. Pár év alatt vagy fél milliárdot kifizettek Messinek azt nuku pénz, játékosokat nem tudnak regisztrálni azt elköltöttek 150 milkát meg az ingyen igazolások is nem kevés pénzért írtak alá, mert akik ingyen mennek bárhova kb alapból magasabb fizut kapnak.


Lewával lehetett tudni, hogy a bajnokságban ez egy kínkeserves, de a BLben kíváncsi leszek mire mennek, mert az meg nem a lengyel terepe, mikor jönnek a komolyabb meccsek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 2., vasárnap 13:08

Azt a szintet érték el amit vártunk. Legalábbis én ezt vártam ennyi igazolással, hogy a kötelezőket hozzák. A nagy meccsekre meg eddig egy bayern elleni zakó jutott a többit meglátjuk majd. Valahogy nem tudnak megrémíteni amikor mi 100%osan hozzuk a meccseket big benz nélkül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 2., vasárnap 11:58

Realista24 írta: Én nem értem miért jó kisebbíteni a Barca idei teljesítményét. Nagyon megy nekik, aztán hogy szépen is játszanak e azt nem tudom, mert továbbra sem nézek Barca meccset.
De az eredmények parádésak. Mindenesetre szerencsére lepeshatranyban vannak jelenleg.
És ami még bosszantóbb számomra, hogy van elképzelés mind a játékban, mind az átigazolási politikájukban.
A támadó harmad elit, a középpályán is sikerült De Jongot megtartani, illetve hoztak egy normális középhátvédet Kounde személyében is.

Elvileg jövőre két szélsőhátvédért mennek, ami megint egy nagy boost lesz a csapatuk számára és pont hiányposzt is, Mi meg valószínűleg megyünk megint egy középpályásért..
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. október 2., vasárnap 8:32

reeed_ati írta: A barszánál most jön csak az igazi erőfelmèrő.
BL-ben ès a bajnokságban is komoly ellenfelek fognak jönni, kb. heti kètszer, mindezt egy pikè-christensen párossal kell, hogy lehozzák..
Mi meg tudunk szèpen pihentetni a BL.-ben, be lehet dobni a Tobias-Bravo párost, a bajnokság meg lehet a prioritás. B-)

Egyèbkènt a klasszikuson szèpen fel kell rakni őket a vonatra, ami megindul majd azon a lejtőn.. :smile:
Szomorù leszek, ha a következő egy hònapban nem èpìtünk ki egy kisebb előnyt velük szemben.., kelleni fog, mert nagyon szoros csata lesz ez vègig. :)
Nalunk is torvenyszeru a pontvesztes az eddigi 100% utan, szoval nagy elonyszerzesre nem szamitok.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. október 2., vasárnap 8:08

A barszánál most jön csak az igazi erőfelmèrő.
BL-ben ès a bajnokságban is komoly ellenfelek fognak jönni, kb. heti kètszer, mindezt egy pikè-christensen párossal kell, hogy lehozzák..
Mi meg tudunk szèpen pihentetni a BL.-ben, be lehet dobni a Tobias-Bravo párost, a bajnokság meg lehet a prioritás. B-)

Egyèbkènt a klasszikuson szèpen fel kell rakni őket a vonatra, ami megindul majd azon a lejtőn.. :smile:
Szomorù leszek, ha a következő egy hònapban nem èpìtünk ki egy kisebb előnyt velük szemben.., kelleni fog, mert nagyon szoros csata lesz ez vègig. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 2., vasárnap 8:03

Én nem értem miért jó kisebbíteni a Barca idei teljesítményét. Nagyon megy nekik, aztán hogy szépen is játszanak e azt nem tudom, mert továbbra sem nézek Barca meccset.
De az eredmények parádésak. Mindenesetre szerencsére lepeshatranyban vannak jelenleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 2., vasárnap 7:23

ANDS írta: Mert az angol bajnokság az erős, ugye…..azt az élvonalat verte szépen sorban laposra a Real tavaly a bl - ben.
Még az el- t sem angol csapat nyerte tavaly.
Minden tiszteletem es elismeresem a tavalyi blhez, mindkozul a legnehezebb volt talan. De ez a laposra vertuk a pl csapatokat.. hat en azokat a meccseket ezek szerint nem lattam. Mert ilyen nem volt.
ANDS írta: Tény, hogy a Real védekezése hagy maga után némi kívánnivalót, de ne értékeljük már le kedvenc csapatunk teljesítményét egy bl és egy bajnoki cim elhódításával végződő szezon után….amikor a barca trófeák helyett tavaly csak tapasztalatot nyert, és eddig úgy tűnik, hogy jól erősített.
es annak hogy mi tavaly duplaztunk mi koze hogy ok iden 1 golt kaptak? Akkor a 7 meccs 1 kapott gol az szar stat, mert tavaly mi duplaztunk es nem ok? :lol:
Tul magas az a lo..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 1., szombat 23:21

Toti írta: Ez az ember mar idegesitobb a minden meccsen goljaival, mint annak idejen messi.

Masik meg, h ne basszatok mar fel, h 7 fordulo alatt 1 golt kaptak..
Hat azert attol meg messze van, es a szezon vege is messze meg :D nyilvan figyelemremelto, hogy milyen szepen termel, es kimondottan erosen kezdett a barca, de aggodalomra semmi ok. Magunkkal kell foglalkozni, menni elore meccsrol meccsre, aztan oktober kozepen kell megcsapkodni a katalanokat, aztan rogton egycsapatos lesz a bajnoksag.
:goat:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. október 1., szombat 21:45

Toti írta: Masik meg, h ne basszatok mar fel, h 7 fordulo alatt 1 golt kaptak..
Összeálltak egyből mint az a bizonyos bugyi, emellett bűngyenge ez a spanyol "élvonal", nem hiába járunk mi is 6 meccs után 18 pontnál benzi nélkül és emellett sokszor csak takarékon focizva.

Jó öreg kétcsapatos bajnokság lesz az idei, 100 körüli pontszámmal.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. október 1., szombat 21:39

Ez az ember mar idegesitobb a minden meccsen goljaival, mint annak idejen messi.

Masik meg, h ne basszatok mar fel, h 7 fordulo alatt 1 golt kaptak..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég