Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 11., hétfő 21:45

Én már többször is írtam,szerintem akkor kapja majd más,ha messi már szól hogy nem kér többet.

Most meg neymar is ott lesz az élen,volt 3-4 jó meccse,amin gólt is szerzett,mind európában rajta kivül még 73 db támadó,és már ott bizsereg a top5 felé.......ha lesz még pár jó meccse,az 5ben benne lesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. november 11., hétfő 21:41

Lehet hogy hülyén gondolkozom de én úgy vagyok az aranylabdával hogy messi még kapjon kb 2-3-at és akkor talán elég sokan elgondolkoznának hogy mire is van ennyi? Utána meg kaphatja majd neymar mert hát a világ 3. Legjobbjának kijár
Az már más kérdés hogy a legtöbb ember kapásból 50 jobb játékost felsorol

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 11., hétfő 21:36

besteve7 írta:Hát ez meg szerintem úgy hülyeség ahogy van. Ennyi erővel 98-06 Zidane, Ronaldo meg még valaki és el is van osztva 8 évre az aranylabda, vagy most 08-17 Messi-Ronaldo, mert ők a átlagban véve a legjobbak, a többiek meg köszönjék meg ha top3ba kerülnek.
besteve7 írta:Idézem az első mondatom. Ennyi erővel meg a csatár is megkapja az elismerései: aranycipő,gólkirály címek stb. Én úgy vagyok vele, hogy ha a kapus volt a legjobb, és döntő pillanatokban oda tudott állni, kivédeni az ellenfél szemét, akkor had kapja meg, vagy ugyanúgy a védő.
Azt mondtam ott kezdődik, hogy Zidane, Dinho, Ronaldo... megkapta Figo is, Owen is, hát legyen, talán megérdemelték, én csak azt mondom Cannavaro a legnagyobb vicc, mikor egy értelmes cselt nem tud megcsinálni... De mondtam ez az én véleményem, szerintem a tied hülyeség. Ha meg egyszerűen Messi és Ronaldo a legjobb, akkor így van, kapják meg ők 10 évig, ha még ezt a teljesítményt hozzák. Miért? Valaki azért nem kaphat mert már nyert? Ilyen erővel minek van nekünk 31 bajnoki címünk, több ne is legyen, mert a többiekkel mi lesz?

Mindenhol megvannak az elismerések, minden poszton igen, de egy aranylabda a legnagyobb díj, ami szerintem sokak szemében olyan játékosoknak jár, akik megtudják csinálni a váratlant, a szép cseleket, gólokat szereznek, gólpasszokat osztogatnak, technikásak, látnak a pályán, a többiek felett vannak egyszerűen és végigtolják a szezont hatalmas formában.
sander írta:Cannavaro olyan szinten focizott azon a Vb hogy egy két játékosnak simán betenném a meccset hogy nézzétek hogy mikor mit kell csinálnia egy védőnek.
Jah, aztán pár hónap múlva meg Gera Zoli is úgy baszta át, ahogy akarta... egy vb.. meg előtte volt 1-2 jó hónapja a védőnek... Egy védő pont azért védő általában, mert hiányzik belőle az a plusz, ami a fentebbi poszokhoz kell. De akkor viszont nem tudom mit kell csodálkozni, hogy Messi 4x megkapta, mikor 4 évig a toppon volt, kupát kupára nyert.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 11., hétfő 21:27

Hát már bocs, de mondj már olyan valakit aki évek óta hozza azt a konstans szintet amit ezek ketten... Talán Ibra környékezi meg őket BL, bajnoki, vállogatott szinten... Most ez olyan, hogy ha most Ribery kapná akkor pl Iniestának vagy Xavinak akkor miért nincs már bogyója!?...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 11., hétfő 21:25

Igazság szerint az egész aranylabda storyt úgy kellett volna kezdeni, hogy posztok szerint osztják ki évről évre. Mert sok értelme nincs így az egésznek. Legtöbbször támadó kapja meg, holott sokszor a védők, kapusok, védekező középpályások is klasszis teljesítményt nyújtanak évről évre. De hát ők nem kapnak semmit...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. november 11., hétfő 21:23

2002-ben a brazilok annyira lemosták a világot, hogy hülyeség lett volna bármilyen más nemzetiségűnek adni. roberto carlos csak azért nem kapta meg, mert védő. ronaldo pedig egy nagy sérülés után jött vissza és pont annak a kahnnak nehezítette a hálóját többek közt, aki lehúzta a rolót a vb-n.
2006-ban pedig zidane teljesen megérdemelte volna. az a francia válogatott már nagyon nyugdíjas csapat volt, szeleburdi fiatalokkal és egy szárnyait bontogató riberyvel. egyedül húzta őket a döntőig, ahol tulajdonképpen csak egy indulatcselekvés miatt ki lett állítva. ha nem történik meg, szerintem meg is kapja és a vb-t is behúzzák. legalábbis trezeguet nem áll oda a labdához szerencsétlenkedni.... fú de utáltam akkor is :lol:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. november 11., hétfő 21:21

zalkrisz írta: Ha már aranylabda, akkor az tényleg ott kezdődik, hogy Zidane, Ronaldinho, Ronaldo.. és akkor a maiak közül Messi és Cé, esetleg Ibra, akik azért tudják mit kell csinálni a bogyóval, nem mint az olasz pl, aki azért megkapta, mert csúszkált, mászkált és rugdosta a labdát amerre épp látott. Jó nyilván leegyszerűsítem, de aki érti az érti, aki nem az meg nem.
Hát ez meg szerintem úgy hülyeség ahogy van. Ennyi erővel 98-06 Zidane, Ronaldo meg még valaki és el is van osztva 8 évre az aranylabda, vagy most 08-17 Messi-Ronaldo, mert ők a átlagban véve a legjobbak, a többiek meg köszönjék meg ha top3ba kerülnek.
zalkrisz írta:a mondjuk én azt teljesen jogosnak tartom, hogy Kahn nem kapta.. megkapta az elismeréseit, mint kapus, sorba kapta érte a díjakat, azért nehogy már egy aranylabda kapushoz kerüljön
Idézem az első mondatom. Ennyi erővel meg a csatár is megkapja az elismerései: aranycipő,gólkirály címek stb. Én úgy vagyok vele, hogy ha a kapus volt a legjobb, és döntő pillanatokban oda tudott állni, kivédeni az ellenfél szemét, akkor had kapja meg, vagy ugyanúgy a védő.
Csak mostanság az a baj, hogy ez a két elmebeteg olyan mértékben termeli gólokat, hogy túlságosan kitűnnek, ezt egy kapus vagy védő, de akár még egy középpályás jelenleg nem tudja űberelni, ezért érdekes Ribery helyzete, mert normál esetben azért a statjai nem olyan rosszak, de a két terminátorhoz ovodásnak tűnik.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2013. november 11., hétfő 21:21

Remy írta:
sander írta:
Gondoltam hogy ez ki lesz emelve. De akkor inkább azt mondanám hogy voltak ezekben az években más is nagyon jól tolta nem csak azok akik megkapták az aranylabdát. Bergkamp is nagyon jól játszott abban a szezonban. De a te kedvedért kijavítom magam :)
Az én kedvemért nem kell kijavítani, te úgy gondolod, szíved joga. :) Csak fura, hogy a futballtörténelem egyik óriásának nem adnál egy aranybogyót sem. Ő nem csupán klasszis volt, hanem egy olyan zseni, aki nem születik minden évtizedben a világra. És ehhez még szerintem Zidane fannak sem kell lenni, hogy ezt észrevegye valaki.
Akkor nem javítom ki :D Nem venném el tőle csak arra szerettem volna kitérni hogy voltak olyan játékosok akik majdnem (de lehet hogy jobban is ) teljesítettek mint az adott év Aranylabdása. (lásd. : Messi és a 4 aranylabdája)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. november 11., hétfő 21:20

sander írta:
Faust írta:Lampard, Ballack. :lol: :lol: :lol:
Ballack:
2002-ben:
-Német bajnokság második helyezet
-Német kupa második helyezet (a gyengébbek kedvéért döntőt játszott)
-Bl Második hely (Bl döntőt játszott)
-Második lett a gólkirályi címért folyó versenyben a bajnokságban
- Vb második hely (a döntőn nem játszott)
szegény faszit azért lehet sajnálni a sok 2. hely után
Kép

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2013. november 11., hétfő 21:18

Faust írta:Lampard, Ballack. :lol: :lol: :lol:
Ballack:
2002-ben:
-Német bajnokság második helyezet
-Német kupa második helyezet (a gyengébbek kedvéért döntőt játszott)
-Bl Második hely (Bl döntőt játszott)
-Második lett a gólkirályi címért folyó versenyben a bajnokságban
- Vb második hely (a döntőn nem játszott)

Ronaldo:
2002-ben:
-ha jól tudom 15 meccs a szezonban (sok sérülés)
-Vb első helyezett
- Vb gólkirály

Kahn:
- 3 (!!!) gólt kapott 2002-ben a VB-n (ha itt sokan Casillas-nak adnék akkor azért annyira ne nézzük már le)

Roberto Carlos:
- Spanyol bajnok
- Bl győztes
- Spanyol Király kupa döntőt játszott
- Vb győztes
- és az egész szezonban kiegyensúlyozottan (!!!) jól játszott

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. november 11., hétfő 21:14

sander írta: Cannavaro olyan szinten focizott azon a Vb hogy egy két játékosnak simán betenném a meccset hogy nézzétek hogy mikor mit kell csinálnia egy védőnek.
azután a vb után szerintem zizou érdemelte volna .. de ez csak az én véleményem :roll:
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 11., hétfő 21:12

sander írta:
Gondoltam hogy ez ki lesz emelve. De akkor inkább azt mondanám hogy voltak ezekben az években más is nagyon jól tolta nem csak azok akik megkapták az aranylabdát. Bergkamp is nagyon jól játszott abban a szezonban. De a te kedvedért kijavítom magam :)
Az én kedvemért nem kell kijavítani, te úgy gondolod, szíved joga. :) Csak fura, hogy a futballtörténelem egyik óriásának nem adnál egy aranybogyót sem. Ő nem csupán klasszis volt, hanem egy olyan zseni, aki nem születik minden évtizedben a világra. És ehhez még szerintem Zidane fannak sem kell lenni, hogy ezt észrevegye valaki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2013. november 11., hétfő 21:07

Remy írta:
sander írta:
érdemelte volna:---------------------------Kapta:
Tehát Zidanennak 1 bogyót sem adtál volna? :lol: :lol: :lol: Ez nagyobb vicc, mint Messi 4 labdája.
Gondoltam hogy ez ki lesz emelve. De akkor inkább azt mondanám hogy voltak ezekben az években más is nagyon jól tolta nem csak azok akik megkapták az aranylabdát. Bergkamp is nagyon jól játszott abban a szezonban. De a te kedvedért kijavítom magam :)
Nagy szégyen lett volna, ha Lampard az aranylabda közelébe odafért volna valaha is
164 zsinórban lejátszott meccs, 19 gól, 16 gólpassz. Két trófea abban az évben. Itt sem feltétlenül azt mondom hogy Lampardnak kellett volna megkapnia!
Cannavaro meg ennél nekem még nagyobb vicc
Cannavaro olyan szinten focizott azon a Vb hogy egy két játékosnak simán betenném a meccset hogy nézzétek hogy mikor mit kell csinálnia egy védőnek.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. november 11., hétfő 21:03

zalkrisz írta: Egyébként én Modricnak is előbb adnám oda az aranylabdát, mint Riberynek, mert ahogy leírtátok sokan, az a Bayern egy kib :cens: szott jó Csapat, ahol mindig volt valaki aki mégjobban kiemelkedett a többiek közül, de ez meccsről meccsre változott. Miért pont a franciát kéne kiemelni?

adom.
Ezért kell most Cének kapni, nincs mese. És ezért sem értettem soha a Sneijder-imádókat (akik inkább szimplán Messi-utálók), abban az évben akkor már inkább Forlán,mint a holland. Egy jó iparos volt,pár nagy góllal,előtte,azóta is "semmi".

Ribéry meg egy nagyon jó BM egyik legjobbja volt,de az EGYIK! Robben,Müller,Mandzukic,Schweine ugyan úgy megérdemelné ezen az alapon.
Messit nem említem, ha nyomott volna egy bitang jó őszt (mint Cé),akkor lehetne említeni,de így,hogy az ő szintjén értékelhetetlen az őszi szezon, így ő nem kerülhet szóba.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. november 11., hétfő 21:03

Lampard, Ballack. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 11., hétfő 21:02

sander, ez amúgy most tök komoly volt?
voltak olyanok a listáidon amiknél tényleg elgondolkodtam hogy ez vicc, vagy halál komoly.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2013. november 11., hétfő 20:57

Nagy szégyen lett volna, ha Lampard az aranylabda közelébe odafért volna valaha is :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 11., hétfő 20:56

sander írta:
érdemelte volna:---------------------------Kapta:
Tehát Zidanennak 1 bogyót sem adtál volna? :lol: :lol: :lol: Ez nagyobb vicc, mint Messi 4 labdája.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 11., hétfő 20:54

Na mondjuk én azt teljesen jogosnak tartom, hogy Kahn nem kapta.. megkapta az elismeréseit, mint kapus, sorba kapta érte a díjakat, azért nehogy már egy aranylabda kapushoz kerüljön... Cannavaro meg ennél nekem még nagyobb vicc, de mindegy, ez van... Ha már aranylabda, akkor az tényleg ott kezdődik, hogy Zidane, Ronaldinho, Ronaldo.. és akkor a maiak közül Messi és Cé, esetleg Ibra, akik azért tudják mit kell csinálni a bogyóval, nem mint az olasz pl, aki azért megkapta, mert csúszkált, mászkált és rugdosta a labdát amerre épp látott. Jó nyilván leegyszerűsítem, de aki érti az érti, aki nem az meg nem.

Egyébként én Modricnak is előbb adnám oda az aranylabdát, mint Riberynek, mert ahogy leírtátok sokan, az a Bayern egy kib :cens: szott jó Csapat, ahol mindig volt valaki aki mégjobban kiemelkedett a többiek közül, de ez meccsről meccsre változott. Miért pont a franciát kéne kiemelni?

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2013. november 11., hétfő 20:29

morientes írta:talán csak azért Ribery,mert ha az egész pályafutását nézzük,talán kijárna neki,esetleg.... :hmmm:

Nem mindig az kapja aki megérdemli ? :hmmm:

érdemelte volna:---------------------------Kapta:
1994, Paolo Maldini------------------------Sztoicskov
1994 Baggio--------------------------------Sztoicskov
1995 Litmanen,----------------------------George Weah
1996 Del Piero-------------------------------Matthias Sammer
1997 Del Piero -------------------------------Ronaldo
1998, Dennis Bergkamp-------------------Zidane
1999, David Beckham----------------------Rivaldo
2001 Raul-----------------------------------Michael Owen
2001 Kahn-----------------------------------Michael Owen
2002, Michael Ballack-----------------------Ronaldo
2002, Kahn-----------------------------------Ronaldo
2002, Roberto Carlos------------------------Ronaldo
2004 Deco-------------------------------------Andrij Sevcsenko
2004 Henry------------------------------------Andrij Sevcsenko
2005, Frank Lampard----------------------Ronaldinho
2006 Pirlo,-----------------------------------Fabio Cannavaro
2006 Eto'o,----------------------------------Fabio Cannavaro
2009 Eto'o-------------------------------------Messi
És még akkor lehetne olyan neveket sorolni mint : Iniesta;Xavi;Casillas;Totti;Shearer;Buffon....

Most nem azt mondom hogy ezek a játékosok érdemelték ki egy az egyben de szerintem ezekben az években (az utóbbi 3-4 évet ne is mondjam) nem feltétlenül az kapta aki télleg megérdemelte volna. Persze ez mindig nagy vitatéma lesz :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég