Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. november 13., szerda 20:01

Kerlon írta:akkor legalább nem az arabokat reklámozzuk.

És Benzemás avatar :D
sorry,de adta magát.

Egyik sem jó,tök mindegy arab vagy amerikai. De ha a klubnak kedvez,akkor bele kell menni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 13., szerda 19:55

morientes írta:
Highbury-t átkeresztelték, pedig nem szimpatizálok különösebben az Arsenallal.
Na most az igazsághoz hozzátartozik,hogy a Highburryt teljesen lebontották,és az új stadiont eleve Emirates-nek nevezték el.
Ami engem illet,én jobb szeretem a régi dolgokat,tehát a Nou Camp legyen Nou Camp,a Bernabeu Bernabeu;az Old Trafford az Old Trafford és így tovább....hisz innen tudjuk asszociálni mikor ezek a nevek szóba kerülnek hogy miről is van szó...Ha csak spanyolországot nézzük,akkor ha előkerül
pl a "Vicente Calderon","San Mames","La Rosaleda","Ramon Sanches Pizjuan",vagy a valenciai "Mestalla" akkor rögtön tudjuk melyik csapat házatájáról van szo...
De ugyan ez van a szomszédban a Estadio de'Luz-al vagy az
Estaddio Dragao portoba...
Miért a Microsoft Bernabeu nem lenne elég egyértelmű? (Tudom, hogy nem a név adásról tárgyalnak.) Nekem nem tetszik az ötlet, de ha a csapatnak jó, akkor legalább nem az arabokat reklámozzuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. november 13., szerda 18:38

Az Aranylabda nívóját tökéletesen jellemzi az a parttalan, felesleges és az előremutató gondolatok teljes hiányát mutató vita, amely itt bontakozott ki az utóbbi oldalakon.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 13., szerda 18:12

Találkoztam egy igen-igen jó vidivel. Az a tipikus odabasz és hidegrázós, de a kezdés eléggé ide vág :roll: ...

Cristiano Ronaldo - More Than Meets the Eye | Emotional HD :salute:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 13., szerda 18:10

Viszont kicsit furcsa, hogy Perez hirtelen nagyon belekezdett a pénzszerzési lehetőségek kutatásába. Eddig is csinálta persze, de most ahogy hallani elég sok projektet próbál futtatni. Kíváncsi vagyok mi lehet ennek a hátterében. :hmmm:
-->
stadion felújítása
-->
jól ismeri mindenki Perezt és a filozófiáját, ő nem fog leállni a sztárigazolásokkal, amíg ő az elnök, rendszeresen lesznek egy vagyonért igazolt játékosok, és ehhez kell a tőke. Na meg az, aki először talál egy új pénzforrást, az fog belőle legtöbbet kaszírozni.
-->
közeleg az idő, amikor a tévés jogdíjakat újrafogják osztani spanyolországban és szerintem így akarja pótolni a majd akkor hiányzó jövedelmeket perez.
Nagyjából szerintem össze is szedték a fiúk; de akár úgy is mondhatnánk, hogy követi a Madridnál eddig alkalmazott és jól bevált gazdasági stratégiáját vagyis, hogy előre menekül /a győzelembe/! :Đ
Microsoft-Bernabeu
Azért ezt még ne vegyük készpénznek; egyes hírek szerint a Microsoft nem a névvásárlás miatt, hanem csak a renoválás során a stadionban tervezett informatikai fejlesztések, modernizáció kapcsán áll tárgyalásban a Real Madriddal és csupán ilyen formában kívánja támogatni a csapatot!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 17:42

Highbury-t átkeresztelték, pedig nem szimpatizálok különösebben az Arsenallal. 
Na most az igazsághoz hozzátartozik,hogy a Highburryt teljesen lebontották,és az új stadiont eleve Emirates-nek nevezték el.
Ami engem illet,én jobb szeretem a régi dolgokat,tehát a Nou Camp legyen Nou Camp,a Bernabeu Bernabeu;az Old Trafford az Old Trafford és így tovább....hisz innen tudjuk asszociálni mikor ezek a nevek szóba kerülnek hogy miről is van szó...Ha csak spanyolországot nézzük,akkor ha előkerül
pl a "Vicente Calderon","San Mames","La Rosaleda","Ramon Sanches Pizjuan",vagy a valenciai "Mestalla" akkor rögtön tudjuk melyik csapat házatájáról van szo...
De ugyan ez van a szomszédban a Estadio de'Luz-al vagy az
Estaddio Dragao portoba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 13., szerda 17:35

Thiago11 írta:Viszont kicsit furcsa, hogy Perez hirtelen nagyon belekezdett a pénzszerzési lehetőségek kutatásába. Eddig is csinálta persze, de most ahogy hallani elég sok projektet próbál futtatni. Kíváncsi vagyok mi lehet ennek a hátterében.
lehet a stadion felújítása. :hmmm:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 13., szerda 17:34

Kíváncsi vagyok mi lehet ennek a hátterében.
Messi leigazolása. :mrgreen:


Viccet félretéve, jól ismeri mindenki Perezt és a filozófiáját, ő nem fog leállni a sztárigazolásokkal, amíg ő az elnök, rendszeresen lesznek egy vagyonért igazolt játékosok, és ehhez kell a tőke. Na meg az, aki először talál egy új pénzforrást, az fog belőle legtöbbet kaszírozni.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. november 13., szerda 17:34

Thiago11 írta:Viszont, hogy Microsoft-Bernabeu legyen az már szerintem nagyon sok. Anno eléggé kibuktam amikor a Highbury-t átkeresztelték, pedig nem szimpatizálok különösebben az Arsenallal. Azonban egy ekkora hagyományokkal rendelkező, neves stadiont "eladnak" az már nem méltó egy ilyen klubhoz, pénz ide vagy oda.
Nem keresztelték át, hanem átköltöztek egy másik stadionba, amely felépítését elég erősen szponzorálta a Fly Emirates légitársaság.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. november 13., szerda 17:33

Csak megvárják, míg Microsoft Bernabeu hivatalos lesz, hogy köpködhessenek egy kicsit, aztán fél év múlva ők is hozzák a stadion név szponzort....
igen és az indok pedig az lesz, hogy a csúnya real madrid miatt kell nekik is erre a lépésre folyamodni. :)

szerintem közeleg az idő, amikor a tévés jogdíjakat újrafogják osztani spanyolországban és szerintem így akarja pótolni a majd akkor hiányzó jövedelmeket perez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 13., szerda 17:32

Valamiből ki kell termelni Messi vételárat. Mindjart itt a nyár.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. november 13., szerda 17:25

Annyira engem sem zavar ez a marketing-téma, amíg túlzásba nem viszik.
Viszont, hogy Microsoft-Bernabeu legyen az már szerintem nagyon sok. Anno eléggé kibuktam amikor a Highbury-t átkeresztelték, pedig nem szimpatizálok különösebben az Arsenallal. Azonban egy ekkora hagyományokkal rendelkező, neves stadiont "eladnak" az már nem méltó egy ilyen klubhoz, pénz ide vagy oda. Ha egy Crystal Palace csinálja még OK, de egy Highbury-t.
Nem tudom milyen adósságaik voltak, de biztos vagyok benne hogy másképp is meg lehetett volna oldani. Bár lehet hogy csak én vagyok túl szentimentális vagy régimódi.

Ugyanez lenne a véleményem a Bernabeu-ról mindenféle hovatartozástól függetlenül,, ráadásul ahogy hallom, olyan hú de nagy összeget sem perkálna Gates úr, legalábbis nem egyenes arányosan.

Viszont kicsit furcsa, hogy Perez hirtelen nagyon belekezdett a pénzszerzési lehetőségek kutatásába. Eddig is csinálta persze, de most ahogy hallani elég sok projektet próbál futtatni. Kíváncsi vagyok mi lehet ennek a hátterében.

Az amerikai focival ezt nem lehet összehasonlítani, mint valaki korábban ezt felvetette. Ott már nagyon régóta elkezdődött ez a folyamat, az egésznek az egyik fele a sport a másik a reklám. Ott olyan pénzek forognak a marketingben, ami az európai fociban aprópénz.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. november 13., szerda 17:22

Ha a stadion névváltoztatást engedélyezné Rosell,akkor a nép szerintem követelné a nyilvános kivégzését. :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 13., szerda 16:54

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta:viszont ha a nou camp valami qatar arena lesz, akkor az nekem sem fog tetszeni, finoman szólva sem.
nem kell már sokat várni rá szerintem :D :D

Csak megvárják, míg Microsoft Bernabeu hivatalos lesz, hogy köpködhessenek egy kicsit, aztán fél év múlva ők is hozzák a stadion név szponzort....

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 13., szerda 16:37

'shutterisland írta:viszont ha a nou camp valami qatar arena lesz, akkor az nekem sem fog tetszeni, finoman szólva sem.
nem kell már sokat várni rá szerintem :D :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 13., szerda 15:12

én amúgy sem voltam a szponzor ellen, már rájöttem, hogy ezen a szinten a versenysportban mennyire fontos a pénz, főleg ha végtelennek tűnő kasszákkal és olajmilliárdosok által vezetett csapatokkal is kell versenyezni.

ha lebutítva mondjuk az, hogy lesz felirat a mezeken meg 100 szék a stadionban lehet a kulcs ahhoz, hogy a példának okáért tudjunk egy neymart venni, akkor főleg nem fogok fennakadni rajta.

viszont ha a nou camp valami qatar arena lesz, akkor az nekem sem fog tetszeni, finoman szólva sem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 15:06

már a mezen is elfogadtam, a székek meg pont nem érdekelnek, mert mikor látom a stadiont, akkor meccs van, és amikor meccs van, akkor pedig ülnek a székeken. :)
Vhaj hová tűnt a "mi nem adjuk el magunkat,büszke katalánok vagyunk" csatakiáltás? :D
Hiába no,a pénz beszél,büszkeség ide vagy oda... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 13., szerda 15:04

'shutterisland írta:sokakat ez idegesít, idegesített, de engem pont nem zavar ez a qatar téma.
már a mezen is elfogadtam, a székek meg pont nem érdekelnek, mert mikor látom a stadiont, akkor meccs van, és amikor meccs van, akkor pedig ülnek a székeken. :)
Szerintem a sok ősbarcelonista tiltakozás gyanánt nem fog leülni azokra a székekre, így pont látni lehet majd a feliratot meccs közben is. :mrgreen:

Egyébként engem sem zavar már, eleinte eléggé rosszul voltam ettől az egész témától, mostanra sikerült megszoknom. Ráadásul szerencsére az unicefes ügy is megmaradt. (És meg is fog még pár évig biztosan.)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 13., szerda 15:03

Engem abszolút nem zavar a marketingtéma, sőt. Anélkül nem lenne foci sem.
Drake, te meg ne vedd a szívedre. Bele nem kezdek, hogy miért írtam úgy, amit, mert már ezerszer le lett rágva ez a csont.
A támadó hangnemet meg abszolút feleslegesnek tartom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. november 13., szerda 15:00

Majd leszerződik veletek a Májkroszoft,aztán ti is el lesztek látva reklám feliratokkal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég