Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 14., csütörtök 12:52

én már nem lepődök meg semmin, most iniestát adták el a lapok a manchester unitednek. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 14., csütörtök 10:41

a stadionhoz: szokás kérdése...ha ezért fizetnek, akkor had szóljon :D és ahogy írtátok, a Bernabeut továbbra is Bernabeunak fogja hívni mindenki. Ha mondjuk fizetnének ennyit, hogy évente 1 fiatalabb játékost vehet a csapat (többre nem is nagyon van szükség) akkor hatalmasat lökhetnek rajtunk. Tudom van pénz, de amit így spórolnak, azt beleölhetik a stadionba és a környékére....és nem ártana kezdeni valami a Castilla-val is mert cefetül állnak :D

Messi: vitáztok a semmin. Bayern jelenleg: Ribery-Mandzukic-Robben, meglássuk Pepnek kell-e Lewa előre, vagy más csatár. ha vesznek valakit akkor Messi biztos nem megy oda. Ha nem akkor lehetséges. A Bayernnek megérné, és a Barcának is. Tata csatárt akar, át akar állni egy olyan játékra ahol végre 9-es tolja elöl. Messi pedig nem fog akarni jobb oldalon játszani, eltűnik ott, mint nálunk CR középen. Az említett 2-3 év alatt átfog alakulni a Barca. Új kapus, új védelem, a kp-n Xavi és Iniesta elfog tűnni, Fabregas vagy átveszi Messi helyét eleinte és késik a 9-es, vagy Iniesta helyett fog a kp-n játszani.
Persze a másik véglet se lepne meg, Messi marad. Szerintem ő félne attól hogy megutálják.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 14., csütörtök 9:30

úgy állítottad be a verziómat mintha teljesen lehetetlen lenne Messi eligazolása(majd,nem ma, nem holnap...) pedig nem az
kíváncsi vagyok, hogy ha én 3 évvel ezelőtt benyomom ide, hogy 2013-ban iker távozása komolyan napirendre kerül, hányan néznek boci szemekkel, hogy ez miről beszél, szóval nem csoda.
persze ennyi erővel még igazad is lehet, viszont én nem tartom jelenleg reálisnak, hogy lelép, az meg, hogy ha netán mégis, akkor biztos a bayernbe, még úgy sem.

a barcát ajnározó hülyeséged, hogy világ legjobbjai vannak ott meg bl elődöntő meg a szokásos mentegetőzős faszság...
szerintem ezek olyan tények, amik azt támasztják alá, hogy bár ez már valóban nem a csodabarca, de a keret még mindig olyan, amilyen, és a csapattal még mindig számolni kell, ha nem is fő esélyesként, de az egyik fő esélyesként.
ilyen médiabuherált hungarokatalán is vagy.
egyáltalán nem vagyok az.
a bajnoki cím amit tükörsimán nyertetek MIATTUNK
köszönjük. :mrgreen:
A "kifutóban lévő" és a "már kifutott" kifejezések között van azért némi különbség.
itt inkább arra gondoltam, hogy ha már "kifutottak", még akkor is tartják a tendenciát, például tavaly mind a két csapat bronzérmes lett, idén pedig a lyon 7., a milan 10. helyen áll eddig, és mind a kettő még gyengébbnek tűnik mint tavaly, a nyakamat rátenném például, hogy a milan nem is indul a bl-ben már jövőre.

de igazából mindegy, én máshogy értelmeztem ezt a fogalmat, szerintem azért elég szubjektív dolog 1-1 csapat megítélése ilyen szempontból.
sok mindentől függ a játék, az eredményesség.
most ha ne adj isten bajnokok leszünk, vagy a bl-t megnyerjük, akkor meg mondjuk elég hülyén hangzana, hogy kifutóban van a csapat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 14., csütörtök 9:19

nekem meg már a tököm kivan ezzel a begyöpösödött európai felfogással,
Nagy +1
Amúgy meg, a névben ott lenne továbbra is a Bernabéu, úgyhogy nem látok túl problémát benne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 14., csütörtök 8:55

nekem meg már a tököm kivan ezzel a begyöpösödött európai felfogással, hogy a stadionnak ilyen meg olyan neve lehet csak. kit érdekel??? kevesebben fognak járni? nem. rosszabb lesz a csapat? nem. ha van olyan hülye, hogy ilyenért fizet százmilliókat, akkor csak tegye. ajánlom mindenkinek figyelmébe: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_U. ... y_capacity

az everbank field, fedexfield, firstenergy stadium, mercedes-benz superdome, ford field, at&t park és társai jobban hangzanak?

off oldalról meg: a MS-t mindenki savazza, mégis szinte kivétel nélkül az ő termékeit használjuk európaszerte, és nem ők azok, akik a termékeiket háromszoro áron próbálják értékesíteni mondvacsináltinált indokkal.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. november 14., csütörtök 8:39

'shutterisland írta:a másikhoz meg annyit, hogy a "kifutóban lévő" kifejezést degradálónak éreztem, az én szótáramban ez inkább egy lyonra vagy milanra jellemzőbb.
A "kifutóban lévő" és a "már kifutott" kifejezések között van azért némi különbség. Az általad említett Lyon-Milan páros ez utóbbi.
A csodalyonnak már 2-3 éve annyi. Bajnokságot se nyertek már mióta, a BL-ben is csoportból még ugyan továbbjutnak, de az első egyenes kiesési körben lefőnek mindig. Sőt tavaly az EL-ben voltak már és ott is az első egyenes kiesési kör volt a végállomás.
A Milan ugyanúgy fényévekre van már a 2007-es BL győztes csapattól. Ők sem igen szoktak túljutni az első körön. Bajnokságban sem a legfényesebbek azzal a 10. hellyel ahol állnak. Juve-Napoli duó egyértelműen jobb, valamint idén a Roma is elég durván kezdte a bajnokságot, de még a városi rivális, az amúgy szintén gyengélkedő Inter is túlléppett már a Milanon.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 14., csütörtök 4:55

:mrgreen:

Nemértettél, úgy állítottad be a verziómat mintha teljesen lehetetlen lenne Messi eligazolása(majd,nem ma, nem holnap...) pedig nem az,amin felhúztam magam a barcát ajnározó hülyeséged, hogy világ legjobbjai vannak ott meg bl elődöntő meg a szokásos mentegetőzős faszság... meg azok a hülye vigyorgó smile-k is irritálnak.Meg úgy alapból se volt jó napom így jó valakin le kell vezetni a feszültséget, te vagy a tökéletes célpont erre mivel nem ismerlek amúgy se értek veled egyet szinte semmiben és ráadásul ilyen médiabuherált hungarokatalán is vagy. :D Meg amúgy túl komolyan veszed amiket írok, most van kedvem ilyeneket írkálni kapok 2 hét pihenőt azt kész. De a véleményemet továbbra is tartom, hogy Messi elfog még menni a barcából, mert már most látszik rajta ,hogy kéne neki valami új Chalange,és erre csak a bayernnél lesz esélye.Az meg hogy mióta mondogatom meg "lenézem" a barcát... a bajnoki cím amit tükörsimán nyertetek MIATTUNK, az egyetlen mentségetek arra ,hogy ez az év nem volt pocsék.Szerintem mind mutatott játékban, mind eredményességben mind Messin is látszik, hogy ennek a barcának már nem sok köze van a 2011-hez.Az egymás elleni meccseken sose nézem le a barcát, ott mindig 3 esélyes...

De mind1 bocsánatkérés elfogadva... :mrgreen:

ui.: a véleményem marad a modoromat tudd be annak hogy nem aludtam 2 napja és mindjárt megyek melózni a többit privátban írd de szerintem itt bimbózó barátságunk véget is ért... :lol: :lol:

Na mind1 tényleg befejezem a trollkodást. :Đ

Jól teszed.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 14., csütörtök 4:02

atyaúristen. :lol:
kifakadtál itt a semmin, gondolom a való életben azért nem esel így neki az embernek egy ilyen kisebb nézetkülönbség miatt.
akkor itt sem értem most az okát. :roll:

most azért, mert te megálmodtad, hogy messi biztosan elmegy 2-3 éven belül a bayern-be, ne akadj már így ki, ha más ezt nem veszi olyan tuti biztosra, mint te.

egyrészt 2018-ig köti ide a szerződés, imádja a klubot, és hálás neki, a klub és szurkolók is imádják őt, itt vannak a barátai, itt sikeres, csillagászati fizetése van.
sokszor lenyilatkozta, hogy vagy itt szeretné befejezni a pályafutását, vagy az utolsó szezonjára átmenne a newells-be.
ezen felül a bayern 40 millió eurónál többet tudtommal egy játékosra még nem költött, és ugyebár az sem biztos, hogy pep lesz még akkor az edző, lemondhat, válthat, kirúghatják, bármi lehet.

ha most te rákötötted magad, hogy messi mégpedig hamarosan a bayern játékosa lesz, egészségedre, de ne kapj már szívbajt, ha nem ez a realitás.
ha tényleg így lesz, én leszek az első, aki elismeri, hogy zseniális meglátás volt tőled.

a másikhoz meg annyit, hogy a "kifutóban lévő" kifejezést degradálónak éreztem, az én szótáramban ez inkább egy lyonra vagy milanra jellemzőbb.

egy kicsit visszaestünk, ezzel együtt a bayern, a dortmund, vagy éppen ti feljavultatok, ez által mi is egy topcsapat vagyunk a néhány közül, aki már nem az első számú esélyes ott, ahol elindul, hanem az egyik esélyes.
és persze nem A top csapat, mint azokban a páratlan években.

tudom, hogy te már párszor eltemetted itt a barcát, de szerintem akkor követed el a legnagyobb hibát, mint szurkoló, ha lenézed az ellenfeled.

jah, ha erre reflektálni kívánsz, akkor valamilyen szinten azért kulturált formában, nem éreztem én ezt olyan komoly dolognak (sőt) hogy itt személyeskedni, káromkodni kelljen.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 14., csütörtök 2:33

'shutterisland írta:
Messi 2 max 3 éven belül a Bayern játékosa lesz.
csak arra sincs semmi garancia, hogy 2-3 szezon múlva is pep fog ülni a bayern kispadján. :)
máskülönben meg a bayern münchen nem fog 100 millió euró felett perkálni érte, azt meg kizártnak tartom, hogy egy esetleges transzfer esetén ne messi legyen a világ legdrágább játékosa.

ez a kifutóban lévő barca
hát kívánom bármely csapat szurkolójának, hogy a csapata úgy legyen "kifutóban", hogy az aktuális bajnok, 5-6 éve mindig ott van európa 4 legjobb csapata között, és hogy a világ legjobbjainak egy jó nagy része továbbra is őket erősítse. :)

Nincs a f[mod] , szerinted németország ,maga a bundesliga és az adidas és a bajorok,nem tennének meg bármit hogy egy 4szeres Messilabdás játékos Germániában rúgja a bőrt??? És van annyi pénze a bajoroknak, ha hiszed ,ha nem.Az adidasnak meg főleg.Az én elméletem természetesen úgy áll ha Guardiola kihúzza addig (azt hittem ez magától értetődő...)..Na meg ahogy látom ronaldinhoról is elfeledkeztél,ki gondolta volna 2006ban,hogy nem onnan vonul vissza,2 gyenge szezon és már lépett is.

Vergődhetsz, de nem azt mondtam,hogy a barca soha nem nyer semmit,hanem hogy a 2009-2011es barcának már rég vége,kifutóban vannak nem uralják már a focit,ergó ez a tiki-taka kifutóban van+rangadókon rendre kaptok is a pof[mod]ra (vagy ha nyertek is nem focival, hanem kiszenvedve esetleg néha , nagyon ritkán egy kis bírói segítséggel), olyan domináns már nem lesz soha...de ettől még egy Neymarral, lehetne egy másik új éra (bár én még mindig nem látom benne azt a hű de nagy Ronaldinhot, de ha hegyi azt mondja akkor biztos így van)...

A lényeg,hogy túl érzékeny vagy.Messi lépni fog,méghozzá 3 éven belül a bayernbe,ha Pep nem bukik meg, törődj bele. :'( Vagy legyen tököd és fogadj velem egy üveg Chivas Regal-ban. :Đ


ui.: a durva hangnem azért mert épp hogy megvédem az egyik [mod]társadat,hogy nem minden hungarokatalán támadni akar... te már jössz kötekedni és mentegetni megint a csapatodat,hogy egyébként kurvajók,hogy 5 éve bl elődöntő,de azt nem írod mellé ,hogy a bl elődöntők történetének legméretesebb zakóját kapták a Bayerntől...

Ez most megért nekem egy figyelmeztetést is akár...meg egyébként is az én k.anyámat! :shifty:

Meg bizony. R24

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 14., csütörtök 1:44

Messi 2 max 3 éven belül a Bayern játékosa lesz.
csak arra sincs semmi garancia, hogy 2-3 szezon múlva is pep fog ülni a bayern kispadján. :)
máskülönben meg a bayern münchen nem fog 100 millió euró felett perkálni érte, azt meg kizártnak tartom, hogy egy esetleges transzfer esetén ne messi legyen a világ legdrágább játékosa.

ez a kifutóban lévő barca
hát kívánom bármely csapat szurkolójának, hogy a csapata úgy legyen "kifutóban", hogy az aktuális bajnok, 5-6 éve mindig ott van európa 4 legjobb csapata között, és hogy a világ legjobbjainak egy jó nagy része továbbra is őket erősítse. :)

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 14., csütörtök 1:32

Kerlon írta:ha vicces lett volna az iróniád lehet röhögtem volna. peace
Vicces volt.Észrevettem ,hogy a barcás forumozók ha próbálnak néha odaszúrni POÉNBÓL, nem kötözködésből , egyből le vannak teremtve...Nem kell azért ezt az egészet ennyire véresen komolyan venni.


Egyébként megmondom őszintén, Messi leigazolása amekkora kacsa, akkorát ütne.Hát ha képesek lennének félre tenni egójukat és egymásért játszani(amit lehetetlennek tartok) azért azt megnézném.De a valószínűbb természetesen az lenne,hogy Cé teljesen elhomályosítaná a kis Leot... :mrgreen: de a legfelbecsülhetetlenebb érzés a sok magzatpózban nyöszörgő műkatalán lenne , hogy a csunya gonosz Real elvitte az ő Messiásukat :lol: :lol: :lol: (miksamari™).

De egy üveg töményben most fogadok bármelyik itt fórumozó barcással ,hogy Messi 2 max 3 éven belül a Bayern játékosa lesz.Guardiola, sokkal erőteljesebb tiki-taka mint ez a kifutóban lévő barca és nem utolsó sorban az adidas...ha én lennék Messi és belefásulnék a barcelonába, szükségem lenne egy amolyan "másodvirágzásra", vagy esetleg bizonyítsam, hogy másik bajnokságban is király vagyok, akkor mi lenne a tökéletes húzás? Hát átigazolni a Német Barcába, ami jobb mint az eredeti és még Guardiola is ott van...

De ebben most tényleg nagyon biztos vagyok,állom a fogadást, itt visszakereshető a hozzászólás pár év múlva. :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 14., csütörtök 1:27

a microsoft tényleg hülyén hangzana, legalább ha a sporthoz lenne köze, mint a sports direct a newcastle unitednél, akkor szerintem könnyebben emészthető a szponzoráció is.

aztán nyilván idővel megszokja mindenki (szerintem senki nem akad már fenn azon sem, hogy egy biztosító nevét viseli a bayern stadionja, vagy hogy egy légitársaságét a city-é.) csak na. :)

egyébként én a személyek utáni elnevezést preferálom, az adott klub egyik, vagy mondjuk a legnagyobb legendája után.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 13., szerda 21:37

ha vicces lett volna az iróniád lehet röhögtem volna. peace
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. november 13., szerda 21:28

Kerlon írta:ez elég gyenge volt, legyen algériai és legyél boldog... sok köze nincsen az arab olajhoz, kultúrához vagy akármihez...

algéria is arab ország :hmmm:
nah mindegy,barcás arc poénján nem illik mosolyogni,megértem.

béke.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 13., szerda 21:20

csababarca írta:
Kerlon írta:akkor legalább nem az arabokat reklámozzuk.

És Benzemás avatar :D
sorry,de adta magát.
ez elég gyenge volt, legyen algériai és legyél boldog... sok köze nincsen az arab olajhoz, kultúrához vagy akármihez...
Gascoigne írta:
Miért a Microsoft Bernabeu nem lenne elég egyértelmű?
Nem. Nemnemnem, rettenet hülyén hangzik. Arról már nem is beszélve, hogy jönnének az irritáló szóviccek a riporterektől minden adandó alkalommal. Kaptunk egy gólt, lefagyott a Bernabeu. Ééééértik? Lefagyott. Muhahaha. Anyád.
attól még mindenki tudná, hogy a Bernabeu az Real Madrid. Nem arról volt szó, hogy hülyén hangzik vagy sem. Nekem sem tetszik hozzáteszem, de nem is arról volt szó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 13., szerda 20:48

h3x0r írta:iStadion meg Galaxy S Bernabeu :lol:
iSco meg iLlarramendi :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. november 13., szerda 20:43

engem egyáltalán nem érdekel ki pénzeli és milyen néven a stadiont. csak pénzt legyen. ez a fontos. ki tudja meddig tart ez a TV-s pénzes elosztás a Laligában...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 13., szerda 20:33

wZoLee7 írta:aztán jöhet az Apple, Samsung, meg hasonló állatságok :D
iStadion meg Galaxy S Bernabeu :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 13., szerda 20:27

aztán jöhet az Apple, Samsung, meg hasonló állatságok :D

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. november 13., szerda 20:22

Gascoigne írta:Lefagyott. Muhahaha. Anyád.
:lol:

Meg a kék halálos is viccek is jöhetnek majd. Annyi rossz "vicc" jönne ebből hogy már emiatt nem érné meg átnevezni :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 233 regisztrált és 0 vendég