Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 22., péntek 2:32

Ez pontosan így van CR játéka letisztult, mondhatni tökéletes lett.Valaki viszont könyörgöm linkeljen már nekem egy videót Messiről ahol CSELEZ, nem tologatja a labdát, hanem amolyan brazilosan oktat.Mert mindenki kitalálta ezt ,hogy messi jól cselez de én a büdös életben nem láttam még tőle egy cselt sem.Persze ettől nem lesz kisebb játékos, csak már megint a ferdítés megy még ebben is...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 22., péntek 2:17

'shutterisland írta:a másik része pedig hogy leegyszerűsödött ronaldo játéka, szinte csak fut és lő, a manchesteri, színesebb korszakával ellentétben.
ebben is van igazság, még ha most is komplett futballista.
En a leegyszerusodott helyett a letisztultat hasznalnam.

Ronaldo mit csinalt az MU-ban? Sokszor megkapta a labdat a szelen, ott volt vele szemben a vedo es elkezdett a labda korul ugralni (ami baromi latvanyos is tud lenni), sok esetben csak szabalytalanul tudtak megallitani, amikor viszont mar athamozta magat a vedon a teljes vedelem visszazart. Jelenleg pedig megkapja a labdat es azonnal vezeti ra a vedelemre, a sebessegevel megver 1-2 vedot es maris ott van szemben a kapuval.

Nyilvan a fiatalabb Ronaldo sokszor latvanyosabban jatszott a mostaninal, viszont rengeteg folosleges mozdulata volt, amik pont elegek voltak arra, hogy a vedelem visszabb zarjon, elveszitsuk az emberelonyt, stb. Tehat ha Ronaldo ugyan ugy jatszana, mint azt az MU-ban tette, akkor nem lenne ennyire eredmenyes. De meg igyis minden meccsen van egy par emlekezetes mozdulata, eleg csak a hattal visszapasszolt labdakra gondolni, vagy a sarkazasokra, no-look passzokra.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. november 22., péntek 1:07

'shutterisland írta:a másik része pedig hogy leegyszerűsödött ronaldo játéka, szinte csak fut és lő, a manchesteri, színesebb korszakával ellentétben.
ebben is van igazság, még ha most is komplett futballista.
Akkoriban azt mondta h öncélú :D
Amikor leegyszerűsödik a csapatért megy akkor meg az a baj. Hogy is van ez akkor ? Bármit is csináljon sosem lesz jó Hegyinek. :vivo: Gusztustalan alak.
Modric - Kroos

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 21., csütörtök 23:10

az hogy Ronci leegyszerűsödött szerintem nem igaz...érdemes megnézni olyan videókat is ahol madrid mezben tolja már, és néhány mozdulata be van lassítva...a többség látja a felesleges cseleket oké, vannak...de sok hasznos mozdulatát kevesen veszik észre...
Már kismilliószor lelett írva, CR-Messi összehasonlítás teljesen felesleges, két különböző poszt, teljesen más játékstílust igényel. CR-Ribery hasonlítás már oké lenne, de azt meg nem érdemes :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 21., csütörtök 23:07

„Cristiano csapattársként tízes – mondta korábbi játékostársáról Piqué. – Amikor a Manchester Unitedhez megérkeztem, alig beszéltem angolul, és ő gondoskodott rólam. Csodálom a professzionalizmusát, mert ő a követendő példa.”

„A Barcelonáé a világ legjobb játékosa, aki megnyerte az Aranycipőt. Örülünk, hogy nálunk van. Most sérült, de ha megnézik, mit tett és mit ért el, nincs kétség afelől, hogy ő a legjobb. Cristiano remeklése után Messi csak még motiváltabb lesz. Messi és Cristiano párharca mindkettejüket jobbá tette.”

Kötsög Ronaldo anno képes volt segíteni Piqué-nek...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 21., csütörtök 22:24

Gascoigne írta:
szerintem most hegyivel nem volt semmi különösebb gond
ja. apró kis torzítások, éppen vélemény-kategóriába beleférő csúsztatások, ártatlan oda-odaszúrogatások, szelektív memória. mindegyik határeset, de mindegyik egy irányba mutat. hozzászoktunk már. elfogult és végtelenül kiszámítható.

Az hát,egy velős ba*rom. Aki direkt csinálhatja,kizárt hogy ember,ennyire daganat legyen a foci világában.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 21., csütörtök 22:23

Igen arra gondoltam :)... Azért van különbség bajnokicím és tripla + vb között szerintem.
Amùgy az eltolást szerintem senki sem érti... Elve mi értelme 2013-as díjat november közepén lezárni... Ha meg megnyeri CR akkor meg az lesz, hogy Blatter megszánta... Vicces

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 21., csütörtök 22:20

szerintem most hegyivel nem volt semmi különösebb gond
ja. apró kis torzítások, éppen vélemény-kategóriába beleférő csúsztatások, ártatlan oda-odaszúrogatások, szelektív memória. mindegyik határeset, de mindegyik egy irányba mutat. hozzászoktunk már. elfogult és végtelenül kiszámítható.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. november 21., csütörtök 22:15

dehogyis .
juhászt betolják majd középcsatárnak .. úgy is ott kezdte :D
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 21., csütörtök 22:13

csabi* írta:és magyar lesz/legyen :roll:
Bödéről van szó? :)

:lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. november 21., csütörtök 22:12

Géci írta:Remélem lesz! Amit ennél is jobban, hogy habfehérben fog játszani...
és magyar lesz/legyen :roll:
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 21., csütörtök 22:06

szerintem most hegyivel nem volt semmi különösebb gond.

az aranylabdában nem foglalt állást konkrétan, azt mondta, hogy neki azzal van csak gondja attól függetlenül, hogy mi lesz a vége, hogy kitolják a szavazást a pótselejtezők miatt, ezen akadt ki.

a ronaldo vs messi esetén azt mondta (ez nem az aranylabda kapcsán ment) hogy azért tartja messit jobbnak, mert kombinatívabb, több az "agy" a futballjában, míg ronaldo gyorsabb, habár hasonlóan eredményesek.
úgy éreztem, itt a gép vs ösztönösség témára célzott.

a másik része pedig hogy leegyszerűsödött ronaldo játéka, szinte csak fut és lő, a manchesteri, színesebb korszakával ellentétben.
ebben is van igazság, még ha most is komplett futballista.

Ott volt egy ürge aki pont fel akarta hozni példának a Snejder féle aranylabdát, de hirtelen téma váltás történt, pedig kezdtem örülni, hogy gondolkozó embereket is beengednek a műsorba, de lehet most láttuk utoljára mert tùl sokat tudott...
ha jól emlékszek arra a momentumra, túl sokat azért mégsem tudott, mert azt mondta, hogy messi is kapott már úgy aranylabdát, hogy nem nyert egy árva trófeát sem.
ez pedig nem igaz, főleg ha a 2010-esre gondolt, mert akkor nem is kupát nyert, hanem bajnoki címet.

ha nem ezt mondta, akkor bocs, így rémlik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 21., csütörtök 22:05

csabi* írta:
Drake írta:lesz nála jobb focista a Földön
háát nem biztos az
Remélem lesz! Amit ennél is jobban, hogy habfehérben fog játszani... Ettől független annyiban hasonló a két Ronaldo, hogy az ő játékuk annyira nem függ, függöt a csapatétól mert egyénileg is képesek villanni... Ilyen téren tartom kevesebnek Messit, mert ő jobban függ a társaktól... Szerintem! Teszem hozza.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. november 21., csütörtök 22:01

Szerinted a régi Ronaldon kívül mindenki egy nagy xar.Pedig van/volt/lesz nála jobb focista a Földön
iiiiigen, engem nem lehet komolyan venni :lol:
Kép
Kép
Kép

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. november 21., csütörtök 21:46

Drake írta:lesz nála jobb focista a Földön
háát nem biztos az
Kép

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. november 21., csütörtök 21:40

hehe írta:ne menjünk bele, már ma is alig emlékezni rá, mi lesz 5-10 év múlva. duplanulla :lol:
Téged nem lehet komolyan venni.Szerinted a régi Ronaldon kívül mindenki egy nagy xar.Pedig van/volt/lesz nála jobb focista a Földön,ezt Neked is el kéne már fogadnod...Méghogy Henry duplanulla... :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 21., csütörtök 21:34

Én marha meg vettem a fáradtságot, hogy megnézzem milyen marhaságokat hord össze hegyi

Hegyi évek óta gusztustalan a madriddal,ritka egy szinvonalatlan egy ember,aki inkább nevetteti ki magát mint elismerteti.
Szándékosan csinálhatja,ennyire provokativ,ennyire "félrehordó" puska nincsen......csak a totálisan vakok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 21., csütörtök 21:28

Most így hirtelen tudok mondani 2 szitut ( Juve ellen amikor szélről becselezte magát 3 valakit kicselezve, meg a Galata elleni 3.gólja) amikor nem csak futott a labda után... CR részemről sokkal komplettebb játékos mint Messi és ezt nem azért mondom mert Real drukker vagyok, hanem mert ez a véleményem... CR-t tehetnék olasz csapatba is, mert ott is kimagaslana, de ugyan ezt Messiről kétlem, hogy el tudnánk mondani ( de ki tudja... ), hogy megváltó lenne a PL-ben akár...de ez csak saját vélemény... Ennyi erővel mondhatta volna hegyi, hogy Messi csak annyit csinál, hogy a bal lábáról teszi a jobbra a labdát, és halad előre, és szaladgál a lábak között...de nem akarom leegyszerűsíteni őt sem mert jelenleg magasan ketten a legjobbak. Csak butaságnak tartom leegyszerűsíteni egy ilyen szintű játékost aki 2013-ba 66 gólt termelt és magasan kimagaslik egyénileg.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 21., csütörtök 21:26

egyébként hehe csak annyit mondott hogy ronaldo játéka leegyszerűsödött, és annó henry játszott így csak gyengébb kiadásban.
és ez látva a jelenlegi ronaldot nem éppen akkora sértés henryra nézve hogy így felháborodjatok.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 21., csütörtök 21:22

Jah már megint ott tartunk,hogy Henry inkább atléta mint focista? :lol:
Szeretnének sokan olyan duplanullák lenni....(konkrétan 2-3 emberen kívül minden játékos...)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég