Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 15., szerda 22:30

Mohamed Lali írta:
Realista24 írta:Szánalmas, én kérek elnézést a nevedben azoktól akik mind a két fórumot olvassák.
Nincs miért! Az ilyen idiótákat (akinek van egy kis esze) mindenki a megfelelő polcra tudja tenni és pont annyira veszi komolyan az írásait amennyit érnek!


És ez mennyire igaz a honfiaidnál odaát, az a polc leszakadt már régen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mohamed Lali
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. január 5., vasárnap 17:35
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mohamed Lali » 2014. január 15., szerda 22:26

Realista24 írta:Szánalmas, én kérek elnézést a nevedben azoktól akik mind a két fórumot olvassák.
Nincs miért! Az ilyen idiótákat (akinek van egy kis esze) mindenki a megfelelő polcra tudja tenni és pont annyira veszi komolyan az írásait amennyit érnek!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 15., szerda 20:26

nekünk ez csak jó...de nem tudom mennyire jó ez a spanyol focinak
ha nincs semmi bizonyíték akkor hagyják már a fenébe,
A felperes Jordi Casas pont ezen dolgozik és a Barca kérelmére reagálva nem a Barcát, csupán Rosellt kívánja helyretenni! :mrgreen: Állítása szerint egyébként Neymar valós ára 79 milla volt (a tag ügyvédje bedobott egy új "szerződést", megállapodást 10 millás összegben a Barca és Neymárék között --> ami ezidáig ismeretlen volt a nagyközönség, sociók számára /ergo a korábban elhíresedett "kenőpénz"/+ ezen kívül 40 millát utaltak hivatalosan az úgy nevezett N&N cégnek /Neymárék/ + 17,1 milla került a Santos számlájára vételárként + továbbá 7,9 millát fizettek a brazil klubnak 3 tehetség elővásárlási jogáért + a barátságos meccsek 4 milla értékben) továbbra is fent tartva a színlelt szerződés vádját! A bíróság pár napon belül dönt a kérdésben......
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 15., szerda 20:17

ha vannak akik az egekig magasztalják akkor kell hogy legyen valaki aki...nem, persze csakis a feng shui érdekében :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 15., szerda 19:59

amíg igazán nagy csapatok ellen eltűnik a fűszálak között addig egy nulla nem pedig sztár
Ez így nyilván barokkos túlzás... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 15., szerda 19:41

wZoLee7 írta:nekünk ez csak jó...de nem tudom mennyire jó ez a spanyol focinak
ha nincs semmi bizonyíték akkor hagyják már a fenébe, kutyát nem érdekli Neymar hol focizik, hogy mit nyilatkozik a barca az meg duplán...amíg igazán nagy csapatok ellen eltűnik a fűszálak között addig egy nulla nem pedig sztár
Legalabb addig se minket cseszegetnek.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 15., szerda 19:39

nekünk ez csak jó...de nem tudom mennyire jó ez a spanyol focinak
ha nincs semmi bizonyíték akkor hagyják már a fenébe, kutyát nem érdekli Neymar hol focizik, hogy mit nyilatkozik a barca az meg duplán...amíg igazán nagy csapatok ellen eltűnik a fűszálak között addig egy nulla nem pedig sztár

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 15., szerda 17:55

Neymar: „Tudom, hogy állandó beszédtéma a szerződésem, édesapám szignálja a szerződéseimet, és én vakon megbízom benne.
Beljebb is lett a Neymar család minimum 40 millával (apuci meg kitudja mennyit szakított még saját zsebbe) ..... :-* Egy biztos, kezd nagyon kellemetlenné válni a Barca számára az ügy, pár napja kérte is a klub az ügy lezárását, mert előadásuk szerint ez rossz fényt vett a katalán klubra és elnökére! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 15., szerda 17:48

Neymar: „Tudom, hogy állandó beszédtéma a szerződésem, édesapám szignálja a szerződéseimet, és én vakon megbízom benne. Szóval semmi törvénytelenség nem történhetett. De ha bárkinek kétsége van, forduljon az édesapámhoz, mert én kizárólag arra összpontosítok, ami az én dolgom, az pedig a futballozás."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 15., szerda 11:34

elképzelem, hogyan is működne a Piqué-Luiz páros... Hát nem mondom, hogy nincs közel egy szívroham. :mrgreen: 
Hát nem különb a Pique-Mascherano duo sem,ha már itt tartunk... :D
A hasonlatosság annyi hogy mindkét team-ben Pique a gyengébb,azt hiszem.Na mindegy,nem akarok ebbe belemenni,de valami csak lehet Luizban is,ha már kinézte magának a klub...mert nem először került szóba ha jóltudom...

A másik...egy bölcs ember egyszer azt mondta amerikában,hogy 15 perc hírnév mindenkinek jár :lol: Na off vége...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2014. január 15., szerda 11:21

Zsombor írta:
dzsihad91 írta:Bevallom őszintén vétkeztem! :mrgreen:

Átmentem EB-re Kamikazé katonának unalom űzésből, le R.M.C.F-eztek.
Valóban sok mindenben egyezik vele a véleményem, de én mindig a sajátomat írom a saját szavaimmal saját véleményemmel.Az ,hogy két ember hasonlóan nyilatkozik valamiről szerintem még nem majmolás azért mert az egyik előbb volt jelen a fórumos társadalomban...másképp meg nem fogom megfogalmazni a mondandómat amikor én ilyen módon nyilatkozom a fociról.Taktikai részben egyáltalán nem vagyok otthon igazából nem is érdekel ellentétben R.M.C.F-el...

Csak szeretném leszögezni, hogy nem őt majmolom, ha úgy tűnik az csak a puszta véletlen egybe esés.És ez nem R.M.C.F ellen szól mert tényleg sok mindenben egyetértek vele(bár a Raúlos témában nem :mrgreen: ) csak nekem van egy saját személyiségem nem akarok olyan lenni mint más...

Ezt csak azért írtam le mert nem szeretem az ilyen dolgokat. :agree:
Már ne is haragudj, de elég sivár életed lehet, ha unaloműzés végett odamész, hogy te majd megmondod a tutit. Esküszöm ez a stílus sokkal nagyképűbb és pökhendibb volt, mint 1-2 Barcás irománya, akik itt egy hozzászólás után véglegest kaptak. Csak gratulálni tudok, hogy 23 éves létedre ilyen "kamikaze" akciókkal veteted magad észre egy internetes fórumon. :agree:
Hát mostanában valóban összegyűltek körülöttem a dolgok, de megoldom :D tudom a hatalmas megítélés ami az én hozzászólásomon múlik, egyébként igazatok van, tényleg csak trollkodni mentem át önmagam szórakoztatásából, mint mondtam jól esik néha az ilyen, nyílván beteges kicsit de most egy ilyentől nem fogom magam rosszul érezni, a való életben meg megint más tészta ,hogy ki milyen, én minden tettemért vállalom a felelősséget akár facebookon profilképpel, hogy ne az legyen ,hogy egy élettelen senki vagyok akinek csak ez a szórakozása. :D na mind1 én befejeztem az offolást/trollkodást, elnézést kérek a madridizmusért, de véleményem tartom, egy kis hacacáré kell néha. :) Nem zavar ,ha innen is kitiltanak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 15., szerda 11:20

bár a Raúlos témában nem
Pedig teljesen egyértelmű volt. Raul nem tudta hozni éveken át azt a szinvonalat, ami miatt állandó kezdő tagság járt volna neki. Le kellett volna tenni a padra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2014. január 15., szerda 11:11

Realista24 írta:
Átmentem EB-re Kamikazé katonának unalom űzésből, le R.M.C.F-eztek.
Elolvastam. Köszönjük, hogy emelted a madridistákról kialakított véleményt odaát, pusztán unaloműzésből.
És még büszke is vagy rá...:kivagyhe:
Szánalmas, én kérek elnézést a nevedben azoktól akik mind a két fórumot olvassák.

Nem vagyok büszke,de igazából ezért jó az internet mert következmények nélkül lehet csinálni ilyeneket is , ha olyanja van az embernek...Persze én vállalom ha kitiltanak innen nekem akkor is jól esik néha az ilyen van elég gond a való életben, és ha ezért itt is felelnem kell ám legyen :D nem fogom magam szégyellni emiatt. :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 15., szerda 10:53

dzsihad91 írta:Bevallom őszintén vétkeztem! :mrgreen:

Átmentem EB-re Kamikazé katonának unalom űzésből, le R.M.C.F-eztek.
Valóban sok mindenben egyezik vele a véleményem, de én mindig a sajátomat írom a saját szavaimmal saját véleményemmel.Az ,hogy két ember hasonlóan nyilatkozik valamiről szerintem még nem majmolás azért mert az egyik előbb volt jelen a fórumos társadalomban...másképp meg nem fogom megfogalmazni a mondandómat amikor én ilyen módon nyilatkozom a fociról.Taktikai részben egyáltalán nem vagyok otthon igazából nem is érdekel ellentétben R.M.C.F-el...

Csak szeretném leszögezni, hogy nem őt majmolom, ha úgy tűnik az csak a puszta véletlen egybe esés.És ez nem R.M.C.F ellen szól mert tényleg sok mindenben egyetértek vele(bár a Raúlos témában nem :mrgreen: ) csak nekem van egy saját személyiségem nem akarok olyan lenni mint más...

Ezt csak azért írtam le mert nem szeretem az ilyen dolgokat. :agree:
Már ne is haragudj, de elég sivár életed lehet, ha unaloműzés végett odamész, hogy te majd megmondod a tutit. Esküszöm ez a stílus sokkal nagyképűbb és pökhendibb volt, mint 1-2 Barcás irománya, akik itt egy hozzászólás után véglegest kaptak. Csak gratulálni tudok, hogy 23 éves létedre ilyen "kamikaze" akciókkal veteted magad észre egy internetes fórumon. :agree:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 15., szerda 10:52

Realista24 írta:
Átmentem EB-re Kamikazé katonának unalom űzésből, le R.M.C.F-eztek.
Elolvastam. Köszönjük, hogy emelted a madridistákról kialakított véleményt odaát, pusztán unaloműzésből.
És még büszke is vagy rá...:kivagyhe:
Szánalmas, én kérek elnézést a nevedben azoktól akik mind a két fórumot olvassák.
Pontosan. Unalom uzesbol ne menj at trollkodni,meg ilyesmi mert nem csak a sajat,hanem a mi megitelesunket is rontja...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 15., szerda 10:39

Átmentem EB-re Kamikazé katonának unalom űzésből, le R.M.C.F-eztek.
Elolvastam. Köszönjük, hogy emelted a madridistákról kialakított véleményt odaát, pusztán unaloműzésből.
És még büszke is vagy rá...:kivagyhe:
Szánalmas, én kérek elnézést a nevedben azoktól akik mind a két fórumot olvassák.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2014. január 15., szerda 10:26

Bevallom őszintén vétkeztem! :mrgreen:

Átmentem EB-re Kamikazé katonának unalom űzésből, le R.M.C.F-eztek.
Valóban sok mindenben egyezik vele a véleményem, de én mindig a sajátomat írom a saját szavaimmal saját véleményemmel.Az ,hogy két ember hasonlóan nyilatkozik valamiről szerintem még nem majmolás azért mert az egyik előbb volt jelen a fórumos társadalomban...másképp meg nem fogom megfogalmazni a mondandómat amikor én ilyen módon nyilatkozom a fociról.Taktikai részben egyáltalán nem vagyok otthon igazából nem is érdekel ellentétben R.M.C.F-el...

Csak szeretném leszögezni, hogy nem őt majmolom, ha úgy tűnik az csak a puszta véletlen egybe esés.És ez nem R.M.C.F ellen szól mert tényleg sok mindenben egyetértek vele(bár a Raúlos témában nem :mrgreen: ) csak nekem van egy saját személyiségem nem akarok olyan lenni mint más...

Ezt csak azért írtam le mert nem szeretem az ilyen dolgokat. :agree:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 15., szerda 8:24

Luiz-Pique :D mindketto elobbre lenne mint Busquets neha :mrgreen:

Verthongen erosites lenne,remelem ha ot vinne a Barca Levy oket is felhuzna :D Van tobb opciotok,kivancsi vagyok ki lesz a vegen. Majd vesztek csatart :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 14., kedd 18:41

morientes írta:Mert még fiatal.De lehet belőle vezéregyéniség,ahogy múlnak az évek.Lehiggadna.Puyol sem volt mindig olyan megfontolt eleinte,csak erre sokan nem emlékeznek már...
Persze örülnék ha nem költözne Barcelonaba,mert túl nagy erősítés lenbe.A fejjátéka átlagon felüli,lát a pályán,igazi vezéregyéniség..ráadásul a rúgótechnikája is jó...mondom mint a fiatal Puyol.
Ver Thongent én ettől sokkalta egyszerűbb futballistának látom,ez a Mandala vagy ki meg azt sem tudom kicsoda...
Mondjuk ha eddig nem higgadt le, akkor nem tudom, hogy ezután meg fogja-e tenni. :D Ha hidegvérűbbé, nyugodtabbá válna, erősödne mentálisan, akkor nyilván nagyobb erősítést jelentene. De jelenleg - bár lehet, hogy ezzel csak én vagyok így a Barça-drukkerek közül - ha elképzelem, hogyan is működne a Piqué-Luiz páros... Hát nem mondom, hogy nincs közel egy szívroham. :mrgreen:

Vertonghent pedig én most a világ egyik legjobb (közép)hátvédjének tartom, lehet, hogy némi elfogultsággal ugyan. Baromi jó a tag. Mindent tud, amit a mai futballban egy védőnek tudnia kell. Levy-t ismerve mondjuk ki kellene pengetni érte 35-40 millió eurót... De szerintem ennyit is bőven megér. :salute:

De természetesen megértem és elfogadom a véleményedet, compadre. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 14., kedd 16:59

nekünk nagy üzlet lenne Luiz a barcába :D nem véletlenül volt már hogy Mou is letette padra, egyszerűen fejben nincs ott, elkóborol a helyéről, fent ragad a támadásokkal nem is kicsit...lehet h leszoktatnák róla, de ő brazil, ösztönből focizik, és ő így akar focizni így fog


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég