Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. április 3., csütörtök 16:08

Csak mert én úgy emlékszem hogy a jó öreg Michelt csak az nem szopatta be a jobbszélen aki nem akarta.
Az vicces, mikor az okos hülyéskedik...fordítva annyira nem szerencsés dolog.
Salgadót így kiemelni, Helguerát így semmibe nézni. Ügyes voltál, odamondtad, megmutattad mi mindent tudsz. :)
Amúgy azt tudtad,hogy Iván eredeti posztja nem is khv volt?
Gondolom költői kérdés volt. Mégis honnan tudná? :lol: Mármint nem az eredeti posztját, hanem eleve hogy kinek a keresztneve Iván. :lol:

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. április 3., csütörtök 16:07

kiki. írta:Nika: R9 nyilván jobb mint Benzema, sőt mondjuk Zidanet és Özil se lehet egylapon említeni, de ilyen erővel hasonlítsuk már össze Carajalt-Salgadot, Robinhot-Balet, vagy mondjuk a Ramos-Pepe kettöst a Helguera-Samuel duoval. Csak mert én úgy emlékszem hogy a jó öreg Michelt csak az nem szopatta be a jobbszélen aki nem akarta. Voltak már akkor is "kedirák" a csapatba.

Persze ez nálunk is megvolt Oleguer, Thuram,Gudjohnsen vagy mondjuk Ezquerro személyében, akik jóarcok meg jószívvel emlékszem vissza rájuk, de egyszerüen nem ütötték meg azt a szintet, hogy a Barcába kezdők legyenek, és gyakran mégis azok voltak.
Kérlek,ne mondj butaságokat...Salgado sokáig nagyon stabil volt,amire te gondolsz,az max "öregkorára" vált szokássá (mellesleg utána a Blackburnben még 1-2 évig szépen helytállt...). Amúgy Carvajal. A Helguera-Samuel kettős nem mérvadó,nem játszottak annyit együtt mint Pepe-Ramos. De ha már összehasonlítasz,akkor legyen a Hierro-Helguera páros. Kicsit relevánsabb ;) Amúgy azt tudtad,hogy Iván eredeti posztja nem is khv volt? Robinho szerintem abba a Realba beleillett. Érdemes visszanézni pár akkori videót. Csak sajna ő is az akaratgyenge brazilok közé tartozik/tartozott.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. április 3., csütörtök 16:06

bárcsak a mostani Ronaldonk lealacsonyodna a brazil előd szintjére...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 3., csütörtök 16:02

Nem értitek... :D Én az elmúlt 10 évről beszéltem végig. Mert azt tartom közelmúltnak, és amúgy meg azóta nézek focit. Amúgy kiváncsi vagyook, hogy itt ki mióta Real-szurkoló, mert nem hiszem, hogy én a 20 évemmel olyan fiatalnak számítanék itt. Jaaa, hogy pont véletlen a galaktikus-korszak óta vagytok Realosok? :D
Már 10 éve??? :D Nem semmi...:)
Irigyellek hogy ilyen fiatal vagy,de egyvalamit azért mondanék....minden csapatnál,(a maga szintjén),van egy aranykor,és van hogy éppen halványabb,de az igazi szurkoló meglátja a csapatában a pozitivumot akkir is,ha éppen nem megy a szekér,talál kedvencet a csapatban akkor is,ha épp nem nyeri szarrá magát a csapat....
Egy igazi szurkoló nem azért szurkol a kedvencének mert éppen végegveri a világot,hanem mert tud,és mer,azonosulni a klubbal,amit egyszer,valamikor,valami miatt a szivébe zárt...akkor is ha szarul megy,akkor is ha ragyogóan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. április 3., csütörtök 16:02

Nika: R9 nyilván jobb mint Benzema, sőt mondjuk Zidanet és Özil se lehet egylapon említeni, de ilyen erővel hasonlítsuk már össze Carajalt-Salgadot, Robinhot-Balet, vagy mondjuk a Ramos-Pepe kettöst a Helguera-Samuel duoval. Csak mert én úgy emlékszem hogy a jó öreg Michelt csak az nem szopatta be a jobbszélen aki nem akarta. Voltak már akkor is "kedirák" a csapatba.

Persze ez nálunk is megvolt Oleguer, Thuram,Gudjohnsen vagy mondjuk Ezquerro személyében, akik jóarcok meg jószívvel emlékszem vissza rájuk, de egyszerüen nem ütötték meg azt a szintet, hogy a Barcába kezdők legyenek, és gyakran mégis azok voltak.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. április 3., csütörtök 16:01

kiki. írta:
ferni írta: soha a büdös életben nem fog hozzá felnőni, ha rúg mostantól évente 80 gólt akkor se.
én meg így látom, na bumm.
De miért? Nekem is ezerszer szimpatikusabb volt Dinho mint Messi, és Messi játékéka negyed annyira se élvezetes mint a brazilé, de ha reálisan látom akkor azt kell mondanom, hogy Messi jobb mint Ronaldinho. Pedig a R10 nagyobb kedvencem.
Láttad a brazil Ronaldot játszani? Cselezni? Nem azt volt,mint a mostani nagyok CR és Messi. Ők kétszer megtolják a labdát,van 5méter előnyük és berúgják. Gépek. Mindaketten. A brazil Ronaldoban volt valami,ami miatt könnyedebb volt a játéka,kevésbé mesterkélt. Oké,anno ő is lefutott kb. bárkit. De elküldte a védőket zabot hegyezni, lőtt jobbal-ballal és nem egy durva sérülésből tért vissza,mintha semmi se történt volna. Megnézném,hogy pl Messi milyen lenne egy hosszú(mondjuk mint Ronaldo 2002 előtti kihagyása) pihenő után... :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nika91127 2014. április 3., csütörtök 16:03-kor.

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. április 3., csütörtök 16:00

Az imént folytatott diskurzusról jutott eszembe, hogy érdekes volna felmérni, hogy kinek milyen preferenciái vannak, ha össze kellene állítania egy 20-as (10+ 10) listát sok szempontot figyelembe véve, hogy melyek a legnagyobb presztízzsel rendelkező csapatok. Nyilván ma is mások, meg 20 évvel ezelőtt is mások voltak, de ha minden szempontot figyelembe veszünk, akkor nálam nagyjából ez a lista:

1. Real Madrid
2. Bayern München
3. Barcelona
4. AC. Milan
5. Manchester United
6. Juventus
7. Liverpool
8. Inter
9. Porto
10. Ajax
+
11. Chelsea
12. PSG
13. Dortmund
14. Arsenal
15. AS. Roma
16. Benfica
17. Man.City
18. Atletico Madrid
19. Valencia
20. Fiorentina

Sajnos elég sok, korábban nagy presztízzsel bíró csapat mára szinte középcsapattá süllyedt, míg sok csapat felemelkedett a legjobbak közé, éppen ezért nehéz egy ilyen listát korrekt módon összeállítani, ami egyszerre tükrözi a múltat és a jelent is.

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. április 3., csütörtök 15:53

ferni írta: soha a büdös életben nem fog hozzá felnőni, ha rúg mostantól évente 80 gólt akkor se.
én meg így látom, na bumm.
De miért? Nekem is ezerszer szimpatikusabb volt Dinho mint Messi, és Messi játékéka negyed annyira se élvezetes mint a brazilé, de ha reálisan látom akkor azt kell mondanom, hogy Messi jobb mint Ronaldinho. Pedig a R10 nagyobb kedvencem.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. április 3., csütörtök 15:48

kiki. írta:
Nika91127 írta:Tudod az ilyen emberek miért írnak ilyet? Mert anno volt egy Redondo a csapatban vagy egy brazil Ronaldo, Ruud van Nistelrooy,egy fiatal Raúl, egy Guti,aki ha odatette magát olyan passzokat adott,mint a felcopott Xavi,Messi,Iniesta trio. És szar elviselni nekik,hogy olyan ember van a középpályán akit zavar a labda,vagy egy olyan csatár,aki nem tud lehozni egy konstans teljesítményt,nem húzza ki a s*arból a csapatot,ha annak nem megy.
Ez van. Az idő megszépít mindent. Nekem is hiányzik van Bronckhorst, Eto'o, vagy a jó formába lévő Dinho. Amúgy a felcopkodott trió hülyére nyerte magát az elmúlt évekbe. van Nistelrooy, Raúl és Guti pedig összegyúrva talán vannak olyan jók mint CR. A csóka átlagba 50 percenként lő gólt a BL-be, de persze a brazil névrokona jobb nála hogyne :ike: :ike:

Amúgy nemtudom melyik évi Realra gondolsz, mert eléggé összevissza mondod a neveket (pedig én vagyok a divat), de mondjuk vegyük a 2004-est. Ez a mai Real bucira verné Bechaméket nagyon csúnyán.
Na nem mondod,h összevissza mondtam őket? Csak példákat hoztam fel...Úgy 98tól kezdve,hogy kik voltak itt és most kiket kell látnunk.
Persze,sőt,a mostani bármely negyeddöntős csapat kenterbe verné az ezelőtti 15 évvel BL-t nyert csapatokat. Totál más a játék,így ezt összehasonlítani nem lehet... :agree:
Én a brazil Ronaldot Benzemával hasonlítottam,nem a portugált a brazillal,nem tudom ezt az agyad mely gyrusa szülte :kivagyhe:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 3., csütörtök 15:47

no sztem jobb ha te most lelépsz egy rövidebb időre, mert ha nem, akkor nem igen lesz választásod, csak egy tanács, tényleg minden bántás nélkül, tudjuk, hogy az ilyenek, hogy szoktak végződni.
írtál egy hülyeséget, meg elolvastál 4 Barcás könyvet mostanra meg kinyílt már eléggé a csipád... és minél többet írsz egyre jobban elmész egy rosszabbik irányba, aminek nem lesz jó vége.
kiki. írta: de persze a brazil névrokona jobb nála hogyne :ike: :ike:
soha a büdös életben nem fog hozzá felnőni, ha rúg mostantól évente 80 gólt akkor se.
én meg így látom, na bumm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2014. április 3., csütörtök 15:48-kor.

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. április 3., csütörtök 15:38

Nika91127 írta:Tudod az ilyen emberek miért írnak ilyet? Mert anno volt egy Redondo a csapatban vagy egy brazil Ronaldo, Ruud van Nistelrooy,egy fiatal Raúl, egy Guti,aki ha odatette magát olyan passzokat adott,mint a felcopott Xavi,Messi,Iniesta trio. És szar elviselni nekik,hogy olyan ember van a középpályán akit zavar a labda,vagy egy olyan csatár,aki nem tud lehozni egy konstans teljesítményt,nem húzza ki a s*arból a csapatot,ha annak nem megy.
Ez van. Az idő megszépít mindent. Nekem is hiányzik van Bronckhorst, Eto'o, vagy a jó formába lévő Dinho. Amúgy a felcopkodott trió hülyére nyerte magát az elmúlt évekbe. van Nistelrooy, Raúl és Guti pedig összegyúrva talán vannak olyan jók mint CR. A csóka átlagba 50 percenként lő gólt a BL-be, de persze a brazil névrokona jobb nála hogyne :ike: :ike:

Amúgy nemtudom melyik évi Realra gondolsz, mert eléggé összevissza mondod a neveket (pedig én vagyok a divat), de mondjuk vegyük a 2004-est. Ez a mai Real bucira verné Bechaméket nagyon csúnyán.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 3., csütörtök 15:37

kiki. írta:
Prométheusz írta:tizennégy éves műanyag divat hungarokatalán....
Én a sorfalas meccset is véginéztem, ennyit arról hogy ki a divat. Most mit tudok tenni? 10 éves korom óta nézek focit, ez van. Pont olyan emberek dumálnak akik "Khedira kurva anyád", "Benzema takarodj" stb.

Nembaj, ha a kupadöntő se jön össze akkor mondhatjátok, hogy UEFAFÓRUMOZÓ!
térjünk erre vissza, majd ha nálatok is - mert óhatatlan be fog következni, törvényszerűség, egyszer fenn egyszer lenn - "khedirák" futkároznak a középpályán
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. április 3., csütörtök 15:33

kiki. írta:
Prométheusz írta:tizennégy éves műanyag divat hungarokatalán....
Én a sorfalas meccset is véginéztem, ennyit arról hogy ki a divat. Most mit tudok tenni? 10 éves korom óta nézek focit, ez van. Pont olyan emberek dumálnak akik "Khedira kurva anyád", "Benzema takarodj" stb.

Tudod az ilyen emberek miért írnak ilyet? Mert anno volt egy Redondo a csapatban vagy egy brazil Ronaldo, Ruud van Nistelrooy,egy fiatal Raúl, egy Guti,aki ha odatette magát olyan passzokat adott,mint a felcopott Xavi,Messi,Iniesta trio. És szar elviselni nekik,hogy olyan ember van a középpályán akit zavar a labda,vagy egy olyan csatár,aki nem tud lehozni egy konstans teljesítményt,nem húzza ki a s*arból a csapatot,ha annak nem megy.

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. április 3., csütörtök 15:30

Prométheusz írta:tizennégy éves műanyag divat hungarokatalán....
Én a sorfalas meccset is véginéztem, ennyit arról hogy ki a divat. Most mit tudok tenni? 10 éves korom óta nézek focit, ez van. Pont olyan emberek dumálnak akik "Khedira kurva anyád", "Benzema takarodj" stb.

Nembaj, ha a kupadöntő se jön össze akkor mondhatjátok, hogy UEFAFÓRUMOZÓ!

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 3., csütörtök 15:26

tizennégy éves műanyag divat hungarokatalán....
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. április 3., csütörtök 15:25

Nem értitek... :D Én az elmúlt 10 évről beszéltem végig. Mert azt tartom közelmúltnak, és amúgy meg azóta nézek focit. Amúgy kiváncsi vagyook, hogy itt ki mióta Real-szurkoló, mert nem hiszem, hogy én a 20 évemmel olyan fiatalnak számítanék itt. Jaaa, hogy pont véletlen a galaktikus-korszak óta vagytok Realosok? :D

Amúgy azért se tetszik a hangnem, mert én már 2005-be írtam ide, amikro még olyanok voltak itt, mint funghi, cantera, Enrique stb., és a színvonal is jobb volt és lehetett normálisan vitatkozni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 3., csütörtök 15:23

Most mondhatnám, hogy annyira tipikus, hogy rettenetes, de nem mondom... Ja de kimondtam! Bocs! :-(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. április 3., csütörtök 15:17

nem, ő azzal védekezik, hogy a Real eddigi többet mutathat fel :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 3., csütörtök 15:15

Kiki, mar bocs, de te most ossze vissza beszelsz. Az egesz onnan indult, hogy te a Bayernt ugyan olyan komoly mult nelkuli csapatok koze soroltad mint a PSG meg a Chelsea. Nem hazudok, itt az idezet:
kiki. írta:
R.M.C.F írta:Nektek az lesz majd a "büntetés" ha xavi,iniesta után messi is kiöregszik.....ott lesz téve egy pont a könyvben.
Mi ebbe a büntetés? Ez a világ rendje. Régen jó volt a Milan, Inter, Juve, United stb, most gyengék. Jó most a Bayern, PSG, Chelsea de hol voltak régen?
Mi pedig szamon kertunk, hogy a Bayern az egyik legnagyobb multtal rendelkezo csapat.
Most erre neked vagy az kene legyen a valaszod, hogy bocs fiuk, nem tudtam, vagy az, hogy igazatok van, hulyen fogalmaztam, nem figyeltem, a PSG, Chelsea valoban nem emlegethetok egy lapon a Bayern-el.
Amikor pedig mar nem tudsz mit mondani, akkor elkezdessz jonni a biroval meg a 9 BL cimmel. :ike:
kiki. írta:4 Barca könyvet is elolvastam már, és pontosan tudom, hogy kinek mennyi BL-je van. Arra akartam célozni, hogy a végső megoldás nálatok, amikor már nemtudtok bírózni meg ilyenek, hogy "de nekünk van 9 BL címünk. Engem ez valahogy nem vígasztalna, ha már 12 éve nemtudna a csapatom BL-t nyerni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 3., csütörtök 15:05

ferni írta:
kiki. írta:4 Barca könyvet is elolvastam már
#respect
Hegyi Iván írta? :mrgreen: Ha igen lehet ,hogy még DNS minta is van azokon a könyveken...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég