Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 20., csütörtök 17:22

czier írta:
accel írta:egyébként messi bírósági ügyével mi a helyzet? napok óta nem olvastam róla sehol semmit. :mrgreen:
Szept. 17.-en meg kell jelennie a birosagon.
link
A bíró csak akar egy Messi autogrammot és egy közös fotó, ennyi az egész... :mrgreen: A végén meg kiderül, hogy nem is adóhátraléka volt, hanem adótúlfizetése, és visszautalnak neki 2 millió dollárt, amit Messi azonnal felajánl az éhező gyerekeknek. :mrgreen:

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: czier » 2013. június 20., csütörtök 17:18

accel írta:egyébként messi bírósági ügyével mi a helyzet? napok óta nem olvastam róla sehol semmit. :mrgreen:
Szept. 17.-en meg kell jelennie a birosagon.
link

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 20., csütörtök 17:13

egyébként messi bírósági ügyével mi a helyzet? napok óta nem olvastam róla sehol semmit. :mrgreen:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 20., csütörtök 13:46

Az újságok sok mindent írnak, de több mint a fele kacsa.
Lehet hogy azt írják, hogy Mou "Hazard szerelmese", viszont az csak egy poszt. Plusz lesz egy csatár előre, de attól még kell két támadó játékos a csapatba. Ezek lesznek Mata és a másik posztért harcol majd Oscar, Schürrle vagy aki még odamenne esetleg. Még ha Mata el is menne valamikor, akkor tuti nem a barcába. kizártnak tartom. Szerintem Thiago sem fog soha Madridba költözni, ahogy Mata sem oda.

Villaról hallani, hogy Angliába menne, de MU-ban megvannak már a csatárok, Tottenhambe lenne hely, ha Adebayor elmenne ahogy felröppentek a pletykák, Arsenalba elférne, de oda valószínű Pipita megy, Chelseabe nem megy szerintem. Alexis sem a legjobb helyen van, de ha jól emlékszem volt róla szó, hogy maradni akar. Szóval lesz Pedro-Tello-Alexis a maradék hely(ek)re.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 20., csütörtök 12:33

L.Miki írta:Jut eszembe Puyol. Nagyon rá jár a rúd, sajnálom a palit. Mondjuk lassan csak visszavonulót fúj, vagy még nem tervezi?
Nyilatkozta már többször is, hogy 40 éves koráig szeretne itt játszani. :)
Nem tudom, fogja-e bírni ennyi sérüléssel, de ha csak 10-20 meccsen játszik is egy szezonban, akkor is rengeteget számít a jelenléte a pályán és az öltözőben is. Igazi vezér, minden tekintetben, minél tovább van a csapattal, annál jobb. :)
Nagyon nehéz lesz pótolni majd...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. június 19., szerda 22:31

L.Miki írta: Dobd el de rögtön!
Hatalmas sportember, azt hiszem az egyik leginkább tiszteletre méltóbb figura a katalánok közül. :)
ő az egyetlen akit tisztelni lehet és kell is onnan, pláne egy olyan sorban, ahol alba, alves, mascherano meg mr. shaqira van..
Nem illik.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 19., szerda 22:29

R.M.C.F írta:Puyolért nagy kár.....de az idő,az egy ilyen játékos,nekem meg van az amikor a színészkedő kis ***csögött móresre tanította,és lökte hogy menj focizz genyó.....az sokat elmond arról hogy ott kinek mi az érték........kicsit eltorzult a világ.
Dobd el de rögtön!

Hatalmas sportember, azt hiszem az egyik leginkább tiszteletre méltóbb figura a katalánok közül. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 19., szerda 22:24

Puyolért nagy kár.....de az idő,az egy ilyen játékos,nekem meg van az amikor a színészkedő kis ***csögött móresre tanította,és lökte hogy menj focizz genyó.....az sokat elmond arról hogy ott kinek mi az érték........kicsit eltorzult a világ.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 19., szerda 22:12

'shutterisland írta:nkább középhátvédet kellene valahogy szerválni, az most a létszükséglet.
Jut eszembe Puyol. Nagyon rá jár a rúd, sajnálom a palit. Mondjuk lassan csak visszavonulót fúj, vagy még nem tervezi?
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 19., szerda 18:53

mata felesleges.

egyrészt (bár sokra tartom a képességeit) telített a támadórészleg, még ha villa elmegy, akkor is marad 5 ember, amit ugye előszeretettel egészítenek ki az iniesta-cesc duó valamelyikével.
szerintem 3 posztra 6 ember ebben a formában sok.

másrészt biztos nem lenne olcsó mulatság, nem hiszem, hogy mourinho ilyen 10 milláért jófejségből idedobná.
inkább középhátvédet kellene valahogy szerválni, az most a létszükséglet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 19., szerda 15:41

Amúgy azt is írják, hogy Mou nem szán főszerepet Matának, és Hazard a "szerelme"...persze a Madridba nem kellett neki :lol:
Mert akkor tartott még a Di Maria féle "szerelem"... :mrgreen: hiába no,nagy kujon az öreg... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 19., szerda 15:22

ateeemadrid írta:Ja, csak ne felejtsd, hogy Alexis és Mata is gondolom a padon ülne, mert ottvan sajátnevelés Pedrito is még, neki meg garantált helye lesz. :D
Tényleg, kösz, Pedrót el is felejtettem. :D Pedig ő még 45 évesen is betonbiztos kezdő lesz.
morientes írta:Mondjuk Villarol vannak olyan hírek hogy menne
Én 90%-ig biztos vagyok benne, hogy távozni fog, valószínűleg a Premier League-be, főleg mi (=Spurs) érdeklődünk iránta, a Senal is akarta, de úgy tűnik, ők inkább Higuaínra hajtanak rá.
Annyira szeretem ezeket... Pár jó meccse van valakinek, és rögtön lehozzák, hogy x és y szeretné megszerezni... :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 19., szerda 15:15

Realista24 írta: és Hazard a "szerelme"...persze a Madridba nem kellett neki
engem ez basz fel a legjobban.
mióta ott van, megakarják venni boatenget meg cavanit. elvileg thiagot is akarják. ez mi már basszameg ?ide meg hozta khedirát, elégedett volt higuainnal...

Chelsea owner Roman Abramovich wants Thiago Alcantara + Isco & Morata [El Mundo]ja persze. :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 19., szerda 15:05

, de hál Isten még nem kapták fel annyira, hogy több helyről is ez jöjjön szembe az emberrel
Csak az összes spanyol lap, meg az angolok, meg az olaszok cikkeznek róla. :Đ

Amúgy azt is írják, hogy Mou nem szán főszerepet Matának, és Hazard a "szerelme"...persze a Madridba nem kellett neki :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 19., szerda 15:02

A Barcában meg Messi-Neymar alapkezdő lesz, a 3. posztra pedig aki marad azok cserélődnek: Pedro, Villa, Alexis trióból.
Mondjuk Villarol vannak olyan hírek hogy menne.Alexis se hiszem,hogy nagyon jól érezné magát,jelen helyzetében.Marad Pedro,meg esetleg Tello....márha a jobb oldalon sincs elveszve...mert az Neymare lesz,az biztos.Mármint a bal oldal...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. június 19., szerda 14:50

AMYF írta:Nem tudom honnan jött ez a Mata pletyka, de hál Isten még nem kapták fel annyira, hogy több helyről is ez jöjjön szembe az emberrel. És nem tudom ki gondolja ezt komolyan, hogy a Chelsea eladná a legjobb játékosát egy BL serlegre rivális csapatnak. Mata amúgy Real nevelés még ha itt nem is igen játszott, de akkor is. Ha Thiago nem jön ide akkor Mata sem fog menni oda. De amúgy is, kizárt, semmi esély nincsen rá. A kékeknél alap lesz a Mata-Oscar-Hazard trió, max a brazil fog cserélődni Schürrlével, de a másik kettő továbbra is alapkezdő lesz véleményem szerint. Mou sem hülye, hogy a legjobbját elengedné.

A Barcában meg Messi-Neymar alapkezdő lesz, a 3. posztra pedig aki marad azok cserélődnek: Pedro, Villa, Alexis trióból.
Szerintem is inkább kacsa a hír, de ha nem, akkor simán benne van, hogy az üzletbe bevonnák esetleg Villát, Thiagot, stb.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 19., szerda 14:49

Örülnék neki amúgy, egy Messi-Neymar-Mata-Alexis támadósorral azért már lehetne variálni
Ja, csak ne felejtsd, hogy Alexis és Mata is gondolom a padon ülne, mert ottvan sajátnevelés Pedrito is még, neki meg garantált helye lesz. :D

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 19., szerda 14:29

Nem tudom honnan jött ez a Mata pletyka, de hál Isten még nem kapták fel annyira, hogy több helyről is ez jöjjön szembe az emberrel. És nem tudom ki gondolja ezt komolyan, hogy a Chelsea eladná a legjobb játékosát egy BL serlegre rivális csapatnak. Mata amúgy Real nevelés még ha itt nem is igen játszott, de akkor is. Ha Thiago nem jön ide akkor Mata sem fog menni oda. De amúgy is, kizárt, semmi esély nincsen rá. A kékeknél alap lesz a Mata-Oscar-Hazard trió, max a brazil fog cserélődni Schürrlével, de a másik kettő továbbra is alapkezdő lesz véleményem szerint. Mou sem hülye, hogy a legjobbját elengedné.

A Barcában meg Messi-Neymar alapkezdő lesz, a 3. posztra pedig aki marad azok cserélődnek: Pedro, Villa, Alexis trióból.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 19., szerda 13:05

Realista24 írta:Arra lennék kíváncsi, hogy ha sikerül leigazolni Matát a katalánoknak, akkor hogy magyarázzák meg, hogy ő is saját nevelés?
Egyébként őt vajon hova akarják?
Megváltoztatjuk suttyomban a nevét Joan Matára.
:arrow:
katalán
:arrow:
ennyi. :mrgreen:

Örülnék neki amúgy, egy Messi-Neymar-Mata-Alexis támadósorral azért már lehetne variálni, csak jó drága lenne a spanyol (mármint katalán), az a probléma. Most nyilván nem férne bele, de jövő nyáron jöhetne.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 19., szerda 12:06

Géci írta:Én mikor havonta 1x elcsíptem 1 Chelsea meccset mindig baloson láttam legtöbbet alkotni.
Mondjuk mivel saját nevelés könnyen tanul biztos! :mrgreen:
Tanulnia sem kell, hiszen benne van a szervezetében, bele nevelték. :coffee: :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég