Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 12., kedd 23:57

Hát nem tudom...lehet én vagyok teljesen hülye és vak, de LE egy közepesnél is gyengébb edző. Ha megy Messinek megy a Barcának is, mert a védelem lyukas mint az ementáli. Van két jó kapusuk és annyi. Kegyetlenül kihasználják a helyzeteiket, amit nem mondhatunk el jelenleg sem a Realról sem a Bayernről. Valljuk be őszintén, jelenleg Messi az aki a különbséget jelenti. Megteremti a helyzetet, és vagy oda rakja a másik két támadónak, vagy belövi ő maga. Nekünk háromszor annyi helyzet kell ugyan annyi gólhoz. Azt már láthattuk, hogy Modric féle kp-val levesszük a barcát a pályáról, de nélküle nincs semmi, ami a barca ellen kell. Helyzeteket nem nehéz ellenük kialakítani, csak be is kell lőni azokat.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. május 12., kedd 23:55

Sierra írta:
mahitoo(Henke) írta:Majd 20 év múlva lesz olyan csapat megint, mint a Pep féle Barca, hogy bármikor bárkit kisújjból szétver, és még a többi sorozatra is lesz ereje."
Olyan kétlem, hogy lesz valaha még egy.
Nálatok is elképesztő hisztis egyének vannak, de ami most nálunk megy... A mostani Barcát senki sem tartotta semmire, nemhogy triplázásra esélyes csapatnak. De persze ez nem elég. Látszik, hogy nálatok a Galaktikus kor és CR adta a szurkolók zömét, nálunk meg a Pep féle Barca, meg Messi. Van egy idősebb barátom, aki Fradi és Juve drukker, és a 2 csapatot egyszerre zavarták a másodosztályba... Hát a mai Madridisták meg Barcások 90%-a öngyilkos lenne. :mrgreen:

Leslie, értem, de totálisan látszott, ha kell, akkor váltunk. Nem kellett, ott vagyunk. Más, amikor 3 pont van a bajnokin, és 1-0-nál alibizünk, és akár a bajnokság is elmehet rajta (Sevilla). De itt a Bayernnek 5!!!!!!!-öt kellett volna rúgnia.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 12., kedd 23:54

lesliejr írta:folytatódhatott volna még rosszabbul, erre legközelebb ráfizetünk, most mondom....
Remélhetőleg a döntőben, és remélhetőleg ellenünk! :D

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 12., kedd 23:50

mahitoo(Henke) írta:Ez nem a SUPERBARCA! Ez a csapat kegyetlenül keményen dolgozott az edzővel együtt, hogy itt legyünk. 4 meccs van vissza, kellett volna valakinek, hogy 1-4-nél Xabi eltörje Messi lábát? Vagy Rafinha (Bayernes) Neymar-ét?
danianevem írta:Nem tudom mit kellett volna még csinálniuk... Egy percig sem állt továbbjutásra a Bayern, három gólos előnnyel mentünk Münchenbe. Aztán simán meg is lett a továbbjutás (a "ha ez bemegy, ha az nem" gondolatmenetekkel nem szoktam számolni).
Akkor is életveszély módjára játszottunk. 20 kapura lövési kísérletük volt, nekünk 8. Ha csak 1 v 2 labdájuk beljebb megy már meleg a vége.
...és nagyon rosszul kezdtünk, folytatódhatott volna még rosszabbul, erre legközelebb ráfizetünk, most mondom....

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 12., kedd 23:40

mahitoo(Henke) írta:Majd 20 év múlva lesz olyan csapat megint, mint a Pep féle Barca, hogy bármikor bárkit kisújjból szétver, és még a többi sorozatra is lesz ereje."
Olyan kétlem, hogy lesz valaha még egy.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 12., kedd 23:25

Nem tudom mit kellett volna még csinálniuk... Egy percig sem állt továbbjutásra a Bayern, három gólos előnnyel mentünk Münchenbe. Aztán simán meg is lett a továbbjutás (a "ha ez bemegy, ha az nem" gondolatmenetekkel nem szoktam számolni).

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. május 12., kedd 23:25

lesliejr írta:
danianevem írta:Azért ne cseszd már le őket, mert bejutottak a döntőbe. Remélhetőleg sérülés nélkül...
Én ki nem állhatom az ilyen hozzáállást. Ha ezt megengedik maguknak most, mi lesz jövőre, ha nyerünk pár kupát.
Labdát tartani tudnak, passzolgatni tudnak, de ma csak arról szólt, hogy el a kaputól jó messzire és pörögjön az óra.
Leslie, egy oldalon állunk, de akkor idézem a saját véleményem a túloldalról:

"Srácok, rendben. De gondoljatok vissza decemberre, januárra. Mindenki LE és Messi fejét követelte. Kb nem volt jobb hátvédünk. Stb, stb, stb.

A Bayern 1 hetet pihent erre a meccsre, mi meg kb élet-halál harcot vívtunk egy szívós, durva Sociedad ellen. Náluk még Neuer sem játszott volna, ha Reina-t nem állítják ki.

Ez nem a SUPERBARCA! Ez a csapat kegyetlenül keményen dolgozott az edzővel együtt, hogy itt legyünk. 4 meccs van vissza, kellett volna valakinek, hogy 1-4-nél Xabi eltörje Messi lábát? Vagy Rafinha (Bayernes) Neymar-ét?

Majd 20 év múlva lesz olyan csapat megint, mint a Pep féle Barca, hogy bármikor bárkit kisújjból szétver, és még a többi sorozatra is lesz ereje."

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 12., kedd 23:20

danianevem írta:Azért ne cseszd már le őket, mert bejutottak a döntőbe. Remélhetőleg sérülés nélkül...
Én ki nem állhatom az ilyen hozzáállást. Ha ezt megengedik maguknak most, mi lesz jövőre, ha nyerünk pár kupát.
Labdát tartani tudnak, passzolgatni tudnak, de ma csak arról szólt, hogy el a kaputól jó messzire és pörögjön az óra.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 12., kedd 23:15

lesliejr írta:...
Azért ne cseszd már le őket, mert bejutottak a döntőbe. Remélhetőleg sérülés nélkül...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 12., kedd 23:12

Ronaldinho utolsó évében láttam utoljára ennyire flegma, nagyképű csapatot. Második félidőben már csak az órát néztük, miközben a Bayern rúgott kettőt. Ilyen Müllerekkel rúgatunk gólt, aki a meccs előtti kézfogásnál rá se néz Messi-re és csak odadugja a kezét a nagyképűje.
Ki lehet kapni az Allianz-ba 3-2-re, csak nem így. Szórtuk előre a labdákat vaktában mint egy angol kiesőjelölt. Jézusom, ez mi volt. :lol: :angry: Még, hogy nem bízzák el magukat. Ma csak a mezeket vittük fel. Meg se izzadtunk. Rakitic haja a cserénél ilyen száraz idén még nem volt.
Na de az biztos, hogy a holnapi meccs hajtósabb, izgibb lesz. :D


...tegyük hozzá, ha ma Valdés véd, már a félidőre ledolgozzák a hátrányukat... Ter-Stegen egy állat.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 12., kedd 21:55

mocsok írta:azok az idők rég elmúltak már mikor simán vernek minket ezek a..szóval a barca.
Jogos, a simánt leveszem a végéről. :D
Most hirtelen pont a tavalyi 3-4 jutott eszemebe. :vivo: :-@

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 12., kedd 21:49

Sierra írta:Hát ja, de látod még se olyan egyszerű nekik gólt rúgni. Vagy a szerencse mellettük van, vagy balfaszok a támadók (El Clásico) vagy szimplán el se jutnak a helyzetig az ellenfelek.
jó hát én most úgy állok hozzá, hogy az ellenfél nem balfasz.
nyilván anélkül nem fog nyerni ellenük senki, ha a támadók 5 méterről nem tudnak gólt lőni. vagy hogy egy két percig fekvő piké mellett nem bírják elvinni. de helyzetig egyébként nem egy nagy kihiívás eljutni ellenük.
hát istenem. egy müller-lewa duo ki tudja őket játszani.
Sierra írta:Emlékszem csomószor ebben bíztunk, hogy a védelem úgyis szar nekik, xyz nem is a posztján fog játszani, a cserehátvéd még szarabb, mint a kezdő, aztán legtöbbször megvertek minket simán. Sajnos nem ezeken a dolgokon múlnak.
azok az idők rég elmúltak már mikor simán vernek minket ezek a..szóval a barca.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 12., kedd 21:44

mocsok írta:azért az megnyugtató, hogy bár az msn nagy formában van, de ez a barca védelem iszonyat kevés.
és az se hiszem, hogy hosszútávú lesz hogy a támadóhármas egyszerre van csúcsformában.
Hát ja, de látod még se olyan egyszerű nekik gólt rúgni. Vagy a szerencse mellettük van, vagy balfaszok a támadók (El Clásico) vagy szimplán el se jutnak a helyzetig az ellenfelek.
Emlékszem csomószor ebben bíztunk, hogy a védelem úgyis szar nekik, xyz nem is a posztján fog játszani, a cserehátvéd még szarabb, mint a kezdő, aztán legtöbbször megvertek minket simán. Sajnos nem ezeken a dolgokon múlnak.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 12., kedd 21:43

ziro4vr írta:Nem kell abban lenniük, amúgy is ott van bennük a random villanás/gól. Elég ha Messi jó, akkor a másik kettő félig nyert helyzetben van. Nálunk meg aztán várhatunk mondjuk egy Bale villanást, ha van is, max a labdaszedő srácnak lesz tőle keményebb napja.
hát néha balenek is kijöhet a lépés.
azért ha a képességeket nézzük nem akkora balfasz ő. (csak nem passzolnak neki :'( )

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 12., kedd 21:39

mocsok írta:azért az megnyugtató, hogy bár az msn nagy formában van, de ez a barca védelem iszonyat kevés.
és az se hiszem, hogy hosszútávú lesz hogy a támadóhármas egyszerre van csúcsformában.
Nem kell abban lenniük, amúgy is ott van bennük a random villanás/gól. Elég ha Messi jó, akkor a másik kettő félig nyert helyzetben van. Nálunk meg aztán várhatunk mondjuk egy Bale villanást, ha van is, max a labdaszedő srácnak lesz tőle keményebb napja.
Nem illik.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 12., kedd 21:37

azért az megnyugtató, hogy bár az msn nagy formában van, de ez a barca védelem iszonyat kevés.
és az se hiszem, hogy hosszútávú lesz hogy a támadóhármas egyszerre van csúcsformában.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 11., hétfő 13:08

ArjenMagicRobben írta:Guardiola nem fog a Cityhez menni úgy hogy egy angol szinten fullos Chelsea ellen kell versenyezzen. Annál sokkal gyávább ő. :shutup:
Amúgy a City nem lenne olyan rossz, csak az ilyen Milner, Demichelis féléket el kellene takarítani onnan. De szerintem bármit is csinál a többi csapat a Chelsea behúzza jövőre is a bajnokságot, sokkal a többiek felett vannak.
Szerintem meg nincsenek sokkal a többiek felett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2015. május 11., hétfő 13:05

ArjenMagicRobben írta:Guardiola nem fog a Cityhez menni úgy hogy egy angol szinten fullos Chelsea ellen kell versenyezzen. Annál sokkal gyávább ő. :shutup:
Amúgy a City nem lenne olyan rossz, csak az ilyen Milner, Demichelis féléket el kellene takarítani onnan. De szerintem bármit is csinál a többi csapat a Chelsea behúzza jövőre is a bajnokságot, sokkal a többiek felett vannak.
(Szerintem) A nyáron elmegy, lesz alkotói szabadság majd átveszi a spanyol válogatott irányítását egy-két éven belül.
Erre akár pénzt is mernék tenni.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2015. május 9., szombat 23:47

Guardiola nem fog a Cityhez menni úgy hogy egy angol szinten fullos Chelsea ellen kell versenyezzen. Annál sokkal gyávább ő. :shutup:
Amúgy a City nem lenne olyan rossz, csak az ilyen Milner, Demichelis féléket el kellene takarítani onnan. De szerintem bármit is csinál a többi csapat a Chelsea behúzza jövőre is a bajnokságot, sokkal a többiek felett vannak.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sámat » 2015. május 9., szombat 23:37

csababarca írta:Suárez meg lehet jó befejező, nálunk nem az, lásd BM elleni meccs...meg úgy kompletten a barcás pályafutása eddig nem erről árulkodik. De ő is top 10 a posztján mondjuk, szerintem ezt se vitatják sokan.
Én kíváncsi vagyok arra a másik 9 centerre, aki megközelíti vagy egy szinten van Suarezzel.
Sajnos erről Barcelonában leszokott, de a fickó a régi iskola centere, aki megkapja a zsugát és csak a kaput látja. Nagyon jó indulattal tudok pár hasonló kvalitású centert mondani: Lewa, RvP, Ibra, mostanában CR.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég