Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 18:08

Egy madridi legenda szavait kár lenne megkérdőjelezni. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 18:01

M. Sanchis szavaival zárnám a Xaviról való megemlékezést: "Ha definiálnom kellene a labdarúgás fogalmát, de nem használhatnék szavakat, elegendő lenni csak azt nézni, ahogy Xavi játszik." :)
:lol:
ííí, hát ezt le lehetne csapni, nemtudom vki megteszi-e, de én meg akkor azzal zárom, h ízlések és pofonok.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 17:58

Mondjuk az álszentség nálatok se ismeretlen fogalom, de hagyjuk ezt a témát inkább... :D

M. Sanchis szavaival zárnám a Xaviról való megemlékezést: "Ha definiálnom kellene a labdarúgás fogalmát, de nem használhatnék szavakat, elegendő lenne csak azt nézni, ahogy Xavi játszik." :) 6racias Xavi!
Som i Serem!
6oat

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 17:45

mondjuk ebben a tekintetben én xavit nem álszentnek mondanám, hanem .. (most nem írom le minek.. :mrgreen: ) kimondta ő csak egyrészt minek? hányszor? meg ha ki is mondta akkor is olyan böszmeségeket mondott, h nem is értem h nem süllyedtek el..

én örülök, h elmegy, bár részünkről sztem nem oszt nem szoroz. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 17:43

meg a fél barca és pont így gondolom
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 17:35

A különbség Guti és a Barca nagyja között, hogy Guti nem álszent, hanem kimondja nyíltan, hogy a másik egy farokszopó.[/quote]

Szóval Xavi álszent..okéé, ahogy gondolod. :roll:
Som i Serem!
6oat

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 17:28

DinhoL írta:Egyes emberek tényleg nem sok Xavi nyilatkozatot olvastak/olvasnak. Végig követtem az egész pályafutását a Barcában és egy kezemen meg tudnám számolni hány "odaszurkáló" nyilatkozatot tett, de a tisztelet mindig meg volt benne. Az is érdekes ilyenkor, hogy például egy Guti mekkora népszerűségnek örvend a madridistáknál, közben meg a stílusa Xavi papához képest ég és föld.. :hmmm: :mrgreen:

Nekem csalódás, hogy elmegy és nem itt fejezi be. A fontos meccsekhez tény ,h ogy már nem tudott annyit hozzátenni de cserének még így is tökéletes lenne kupában és lazább meccseken. Na majd Ini... :)
A különbség Guti és a Barca nagyja között, hogy Guti nem álszent, hanem kimondja nyíltan, hogy a másik egy farokszopó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 17:11

Ugyan, ugyan talán csak túl szenzítívek vagytok.. :D Amúgy meg sámán vagyok, ezt elfelejtettem mondani. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 21., csütörtök 17:00

DinhoL írta:Egyes emberek tényleg nem sok Xavi nyilatkozatot olvastak/olvasnak. Végig követtem az egész pályafutását a Barcában és egy kezemen meg tudnám számolni hány "odaszurkáló" nyilatkozatot tett, de a tisztelet mindig meg volt benne. Az is érdekes ilyenkor, hogy például egy Guti mekkora népszerűségnek örvend a madridistáknál, közben meg a stílusa Xavi papához képest ég és föld.. :hmmm: :mrgreen:
Eleg sok ujjad lehet az egy kezeden :mrgreen:

szerk:R24 megelozott az egy kezen levo ujjak szamaval.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 16:59

DinhoL írta:Egyes emberek tényleg nem sok Xavi nyilatkozatot olvastak/olvasnak. Végig követtem az egész pályafutását a Barcában és egy kezemen meg tudnám számolni hány "odaszurkáló" nyilatkozatot tett, de a tisztelet mindig meg volt benne. Az is érdekes ilyenkor, hogy például egy Guti mekkora népszerűségnek örvend a madridistáknál, közben meg a stílusa Xavi papához képest ég és föld.. :hmmm: :mrgreen:

Nekem csalódás, hogy elmegy és nem itt fejezi be. A fontos meccsekhez tény ,h ogy már nem tudott annyit hozzátenni de cserének még így is tökéletes lenne kupában és lazább meccseken. Na majd Ini... :)
Csak Mourinho idejében jutott neki minden ket hetre egy olyan nyilatkozata hogy kirugtam volna az összes fogat. De ja....egy kéz. Jo sok ujjad lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 16:41

Egyes emberek tényleg nem sok Xavi nyilatkozatot olvastak/olvasnak. Végig követtem az egész pályafutását a Barcában és egy kezemen meg tudnám számolni hány "odaszurkáló" nyilatkozatot tett, de a tisztelet mindig meg volt benne. Az is érdekes ilyenkor, hogy például egy Guti mekkora népszerűségnek örvend a madridistáknál, közben meg a stílusa Xavi papához képest ég és föld.. :hmmm: :mrgreen:

Nekem csalódás, hogy elmegy és nem itt fejezi be. A fontos meccsekhez tény ,h ogy már nem tudott annyit hozzátenni de cserének még így is tökéletes lenne kupában és lazább meccseken. Na majd Ini... :)
Som i Serem!
6oat

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. május 21., csütörtök 16:34

iniestat adom... de ő nyilván azért is tud csöndben maradni, mert nem katalán és nem kapják el az aktuális nacionalista löketek, amik kijönnek a katalán játékosokból.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 21., csütörtök 16:27

babaking írta:hát ezt a nap is eljött, Xavi távozik a Camp Nou-ból. Hogy ez most nekünk jó vagy nem, azt mindenki dönste el maga :)

Mindenesetre egy a szimpatikus Barcelona játékosok közül, és fénykorában Real szurkoló létemre is szívesen néztem a játékát, nagy sportember :salute:
Nem kevered te össze Puyolal véletlenül?Mert amúgy azt adnám...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 21., csütörtök 16:02

babaking írta:
Realista24 írta:Xavi a szimpatikus? Atyaeg.
játékban mindenképp, és "stílusban" sem a legalja. (jó mondjuk vannak hülyeségei de én azt annak tudom be, hogy nem egy észlény)
Akkor te sem sok Xavi nyilatkozatot olvastál...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 21., csütörtök 15:58

Dupla D írta:milyen sebesség lenne azon a középpályán..
Hát futóversenyt ne rendezzenek az biztos. :D De azt el tudom képzelni, hogy ketten ácsorognak és ívelgetik a labdát a szélsőknek és csatároknak halál pontosan. :lol: ...csak tudják levenni a csapattársak... :mrgreen:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. május 21., csütörtök 15:49

Xavi mindig odaszúrt a Madridnak, ha kellett ha nem. Ha a nagymamája virágoskertjéről kérdezték, akkor is képes volt megemlíteni, hogy a Madrid ilyen meg olyan, bezzeg ők... és mindent kimagyarázott, ők tökéletesek... szerintem egy nagyon irritáló fickó.

Iniesta szimpatikus figura, remélem ő lesz inkább a példa a fiatal barcások számára, és nem Xavi...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. május 21., csütörtök 15:49

GT37 írta::(

Én örültem volna, ha marad még legalább 2016 januárjáig, de persze teljesen érthető a döntés, hogy már nyáron elmegy. Remélem, néhány éven belül visszatér majd hozzánk, akár (először) ifiedzői, akár sportigazgatói minőségben. Addig is nagyon hiányozni fog.

Egyébként olvastam olyan híreket, hogy Pirlo is az Al-Saddban folytathatja karrierjét. Szép lenne, ha Xavival egymás mellett szerepelhetnének egy-két szezonon át. :agree:
milyen sebesség lenne azon a középpályán.. :D
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 21., csütörtök 15:48

:(

Én örültem volna, ha marad még legalább 2016 januárjáig, de persze teljesen érthető a döntés, hogy már nyáron elmegy. Remélem, néhány éven belül visszatér majd hozzánk, akár (először) ifiedzői, akár sportigazgatói minőségben. Addig is nagyon hiányozni fog.

Egyébként olvastam olyan híreket, hogy Pirlo is az Al-Saddban folytathatja karrierjét. Szép lenne, ha Xavival egymás mellett szerepelhetnének egy-két szezonon át. :agree:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. május 21., csütörtök 15:36

Realista24 írta:Xavi a szimpatikus? Atyaeg.
játékban mindenképp, és "stílusban" sem a legalja. (jó mondjuk vannak hülyeségei de én azt annak tudom be, hogy nem egy észlény)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 15:31

Xavi a szimpatikus? Atyaeg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 286 regisztrált és 0 vendég