Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 21:51

Hát a nyár nektek nem lesz izgalmas :mrgreen:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 21:48

wZoLee7 írta: Ez mondjuk igaz, bár addig is sok minden elmehet. Pogba egy jó játékos, és nagy tehetség, de kitudja mi lesz belőle. Neki nem illik a barca játéka, és bár már sokkal egyszerűbb focit játszanak, ahol ilyen támadó hármas van, oda egy Pogba a kp-ra nem illik. Szerintem nem válna be. Ő megtalálta a helyét, pechjére az olasz liga nem túl erős. Nagyon kíváncsi vagyok hol fog kikötni. Sajnos mardidi oldalról nem nagyon jönnek hírek Verrattiról, lehet már csak mi álmodozunk róla. Klopp érkezésével lehet esély Gündoganra, mert azt nagyon kétlem hogy a barca megveszi őt is meg Pogbát is. Főleg hogy van egy Busquets meg egy Rakitic akik azért alap kezdők...és ott van még Iniesta is.
Valahol már írtam de én is attól tartok, hogy az egyénieskedő játéka és a karaktere nem biztos, hogy passzolni fog a Barcába. Viszont a játéka alapján + egy kis alázattal sokat tudna hozzá tenni. Kreatív és a játékot is felpörgetné ami jelenleg sztem az egyik legfontosabb, mert Rakéta csak akkor gyors ha olyan hangulatban van. Ini meg váltaná Xavit a padon de biztos, hogy a rotáció miatt még ígyis lenne elég mérkőzése. Az MSN tuti lekorlátozná Pogbat valamennyire, de nem baj ha megtanulja, hogy itt nem feltétlen neki kell rúgdosni a gólokat. Meglátjuk. Ez a nyár is izgalmas lesz.. B-)
Som i Serem!
6oat

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 21:39

DinhoL írta:
wZoLee7 írta:Az úgy szép ha éppen most hagyja ott a barcát :D Kb annyira szép húzás mint Xabi utolsó pillanatos dobbantása
Nem akkora érvágás a távozása, szakmai szempontból. Egy félévig valahogy meg lesz oldva a kp. Aztán jön Pogba.. :mrgreen:
Ez mondjuk igaz, bár addig is sok minden elmehet. Pogba egy jó játékos, és nagy tehetség, de kitudja mi lesz belőle. Neki nem illik a barca játéka, és bár már sokkal egyszerűbb focit játszanak, ahol ilyen támadó hármas van, oda egy Pogba a kp-ra nem illik. Szerintem nem válna be. Ő megtalálta a helyét, pechjére az olasz liga nem túl erős. Nagyon kíváncsi vagyok hol fog kikötni. Sajnos mardidi oldalról nem nagyon jönnek hírek Verrattiról, lehet már csak mi álmodozunk róla. Klopp érkezésével lehet esély Gündoganra, mert azt nagyon kétlem hogy a barca megveszi őt is meg Pogbát is. Főleg hogy van egy Busquets meg egy Rakitic akik azért alap kezdők...és ott van még Iniesta is.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 21:35

Realista24 írta:Mou es Xavi közelharcot vívott. Egyik megszólalt , jott a masik. Es fordítva. Xavi viszont elotte es azóta is ott van. Ez a korrekt megfogalmazás.
Korrekt, de a Mou előtti időkben nem is úgy nyilatkozott, amit itt sokan kritizálnak. :)

U.I.: Ramos instafotója melengeti lelkemet.. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 21:32

wZoLee7 írta:Az úgy szép ha éppen most hagyja ott a barcát :D Kb annyira szép húzás mint Xabi utolsó pillanatos dobbantása
Nem akkora érvágás a távozása, szakmai szempontból. Egy félévig valahogy meg lesz oldva a kp. Aztán jön Pogba.. :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 21:26

Mou es Xavi közelharcot vívott. Egyik megszólalt , jott a masik. Es fordítva. Xavi viszont elotte es azóta is ott van. Ez a korrekt megfogalmazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 21:25

Az úgy szép ha éppen most hagyja ott a barcát :D Kb annyira szép húzás mint Xabi utolsó pillanatos dobbantása

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. május 21., csütörtök 21:21

Próbáltam korrekt lenni, de ez sem felel meg. Xavi 20 év alatt nem tudná Mou-val felvenni a versenyt nyilatkozatokkal sem stílusában, sem mennyiségében. Én befejeztem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 21:16

mahitoo(Henke) írta:Xavi: remek játékos volt, se nagyítani, se kisebbíteni nem érdemes a tehetségét, vagy azt amit elért. Nyilatkozatokkal kapcsolatban a Madridistáknak adok igazat, mert ez tény. Számomra ezért sem ér fel Puyollal. De ha magatokba néztek, Mou 3 éves mocskolódását kiegyenlíteni még Xavinak is évekbe telne.

Johan: értem, hogy semmi köze a Madridhoz, de most igaza volt, ezt egyedül Perez nem látja, vagy nem akarja látni. Másik: minket is eleget támadott mostanában, abban is volt igazság, de inkább már csak beszél az öreg össze-vissza.


GT, ez remek hír. :mrgreen: Na most nagy baj, hogy Grimaldo nem jobb védő. Vagy hogy Douglas nem tud focizni... :mrgreen:
Ugy rémlik hog Xavi hamarabb kezdte a Barcas pályafutását mint Mou a madridit...picivel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 21:13

GT37 írta:Alves a jövő hét folyamán sajtótájékoztatót tart, több forrás is arról ír, hogy nem fogadta el a végső szerződéshosszabbítási ajánlatunkat és távozik a szezon végén... Elleszünk Montoyával és Douglas barátunkkal 2016-ig... :lol: :|
Akkor ez így vicces lesz..Pont most mikor újra formában van. :'( De menjen ha ennyire pénzéhes! Montoyaból meg simán lehet még jó játékos, eddig alig kapott esélyt bizonyítani. A brazilt érzem nagyon karcsúnak ide...
Som i Serem!
6oat

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. május 21., csütörtök 21:11

Xavi: remek játékos volt, se nagyítani, se kisebbíteni nem érdemes a tehetségét, vagy azt amit elért. Nyilatkozatokkal kapcsolatban a Madridistáknak adok igazat, mert ez tény. Számomra ezért sem ér fel Puyollal. De ha magatokba néztek, Mou 3 éves mocskolódását kiegyenlíteni még Xavinak is évekbe telne.

Johan: értem, hogy semmi köze a Madridhoz, de most igaza volt, ezt egyedül Perez nem látja, vagy nem akarja látni. Másik: minket is eleget támadott mostanában, abban is volt igazság, de inkább már csak beszél az öreg össze-vissza.


GT, ez remek hír. :mrgreen: Na most nagy baj, hogy Grimaldo nem jobb védő. Vagy hogy Douglas nem tud focizni... :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo(Henke) 2015. május 21., csütörtök 21:13-kor.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 21., csütörtök 21:07

Alves a jövő hét folyamán sajtótájékoztatót tart, több forrás is arról ír, hogy nem fogadta el a végső szerződéshosszabbítási ajánlatunkat és távozik a szezon végén... Elleszünk Montoyával és Douglas barátunkkal 2016-ig... :lol: :|

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 21., csütörtök 20:56

Amúgy amit Cruyff emleget az létező probléma, többen is írtuk az elmúlt napokban, hogy egy 7/1 a bajnokságban az nem Real Madridhoz méltó.
Az összetartás kapcsán is mi állunk rosszabbul az utóbbi időben.
Persze Cruyff messze nem problémára akar rávilágítani, hanem az aljas képmutató szokása szerint csak köpköd amikor lehet.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 21., csütörtök 20:43

Xavi buger szokott lenni a madriddal,ezt én is megerősíthetem,mégpedig ez többször is előfordult.....tiszteletlen,és leszóló. Guti is hasonló volt,de nálunk más nem. Hála isten,ezt a divatot tartsák meg maguknak.

más....
Azt mondjuk nem értem miért foglalkoznak megint velünk,több barcás,vagy a klubhoz erősen kötőtő ember nyilatkozott már a napokban a madridról...mintha házifeladatuk lenne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 20:39

gólvonal írta:Ha kérhetném a Barcásokról is leírhatnád, hogy milyen személyiséghibáik és jellemük van.

A barcások sem szentek nyilván, nem élek álomvilágban. Busi szerintem egy vidéki suttyó, akinek az a baja, hogy még egyszer se verték meg érte normálisan. Neymart én alapból nem akartam idehozni, mert ránézek és rögtön elfordulok. Messivel is sajnos egy-két éve elszállt a ló, vagy hogy mondják.. Lényeg a lényeg, hogy Xavi azon játékosok közé tartozik akiket imádok és nem tartottam korrektnek az itt leírtakat. De ez már túl van tárgyalva, elfogadom a véleményeitek. Majd a stílusomra is figyelek. :)
Som i Serem!
6oat

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 20:28

Valószínüleg az a siker, ha olyat írsz aminek senki sem örül, sőt, idegesít...jó logika.
Most én is menjek át hozzátok, és kezdjem el fikázni a Barcásokat, majd másoljak be kismillió Realt éltető nyilatkozatot?

Ezt nagy túlzásnak érzem, mert én mindössze Xavit védtem meg, mert az egyik kedvenc játékosom. Őszintén senkit nem akartam felidegesíteni, de akkor most elnézést kérek a szavaimért, nem gondoltam, hogy ekkora port kavar! (Barcát éltető nyilatkozatot se másoltam ide). Remélem ezzel ezt a dolgot elrendeztük. :agree:
Som i Serem!
6oat

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 21., csütörtök 20:22

DinhoL írta:
Nem leszel túl sikeres ezen a fórumon. Gondoltam szólok.[/quote]

Miért? Mert olyat írtam amivel nem mindenki ért egyet? Ha itt a siker azt jelenti, hogy olyat kell írni aminek mindenki örül akkor vállalom. Az álszentkedést nem én kezdtem, csak tény, hogy Madridban is van egy-két ilyen játékos. Szerintem ez nem fikázás, de ha te úgy érzed ez már túl megy egy bizonyos határon..büntess. :)[/quote]
Valószínüleg az a siker, ha olyat írsz aminek senki sem örül, sőt, idegesít...jó logika.
Most én is menjek át hozzátok, és kezdjem el fikázni a Barcásokat, majd másoljak be kismillió Realt éltető nyilatkozatot?

Ha kérhetném a Barcásokról is leírhatnád, hogy milyen személyiséghibáik és jellemük van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 20:19

Olvasd vissza a hozzászólásaidat. Nezd meg hany bújtatott szurkalas es provokáció van benne, es meg noncs húsz hozzászólásod. Majd gondold at ujra, amit irtal most. Aztan ha van meg kerdes irjal privatot, hogy ne offolj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 20:15

[/quote] Nem leszel túl sikeres ezen a fórumon. Gondoltam szólok.[/quote]

Miért? Mert olyat írtam amivel nem mindenki ért egyet? Ha itt a siker azt jelenti, hogy olyat kell írni aminek mindenki örül akkor vállalom. Az álszentkedést nem én kezdtem, csak tény, hogy Madridban is van egy-két ilyen játékos. Szerintem ez nem fikázás, de ha te úgy érzed ez már túl megy egy bizonyos határon..büntess. :)
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 20:04

DinhoL írta:Mondjuk az álszentség nálatok se ismeretlen fogalom, de hagyjuk ezt a témát inkább... :D

M. Sanchis szavaival zárnám a Xaviról való megemlékezést: "Ha definiálnom kellene a labdarúgás fogalmát, de nem használhatnék szavakat, elegendő lenne csak azt nézni, ahogy Xavi játszik." :) 6racias Xavi!
Nem leszel túl sikeres ezen a fórumon. Gondoltam szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 250 regisztrált és 0 vendég